Форум Рідного Міста

Створення негативного образу Львова- цілеспрямовані дії чи нічим не...

Катерина Слобода - 9-4-2010 у 22:16

Останнім часом з назвою нашого міста пов'язана ціла низка всяких неприємних ситуацій. Згадати б хоча випадок з дитячим садком... або нещодавно 1 квітня проводили якусь незрозумілу акцію - за канапку студенти приходили в білизні поверх одягу http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=8019&page=1#pid100819... трохи швидше (не можу знайти зараз посилання на газету) також студенти могли постріляти по портретах теперішнього міністра освіти за булочку(!!!), тепер ось на обливний понеділок який конфлікт розгорівся.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=8034&page=1#pid101089
Може хто ще щось пригадає...
Щось мене то все наводить на думку, що проводиться активна робота з створення негативного образу нашого міста... чи, може, то все збіги обставин?


Рост - 9-4-2010 у 23:19

Стосовно варятства... Ми ще й не так варювали на "День вар'ята", кінець вісімдесятих - початок дев'яностих, тоді студентство знатно відривалося в парку Хмельницького. В мене ще десь досі здається лежить перепустка на концерт зі славною назвою "абинемент" :) І білизна поверх одягу була, і взагалі купа всього, навіть хтось наголяса по парку прогулявся на спір, а це таки тоді ще не розгнузданий нинішній капіталізьм був, а соціялізьм, хоч і на викінченні. І Таня Юнакова тоді в мікроспідниці і подертих панчохах виступала... хм, а хто ще виступав забув, видать торкнуло, що тільки її запам'ятав :)
Але все це було таки дотепно і досить не банально. І не за канапку, а від душі, так би мовити :) І, скажу, я таки радий, що час мого студентства припав на ті буремні роки, класно було.

Останній поливаний понеділок - всього лишень наслідок того, що молоддю практично ніхто не займається. Дитячий спорт розвалився, різні гуртки канули в минуле разом з есесером.
Так що, здається, не треба тут шукати "проісков врагів", ми і самі теє... Просто зараз інформація, завдяки інтернету і нездоровому інтересу народонаселення до нездорових сенсацій поширюється швидко.

Hanor Narasson - 10-4-2010 у 09:54

1. Всякого г... вистарчало у Львові завжди. Те саме хуліганське обливання пам'ятаю ще з кінця 1980=х. Різного роду "негатив" є будь де.

2. Зараз це все дiйсно цiлеспрямовано "витягається наверх" антиукраїнськими силами.:mad:

Андрій Пелещишин - 10-4-2010 у 10:05

Зараз навколо Львова ще все-таки утворена певна зона напруги, в першу чергу пов'язана з ЧЄ-12. Львів часто згадується в ЗМІ.
Ну і вибори мера також недалеко, а таке враження, що Садовий іншого способу ніж зберігати гарну міну не придумав. З тим же ж обливаним понеділком міг спокійно щось сказати. Наприклад, що цьогорічні святкування показали, що в центрі міста біля фонтанів треба буде забезпечити порядок, дати наганяй міським міліціонерам. А так, взяв і сказав, що пройшло все весело і без проблем.
А це вже і провокує. Тим більше, що свинства робилися прямо під його "хатою" (Ратушею, маю на увазі).
В інших питаннях (дороги, стадіон, аеропорт і т.п.) - аналогічно. От і виникають серед потенційних конкурентів бажання трохи підпсути імідж.

Олександр Ганущин - 10-4-2010 у 21:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Останнім часом з назвою нашого міста пов'язана ціла низка всяких неприємних ситуацій. Згадати б хоча ... Може хто ще щось пригадає...
Щось мене то все наводить на думку, що проводиться активна робота з створення негативного образу нашого міста... чи, може, то все збіги обставин?


Нагадати.... Історія зі Зваричем, мафіозний клан у обласній раді... замовні вбивства, що не розкриваються. Опера звісно інша, але моя відповідь на питання саме така....

Ігор Домін - 12-5-2010 у 20:54

здоровенькі були! мої вітання з сонячної Одеси! хочу з жінкою та друзями приїхати на 2 дні до Старого Міста наприкінці червня. вже був у Львові 3 роки тому. сподобалось. невже зараз так багато негативу, криміналу та "биковства" у місті?? сподіваюсь що ні. хочу гарно провести час в гарному місті, але якщо можуть бути такі напряги, то краще будемо корегувати маршрут западноукраїнського вояжу цього року. нажаль. хотілось би отримати об'єктивну оцінку ситуації. дякую за увагу! бувайте здорові, львовяни! більше позитиву:sing:

Юрій Сєров - 13-5-2010 у 14:40

Думаю Вам, як туристу, тут загроз не більше, ніж в будь-якому іншому місті.
Йшлося про імідж більше у політичному сенсі.

Катерина Слобода - 13-5-2010 у 15:03

Протягом травневих вихідних Львів відвідало майже 45 тисяч туристів. Не думаю, що щось може вам загрожувати.
Ви щось трохи не ту тему вибрали. Подивіться собі ще такі http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7993 mp3-екскурсії

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=827

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1293 де зупинитись у Львові

Павло Жежнич - 13-5-2010 у 15:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
здоровенькі були! мої вітання з сонячної Одеси! хочу з жінкою та друзями приїхати на 2 дні до Старого Міста наприкінці червня. вже був у Львові 3 роки тому. сподобалось. невже зараз так багато негативу, криміналу та "биковства" у місті?? сподіваюсь що ні. хочу гарно провести час в гарному місті, але якщо можуть бути такі напряги, то краще будемо корегувати маршрут западноукраїнського вояжу цього року. нажаль. хотілось би отримати об'єктивну оцінку ситуації. дякую за увагу! бувайте здорові, львовяни! більше позитиву:sing:

Напругу навколо Львова створюють ті, хто ділять гроші на місцевому або державному рівні. А для звичайних людей та туристів тут якоїсь особливої напруги нема. Якщо є багато гостей, в т.ч. з-за кордону, то Вам чого боятися? Невже Ви вірите, що тут ставлення до гостей залежить від того, звідки Ви приїхали. Якщо Ви нормальна людина, то Ваші ризики щодо проведення часу у Львові не більші ніж в Одесі.

Demyan - 13-5-2010 у 16:18

А ще напругу створюють осьтакі повідомлення, хтось написав думку, ви прочитали і вже "боїтеся" вже є сумніви і т.д. вже скажете комусь хтось передасть і баба-бабі сказала.
Тому я прихильник завжди такого - краще писати тільки позитив, а негатив писати якщо він дійсно є, а не "я чув що на Панча маньяк", мені здається...а знайомий депутат сказав що у Львові чума а не грип.... таких людей я б відсилав далеко в ліс.

Ігор Домін - 13-5-2010 у 21:39

дякую за інфо. стане у нагоді. позитив я завжди знайду в будь-якому місті. мабуть не треба читати усіляку фігню та пропаганду. приїду перевірю. думаю все буде гаразд. поки що усі подорожі вдавалися на відмінно. бажаю щастя вам і вашому місту. в Одесі теж все гарно та майже літо. :saint:

Роман Голощук - 14-5-2010 у 07:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
дякую за інфо. стане у нагоді. позитив я завжди знайду в будь-якому місті. мабуть не треба читати усіляку фігню та пропаганду. приїду перевірю. думаю все буде гаразд. поки що усі подорожі вдавалися на відмінно. бажаю щастя вам і вашому місту. в Одесі теж все гарно та майже літо. :saint:


Ось це правильний підхід!
Бажаю Вам гарно і цікаво провести час у Львові.