Форум Рідного Міста

Замовлення та доставка товарів зі США!

Оксана Тиндик - 2-8-2010 у 20:19

Допоможу придбати товари з інтернет-магазинів та аукціонів США.
Ноутбуки, музичні інструменти, предмети побуту, електроніка, брендовий одяг, все для спорту, риболовлі та охоти, та багато іншого...
Допоможу придбати та доставити з Америки прямо до Вашого дому. Це набагато простіше, ніж Вам здається.
Зайдіть на сайт http://sv-ukraine.com/ та довідайтесь більше!
А також Ви можете відвідати наш офіс у Львові, за адресою вул.Скельна 1/3а.
Для відвідувачів форуму - безкоштовна доставка замовлення по Львову!

Максим Пащенко - 2-8-2010 у 20:23

Скільки коштуватиме доставка айфона з США?

Оксана Тиндик - 2-8-2010 у 22:05

Доставка коштуватиме $10, а вартість телефона залежить від обраної Вами моделі.

Максим Пащенко - 2-8-2010 у 23:40

Відносно вартості, то розглядаю щоб купити його б/у на тамтешньому аукціоні за електронні гроші. А от доставка щось є темним лісом для мене. Ціна $10 є дуже дешевою, аж підозри викликає. Дякую, коли надумаю, тоді дамся чути.
Якщо не важко, то опишіть саму процедуру здійснення доставки: коли і кому платити, коли забирати, скільки чекати, чи страховка якась є, і т.д.

Оксана Тиндик - 2-8-2010 у 23:51

Для львівян ми практикуємо послугу спільних посилок, тобто товар декількох замовників йде спільною посилкою - тому ми можемо запропонувати Вам дійсно привабливу та вигідну для Вас ціну доставки. Найнижчу у місті. Стосовно оплати та інших подробиць Ви можете дізнатись у нас на сайті http://sv-ukraine.com або зателефонувавши нам на 067 370 68 72 чи 247 1234, також можна завітати у наш офіс на Скельній 1\3а попередньо зателефонувавши до нас.

Галина Лев - 3-8-2010 у 11:34

До теми хочу спитати які аукціони порекомендуєте для купівлі нетбука і фотокамери.

Оксана Тиндик - 3-8-2010 у 11:57

Звичайно аукціон Ebay.com ! Там можна підібрати як нові речі, так і б/у. Перед відправкою в Україну все перевіряється на справність. Ви можете собі самі підібрати щось на аукционі - та скинути нам ссилку, а ми порахуємо, в скільки Вам ця річ обійдеться з доставкою в Україну. А можете просто скинути нам на електронку приблизний опис параметрів тієї речі, яку б ви хотіли придбати - а ми вже запропонуємо декілька варіантів. На аукціоні є лоти, які можна зразу купляти за фіксовану ціну, а є торги - коли продавець виставляє якусь мінімальну ціну, а вже покупці ставлять свої ставки- за що вони б хотіли придбати тавар, виграє той - в кого більша ставка. Таким чином деколи можна придбати хорошу річ досить дешево - коли на неї було мало стакок...
Ось декілька скидок по ноутбуках http://www.newegg.com/
http://computers.shop.ebay.com/PC-Laptops-Netbooks-/177/i.html?_nkw...
http://photography.shop.ebay.com/ - а це по фотоапаратах

Соломія Федушко - 3-8-2010 у 13:11

Я так розумію, що час поштового пересилання 5-10 днів і до 9кг ваги пакунку оплата по $9.00 за кожен кілограм?

Юрій Сєров - 3-8-2010 у 19:11

Цитата:
Звичайно аукціон Ebay.com !


Повторю, що за нетбуками краще дивитися на Амазоні, причому намагатися брати товари, ті що продає власне Амазон. При замовленні більше ніж на 25 уйо будете мати безкоштовну доставку.
Для пошуку оптимальних цін можете використовувати pricegrabber.com

До Оксани Тиндик
Ви купуєте на будь-якому сайті чи лише ebay і newegg?




Оксана Тиндик - 3-8-2010 у 19:49

Ви купуєте на будь-якому сайті чи лише ebay і newegg?
Ми можемо кипити для Вас на будь-якому сайті США і доставити покупку в Україну

Оксана Тиндик - 3-8-2010 у 19:54

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Я так розумію, що час поштового пересилання 5-10 днів і до 9кг ваги пакунку оплата по $9.00 за кожен кілограм?

Так - це оплата доставки зі США в Україну, якщо в описі товару зазначається ціна доставки по США, то вона звичайно окремо рахується.
Ми беремо 10% від суми замовлення за свої послуги, не враховуючи доставки.

Соломія Федушко - 3-8-2010 у 20:24

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Тиндик  
Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Я так розумію, що час поштового пересилання 5-10 днів і до 9кг ваги пакунку оплата по $9.00 за кожен кілограм?

Так - це оплата доставки зі США в Україну, якщо в описі товару зазначається ціна доставки по США, то вона звичайно окремо рахується.
Ми беремо 10% від суми замовлення за свої послуги, не враховуючи доставки.

Дякую за відповідь. Можливо скористаюсь вашими послугами :)

Юрій Сєров - 3-8-2010 у 20:38

Цитата:
Ми можемо кипити для Вас на будь-якому сайті США і доставити покупку в Україну

Яка Ваша відповідальність за товар, який не прийшов, прийшов несправний, не відповідає опису і т.д.



Оксана Тиндик - 3-8-2010 у 21:25

Отримавши товар в Америці на наш склад - ми його перевіряємо на відповідність опису та справність, після цього запаковуємо та відправляюмо на Україну, далі за товар несе відповідальність транспортна компанія. У випадку, якщо товар не прийшов на наш склад в Америці, ми відкриваємо диспут з продавцем на рахунок повернення коштів, це стосується також випадків, коли товар несправний - тоді йде повернення товару.

Sashko Nedoviziy - 4-8-2010 у 13:52

Юра правду каже про ноути та Амазон.
А ось фототехніка на іБеї - то рулетка. Я возив друзям (собі брав в інших місцях) - то реально лотерея. Кілька разів сварився, гроші повертали... Будьте обачними з тим ділом!

Sashko Nedoviziy - 4-8-2010 у 13:53

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Тиндик  
Отримавши товар в Америці на наш склад - ми його перевіряємо на відповідність опису та справність, після цього запаковуємо та відправляюмо на Україну, далі за товар несе відповідальність транспортна компанія. У випадку, якщо товар не прийшов на наш склад в Америці, ми відкриваємо диспут з продавцем на рахунок повернення коштів, це стосується також випадків, коли товар несправний - тоді йде повернення товару.


Оксано, ото не хочу дуже підколювати, але ваші люди можуть (приміром!) перевірити для фототехніки такі специфічні речі, як фронт- чи бек-фокус для оптики чи "пробіг" для camera body?

Оксана Тиндик - 4-8-2010 у 14:01

Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Юра правду каже про ноути та Амазон.
А ось фототехніка на іБеї - то рулетка. Я возив друзям (собі брав в інших місцях) - то реально лотерея. Кілька разів сварився, гроші повертали... Будьте обачними з тим ділом!

Вам звичайно вирішувати, купувати нову річ чи б/у. Ми можемо для Вас купити те, що Ви самі собі вибрали, і Ви вибираєте де Вам це купувати.

Оксана Тиндик - 6-8-2010 у 14:51

Великою популярністю користуються, наприклад айфони

Юрій Сєров - 6-8-2010 у 18:23

Цитата:
Великою популярністю користуються, наприклад айфони

А ви надаєте якийсь папір, що допоможе внести його в білу базу чи це до митників питання?

Tempika - 7-8-2010 у 15:42

Приєднуюся до питання Юрія. Хотіла теж собі придбати блекбері через інтернет.

Оксана Тиндик - 7-8-2010 у 19:59

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
Великою популярністю користуються, наприклад айфони

А ви надаєте якийсь папір, що допоможе внести його в білу базу чи це до митників питання?

Коли Ви будете сплачувати офіційний митний збір то звичайно про це можна запросити підтвердження, коли митний збір не сплачується то звичайно ж ніяких документів про офіційне ввезення апарату до України Ви не отримуєте

Оксана Тиндик - 7-8-2010 у 20:04

Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Тиндик  
Отримавши товар в Америці на наш склад - ми його перевіряємо на відповідність опису та справність, після цього запаковуємо та відправляюмо на Україну, далі за товар несе відповідальність транспортна компанія. У випадку, якщо товар не прийшов на наш склад в Америці, ми відкриваємо диспут з продавцем на рахунок повернення коштів, це стосується також випадків, коли товар несправний - тоді йде повернення товару.


Оксано, ото не хочу дуже підколювати, але ваші люди можуть (приміром!) перевірити для фототехніки такі специфічні речі, як фронт- чи бек-фокус для оптики чи "пробіг" для camera body?

Доречне питання. Щодо фототехніки до прикладу - ми перевіряємо основні фунціїї - косметичний стан, включення виключення, реакція на обєктив і робота у стандартних режимах, коли Вам буде потрібна більш детальна перевірка то ми можемо звернутись до найближчого сервісного центру по експерту оцінку, це вже звісно за окрему плату

Соломія Федушко - 7-8-2010 у 22:03

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Тиндик  

Коли Ви будете сплачувати офіційний митний збір то звичайно про це можна запросити підтвердження, коли митний збір не сплачується то звичайно ж ніяких документів про офіційне ввезення апарату до України Ви не отримуєте

А ви знаєте суму офіційного митного збору?

Tempika - 7-8-2010 у 22:10

75 гривень за декларування, якщо ціна до 200 євро.. а далі (можу помилитися) ще 40% мито, і плюс на цо суму 20% ПДВ.

Соломія Федушко - 7-8-2010 у 22:22

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
75 гривень за декларування, якщо ціна до 200 євро.. а далі (можу помилитися) ще 40% мито, і плюс на цо суму 20% ПДВ.

Дякую! :)

Оксана Тиндик - 8-8-2010 у 11:40

Не маю впевненості що до інших телефонів, але в 20-х числах липня були привезені айфон та сіменс, обидва працюють без проблем, ніякого блокування з боку оператора (МТС). Щодо митного збору, при сплаті мита перед відправкою у США ми не сплачуємо ПДВ. При сплаті мита на Україні - по повній програмі :-)

Sashko Nedoviziy - 9-8-2010 у 08:43

Ставка мита залежить від групи товару. Для більшості електроніки складає 20%, на які зверху нарахується ще 20% ПДВ. Себто здорожчання мінімально 44%. Але митна служба може оцінити товар на їх розсуд, якщо у вас нема документа, який підтверджує ціну.

Оксана Тиндик - 9-8-2010 у 13:04

Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Ставка мита залежить від групи товару. Для більшості електроніки складає 20%, на які зверху нарахується ще 20% ПДВ. Себто здорожчання мінімально 44%. Але митна служба може оцінити товар на їх розсуд, якщо у вас нема документа, який підтверджує ціну.

Скажу Вам з досвіду, що митники можуть оцінити товар на свій розсуд якщо докази ціни товару присутні, по цій причині краще щоб товар заходив в Україну уже розмитненим.

Demyan - 9-8-2010 у 13:48

тобто що значить товар в Україну розмитненим? Щось ви путаєете, розмитнення проходить тут на території України, мито сплачується в нашу казну.
Якщо докази на ціну є - митники нічого не докажуть,
Якщо митники оцініють зависоко - а товар реально не коштує стільки всеодно можна попробувати довести з паралельною заявою про затримку товару..але це вже нюанси.

Tempika - 9-8-2010 у 16:41

Докази на ціну :-) Може в посилці навіть лежати розписка, що вартість товару нуль, це подарунок.. Але все-рівно ж оподаткують, знайшовши ціну в інтернеті. А ціни в інтернеті дуже різні :-)

Оксана Тиндик - 9-8-2010 у 17:26

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
тобто що значить товар в Україну розмитненим? Щось ви путаєете, розмитнення проходить тут на території України, мито сплачується в нашу казну.
Якщо докази на ціну є - митники нічого не докажуть,
Якщо митники оцініють зависоко - а товар реально не коштує стільки всеодно можна попробувати довести з паралельною заявою про затримку товару..але це вже нюанси.

Тут я нічого не плутаю. Ми цим займаємся не перший рік. А на рахунок спроби довести що товар коштує дешевше - бажаю Вам успіхів, поділитись потому результатом. Маю, на жаль, великий практичний досвід в цьому.

Demyan - 10-8-2010 у 08:59

Нажаль не знаю який у вас досвід але в мене досвід покупок на ебеї теж не малий і не один екаунт маю і не одну посилку отримував причому без посередників - тому я в курсі всіх нюансів і посередників і розмитнень включаючи автомобілі.
Але з того що говорите - то вже якось лякає ваш досвід. Товар в Україну ніколи не прийде розмитненим, розмитнюється тільки на території України згідно тарифів та Відповідно до статті 8 Закону України від 13.09.01 № 2681-ІІІ . Звісно ще можна контрабанду провезти :cool:
Є досвід розмитнення товарів куплених на ебеї - оцінені митнецею в більші суми - доведення що ціни менші і мито не сплачував :sing:. - покупки з ебею, без чеків. Так що це теж говорить про "ваш досвід" якщо не знаєте елементарних речей.
Щодо цін на митниці - там є свій "перелік" згідно яким вони встановлюють ціни і нічого в інтернеті вони не шукають.

Оксана Тиндик - 10-8-2010 у 10:18

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Нажаль не знаю який у вас досвід але в мене досвід покупок на ебеї теж не малий і не один екаунт маю і не одну посилку отримував причому без посередників - тому я в курсі всіх нюансів і посередників і розмитнень включаючи автомобілі.
Але з того що говорите - то вже якось лякає ваш досвід. Товар в Україну ніколи не прийде розмитненим, розмитнюється тільки на території України згідно тарифів та Відповідно до статті 8 Закону України від 13.09.01 № 2681-ІІІ . Звісно ще можна контрабанду провезти :cool:
Є досвід розмитнення товарів куплених на ебеї - оцінені митнецею в більші суми - доведення що ціни менші і мито не сплачував :sing:. - покупки з ебею, без чеків. Так що це теж говорить про "ваш досвід" якщо не знаєте елементарних речей.
Щодо цін на митниці - там є свій "перелік" згідно яким вони встановлюють ціни і нічого в інтернеті вони не шукають.

Ну що ж, я лише тішусь що у нас є такі обізнані та досвідчені люди. :-)

Tempika - 10-8-2010 у 14:57

Дем*ян, при мені митник шукав товар в інтернеті по комп*ютеру, і дивився, яка на нього ціна.

Demyan - 11-8-2010 у 08:13

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Дем*ян, при мені митник шукав товар в інтернеті по комп*ютеру, і дивився, яка на нього ціна.

Можливо щоб розвести - шукав найдорожчу ціну :)
Якщо новий товар і є до нього чек і ціна (та вага) не підпадає розмитненю - все питання знімається, хіба просто розвести когось - того хто не знає і не в курсі.

Tempika - 11-8-2010 у 17:34

Ясне діло, щоб розвести :-))

У мене був не новий товар, але був інвойс з ebay з ціною, - це не допомагає.

Demyan - 12-8-2010 у 07:34

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Ясне діло, щоб розвести :-))

У мене був не новий товар, але був інвойс з ebay з ціною, - це не допомагає.

Допомагає - просто треба знати що ще потрібно.

Tempika - 12-8-2010 у 08:50

І що потрібно? Була заповнена відправником декларація, де вказано, що це подарунок. Інших документів, на жіль, не існує :-))

Demyan - 12-8-2010 у 09:40

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
І що потрібно? Була заповнена відправником декларація, де вказано, що це подарунок. Інших документів, на жіль, не існує :-))

цю декларацію швидше за все CN22 це таке - просто бумажка на яку мало хто дивиться, доречі подаруночки теж підлягають митам :)
Існують інші документи, казати не хочу, типу ввжаємо це комерційною таємницею :)

Tempika - 12-8-2010 у 10:17

Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.

Demyan - 12-8-2010 у 11:04

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.

Право ваше....мабут ьконсультанти погані були :)
Взагалі щодо ебея - то тут консультанти поможуть хіба ті хто там крутиться не один рік. Я багато років тому теж так думав, доки не вчивсясам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер :sing:

Demyan - 12-8-2010 у 11:05

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Вважатиму, що таких нема, оскільки вже таки консультувалася на цю тему.

Право ваше....мабут ьконсультанти погані були :)
Взагалі щодо ебея - то тут консультанти поможуть хіба ті хто там крутиться не один рік. Я багато років тому теж так думав, доки не вчивсясам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер :sing:

romano - 12-8-2010 у 11:40

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Існують інші документи, казати не хочу, типу ввжаємо це комерційною таємницею :)


Цитата:

Я багато років тому теж так думав, доки не вчився сам, не взнавав...потратив купу часу звісно і грошей...але зато тепер


От мені не зовсім зрозуміла ваша позиція. Або напишіть, що згідні за якусь винагороду проконсультувати, або самі доставкю займаєтесь, і можете доставити, або просто дайте людям інформацію, якої їм бракує.
Бо поки-що це виглядає якось негарно, ніби "я потратився, поки все зрозумів, то тепер і ви тратьте час і гроші, а я знаю, але не скажу".

Demyan - 12-8-2010 у 13:02

Доставкою я не знаймаюся (в мене на ебеї інші інтеерси) - посередником не виступаю - доставляю тільки знайомим які просять, звісно вони мені віддячують але як таких тарифів я не ставлю. В принципі правильно розумієте, я тратив свій час, гроші, тому ділитися інформацією та досвідом за просто так не буду. Чи може вам ключі від квартири дати де гроші лежать? :)
Я дав вам удочку (інформацію що така можливість є), а рибні місця (або як це робити) ви вже шукайте самі.

Tempika - 12-8-2010 у 16:43

Абсолютно згідна з Романо. Тут або тре просто мовчати, або розказувати все. А то якесь дитяче хизування і жлобство :-)) Не дам, мовляв, бавитися своїми іграшками, не дам! :-))) Цирк та й годі.

Юрій Сєров - 12-8-2010 у 19:03

Можливо документи з платіжних систем вам допоможуть.
Можна піти до митників і там спробувати все розпитати.

Demyan - 13-8-2010 у 07:36

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Абсолютно згідна з Романо. Тут або тре просто мовчати, або розказувати все. А то якесь дитяче хизування і жлобство :-)) Не дам, мовляв, бавитися своїми іграшками, не дам! :-))) Цирк та й годі.

Не треба путати іграшки і ігри з бізнесом і т.д.
Просто вам хочеться щоб принесли все готове.
А написав я не для того щоб хизуватися, а для того щоб людина яка дійсно вміє працювати, вміє думати головою знала - що така можливість існує. Така людина знайде те що їй необхідно - витратить час, кошти але знайде.

Tempika - 13-8-2010 у 10:25

*Просто вам хочеться щоб принесли все готове.*

Ви читаєте, що пишуть інші, чи просто пишете наосліп? Я написала, що отримувала посилки не один раз, і консультувалася з цих питань, і, мабуть, половину інтернету перерила. Нічого подібного на якісь ліві можливості зниження ціни я не знайшла, - тому ви або брешете або приховуєте інформацію, яку вам соромно розголосити. Тому розмови на цю тему вам, водевичь, не варто було починати, а то це виглядає смішно :-)

Demyan - 13-8-2010 у 11:03

Це все робиться офіційно! я ніколи не займався і не буду контрабандою або якось на ліво.
Я читаю що пишуть а Ви читаєте? я писав вам, що значить не там шукали не там консультувалися.
Якщо хочете перевірити - скажіть що хочете купити на ебеї вартістюдо 200 євро - а в нас він коштує більше, принесете гроші + мені за роботу, а я вам його принесу. Головне щоб на ебеї він був до 200 євро і ці гроші були сплачені, а в нас він може коштувати і 1000. Але повторюю я цим масово не займаюся це хіба для Тані вийняток зроблю, щоб не виглядало смішно :)

Tempika - 13-8-2010 у 11:50

А нащо мені вам платити за роботу? Я краще вже поповню бюджет неньки-україни податком :-) Чи працюєте за 2 євро? З вартістю до 200 євро у мене, до речі, ніколи проблем не було.

Demyan - 13-8-2010 у 12:53

Ну от що і необхідно було доказати.
- ти шукай, трать час, гроші.....і роскажи нам безкоштовно :).
Якщо за товар платите більше 200 євро реально - є ще один нюанс - але тут вже як повезе. як правило 60/40.
Мова йде про те що якщо ви заплатили за товар до 200 євро а реальна його вартість в магазинах скажімо 500 євро - тоді митники не пропускають бо оцінюють його в 500 євро +/-. Мій метод доводить що я заплатив до 200 і не розмитнюю.

Оксана Тиндик - 17-8-2010 у 09:42

Demyan дуже Вам дякую за те що Ви поділились своїм безцінним досвідом з нами. Ви всім довели свою обізнаність в цій темі. Дякую. В мене, як топікстартера, до Вас прохання - створіть свою тему, на кшталт "Підкажу як розмитнити товар та поділюсь досвідом" і давайте там поради, а тут прошу припинити усі суперечки на дану тематику. Ця тема, з Вашою допомогою, переходить у флуд та безглузді суперечки. Дякую

Demyan - 17-8-2010 у 11:14

чому флуд? тема звучить ...доставка товарів... ось я і пишу як я доставлюя товари, запропонував наприклад Тані свою допомогу якщо вона захоче розмитнити - але вона не захотіла.
Де тут флуд? А де суперечки?
Не переживайте я не є конкурентом - так як не займаюся тим масово, колись пробував - тому набрав такий досвід (і не тільки в плані розмитнення) - вирішив, що можна іншим займатися, прибутковішим, а свій досвід і потрачені час та кошти як я писав за просто так ділитися не буду.

Оксана Тиндик - 18-8-2010 у 10:18

Доброго дня Вам!
Поговоримо трохи про аукціон ebay. Швидше за все пересічний користувач мережі, познайомившись з мережевим аукціоном eBay відразу спитає: «А навіщо мені це все? Адже я можу купити товар у будь-якому магазині ... ». Десятки мільйонів користувачів аукціону eBay дадуть відповідь на це питання однозначно - тому що це вигідно. Не просто вигідно, а дуже вигідно. Ви отримуєте величезні переваги не тільки перед покупцями звичайних магазинів, а й перед покупцями інтернет - магазинів. І ці переваги не тільки в низьких цінах. Давайте спробуємо коротко змалювати ті основні переваги, які ви отримуєте:
- Дійсно дуже низькі ціни. Часом вони відрізняються від цін в звичайних і інтернет-магазинах на кілька порядків, причому це на товари найвідоміших у світі фірм - виробників.
- Величезний вибір товару. Такої свободи вибору немає ні на одній торговій площадці. Десятки (а то й сотні) варіантів одного й того ж товару: різної комплектації, ступеня б / у, вартості і т.д.
- Якість товарів набагато вище. Наприклад, більшість елетронікі продається на eBay, т.зв. «Білої збірки», тобто товар вироблений в США, Західній Європі, Японії, Південній Кореї і т.д.
- На торги виставлені товари, яких ви більше ніде купити не зможете. Найновіші моделі електронних товарів, до появи яких у нас ще багато місяців. Також, eBay давно став свого роду Меккою для різного роду колекціонерів, любителів тюнінга, модників і т.д.

Як же пояснити такі низькі ціни? Адже іноді складається враження, що продавець торгує собі на збиток. Факторів тут безліч. Можна почати з основного: спробуйте підрахувати вартість товару в магазині свого міста: вартість закордонної фірми виробника + «накрутка» закордонних дилерів + митні збори + накрутка одного (а іноді і більше) вітчизняних дилерів. У підсумку ціна зросте мінімум на 50-70%, на деякі популярні товари (електроніка, мобільні телефони, одяг) націнка становить до 200-300% (!!!). Потім випливає те, що в розвинених країнах приставка б / у найменуванню товару автоматично знижує його вартість на 50-70%.Також не забувайте, що коли нова модель або модифікація того чи іншого товару з'являється у нас - на Заході вона перестала бути новинкою і відповідно ціна набагато нижча.
На жаль, багато продавців працює тільки з покупцями більш розвинутих країн, на Україну вони свою продукцію не продають. Та і платіжна система в нас ще не досконала. Тому в таких питаннях допомагаємо ми, оскільки наше представництво знаходиться в США і це дає змогу вести переговори та торги з будь-яким продавцем на ebay.

Юрій Сєров - 18-8-2010 у 17:58

Пані Оксано, Ви своєю чергою також на офф-топили.
Про eBay у нас вже існують дискусії:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4697
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6979

Оксана Тиндик - 18-8-2010 у 20:35

Ок, дякую за інформацію!

Tempika - 18-8-2010 у 22:50

Оксана, доставка з ebay подекуди дорожча в 2-3 рази, ніж сам товар, і продавець відмовляється відсилати, скажімо, іншим поштовим сервісом або без страховки. А товар дешевий, чого :-)

Оксана Тиндик - 19-8-2010 у 02:00

Так дійсно таке буває, інколи продавець за рахунок пересилки компенсує собі дешеву ціну. Оскільки в США в нас є своє представництво, то всі куплені товари йдуть на їхню адресу - як правило по США вартість пересилки незначна, а деколи і безкоштовна. Бля відправки товару в Україну ми практикуємо послугу спільних посилок, тобто товар декількох замовників йде спільною посилкою - тому ми можемо запропонувати Вам дійсно привабливу та вигідну для Вас ціну доставки. Найнижчу у місті.

Demyan - 19-8-2010 у 07:47

З продавцем завжди можна домовитися, плюс відіграє ваш рейтинг на ебеї, якщо навіть продавець в лоті не відправляє товар взагалі в Україну - можна домовитися з ним, розказати який ви хороший і підвтердити рейтингами - в більшості випадків спрацьовує. Найдешевше домовитися з ним відправляти Авіа звичайною поштою, там є трек номер який можна буде трекати, як правило зі штатів, канада та Англії товари доходять від 7 до 10 робочих днів, а ціни на пересилку малі.
Щодо нових брендових оригінальних товарів - ціни там не є дешевими, якщо товар більше 200 євро і мито - плюс до того, що втрачається гарантія - що товар може прийти пошокодженим і терба буде за свої гроші відправляти назад (в більшості випадків) - посилка може затриматися, пропасти....враховуючи це все на ебеї брендові нові товари не вигідно купляти.
Продавець дає більшу ціну в доставці - бо еБей знімає проценти від ціни яка вказана за товар, тому вигідніше поставити більшу доставку і не платити fee за неї.

Tempika - 19-8-2010 у 08:45

Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.

Demyan - 19-8-2010 у 09:15

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.

Читаємо уважніше тему - там пише доставка товарів зі США :)

Оксана Тиндик - 19-8-2010 у 14:31

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.

Коли Вас влаштовує що товар йде без перепаковки та перевірки, то не бачу першкод. Дайте посилайку на товар, порахуєм Вам вартість детально. Щодо розмитненя товару то зателефонуйте 067 370 6872, або ж 247 1234. Надамо детальну консультацію.

Tempika - 19-8-2010 у 14:47

бачу, ви мене не розумієте.. у мене є друг, що може за мене виграти аукціон (причому він це робить як майстер, тобто ціна - супер), отримати на себе товар в ЮК (як правило його не шлють за межі Британії взагалі), а потім йому треба це відіслати мені.. і ось тут вибір є невеликий, і поштові витрати величезні, і якщо до розмитнення не доходить, то за декларування все-рівно тре платити.. така сама історія з гонконгом.

Demyan - 19-8-2010 у 15:10

1. Це не друг ваш майстер - а програма є така - снайпер називається, хоча щоб вдало виграти аукціон потрібно щоб та програма була якомога кращою ну і плюс мінімальні знаня на ебеї де і коли краще ставити.
2. щоб витрати були мінімальні нехай відсилає Укрпоштою - в них це Royal Mail - дешево і швидко доходить.
3. За яке декларування йде мова? Якщо товар не підлягає розмитненю нічого не платите.
4. З гонконгом ще краще в них дуже добре теркаються їх посилки звичайно юпоштою.