Форум Рідного Міста

Зміни в правилах

Андрій Пелещишин - 22-12-2002 у 14:36

Зміни в правилах.

Форум стає виключно україномовним.
Єдиною робочою мовою Форуму є українська. Інші мови можуть використовуватися лише в режимі цитування іншомовних джерел.

Прошу усіх врахувати.

Сказане поки не поширюється на розділ телерадіокомпанії НБМ.

Ігор+ - 23-12-2002 у 20:33

Якщо вам цікава моя думка, то правила типу "тільки для білих" чи "рижим вхід заборонений" явно жирний мінус до форуму.

Андрій Пелещишин - 23-12-2002 у 21:59

livrarile se fac la adresa
si ora dorita de dumneavoastra
in minim trei ore din momentul
lansarii comenzii

Андрій Пелещишин - 23-12-2002 у 22:06

Сподіваюсь, Вам було цікаво читати попереднє повідомлення :)

Вхід та участь дозволено усім (навіть лисим)
А єдине мовне середовище - головна вимога більшості форумів Інтернету. Це лише Україна є цікавим винятком (ну може ще хтось схожий на нас).

Як варіант - зайдіть наприклад на http://searchengines.ru/forum і напишіть щось українською :). Це буде просто тупо та недоречно. Я є учасником кількох форумів, і на кожному з них використовую їхню робочу мову.
Десь англійська, десь російська. Тут українська.

Дякую за розуміння

Ігор+ - 24-12-2002 у 21:49

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
livrarile se fac la adresa
si ora dorita de dumneavoastra
in minim trei ore din momentul
lansarii comenzii


Nevidim nic spatneho v tom, ze nekdo to precte a pochopi. Kdo nerozumi preskoci na dalsi zpravu.

Андрій Пелещишин - 24-12-2002 у 22:26

Цей форум задумувався та реалізується по зразку типових західних (а не совкових) форумів.
Це стосується як інтерфейсу форуму, так і принципів, закладених у нього.

На жодному з якісних та цікавих форумів я не бачив використання паралельно кількох мов. (щоправда, на деяких форумах є спеціалізовані розділи для неосновної мови - наприклад внутрішній форум редакторів ODP чи форум http://xmbforum.com/community, але якраз це мені видається наразі не доцільним та недоречним).
Форум нікого не обмежує в його громадянських чи інших правах. В Інтернеті існує маса чудових форумів з іншою робочою мовою (на жаль українських менше), тому в сформульованому правилі я не бачу жодних проблем.

Дякую за розуміння

Agent86 - 25-12-2002 у 20:26

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
Nevidim nic spatneho v tom, ze nekdo to precte a pochopi. Kdo nerozumi preskoci na dalsi zpravu.


Див. перше повідомлення...:mad:

Українська мова є офіційною мовою форума

Роман Голощук - 26-12-2002 у 21:56

Нещодавно я почав брати участь у конференції East-European Subgroup of International Forum "Educational technology and society" і перше повідомлення скерував туди українською мовою (як справжній патріот :)). Після чого отримав наступне повідомлення (наводжу дослівно):

„Уважаемый господин Голощук!
Во-первых, большое спасибо за участие в дискуссии. Мы рады, что Вы присоединились к нам. Ваше письмо было переправлено в подгруппу. Но мы хотели бы попросить Вас в дальнейшем писать в подгруппу на русском языке, т.к. он является официальным языком подгруппы. Дело в том, что мы безусловно уважаем все национальности и культуры мира и хотим, чтобы они взаимообогащали друг друга и именно поэтому создали наш проект. И именно поэтому мы были вынуждены встать на единую языковую платформу. Ведь только в России есть огромное множество национальностей и языков. Мы, например, представляем Татарстан, но не ведем дискуссии на татарском языке, чтобы привлечь как можно большее количество людей к участию в них. Язык общения должен быть един, чтобы не усложнять и без того трудный процесс коммуникации между индивидуумами. Надеемся, что Вы поймете нас и будите и дальше активно участвовать в деятельности подгруппы.

С уважением и надеждой на плодотворное сотрудничество,
Галеев Ильдар Хамитович, Чепегин Вадим Игоревич.”

Я, звичайно, вибачився за незнання правил даної конференції і повторив своє повідомлення на офіційній мові цього форуму – російській. Ось реальний приклад функціонування якісних форумів і конференцій – повинна існувати єдина офіційна „робоча” мова для спілкування щоб „не усложнять и без того трудный процесс коммуникации между индивидуумами”.
Щодо вибору у цій якості української мови, ні у кого не повинно виникати сумнівів.

Nazar - 26-12-2002 у 22:52

Навіть роздрукував цю сторінку і показав дружині, лежали в ліжку та тішились!
Ми однозначно та категорично підтримуємо одномовність цього форуму!

І я, і я, і я......такої ж думки

kristi - 20-1-2003 у 09:01

Прочитавши всю дискуссію я з розумінням захитала головою і цілком підтримую одномовність форуму. Взагалі потрібно щоб уся наша держава нарешті допетрала цю одномовність, не лише на форумі а й усюди, а особливо в керівництві. І взагалі вважаю, що в незалежній УКРАЇНСЬКІЙ державі не повинно стояти ніякого питання про двомовність.

Юрій Сєров - 20-1-2003 у 20:43

Чи можна вживати абревіатури, власні назви і т.п. мовою ориґіналу?

Андрій Пелещишин - 20-1-2003 у 22:04


Цитата:

Чи можна вживати абревіатури, власні назви і т.п. мовою ориґіналу?


Ну звичайно (а хіба бувають власні назви не мовою оригіналу?). Так само, як цитування.
Хоча, щодо цитування є певне застереження. Часто цитують джерела, які є на кількох мовах (той же кореспондент.нет). Тоді звичайно краще брати український варіант

False - 7-2-2003 у 09:45

я згоден на всі 300 з тим щоб форум був тільки україномовним.

marco - 19-2-2003 у 09:52

Хотів перечитати Правила форуму.
Не знайшов :( Може погано шукав... Виглядає, що це питання вже піднімалось і певні наробки такого плану мали б бути.
Варто би вивісити десь на видному місці, наприклад на синій смужці меню зверху.

Андрій Пелещишин - 19-2-2003 у 10:36

Логічно. Врахую

rost - 2-3-2003 у 21:24

Підтримую обома руками одномовність форуму.
А для тих хто хоче блиснути знанням інших мов рекомендую форуми цими мовами.

Адміну: -- я так розумію, що дописувач за більшу активність на форумі може в майбутньму удостоїтися звання "дійсний член". Щось не дуже привабливою виглядає ця ступінь.
Може б якусь іншу дефініцію придумати напр. професор.
:sing:

Андрій Пелещишин - 2-3-2003 у 22:40

У академічних структурах "дійсний член" набагато крутіше за "професор" :)
Ліньки шукати, але в цьому розділі уже була дискусія на цю тему

Freeman - 19-7-2003 у 03:53

Нещодавно потрапив на MISTO.RIDNE.net. І хочу зайвий раз сказати, що одномовність - це просто, просто чудово!! Підтримую, звісно. (Тепер матиму змогу досхочу побалакати на РІДНІЙ мові :)).