Форум Рідного Міста

Розділи Форуму

Андрій Пелещишин - 19-1-2003 у 11:39

Якщо у Вас є побажання по вдосконаленню структури розділів, прошу висловлювати

Є тут одна ідейка

kristi - 27-1-2003 у 08:22

Я звичайно не претендую на винахід стола чи крісла чи т.д., але маю одну маленьку пропозицію, хоча вона є очевидною:
ось дивіться у нас на форумі є багато таких тем, котрі можна вважати "дохлими" Тобто людина котра відкриває тему такого плану(наприклад):"Як ввімкнути комп" чекає простої відповіді. Звичайно таку відповідь їй одразу надають, бож ви є супер спеціялістами, але ж для інших форумівців ця тема не цікава, бо ж одні знають як це зробити, а інші не знають і не хочуть й нічого в цьому не розуміють бо приходять в комп. клуб й там компи є вже включені. Тобто це ж звичайно був не дуже вдалий приклад але.... Я хочу запропонувати, давайте зробимо якось так щоб теми були широко змістовними, тобто можливості для злету фантазій різних людей було більше. А то я прочитала як ввімкнути комп, ви, ще хтось. Але тема то висне. Тобто в ній немає жодної можливості написати щось таке............. Зовсім не по темі. Вона має дуже вузькі рамки й зрозумілий зміст.

Ігор+ - 27-1-2003 у 17:38

Вам, kristi, потрібен blog (типу blogger.com). В форумі дохлі теми відходять на задній плат і зявляються нові. Просто потрібен розділ "Різне", відкривайте і пишіть туди на всю ширину фантазії.

Андрій Пелещишин - 27-1-2003 у 19:22

До kristi
В нас є два основні типи тем без обговорень:

1 Нецікаві - хтось розпочав дискусію - а вона нікоми не цікава. Таке буває, але такі "діскусії" шввидко злазять донизу. Та й ніколи не вгадаєш - чи буде цікава дискусія по задекларованій темі, чи ні - це як і у звичайній розмові.
Чим у нашого Форуму спільнота більшає і тіснішає, тим таких висяцих дискусій стає менше. Хоча туту є над чим попрацювати.

2 "Статейного" типу. Деякі повідомлення цікаві і корисні (якщо не всім то декому) і без розгорнутої дискусії. Фактично - це просто публікації в онлайн-пресі. Такі повідомлення як правило локалізуються в спеціальних розділах (Типу "Аналітика" або "Афіша") і не перешкоджають спілкуванню. Зате є що почитати навіть тим, хто відвідує Форум, але не зареєструвався. А при бажанні можна і поговорити по опублікованій замітці.

ДО Ігора з плюсом


Цитата:

Просто потрібен розділ "Різне"


В принципі є розділ "Балачка". Він і сам по собі не дуже заповнений. Але якщо треба ...

Я тут до вас з щирими намірами, а ви......

kristi - 28-1-2003 у 09:06

Втопили мене в болоті...:(
Ну й добре не буду я більше давати нікому порад і пропозицій :( :( :( :( :( :(

Nazar - 17-2-2003 у 16:24

Якось смішно виглядає підрозділ "Радіо FM" в розділі культура, більш доцільно його було би перенести в розділ, де йдеться про бізнес чи комерцію:(

Андрій Пелещишин - 13-8-2003 у 09:57

Я тут новий розділ створив - "Перепис" (копірайт - Олексій!)
Прохання заповнити його опитуваннями, які б дозволили зрозуміти, що за люди наповнюють наш Форум

http://misto.ridne.net/forumdisplay.php?fid=73

Дмитро Тарасов - 2-10-2003 у 22:45

Готується нова переструктуризація Форуму.
Хто має ідеї та своє бачення тематичних розділів, структури форуму - пишіть.

freak - 20-2-2004 у 20:30

Хотілось б побачити розділ Кіно?Як ви на це диветесь???

Юрій Карашівський - 16-9-2004 у 12:38

Перенесіть будь-ласка тему "Тартак" - Музичний ..." в тему "Рецензії, що ми слухаємо..."

Я коли готував "Тартак", не зміг з розбігу знайти стару тему, давно не був просто. А тема, як я бачу, отримала розвиток, що тішить. Треба відновлювати її. Нажаль, "Огляд" не набув такої актуальності.

Галина Лев - 20-12-2006 у 19:45

А як би так виділити окремий розділ для Літератури? От музика й кіно в нас дослужилися, а літераторів, авторів та читачів хіба менше:(? В загальному розділі "Культура" вона як самодостатня наука й мистецтво губиться. Але то моя суб'єктивна думка. Рішення за вами.

Андрій Пелещишин - 20-12-2006 у 20:42

Хм, щось я не впевнений, що то виправдано. А що залишиться в культурі?

Галина Лев - 20-12-2006 у 21:10

Театри, музеї, клуби інтересів, будинки творчості дітей та юнацтва, палаци піонерів... і правила етикету.

Ну... не знаю, але все ж... Хотілось би. Якщо подивитись на тему "Кіно", там не сильно робота йде, а вона ж окремо.

Dmy - 20-12-2006 у 21:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А як би так виділити окремий розділ для Літератури? От музика й кіно в нас дослужилися, а літераторів, авторів та читачів хіба менше:(? В загальному розділі "Культура" вона як самодостатня наука й мистецтво губиться

Ну от, блін, який я ледачий!
Уже десь із рік мене це питання муляє - на літературу стільки набралося, що аж випирає. Так мене муляло, а пані Галина у вільний час від поїздок до Києва й назад, консультацій зі страхування та читання жіночої еротики знайшла час про це написати.
Треба обов'язково!
(Непогано було б і в середині ті треди трохи впорядкувати, напр., під різними назвами елементарно дублюються рецензії на книжки, але, боюся, то вже ненаукова фантастика, а не реальне бажання)

Андрій Пелещишин - 20-12-2006 у 21:45

Хм, я ще тоді зачекаю, що пані Тисовська нам скаже.

Галина Лев - 21-12-2006 у 13:06

Бляха - муха. Нам треба ближче познайомитися, бо Ви замало про мене видали інформації. Вже як викладати народу правду, то геть усю.:saint: А я, до речі, не лише по страхуванні опрацьовую громадян, я взагалі - фінансовий радник.
Мої напрямки роботи: кредити від різних банків, усі види страхових послуг від різних компаній, недержавне пенсійне забезпесення та інвестування капіталів (даже маленьких).

А щодо літератури, то оті два еротичні видання були першою прочитаною мною еротикою, до цього читала тільки сюрйозні речі. З наших, зокрема, від Марії Матіос у захопленні.

tysovska - 22-12-2006 у 10:31

Вибачте, я не бачила цю тему. Стосовно літ-ри - я не проти окремого розділу, але я бачу, що наповнення "Культури" йде здебільшого саме в плані літ-ри. Тобто якщо її виділити, боюся, розділ "Культура" майже припинить оновлюватися. Словом, я не певна. Але як вам краще - давайте вирішимо більшістю голосів :)

Горват Корнелія - 22-12-2006 у 16:01

Хотіла просити Адміністратора закрити (і прибрати взагалі, як можливо0 тему Поновлення у навчанні в університеті. звернулася на u2u, але не достукалася. Отож, чи є можливіть закривати тема(неактуальні) засобами Адміна або?

Demyan - 26-3-2007 у 16:13

А шо то за штукі від гугля появилися? і не тільки ...якісь сайти для чого то?

Вікторія Котлярова - 26-3-2007 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А шо то за штукі від гугля появилися? і не тільки ...якісь сайти для чого то?

Це Гугл адсенс. Зароблялка грошей. Хтось клацне - кілька центів переведуться на рахунок адміну. Доречі, непогано народ на цьому заробляє гроші)))

Андрій Пелещишин - 26-3-2007 у 18:33

Вікторія права, таким чином я планую оплатити витрати на утримання Форуму.

vovka - 27-3-2007 у 19:05

Доречі я помітив що чим більше рекламних блоків тим менша ціна одного кліка. Але тут треба дивитися як вигідніше.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Особливо коли купа дорвеїв)))

:o

Ярема П. - 3-10-2007 у 19:57

Щось забагато появляється оголошень про роботу. Може б окремо якийсь розділ створити, причому зобов'язати авторів оголошення писати термін дії оголошення, або видаляти цілу гілку після успішного пошуку чи то роботи чи то працівника (або повідомляти адміністратора про необхідність видалення). В гілці б дозволялося учасникам уточнювати тільки інформацію надану в оголошенні. Також заборонити реєстрацію або бан тих, хто використовуватиме форум суто з рекламною ціллю - фірми або роботодавця, для цього користувач повинен мати до опублікування оголошення як мінімум 10 повідомлень на сторінках форуму, причому неоднослівних. Ну або як адміністратор вирішить. Така моя пропозиія. Не хотілося б, щоб форум перетворився на дошку пошуку чи надання роботи.

Ярема П. - 26-1-2008 у 00:12

Хочу висловити пропозицію. Дуже багато є відкритих тем, суть яких - одна новина, яка є, як правило, передрук з якогось інтернетного видання, і на цьому тема закінчується. Що і зрозуміло, оскілько це - новина. Пропозиція - якщо починати подібні теми, то так, щоб вони не засмічували форум. Мені подобається, як це робить, наприклад, dr.Trollin у http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6113, інформуючи спільноту про поступ в справах парків у Львові, або ж Роман Голощук та інші у http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1832 (цей день у нашій історії). Якщо ж, наприклад, хтось береться інформувати про новинки комп'ютерних технологій, або про хардверні новини, або про новини, об'єднані спільною тематикою, то пропозиція для всіх них (новин) вести одну тему, а не відкривати для кожної окремої новини нову. Пропозиція до обговорення, і якщо буде прийнята, то прописати у правилах.