Форум Рідного Міста

Де зупинитися у Львові

Андрій Пелещишин - 15-7-2003 у 19:36

Питання поставало тричі на Форумі, тому вирішив усе цінне в тамтих дискусіях згребти в одне повідомлення
Отже
Лінки:
http://pro.lviv.ua/web/main.php?fuseaction=categories.list&cate...
http://www.technograd.lviv.net/
http://daily.lviv.ua/hotel


Готелі зі слів учасників Форуму:
Цитата:
Олександр Ганущин:
З досвіду поселення делегацій і решти. найдешевший варіант - колишній компартійний готель , тепер "Незалежність" Тепла вода постійно, центр міста біля Зоовету, телефони в номерах, є номери 2 в блоці по 4 особи по 12 грн. з особи. Якщо не зайнято, живете один. 757 214, 754 643 .


Цитата:
NetGuy:
А взагалі найдешевший готель - це "Сихів". Він, як уже можна було здогадатися, розміщений на Сихові
Це біля мосту, недалеко від торгового центру "Іскра".
Там була ціна щось від 9 грн з носа в двомісному номері.



Пропоную продовжити список, дискусію фіксую на горі як актуальну на весь сезон.

ЗОРЯНА - 16-10-2003 у 10:32

Вчора шукала номери телефонів готелю "Турист" у Києві, і натрапила на наш львівський що на вулиці Коновальця. Люкс двомісний 70гривень з 2-х осіб, звичайний блочний двомісний номер 25 гривень з особи.

Asmera - 16-1-2004 у 17:22

Трошки від себе :) правда не найдешевший :)
"Нтон" - затишно, зрузно і пристойно за ціною - двоміний номер -140. Гаряча вода цілодобово, страви з ресторану в номер, телевізор...все як треба

Panda - 16-1-2004 у 20:44

На Новий Рік ми зупинялися в готелі "Львів" відразу за Оперним театром розташований.

80 гривень двохмісний номер, душ платний за 3 гривні.

Головна перевага - розташування.

Asmera - 16-1-2004 у 22:34

Я теж колись мала необережність зупинитися у "Львові". Відкрию Вам, Panda, таємницю - то у них написано, що душ коштує 3 гривні :lol: Насправді ж, можна жомовитися і за 2, і за півтори. А ще якщо жити вдвох чи втрьох - то ця сума сплачується за всіх :lol: Отаке

Насправді ж, і смішно, й сумно...:rolleyes:

В Україні замало пристойних готелів з невисокою оплатою. І здавалося б, що заважає зробити ціни нижчими? Виявляється, що відповідь дуже проста - готельний збір. Зараз він станосить 80% (!!!) Тобто з кожної отриманої гривні готель сплачує 80 копійок податку - це просто НЕЙМОВІРНО!
Хоча готельники мають надію, що цього року все зміниться на краще і такий здирницький готельний збір буде змінено на щось пристойніше, що б дало змогу працювати нормально.
Будемо чекати :)

Ігор Мартинів - 17-1-2004 у 04:46

Гарний перелік готелів є ще тут http://www.lvivport.com/hotel.php

Марина - 14-5-2004 у 11:21

Я знайшла інформацію щодо готелю "Жокей" на іподромі, мені сподобалися фотографії, що були викладені на сайті. Чи не підкажете, як далеко готель розташований від центру міста, який міський транспорт там бігає. Можливо, хто там особисто бував. Я хочу приїхати до Львова у відпустку на тиждень, і жити аби де не маю бажання, одверто кажучи. Буду щиро вдячна за всі думки та пропозиції.

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 11:25

Про сам готель інформації немаю. Але іподром на самому краю міста. З транспортом здається не дуже добре, хоча маршрутки їздять. Але їхати до центру довго. Думаю, хвилин 40 якщо нема корків.

Марина - 14-5-2004 у 11:38

Ех, дякую, пане Андрію, шкода...... :-(
Буду дивитися щось інше. А чи не підкажете, до яких театрів варто завітати? Чи, можливо, в місті планується провести які-небудь цікаві заходи? Ми плануємо бути у Львові приблизно 24-28 травня. Буду щиро Вам вдячна за гарну думку.

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 12:42

Тут ці теми уже обговорювалися, і про поїсти, і що оглянути, куди завітати.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=827
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1526
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1597
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1603
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1506
та інші
Театри - я би радив Леся Курбаса, ПрикВо (він якось інакше тепер називається але усі користуються старою назвою). Але то вже справа смаку.

Рост - 14-5-2004 у 14:07

ПрикВО = ЗахОК. Хоча вистави на російській мові, але грають дуже добре.

Марина - 3-6-2004 у 08:34

Була у Львові тиждень, ще хочу :-)
Жили у готелі НТОН. Мені сподобалося. Двомісний напівлюкс коштував 240 грн. на добу. А за ці гроші можна б було краще прибирати. А ще на першому поверсі непоганий ресторан. Особливо мені сподобалися комплексні сніданки. Яєшня, грінки, молочна каша, сир, чай, хліб, масло - трохи менше 11 грн. Були, звичайно, і дорожчі, але мені цей набір був найкращим.

katon - 6-6-2004 у 23:39

До мене в гості приїжджає німець, йому треба буде одномісний номер. Чи може хтось щось порадити, щоб і в центрі був, і з телефоном, щоб достатньо чисто і не більше 20 євро за добу? Бачу радять Нтон, може хтось ще щось порадить?

Андрій Пелещишин - 7-6-2004 у 00:18

нтон хіба в центрі?

Captivitas - 3-7-2004 у 15:42

Питання до львів"ян
Наскільки це реальна пропозиція ?
http://www.lvivhotel.boom.ru/hotelukr.html

Олександр Ганущин - 3-7-2004 у 16:36

До Каптівітаса - не зрозумів (і не знаю), що то за готель взагалі. Поблизу Стрийського парку є готель "Замок Лева", але він з дорожчих. Нічого порадити не можу. Матиму час, то передзвоню справлюся...

Чай - 16-8-2004 у 21:34

Вибачте за мою выдвертість і,можливо,за те,що не буваю тут настільки часто наскільки хотілося б,та в мене єдине запитання-чи не згодиться хтось пригріти на декілька днів людину без поганих звичок,лише з однією-народився він не в той час,і помирати йому варто було б разом з бітниками.Адже тепер вони майже вимерли,а я ні...Розумію,що тут у вас все серйозно,та згадую слова "надійся на гірше,вір у краще...".З цим вас і полишаю шановне панство...

Роман Голощук - 26-10-2004 у 15:07

Панове, у кого є можливість - пригрійте бітника, згадайте молодість ;)

Олександр Чорнобиль - 12-5-2005 у 14:40

Хтось щось може сказати про "Замок Лева" і "Еней"?
Бо в "Дністрі", де все селились мої німці все забито на наступний тиждень". :(

Андрій Пелещишин - 12-5-2005 у 19:34

До речі, якийсь великий готель зробили на Липинського (бік Львова де заїзд з Київської траси). Здається в приміщенні колишньої швейної фабрики.

Тарас Задорожний - 30-12-2005 у 17:46

Між іншим... До мене на Новий рік мають приїхати друзі з Києва... Ми святкуємо уночі разом. Приїжджають вони 31-12 вранці, від"їжджають 1-01 ввечері. Зважаючи, на погоду, думав не маринувати їх по місту і поселити десь у готелі... Вдома ж перед НР завжди купа роботи. Так от, дешеві готелі Львів та Незалежність, буцімто, повністю заброньовані... Не віриться... просто, напевно, побоюються вони, шоб ніхто не влаштував попойки в новорічну ніч... :( А людей певно вселю в НТОН...

Тарас Задорожний - 30-12-2005 у 18:15

Життя чудове... У Львові всі перебрались до готелів! :mad:
НТОН, Тустань, Львів, Жорж, Власта, Супутник, Замок Лева.... Усе занято, спалено, заброньовано....
Взнав цікаву новину, виявляється, що у Жоржі є двомісні номери варіант "туристичний"... В них крім умивальника нема нічого... (я про вигоди). Зате ціна там...
Але мушу похвалити працівників готелів НТОН та Замок Лева за вміння ввічливо відмовляти, бо решта просто каже "нічо нема" і кидає трубку

Люда Рева - 12-9-2006 у 09:27

Хотілося б щоб готелів у Львові було більше. Багато туристів скаржаться на погані умови...

Demyan - 12-9-2006 у 09:55

залежно в якому готелі. Звісно якщо турист хоче за 40 грн всі умови - то вибачте. А готелів в нас багато і приватних, а якщо неготель - можна квартиру подобову - теж дуже багато причому є навіть з джакузі :).
Якщо турист зупинився в Сихівському готелі і жаліється на персонал - я погоджуюся, але ціна якість..

Тарас Задорожний - 16-2-2007 у 17:26

Щось мені здається, що останній пост пана Поліщука є рекламою... Чи йому тут місце???

Галина Лев - 17-6-2007 у 19:56

Маю цікаву інформацію про готелик, що над Віденською кав'ярнею розташувався. У квітні чи травні в нашому місті організована була виставка медичного обладнання. Київських гостей однієї з фірм поселили саме там, бо вони хотіли трохи престижу. Наступного ранку вирушили на виставку, а всі свої речі залишили в номерах, щоб зібрати після повернення і не тягати за собою. В одинадцятій телефонують їм співпрацівники готелю і повідомляють, що їх речі зібрані і лежать в бухгалтерії. Уявіть собі такий сервіс!!! Вашу білизну, предмети Вашої особистої гігієни спакував обслуговуючий персонал готелю і залишив у бухгалтерії... Оце так престижний заклад... На питання гостей працівники відповіли: "А шо ми маємо робити? У нас і виселення в 12.00 і поселення, а прибирати коли маєм?".

katon - 24-7-2007 у 18:08

25-26 серпня до Львова приїжджає група гостей, десь чоловік 40, всі студенти з різних міст з України і Польщі. Мушу їх розселити за мінімальні гроші, відповідно з мінімальним комфортом. Що можете порадити?

katon - 24-7-2007 у 18:22

25-26 серпня треба буде розмістити 40 студіків. Порадьте, куди звернутись.

Odarka - 24-7-2007 у 22:09

У нас вже мінімальних цін не має...Львів тепер - супер туристичне місто з дорогими готелями і нульовим сервісом...
Можливо, готель НТОН або Гетьман
Або студентський готельчик - Тамара Павлівна 8 067 25 66 466
Але я не обіцяю, що цей номер ще діє.

Юрій Сєров - 25-7-2007 у 05:57

Спробуйте звернутися в політехнічний гуртожиток №8 - там є "готель" - кімнати аналогічні гуртожитківським, такі як Вам потрібно.
Але для поселення потрібен дозвіл проректора.

Громов Сергій - 25-7-2007 у 09:45

Я своїх гостів розміщаю у "Львові" що біля Опери - 120/75/30 з носа залежно від сервісу

katon - 25-7-2007 у 11:39

Дякую за ваші відповіді!

katon - 25-7-2007 у 11:43

А де цей гуртожиток №8?

Юрій Сєров - 25-7-2007 у 19:59

Цитата:
А де цей гуртожиток №8?

Зупинка "Горбачевського" трамваїв №3,5,8 - блія "Феніксу" (того де усе друкують) і офісу Фарлепу. Від зупинки вгору попри Фенікс ідуть сходи. Піднімаєтеся тими сходами і праворуч буде високий будинок. ЦЕ і є 8 гуртожиток.
Але ще раз кажу - там потрібен дозвіл проректора з госпдарської діяльности, але якщо цей захід хоч якось стосується Політеху, то мабуть проблем не буде.

телефон готелю "Львів"

Надія Баловсяк - 7-8-2007 у 15:38

підкажіть будь-ласка телефони готелю "Львів" - мені потрібно забронювати місця, а телефони, представлені на сайтах, вічно зайняті. Чула що у Львові мінялися номери (шестизначні на семи...), підозрюю, що або там дійсно вічно зайнято, або я набираю не той номер.

дякую.

Demyan - 7-8-2007 у 16:03

ТАка сама ситуація коли зі лвьова звонити. Якщо ви звоните з міжміста - то вам всеодно та двійка.
Просто вони іноді часто не беруть трубку або якщо скажете забронвати - скажуть нема місць, але якщо ви прийдете і скажете хочу поселитися а в паспорт -купюру - місце буде.

Тарас Сокальський - 7-8-2007 у 16:09

І якого номіналу купюра найефективніша (за співвідношенням ціна/якість)?:baddevil:

Надія Баловсяк - 7-8-2007 у 19:58

зрозуміло
а чи не могло б шановне панство порадити готелі - не списки з сайтів, ці списки у мене є
а з власного досвіту
вимоги - нормальні ціни (до 200 грн за 2хмісний), можливість бронювання (я в Чернівцях знаходжуся), недалеко від центру

я знаю лише "Львів", може щось ще?

дякую

Анастасія Кулакова - 7-8-2007 у 22:46

Готель "Електрон". Переобладнаний поверх "хрущівки". Я там 1 раз зупинялася, минулого року на День міста, коли за місяц вже у всіх готелях все було не тілько заброньовано, але й передплачено. Не знайшла на жаль номер телефона. Там номери "такі-собі-нікякі", але є один за їхніми мірками "люкс". Двомісний, ДУЖЕ пристойний. Минулої осені коштував 180 грн. за номер. Сам готель знаходиться 3 хвилини пішки від Городоцької (повернути навпроти св.Ельжбети) і хв. 10 від залізничного вокзалу.

Анастасія Кулакова - 7-8-2007 у 22:50

До речі,бронювала телефоном. Просто залишила свої координати і мені пообіцяли, що номер заброньовано. І дійсно, не підвели.

Роман Голощук - 18-8-2007 у 11:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
підкажіть будь-ласка телефони готелю "Львів" - мені потрібно забронювати місця, а телефони, представлені на сайтах, вічно зайняті. Чула що у Львові мінялися номери (шестизначні на семи...), підозрюю, що або там дійсно вічно зайнято, або я набираю не той номер.
дякую.


Спробуйте ось ці номери: 2974002, 2974072

Роман Голощук - 18-8-2007 у 11:04

А ось тут: Готелі міста перелік готелей Львова із сайту міської ради з інформацією про місце розташування, кількість номерів і т.д.

Надія Баловсяк - 20-8-2007 у 11:37

Рекомендую - http://www.tg.com.ua/ - аренда квартир у Львові подобово.

перевірено цими вихідними

практично ідеальні умови, більш ніж реальні ціни. я дуже задоволена

Yuriy Mandzyak - 14-12-2007 у 14:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
А де цей гуртожиток №8?

Зупинка "Горбачевського" трамваїв №3,5,8 - блія "Феніксу" (того де усе друкують) і офісу Фарлепу. Від зупинки вгору попри Фенікс ідуть сходи. Піднімаєтеся тими сходами і праворуч буде високий будинок. ЦЕ і є 8 гуртожиток.
Але ще раз кажу - там потрібен дозвіл проректора з госпдарської діяльности, але якщо цей захід хоч якось стосується Політеху, то мабуть проблем не буде.


Вибачте, пане Юрій, але я Вас трошечки поправлю. Той високий будинок - це гуртожиток №11, а не 8. Там дійсно є готель. А гуртожиток №8 знаходиться на вул. Сахарова, навпроти комп'ютерного клубу Вірус (здається така назва) та магазину "Христина" (колись так називався). :)

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 12:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
25-26 серпня до Львова приїжджає група гостей, десь чоловік 40, всі студенти з різних міст з України і Польщі. Мушу їх розселити за мінімальні гроші, відповідно з мінімальним комфортом. Що можете порадити?

Досить хороший готель в цьому відношенні "Сихів". Телефон думаю можна знайти в інеті.

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 12:16

Недавно бронювала знайомим номери в "У бюргера". Дуже задоволені. Вони їхали машиною, а там стоянка просто у дворі. Пильнується , платна, але за доступною ціною. Обслуговування прекрасне. Коли я бронювала по телефону номер, розмовляли дуже ввічливо (на відміну від інших готелів, куди я в той день дзвонила), передзвонили як і пообіцяли, що рідкість у Львові. Ціни не самі дешеві. Але може і варто іноді більше заплатити, але отримати дійсно те, на що розраховуєш і без стресових ситуацій...:)

Юрій Сєров - 16-12-2007 у 12:37

"У Бюргера" - це на площі Франка?

Лєна Дадукевич - 17-12-2007 у 07:51

ага. Майже центр.

Ганна Калініна - 20-4-2008 у 17:09

Допоможіть, будь ласка Маю намір потрапити до Львова на травневі гуляння і джазовий фестиваль, а ще справити свій день народження в мальовничому місті, але знайти однокімнатну квартіру хоч у будь-якому районі Львіва досі не змогла . Ще маю надію через форум знайти житло на період з 29 квітня по 3 травня чи з 30 квітня по 4 травня. Тож допоможіть з житлом, не дайте відпустці загинути!

icq 327609273,
тел. 8(093)8-666-203 або 8(066)298-26-48
електропошта anna_kalinina@mail.ru

Demyan - 21-4-2008 у 10:48

Треба зазделагідь дбати про такі ситуації. Звоніть в турфірми може вони щось мають в резерві.

Лєна Дадукевич - 14-5-2008 у 20:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Хтось щось може сказати про "Замок Лева" і "Еней"?
Бо в "Дністрі", де все селились мої німці все забито на наступний тиждень". :(

Замок Лева дуже дорогий.
А от непоганий і в центрі "У бюргера". Франка. Коло Стрийського базару.
Принаймі мої знайомі поляки були дуже задоволені і збираються ще там спинятись.

Demyan - 15-5-2008 у 10:30

Взагалі приватні квартири набагато кращі і дешевші. Недавно стикався. На пл. ринок прямо вигляд на ратушу 4 поверх все гарно 160грн доба. Біля польсокого посольства все євро -135 грн. поселив там.

Юрій Сєров - 20-10-2008 у 14:25

У суботу потрапила до рук брошурка з переліком львівських готелів (деякі з цінами).

1. Готель "Тріал"
Невеликий , але затишний готель знаходиться недалеко від центру міста в районі Оперного театру. Готель розташований на другому поверсі старовинної будівлі. У готелі знаходяться 10 сучасних номерів з ремонтом та всіма зручностями. Нові меблі. Холодна і гаряча вода постійно - що важливо для Львова. На першому поверсі знаходиться кафе-бар. Стоянка, що охороняється. Автосервіс та автомийка.
Вартість номерів: напівлюкс (7 номерів) - 170 грн., люкс (3 номери) - 220 грн.
м. Львів, вул. Замарстинівська, 122
тел.: 52-03-88

2. ** готель "Власта"
Розташований у 20 хвилинах ходьби від центру міста . 12 - поверхова будівля 1976 р. В готелі є два бари, ресторан, перукарня, пральня. Номери одно- та двомісні. З ремонтом та без. Гаряча вода за графіком. Двомісні - 110-140 грн.; напівлюкс - 275 грн.; люкс - 300 грн.
м. Львів, вул. Клепарівська, 30
тел.: 233-34-27, факс: 233-34-30

3. ** готель "Львів"
Готель розташований у самому центрі міста Львова, 150 м від Оперного театру. Сервіс - нижче середнього але і відповідно і ціни. Є бар і ресторан, пральня, сауна, перукарня . Номера з вигодами та без. Є нормальні відремонтовані номера з усіма вигодами - напівлюкс. Гаряча вода у готелі за графіком. Ціни у готелі - двомісний номер - 160 грн, напівлюкс - 320 грн.
м. Львів, просп. Чорновола, 7
тел.: 79-22-72,79-22-70, факс: 72-86-51

4. ** готель "Сихів"
Готель розташований у спальній частині міста у новому мікрорайоні Львова. Є бар та ресторан, магазин та автостоянка, дво- та чотиримісні номери з вигодами на блок ( чотиримісні з телевізором), двомісні, двокімнатні номери зі всіма вигодами і телевізором, номери з холодильником та підігрівом води. В інших номерах вода за графіком. Двомісний - 25 грн., покращений - 50 грн.
м. Львів, вул. Морозна,14
тел.: 222-33-38, 221-37-75

5. ** Готель "Турист"
Один з найстаріших та дешевих готелів Львова, який розташований у старій частині міста, у 15 хвилинах їзди від центру міста. Є ресторан та кафе, конференц-зал, боулінг, дво- та тримісні номери з умовами на блок. Частина реконструйована на двокімнатні номери, напівлюкси з вигодами у номері. Вода за графіком.
м. Львів, вул. Коновальця, 103
тел.: 237-06-24, 237-06-27

6. ** Готель "Тустань"
Розташований поблизу аеродрому у спальному районі Львова. Працює пральня та перукарня, є конференц-зал. Готель має стоянку авто та кафе-бар. Номери різних категорій з вигодами. Двомісний -110 грн, напівлюкс - 182 грн, люкс - 232 грн.
м. Львів, вул. Любінська, 168а
тел.: 69-28-81 факс: 69-22-16

7. Готель "Жокей"
Готель знаходиться на околиці старовинного міста України - Львова, при в’їзді в місто з боку Стрия, в комплексі іподрому. В готельному комплексі працює кафе-бар (до 23-00) конференц-зал, автостоянка з охороною, номери: напівлюкс - 160 грн., люкс - 250 грн.
м. Львів, Стрийське шосе (Львівський іподром)
тел.: 64-04-02

8. Молодіжні готелі Львова (гостели) "На Архипенка", "Афена",
"Перлина", "Банківська академія"
Інформація та бронювання номерів: Західноукраїнський інформаційно-туристичний центр (Львівський інформаційний центр Hostelling International, Львівська обласна молодіжна хостел асоціація)
м. Львів, вул. Вороного, 3
тел.: 225-57-34

9. Готель „Гетьман"
Готель „Гетьман " - це вдале місце для проведення конференцій, симпозіумів та бізнес-семінарів. До Ваших послуг актовий зал на 300 місць, зал для проведення фуршетів та презентацій на 80 місць, конференц-зал на 60 місць, зал засідань на 45 місць, учбова аудиторія на 50 місць. На території готелю розташована автостоянка з цілодобовою охороною. Готель „Гетьман" - це поєднання європейського комфорту та української гостинності.
м. Львів, вул. Володимира Великого, 50
тел.: 64-85-74, 64-84-67, 230-13-91
http://www.hetman.lviv.ua/
e-mail: hetman@mail.iviv.ua

10. Гранд-готель
Розташований на головному проспекті міста (проспект Свободи), в самому центрі, в 100 м від Оперного Театру. Готель відкритий в 1992 році у повністю переобладнаній 5-типоверховій австрійській будівлі початку століття, що виконана в класичному стилі. Туристам пропонуються одно- та двомісні номери зі всіма вигодами першої і вищої категорії, а також номери типу "півлюкс", "люкс" і "люкс вищої категорії"". Обслуговуючий персонал володіє англійською мовою. Гаряча вода постійно. Є конференц-зал на 25 осіб. Готелю належить клуб "Гранд-Клуб "Софія", що включає в себе бар, ресторан, диско-бар, басейн, сауну, фітнес-зал. Користування басейном, сауною, фітнес-залом, а також вхід в бар включені у вартість проживання в готелі. Клуб знаходиться в центрі міста, в 10 хвилинах пішої ходи від готелю.
м.Львів, пр.Свободи, 13
тел.: 72-00-02, 76-90-60
http://www.ghgroup.com.ua/

11. Готель „Дністер”
Великий сучасний готель розташований біля одного з центральних парків міста. Цілком реконструйований до самміту президентів 1999 року. Ресторан, 2 бари, стриптиз-бар, кафе, конференц-зал, автостоянка з охороною. Номери з усіма вигодами і повним комплектом обладнання (супутникове ТВ, телефон, душ). У вартість входить сніданок. Двомісний : 463 грн.; напівлюкс: 610 грн.; люкс: 820 грн. Готель "Дністер" входить до складу першої української мережі "Прем'єр Готелі", що поєднує 6 готелів у різних куточках України. Усі готелі мережі підтримують єдині стандарти якості та рівня обслуговування гостей і є учасниками дисконтної програми Постійного Гостя. У готелі "Дністер" до послуг гостей пропонують затишні кімнати, смачну українську та європейську кухню, конференц-зали, бізнес-центр, а також такі корисні та приємні послуги, як Wi-Fi Internet, паркінг, салон краси і солярій, що позбавлять зайвого клопоту та додадуть відчуття комфорту.
м. Львів, вул. Матейка, 6
тел.: 297-10-21
http://www.dnister.lviv.ua/

12. *** Готель „Еней”
Готель Еней відкрився в 2001 році. Готель розташований в 20 хвилинах пішої ходи від центру міста. Це невелика 3-й поверхова будівля. Для туристів пропонуються стандартні 2-омісні номери зі всіма вигодами, телефоном, сателітарним телебаченням, феном. Також є номери типу "люкс" з холодильником, сателітарним телебаченням, телефоном, феном, міні-баром. Вікна цих номерів виходять на Ботанічний сад. Холодна та гаряча вода постійно. В готелі є ресторан, бар, сауна, більярд, безкоштовна автостоянка.
м. Львів, вул. Шимзерів, 2
тел.: 276-87-99, 276-83-70
http://www.enev.lviv.ua/

13. ** Готель „Жорж”
Готель розташований на центральній площі міста, в 10 хвилинах пішої ходи від Оперного Театру. 4-иповерхова будівля готелю побудована в 1901 році в стилі бароко, обладнана ліфтом. Туристи розміщуються на 2-4-му поверхах. Для туристів пропонуються І-о і 2-о місні номери "туркласу" і 1-ої категорії, а також номери типу "півлюкс" і "люкс". Номери "туркласу" з умивальником, вигоди на поверсі (на кожному поверсі по 1-ій душовій і 3-й туалети). Всі номери з телевізорами. В 1-омісних є також телефони. Номери 1-ої категорії з вигодами в номері (ванна або душ), телевізором, холодильником, телефоном. Номери "півлюкс" 1-окімнатні зі всіма вигодами (установка 1997 року). Один з номерів з піаніно. Номери "люкс" 2-окімнатні з вигодами. Один з номерів з каміном. Гаряча і холодна вода постійно. В готелі є кафе-бар, бар, ресторан, обмін валюти, ательє, перукарня, пральня, конференц-зал на 27 осіб, камера зберігання, міжміський телефон-автомат.
м. Львів, пл. Міцкевича, 1
тел.: 272-59-52
http://www.georgehotel.ukrbiz.net/

14. Замок Лева ****
Невеликий готель клубного типу розташований у двох стародавніх особняках у центрі міста. Популярний у ViP-гостей міста. 14 комфортабельних номерів із усіма зручностями, ресторан і банкетний зал. Одномісний стандарт: 500 грн.; двомісний : 550 грн.; напівлюкс: 800 грн.; представницький люкс: 1200 грн. Гідно оцінили неповторність і казкову атмосферу замку майстри кіностудії ім. Довженка, використавши відзняті на території готелю кадри у різдвяній казці „Подарунок долі". Винятково привабливою є територія готелю, де під могутніми кронами дерев-ровесників замку, час наче зупинився.
м. Львів, вул. Глінки, 7
тел.: 238-61-16, 297-15-63
http://www.lioncastle.lviv.ua/

15. Супутник
Це сучасний 7-миповерховий готельний комплекс, розташований в сучасній частині міста, в 20-ти хвилинах їзди від центру міста. Готель пропонує l-о і 2-о місні номери зі всіма вигодами. Всі номери пройшли реконструкцію в 1995-97 роках і йдуть по категорії "покращені". Телевізор пропонується за додаткову оплату. Також є номери типу "півлюкс" (великий однокімнатний номер з нішею) і "люкс" (двокімнатний номер реставрації 1999 року, імпортна сантехніка), в яких є телефон, телевізор, холодильник. В холі є міжміський телефон-автомат. В готелі є ресторан, бар, платна автостоянка. Поряд з комплексом розташований розважальний центр мі100.
м. Львів, вул. Княгині Ольги, 116
тел.: 264-58-22, 265-24-21
http://www.suputnyk.com/

Володимир Зименко - 30-4-2009 у 21:44

Відвідали Львів тиждень тому (3 харків'янина). Дякую Андрію Пелещишину за інфу для попереднього проекту маршруту містом. За 2 доби увесь центр вивчили. Зупинялись у готелі «Арена» біля цирку. Все чудово, 65грн\доба. Тільки туалет і душ не в номері. Персонал 5+. 15хвилин від вокзалу. Рекомендую для звичайних туристів.

Олена Яковлева - 24-8-2009 у 12:00

Шановні львів'яни! Підкажіть, будь ласка, телефон готелю "Арена".
А то я дзвоню з 72-40-48 і постійно зайнято. Можливо є ще один телефон?
Заранее дякую.

сумна - 24-8-2009 у 12:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олена Яковлева
Шановні львів'яни! Підкажіть, будь ласка, телефон готелю "Арена".
А то я дзвоню з 72-40-48 і постійно зайнято. Можливо є ще один телефон?
Заранее дякую.


Спробуйте, будь ласка, 238-53-26.
Але у міжміському коді Львова (0322) останню двійку не набирайте.

http://myrelax.com.ua/post/4/90

Олена Яковлева - 24-8-2009 у 12:35

Дозвонилась. Щiро дякую.

Andriy Tarasuyk - 30-9-2009 у 18:25

а я думаю краще брати квартиру на добу
ціна біля 200грн, то точно краще ніж в готелі


Ігор Домін - 30-5-2010 у 14:43

квартира безперечно краще. але як її отримати? бронювати заздалегідь ніхто не хоче, хоча ціни вже достатньо високі, приблизно як у Київі. підкажіть реальні варіанти бронювання квартири на вікенд до дня конституції. чи це неможливо? всі говорять дзвонити потім а коли передзвониш за декілька днів - квартира вже здана. неприємно. може це через те що говоримо російською? раніше такого не було

Павло Жежнич - 30-5-2010 у 16:50

Ну за декілька днів може дійсно проблематично, але за декілька тижнів реально забронювати. Також важливим чинником є застава. За питаннями винайму квартир можна також подивитися Ваш Магазин (http://vashmagazin.ua/cat/catalog/?rub=130&subrub=1).
Відносно мови, то не думаю, що це проблема. Я рік-два тому переглядав сайти подобової оренди квартир у Львові, то вони в основному були багатомовні, і дуже часто початковою мовою була російська.

Катерина Слобода - 30-5-2010 у 20:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
всі говорять дзвонити потім а коли передзвониш за декілька днів - квартира вже здана. неприємно. може це через те що говоримо російською?

навряд чи...просто зараз відкрився туристичний сезон, по місту гуляє безліч туристів, і вони в великій кількості випадків знімають квартири на час свого перебування.

Ігор Домін - 30-5-2010 у 21:18

дякую за допомогу. спробуємо скористатися. сподіваюсь, що ближче до поїздки все владнаємо. в карпатах вже про все домовились, може і Львів буде гостинним та комфортним для літньої мандрівки. щасти!

Andriy Tarasuyk - 31-5-2010 у 18:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
дякую за допомогу. спробуємо скористатися. сподіваюсь, що ближче до поїздки все владнаємо. в карпатах вже про все домовились, може і Львів буде гостинним та комфортним для літньої мандрівки. щасти!


Знайшов такий сайт, де немає посередників, а квартир, біля сотні - toproom.lviv.ua
якщо скриють лінку, напишу приватно

Ігор Домін - 3-6-2010 у 18:18

дякую, Андрію! забронювали на цьому сайті. вже рахуїмо дні до зустрічі зі Львовом. якщо б тільки не дощило

Ігор Домін - 27-6-2010 у 09:03

щойно повернулися зі Львову. здалося, місто стало краще. дякуємо всім львів'янам за збереження та розвиток центру єврропейської культури! ось тільки квартиру іншу підсунули, але також в центрі міста. біля бернардинів.

Катерина Слобода - 27-6-2010 у 13:49

Ну і як Вам у Львові? Сподобалося?

Ігор Домін - 28-6-2010 у 09:02

цього разу були з друзями, показали їм місто Лева. але й для себе відкрили нові сторінки міста. поза центром місто не відрізняється від інших. саме історична частина створює Львів. це спадщина, яку треба зберегти. атмосфера створює гарний настрій та бажання казки. здається, що на тих вулицях люди стають трішки ліпшими. тепер хочемо спланувати різдвяну мандрівку. але коли краще це робити? на католічне різдво чи на православне? чого можно очікувати від цього свята у Львові? сподіваємось, що буде можливість відчути дух свята.

Павло Жежнич - 29-6-2010 у 08:58

Різдвяну мандрівку напевно краще організовувати на православне Різдво, бо як такого загального святкування католицького Різдва нема - хіба є розуміння і повага, що це свято в наших сусідів.
Чого очікувати від Різдва у Львові цього разу - важко сказати. Але кілька років тому програма була така - http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5060

Ігор Домін - 17-10-2010 у 09:31

подорожчали квартири для подобової оренди. чи то через початок опалювального сезону, чи просто подорожчання життя в Україні? тобто, чи будуть квартири дешевші влітку?

Мирослава Станіцька - 13-4-2011 у 11:09

У Львові дуже багато красивих та недорогих готелів, багато з них знаходяться у центрі міста. Це дає чудову можливість прогулюватись центральними вулицями міста ввечорі після виконання усіх справ. Шукаючи готель натрапила на один сайт, де і знайшла підходящий варіант. Ось сайт http://oteli.net.ua. Гадаю, ви знайдете те, чого бажаєте!!! Щасти Вам!

Юрій Сєров - 13-4-2011 у 23:12

Недорогих в центрі? Це ви маєте на увазі Оперу чи Леополіс? :lol:
Може йшлося про хостели?

Oleg Roshak - 3-5-2011 у 21:25

Ось тут знайшла сайт http://oteli.net.ua/index.php?obl_id=1&town_id=1&view=3_sta... але не знайшла цін на готелі Львова, на цьому сайті написано, що вони в центрі і після ремонту. Може хтось знає в яку ціну там номера, чи варто бронювати ?

Андрій Пелещишин - 3-5-2011 у 21:30

Ті, що на тій сторінці - мяко кажучи далеко від Центру. Деякі фактично поза Львовом.

Марян Партика - 9-5-2011 у 10:04

Недорогі в центрі готелі, то це тільки я знаю - готель Львів і хостел на Курмановича , там номера по 200-300 грн!...ось зі списку взяв дописувача форуму- Olega Roshaka, лінк - http://oteli.net.ua/index.php?obl_id=1&town_id=1&view=2_sta...
Але я знаю, що ще повинні бути хостели в центрі, бо готелі в центрі, самі розумієте досить дорогі!!!

Світлана Півень - 22-7-2011 у 10:45

Крім готелів, хто хоче дешево переночувати е ще Hostel, їх дуже багато ,особливо в центрі!!! Але в кімнаті жівеш не один! Тут відповідно: ціна -якість!!!!!!!!! Особливо поляки люблять заселяти "хостели" Де вони ще таку ціну знайдуть?

Олена Генералова - 26-12-2012 у 23:02

Незнаю, як зараз, колись залишались на декілька днів у готелі "Жорж", він знаходиться у самому центрі - серці Львова. Декілька кроків і пам"ятник Адаму Міцкевичу.
Колись було 120 гривень! Але, це ще у кінці дев"яностих! Ще тоді, коли Андрухович описував готель Жорж у своїй "Таємниці" :)

Наталка - 7-9-2013 у 14:19

Доброго дня! Є питання до львів’ян - як дістатися до готелю "Власта", що на Клепарівській, 30, перед стадіоном СКА? Цікавить маршрутка від залізничного вокзалу, буду дуже вдячна за відповідь!
Відповіді "на таксі" не зараховуються :rolleyes: :)

Тарас Сокальський - 7-9-2013 у 15:21

А відповідь "пішки" ? ;) Якщо вірити карті, хвилин 15-20:)

Тарас Сокальський - 7-9-2013 у 15:35

А якщо вірити інфі з сайту http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv, то варіант, запропонований вище, буде оптимальним:lol::lol::lol:

Наталка - 7-9-2013 у 16:54

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сокальський  
А відповідь "пішки" ? ;) Якщо вірити карті, хвилин 15-20:)

Також можна, але о пів на дванадцяту ночі після поїзда якось не дуже хочеться пішки... Там була якась маршрутка, але я просто номер не пам"ятаю :(

Андрій Пелещишин - 8-9-2013 у 09:39

Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  
Доброго дня! Є питання до львів’ян - як дістатися до готелю "Власта", що на Клепарівській, 30, перед стадіоном СКА? Цікавить маршрутка від залізничного вокзалу, буду дуже вдячна за відповідь!
Відповіді "на таксі" не зараховуються :rolleyes: :)

Там пішки краще увечері не ходити, це я точно кажу.
Після 22 маршрутки у нас вже не ходять.. Це в нас така міська влада, дбає за нас усіх у такий спосіб.
Беріть таксі по виклику, тих, що біля вокзалу стоять не беріть. Як варіант "Таксі оптимальне" http://car-city.info/lviv_taksi/optymalne_taksi_203.htm

А головне питання - а чому "Власта"? Воно якесь таке страшне виглядає... :(

Наталка - 9-9-2013 у 11:12

Андрію, дуже дякую!
У нас теж влада за нас почала так дбати - з місяць тому доводилося заледве не щодня діставатися від маминої лікарні додому після 22-ї - то була ціла пригода, що займала до двох годин часу і коштувала купу грошей.
А "Власта" і є страшненьким готелем, як написано в них на сайті, "економ-класу" - я пам"ятаю, що то значить, бо зупинялася там років 5 тому, і навряд чи нині є зміни на краще. Але він бюджетний, а ми, м"яко кажучи, дуже обмежені в коштах...
Доведеться усе ж на таксі :) "Красота!" (с) :)

Галина Лев - 14-7-2014 у 18:25

Наталко, на яку суму розраховуєте, в якому районі цікавить, і який формат житла має бути? Маю часом з тим справу, бо туристів своїх розселяю перед подорожами. Якщо питання актуальне, то пишіть у приват. Чим зможем, допоможем.

Соня Матвеева - 20-7-2016 у 16:43

Вирішили з хлопцем поїхати відпочити у Львів на вихідні. Шукаємо квартирку десь у центрі, щоб не довелося добиратися до цікавих місць громадським транспортом. В інтернеті знайшла такий сервіс http://www.dobovo.com/ru/ оренди різноманітних квартир. Можливо, хтось ним користувався? Там є якась перевірка володарів квартири чи посередників? Це ж треба договір оформити з ними, страшно. Також мене цікавить, чи відповідають викладені фото реальності. Знайшла милу, затишну квартирку. Фото нібито реальні. Але хотілося б знати точно.

Ярослава Пазич - 20-9-2016 у 12:25

Цитата: Початково розміщене учасником Соня Матвеева  
Вирішили з хлопцем поїхати відпочити у Львів на вихідні. Шукаємо квартирку десь у центрі, щоб не довелося добиратися до цікавих місць громадським транспортом. В інтернеті знайшла такий сервіс http://www.dobovo.com/ru/ оренди різноманітних квартир. Можливо, хтось ним користувався? Там є якась перевірка володарів квартири чи посередників? Це ж треба договір оформити з ними, страшно. Також мене цікавить, чи відповідають викладені фото реальності. Знайшла милу, затишну квартирку. Фото нібито реальні. Але хотілося б знати точно.

Якщо ви скористались іх послугами - відпишіться, будь ласка, чи задоволені ви?

Vanesa Diak - 30-12-2016 у 11:02

Можу порадити готель Волтер, проживала там у досить затишному номері, правда ціни трохи високі.