Форум Рідного Міста

Повернімо Ляльку

Василь - 21-1-2004 у 11:33

Офіційно причиною закриття клубу-кафе “Лялька” стало те, що Ляльковий театр вирішив не продовжувати угоду про співпрацю з МО “Дзиґа”. У жовтні 2003 року термін цієї угоди закінчився, і лише у грудні керівники Лялькового театру надіслали у “Дзиґу” лист, у якому вимагали звільнити приміщення. А неофіційно причиною закриття “Ляльки” називають те, що контролюючі органи, а конкретніше – податкова, заборонили керівництву театру продовжувати угоду з “Дзиґою”, бо в іншому випадку театр отримає нового керівника, який усе ж розірве угоду з “Дзиґою”.

Всі, хто обурений рішенням щодо закриття клубу-кафе “Лялька”, поставте свій підпис в цій темі. Для цього пишіть на e-mail: break_doll@ua.fm Вкажіть своє прізвище, ім'я, сферу діяльності та контактну адресу, або дзвоніть за тел. 75-21-01, 76-74-20

Повернімо наш улюблений клуб-кафе.

Олексій Мачехін - 21-1-2004 у 12:20

Я обурений закриттям ляльки законним чином.
Якщо б її закрили незаконно, я б міг вимагати її повернення. :mad:

Василь Яворський - 21-1-2004 у 15:52

Панове, не лестіть собі! Ані вимоги громадськості ані колективні (масові) акти непокори ситуацію у ЦІЙ країні не змінять. Яскравий приклад: нове призначення молодшого Медведчука. Дії повинні бути іншими.

Odarka - 21-1-2004 у 17:01

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Панове, не лестіть собі! Ані вимоги громадськості ані колективні (масові) акти непокори ситуацію у ЦІЙ країні не змінять. Яскравий приклад: нове призначення молодшого Медведчука. Дії повинні бути іншими.


Якщо ви такі розумні, то напішіть будь-ласка якими мають бути дії.
Я б вас просто благала б це зробити!:)

Рост - 21-1-2004 у 17:18

Дії прості - купується приміщення і робиться все, що хочеться.
Тут також нема страховки повної, бо можуть іншим способом зацькувати. Але як би не було, а з приміщення не виженуть.
Що зробиш, живемо в матеріальному світі і все тут на гроші опирається. Та що я тобі це говорю - сама добре знаєш. От, випусти ЦД - хіба задарма це зробиш?
В бізнесі взагалі такі речі творяться, що най ця ситуація сховається. Так що збирайте гроші на власне приміщення.

Наталка - 21-1-2004 у 19:25

В такому разі, мабуть, ми маємо допомогти грошима, люди, бо "Дзига" - мистецьке об’єднання, а, отже, не прибуткове, тому нової Ляльки нам доведеться чекати до пенсії, якщо не допоможемо!

Андрій Пелещишин - 21-1-2004 у 21:30

А чому мистецьке значить неприбуткове?
А що вони святим духом кормляться? Чи заплати не отримують? Наскільки я розумію, вони є звичайною комерційною структурою.

До речі Прес-Секретар "Дзиги" мала б повніше висвітлити ці аспекти діяльності своєї організації коли вже звертається за допомогою до громадськості.

До слова, сусідні двері біля дверей де я працюю називаються "Інститут Комп'ютерних Технологій", хоча це просте ТзОВ.

Так що назва про прибутковість-неприбутковість ще не свідчить.

До речі, "Лялька" коли не мала потреби в підтримці громадськості, завжди з громадськості брала за вхід гроші.

Хоча безсумнівно теперішня ситуація є результатом політичної ситуації в Україні та у Львові

Юрій Сєров - 21-1-2004 у 22:04

А як ми можемо допомогти? Як на мене мітинги і збір підписів нічого не дадуть - яскраві приклади: звільнення Ющенка з посади прем'єра і зміни в Конституцію. Допомогти можна лише грошима, яких ніхто з нас немає.
Мені здається тут має допомогти "Дах". Агов, пане Садовий!
А в ситуації, яка склалася винне й керівництво Дзиги. По-перше договір оренди бажано було укладати так, щоб вона не закінчувалася в рік виборів, по-друге про продовження договору оренди слід було домовлятися заздалегідь і у випадку відмови дирекції лялькового театру одразу шукати йому заміну ( бажано десь ближче до центру міста ніж те що пропонують тепер).

Василь - 22-1-2004 у 08:28

Вся проблема якраз в тому, що ми навчині жити під "Дахом". Або ми живемо в цивілізованій державі або надалі "по панятіях", тобто немаючи "криші" - з тобою можуть творити що завгодно. Звідси й фраза NetGuyя "в бізнесі взагалі такі речі творяться". Згідний повністю з нею, Лялька лише окремий яскравий випадок. Однак, друзі, мовчати і дивитись збоку на це все також не вихід. Поставте себе на місце цих людей, яких просто "копають". Так - "мітинги і збір підписів нічого не дадуть - яскраві приклади: звільнення Ющенка з посади прем'єра" - однак суспільство під час них "дозріває". Хтось бачить інший спосіб дій - пишіть, правда є ще один спосіб (не знаю як його назвати): мовчати. Мабуть він називається "моя хата з краю".

Наталка - 22-1-2004 у 08:30

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Наскільки я розумію, вони є звичайною комерційною структурою.

Так що назва про прибутковість-неприбутковість ще не свідчить.


Назва ні про що не свідчить, окрім фантазії власника. Ніхто й не стверджує, що вони є незвичайною структурою - хіба що у своїх акціях, але то інша тема. За вхід до "Дзиги" грошей, здається, не беруть. Саме з таких клубів-кафе та кавярень вони й живуть... поки що. :rolleyes:

Nazar - 22-1-2004 у 09:53

Люди, не про те сперечаємось.
Давайте свої поради до того, що ми можемо зробити у цій справі. Як зазначив ВасильВолодимирович - позиція скептичного споглядання з крайньої хати лише черговий доказ того, що нас повністю перемогли, і нам нічого зробити у цій ситуації. Тихо здатись, як це зараз є?
Я проти. Мусить бути дія, хай навіть всі учасники дії і розумітимуть її приреченість, але вона мусить бути!
Багато ж хто з вас був у Ляльці, багатьом вона подобалась.
Прошу - давайте ідеї, підтримуйте!

fish - 22-1-2004 у 12:30

а скільки насправді орієнтовно може коштувати приміщення, яке годилося б на нову хату Ляльці?

ZT - 22-1-2004 у 16:26

... всі обурені, всі підтримують, і нікому не пофіг...
але це не означає, що всі повинні підписуватись під тим що вони обурені. Що це дасть. Не можна відповідати на провокацію тільки тому, що повинна бути якась дія, щоб не виглядало на те що хтось здався. Не розумію, хто це зараз здався?...

справді, краще зайнятись пошуком приміщення для відновлення роботи клубу.
Лялька сама по собі є найкращо дією яка зараз може бути...

Нормалайзер - 22-1-2004 у 17:00

Робити - треба. Нагадувати, що скоєно безсовісне і злочинне неподобство - треба.

Можна перфоменс влаштувати, перед Податковою, наприклад. Ідея така: дати клич, нанести купу ляльок, пупсів і під музику чи яке дійство їх посікти, почвертувати, повісити, роздушити. А під час того глядачам роздати листівочки: "Ти веселився тепер. А тоді - мовчав. Отак зробили з "Лялькою". І хай би ті листівочки перед входом до Податкової і поскладали. Чи в баняк якийсь з написом "Подарунок для вашої совісті". Чи поділити то між Податковою і дирекцією Лялькового. І резонансно б так, з ТВ і газетами.

Чи з концертом то поєднати.

Можна якусь акцію і перед виставою Лялькового зробити, ті ж листівки батькам роздати: "Вважайте, дирекція цього театру - безсовісні люди. Вони не противились злочину і допомогли задусити "Ляльку".

Не треба миритись. Колись казали: не бійся друзів - вони можуть зрадити і - все, не бійся ворогів, вони можуть тільки вбити і - все. Бійся байдужих, за їй мовчазної згоди робляться всі злочини світу

Навіть як то буде глас вопіющого в пустелі - протестувати треба. Будь-як. Не мовчати.

Nazar - 23-1-2004 у 10:26

Браво!

Перформенс таки треба в цетрі, де туристи ходять, бо біля податкової не буде такого ефекту.

Хто ще чим може допомогти?

Odarka - 23-1-2004 у 13:52

Назаре, жаль, що тебе не було у нас план акції вже розписаний...
Нормалайзеру дякуємо за ідею, ми про ще давніше говорили...
Дякуємо вам, що ви нас підтримуєте.
Приїходьте на акцію, яка розпочнеться 1 лютого і закінчиться 5 лютого...або не закінчиться...це залежатиме чи нам віддадуть "Ляльку"

Олексій Мачехін - 23-1-2004 у 14:07

"або не закінчиться...це залежатиме чи нам віддадуть "Ляльку" "

Це дуже і дуже серйозна заява.

ZT - 23-1-2004 у 16:44

... і дуже потрібна. !

Odarka - 23-1-2004 у 17:25

Цитата:
Першим відправив користувач ZT
... і дуже потрібна. !


:D

Юрій Сєров - 23-1-2004 у 22:56

Цитата:

Приїходьте на акцію, яка розпочнеться 1 лютого і закінчиться 5 лютого...

Куда, коли, і з чим?

Nazar - 24-1-2004 у 10:52

З ляльками, з друзями, з кавою (гарячою в термосах) для музикантів, з плакатами, з настроєм чогось добитись і невідступати!

Юрій Сєров - 24-1-2004 у 23:57

А на перші два питання хтось відповість?

Юрій Сєров - 27-1-2004 у 14:42

Шо? Все заглохло?

fish - 27-1-2004 у 17:10

нічо не заглохло, все йде повним ходом. Одарка обіцяла увечері викласти інформацію

Odarka - 28-1-2004 у 16:40

Назавжди у Львові - "Лялька" і ми"

1) Студенти Львівських вищих вузів організовують акцію: „Назавжди у Львові – „Лялька” і ми”, яка розпочнеться 2 лютого і триватиме до 5 люттого 2004 року. До акції планується залучити всіх мистців, які колись виступали або мали дотичність до клубу „Лялька”. Протягом 2 – 5 лютого студенти розкладуть намет в якому перебуватимуть цілодобово, до студентів приходитимуть музиканти, які будуть сейшенувати цілий день. Також студенти-музиканти закликатимуть львів’ян та гостей міста: “Подаруйте нам ляльку! Хто може — клуб, а хто ні — хоча б іграшкову ляльку” – львів’яни зносять ляльки (нові чи вживану). 1 лялька = 1 голосу в підтримку. Пізніше всі нові ляльки віддадуться в дитячі будинки чи притулки разом з компактами української музики.

2) 5 лютого – фінал акції. На якому студенти-художники на величезному аркуші паперу малюватимуть своє бачення закриття клубу „Лялька” також „Що таке сучасна уркаїнська культура”. Потім будуть споруджувати величезну паперову „Ляльку” (3-ох метрів) на якій львів’яни та гості міста зможуть написати : „Я не хочу...” або „Ні...” і це все погане в кінці акції. Ввечері буде спалено.

3) 5 лютого о 18:00 біля „Лялькового театру” розпочнеться концерт в якому візьмуть участь такі відомі музиканти як: Тарас Чубай та група „Плач Єремії”, Віктор Морозов, група „Мертвий Півень”, „група ”Скрябін”, група „Джек О’лентер”, група „Ніагара”, група „” Чорний вересень”, Соломія Чубай та група „Далі...”. група „ Тартак” і т.д. Доречі музиканти погодилися виступати безкоштовно.

4) Під час концерту між виступами музикантів читатимуть свої вірші та прозу відомі письменники Львові, Івано-Франківська та Києва.

5) 23:00 – коли закінчиться концерт кожен, хто прийшов на концерт матиме із собою свічку і запалить її, таким чином освітивши шлях і давши світло в кінці тунелю українській культурі.

fish - 29-1-2004 у 15:32

якщо нічо раптом не переб"є, я все-таки приїду підтримати "Ляльку". В перші 1-2 дні акції.

fish - 30-1-2004 у 17:20

В неділю зобачимося, панове.
А 5-го зобачитеся з Ведмедем.

Svetlanka - 1-2-2004 у 15:17

Це все дуже сумно, бо в мене мрія була: приїхати до Львова та відвідати "Ляльку", а тут таке... Я з вами!!!, нажаль подумки, але з вами!!!... Не ввідавайте "Ляльку"...

Odarka - 2-2-2004 у 17:01

Акція сьогодні розпочалася о 10:00. ПОставили намет. потім виявилося. що Синиця, директор Лялькового театру відмовляє нам у світлі і казав. що подасть на нас у Львів обл.енерго за порушення...Тепер ми чекаємо на генератор, який має пропрацювати 2 доби. Народу на цей момент вже з півтораста чоловік. Збираються за логічним порядком - близько другої прийшли школярі, близько третьої - студенти. Близько четвертої з"явилася преса. Завершиться робочий день - приходитимуть старші.
Все як має бути. Ляльки приносять, співають, скандують. Лаштуємо апаратуру.
Інформацію подали: Одарка та Фішка :)

Юрій Сєров - 2-2-2004 у 17:17

Якщо чесно, то замало розголосу. Наприклад біля політеху майже немає афіш (бачив лише одну), ніхто не роздає агітматеріалів і взагалі зовсім тихо...
З такою агітацією користі буде не багато :(
Ще одне. Я не зовсім розумію суть акції. Бо те як вона припідноситься (зокрема на афішах) можна подумати, що це похорон "Ляльки", а не боротоьба за її відновлення.

Олексій Мачехін - 2-2-2004 у 17:29

Стоп!!! Ви хтіли виступати проти дій театру на їх електриці? Оце так-так :D

dr.Trollin - 2-2-2004 у 19:01

казав же ж тобі, Соломіє, же з тою електрикою вам проблеми зроблять!?!?

Nazar - 2-2-2004 у 22:04

Завтра, 3 лютого о тринадцятій годині біля лялькового будуть Далі...:sing:
Також будуть на галаконцерті акції.
Чекаю з нетерпінням.:sing:

Наталка - 3-2-2004 у 17:20

Назаре, я тебе дуже попрошу, хоч в двох словах описати, як то було, і також гала-концерт, добре? :saint: Я хоч почитаю... Пекельно шкодую, що не можу бути з Вами! :(

Nazar - 3-2-2004 у 17:44

Сьогодні дуже довго налаштовували апаратуру (був вийшов з ладу підсилювач), коли налаштували, то Далі... все одно не виступили, дуже шкода.

Коли я там був, то концерт ще не розпочався, тому люду було мало. Була Фішка, чим я дуже задоволений, ми простояли під колонками приємно теревенячи:)

Ще підійду ввечері.

Odarka - 3-2-2004 у 20:08

Концерт все ж таки почався, але із запізненням десь на 2 години. Молодь варювала. наівіть міліція приходла і ніц не казала :)))))
Ми вже назбирали 300 ляльок, за два дні це не погано :)))
Приходьте і підтримуйте нас. Ми вас чекатимемо!!!
Фішко напиши чи ти добре заїхала???

Василь - 4-2-2004 у 08:48

Був зі своїми студентами. Соломійка презентувала компакт до 10-річчя Дзиги, ще раз їй за це дуже вдячний; я його відразу віддав студентам (вони про нього давно мріяли).
Музику з-під Ляльки вчора було чути до оперного.
Завтра всі обов'язково на концерт.

Nazar - 4-2-2004 у 09:29

Так, ввечері було значно людніше (на око десь 200-250чол), все було суперово.
Приїздив патруль.
Різні причини свого приходу подавали правоохоронці, що були анонімні телефонні дзвінки, що тут проходять бійки, що масово розпивають спиртні напою, і т.д.:D Далі старший групи погодився, що це провокативні дії і ще щось на зразок того, що він розуміє цю ситуацію, ніби підтримує і дуже не хоче втручатись. Після цих слів ще троха постояли і пішли собі.

Odarka - 4-2-2004 у 10:35

Вчора на ДЗизі хтось кинув камнем у вікно офісу і розбив його. це було десь коло 20:00, коли хлопці заносили спалену апаратуру.
Більше прикрих інцидентів не було, якщо не враховувати те, що хтось із значком майора податкової ходиь і збирає підписи про відкриття клубу "Лялька" і що міліція деколи приходить і курить коло генератора з якого тече бензина.

fish - 4-2-2004 у 19:36

я вже вдома і тепер дізнаватимуся про всьо звідси, Назаре, Василю. Соло, не забувайте писати тут хроніку подій!

Dmy - 4-2-2004 у 20:05

Цитата:
Першим відправив користувач fish
я вже вдома і тепер дізнаватимуся про всьо звідси, Назаре, Василю. Соло, не забувайте писати тут хроніку подій!

Учора по "Свободі" передавали "живі голоси" з-під "Ляльки". Ну, Соломію назвали. А пані із Запоріжжя, яка схвильовано розповідала, жи закривають усе повсюди (Одеса, Донецьктощо), то, я так зрозумів, була Fish? Чи наразі Запоріжжя ві Львові сидить цілим містом? :)

Nazar - 4-2-2004 у 20:09

Ні-ні. Запорожці по-черзі, вони міняються. Завтра очікується друга половина міста.

Odarka - 4-2-2004 у 20:55

Хроніка подій сьогоднішнього дня:
О 9:00 вже монтували палатку та сцену, оскільки падав сильний дощ, це все дуже робиломя повільно. ПОтім о 14:00 почали сходитися різноманітні групи і грали до 20:00. Пізніше прийшли скіни і побили одного з організаторів. сказали, що прийдуть завтра...Коли ми заносилив ДЗигу апаратуру вони нас чекали у темному під'їзді. але хлопці-організатори. молодці. я к то кажуть дали їм "тягла"
Ми назбирали 500 ляльок та 300 грн. з копійками.
Кажуть, що віддадуть нам Ляльку. пРиходьте завтра. ми вас чекатимемо :)

Наталка - 4-2-2004 у 21:10

Ви просто молодці, мені бракує слів, і так само страшенно прикро, що я не можу бути з вами, бо... одним словом, шкода, що я ніц не можу зробити, окрім як підтримати вас усіх морально, але то - від щирого серця! :)

Asmera - 4-2-2004 у 22:16

ТРИМАЙТЕСЯ! :)

Олексій Мачехін - 5-2-2004 у 10:30

У Львові боряться за "Ляльку"
19:49 [ 4.02.2004 ] | Jurko Zelenyj, ФДР Радіоцентр/Ukrop

З 2-го по 5-те лютого включно у Львові триває захід “Назавжди у Львові “Лялька і Ми” спрямований на захист клубу “Лялька”, який став не те, щоб культовим закладом, а своєрідним символом сучасного мистецького Львова і не тільки.

Започаткували акцію студенти львівських ВНЗ, а до них долучилися небайдужі зі Стрию, Хусту, Донецька, Запоріжжя, Дніпропетровська, Тернополя, Івано-Франківська та Києва. Відбувається вона у вигляді вільного містечка на площадці перед колишнім клубом, який слугував наче залою “Ляльки” просто неба.

За ці дні через підмостки дійства проходять виконавці, що колись виступали або були причетними в той чи інший спосіб до “Ляльки”. З 2 по 4 лютого грають молоді гурти, а 5 числа о 18:00 розпочнеться концерт, на якому мають грати SamaZnajeshXto, Ніагара, Далі, Верховна Зрада, Чорний Вересень, Мертвий Півень, Віктор Морозов, Jack'O'Lantern, Тарас Чубай і Плач Єремії, Скрябін, Тартак. Під час концерту між виступами музикантів читатимуть свої вірші та прозу відомі письменники Львові, Івано-Франківська та Києва.

Окрім музичної частини дійство складається з буфонадно-прикладної: студенти закликають львів’ян та гостей міста зносити ляльки: “Подаруйте нам ляльку! Хто може — клуб, а хто ні — хоча б іграшкову ляльку”. Пізніше всі нові ляльки подаруються в дитячі будинки чи притулки разом із компактами української музики.

В останній день акції студенти-художники на величезному аркуші паперу малюватимуть своє бачення закриття клубу “Лялька” і споруджуватимуть паперову ляльку заввишки 3-ох метрів на якій будь-хто бажаючий зможе написати щось виду “Я не хочу...” або “Ні...”. Ввечері її буде спалено.

Крапкою днів “Назавжди у Львові “Лялька і Ми” має стати по закінченню концерту 5 лютого загальне запалення свічок на майданчику, що знаменуватиме собою шлях вітчизняної культури зі світлом наприкінці тунелю.

fish - 5-2-2004 у 10:44

Dmy, еге, то таки я була, хоч сама й не чула, але казала саме про то, що пан назвав.

Скіни... чортзна-шо, майже переконана, що ніякі то не скіни насправді. Юний патруль, блін!
Сьогодні передує складний день. Хто матиме змогу - пишіть, розказуйте!
Хочеться, нарешті, показати велику дулю отому, хто сидить у голові і щораз, коли не треба, квилить: то все без се-енсу, ми ніц не зро-обим...

Олексій Мачехін - 5-2-2004 у 10:55

Проблема в тому, Фішко, що дієвих важілів впливу на того, від кого то залежить, нема (або ж їх не розголошують). І тому результат наразі залежить лише від його доброї ласки. Я вважатиму дивом позитивний результат акції.
Але обіцяти з`їсти капелюха не буду. :)

Юрій Марків - 5-2-2004 у 11:07

Молодці! Тримайтеся! Ввечері приєднаюся також з купою друзів.

fish - 5-2-2004 у 14:06

Олексію! Капелюха ти мені з"їси навіть незалежно від наявності обіцянки! Я аж зла на тебе!

Олексій Мачехін - 5-2-2004 у 14:28

Тю! За що?

Dmy - 5-2-2004 у 15:03

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Dmy, еге, то таки я була, хоч сама й не чула, але казала саме про то, що пан назвав

Мабуть варто викласти (на додачу до ФДР)
(може 2 анонімних хлопців теж хтось пізнає?)

Наступний матеріал нашої львівської колеги Галини Терещук теж стосуватиметься теми культури.
Львівська молодь та митці виборюють право на існування у Львові єдиного молодіжного клубу, де звучала б українська музика.
12 січня припинив свою діяльність мистецький клуб “Лялька”. Відтак, молодь та музиканти розпочали акцію протесту під назвою “Назавжди у Львові –“Лялька” і ми”.
На акції побувала Галина Терещук.

Галина Терещук
За 10 років, відколи у Львові у підвальному приміщенні лялькового театру почав діяти молодіжний клуб “Лялька”, у ньому відбулись понад 2 тисячі мистецьких акцій. Переважно вони пропагували українську культуру.
Несподівано 12 січня дирекція театру, що у підпорядкуванні обласної адміністрації, не підписала із власником клуб, мистецьким об’єднанням “Дзига”, угоду про подальшу співпрацю. Цікаво, що саме приміщення, де розташований театр - це власність міста.
На знак протесту проти закриття “Ляльки” львівська молодь і музиканти до 5 лютого проводять акцію протесту. На площі перед ляльковим театром вони розклали намет, зробили невелику сцену для концертів. Кожен приносить зі собою ляльку, що символізує голос їхньої підтримки.
Ось, що розповіли мені молоді люди, котрі протестують проти закриття клубу:

Хлопець
Нас зв’язали. Тут молоді музиканти могли себе спробувати. Музичні вечори проводилися, фільми показували. Тепер цього немає.

Дівчина
Я в “Ляльці” була лише кілька разів, бо сама я із Запоріжжя. Я вважаю, що це просто жахливо і несправедливо.
Я знаю, що по багатьох містах відбувається таке. В нас у Запоріжжі закрили єдину україномовну радіостанцію. Так само зробили в Одесі, так само зробили в Донецьку.
Те, що відбувається, цього не можна терпіти, а треба щось робити.

Хлопець
Просто цікаве спілкування з цікавими людьми. Це краще, аніж сидіти по підворіттях і сміятися з дурних анекдотів.

Галина Терещук
Організатор акції протесту музикант Соломія Чубай в інтерв’ю радіо “Свобода” зауважила:

Соломія Чубай
Ми хочемо показати те, що коли у нас немає приміщення, то ми все рівно будемо грати надворі, молодь буде “тосуватися” надворі, слухати свої улюблені групи, просто спілкуватися один з одним, не буде швендяти по під’їздах. Коли закрили “Ляльку”, молодь просто ходила по вулицях, не знаючи, де дітися.
Мета акції: залучити як найбільше людей, які просто підтримали б україномовний клуб, де не крутилася ні разу російськомовна музика.

Галина Терещук
Усі ляльки, зібрані під час акції, а також компакт-диски відомих українських музикантів, груп “Плач Єремії”, “Скрябін”, “Мертвий півень” та багатьох інших, хто приєднається до протесту 5 лютого, передадуть у сиротинці.
А ще на завершення цієї акції кожен запалить свічку, яка має освітити шлях у кінці тунелю для української культури в Україні. Можливо, бодай голоси молодих людей вплинуть на чиновників міськради, від яких залежить бути чи не бути молодіжному клубу “Лялька “у Львові.

Надія Шерстюк
Шановні слухачі, це була програма “Права людини: українська реальність”, яку сьогодні підготувала і провела Надія Шерстюк. Мені допомагала у київській студії Наталія Антоненко.
Ми з вами прощаємося, а наші програми тривають.
На все добре!
Говорить радіо “Свобода”!
(вівторок, 3/2/04)
http://www.radiosvoboda.org/programs/human/uk/2004/02/D81105F1-A065...

fish - 5-2-2004 у 18:55

завтра рано чекаю на новини!

Odarka - 6-2-2004 у 00:13

Нам віддали Ляльку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))
Детальніше потім, бо дуже хочеться спати :)

Юрій Сєров - 6-2-2004 у 02:15

Концерт був супер! Особливо драйвові Тартак і Мертвий Півень. ПЄ також класно виступили. Ну і звичайно Далі :). Ще мені сподобався Ірій.

Василь - 6-2-2004 у 02:54

Тільки щойно відчистились від парафіну (штани, куртка, светер). Свічки ще запалили о 20.00 (дві великих та грубих - жовту та синю). Горіли до кінця концерту, потім їх залишили на підвіконнику. Було дуже кльово, стільки народу давно вже не бачив; повезло з погодою: було доволі тепло. Роздівся під час виступу Тартаку та й до Плачів. Найбільше сподобались півні, хлопці поприїзджали з Києва, Харкова; Морозов аж з Канади. А пісні про любов до іноземців (Франсуа) мотоцикл (Харлей) та особливо на вірші Жадана про рідну неньку (Переваги окуп режиму) просто слів не вистачає. Ми довго кричали Чайка, 5 копійок, Барбара (особливо після його слів про податківців).
А головне, що від тієї всієї акції, як я зрозумів повідомлення Одарки, є результат.

fish - 6-2-2004 у 08:51

аааа! ледве втримуюся, щоб не зафлудити цей форум радісним воланням на сорок месаг: Банза-а-а-а-а-а-а-ааааааЙ!!!!!!! (хто не знає. це такий український відповідник слову "ура":))

Олексій Мачехін - 6-2-2004 у 09:08

Дуже український :)
Гм.... чогось я в цьому житті не розумію, але то всьо пусте. Ляльку віддали і тому як буду у Львові - Сольці від мене буде пиво.

fish - 6-2-2004 у 09:13

Ммм... пиво з капелюхом -то неабиякий смаколик :))))))

fish - 6-2-2004 у 09:19

властиво, Соло питиме пиво, а Олексій їстиме капелюха :)

Nazar - 6-2-2004 у 09:36

всіх вітаю!!!!!

То було супер, також купа плям від свічок.

Незнаю, можли мені вже поперек горла розмови на кухнях про політику, але вчора я відчув, як я скучив за Чайкою з гітарою!!! особливо під старенький харлей, оте майже присидячки мотиляння головою - то просто мурашками розбіглось, так кльово.

Ще раз вітаю всіх!!!

Captivitas - 6-2-2004 у 09:52

Вітаю ВСІХ, ВСІХ, ВСІХ!
Щастя Вам!
Бо Ваші велики серця змогли зігріти всю Країну-Україну.:saint:

Наталка - 6-2-2004 у 17:37

ВІТАЮ!!! І ПИШАЮСЯ ВАМИ НЕЙМОВІРНО!!!
Найкраще у всьому цьому те, що ви згуртувалися, а не розбіглися по нірках скиглити, як все погано, і як злі дядьки забрали "Ляльку". Ваша Перемога - це наслідок того, що ви НЕБАЙДУЖІ!!!

Vedmid - 6-2-2004 у 17:53

Головне сказати гоп після перескоків. Влада, гадство, та сама.
Концерт добрий, місцями навіть здорово добрий:) Та й від того, які тут всі направду свої, троха в голові весело. Докладніше на днях.

Василь - 6-2-2004 у 19:08

І ще кілька слів про акцію. Щодо збору ляльок: мої студентки в четвер притащили метрового левеня (казали ледве в трамвай влізся), за те їм дали 5 компактів до 10-річчя Дзиги.
Вчора на концерт ми (Я, Юрко, Ромко з Марічкою, Руслан з дружиною та ще ті самі 5 студенток) також принесли ляльки, ящик куди кинути шукали довго, але таки знайшли.
Спочатку ми стояли перед сценою, але вже десь під час виступу Ірію, там вистояти було майже неможливо. Тому пішли в кінець площі, де запалили свічки та почали вигукувати різні гасла. Спочатку кричали "Лялька", потім "Кучму геть", на кінець "Ю-щен-ко". Коли на сцену вийшли Ромко та Юрко (тобто Далі) знову пішли до сцени, де проскакали до кінця. Під час виступу Далі кричали Соломія, між іншим багато молоді тоді кричало Чубай. Те, що слова Далі майже вивчили, тому співали також. Коли вийшов Ромко Чайка (ще щось по мобілі на сцені говорив чи читав) почали всі скандувати Чай-ка. Те що свічки в нас були вже запалені кльово підійшло під виконання Морозовим пісні Треба встати і вийти, свічку запалити. "Франсуа", "Старенький трамвай" і "Переваги окупаційного режиму" проспівали та проскакали разом з півнями. Те що "Вону" та "Я піду в далекі гори" разом з Чубаєм проспівали й так зрозуміло. Після концерту ще довго кричали "Ю-щен-ко" (важко пояснити чому саме це, видно настрій був політичний, особливо після слів Чайки, що далі якщо треба підем на Стрийську (вулиця де знаходиться податкова)). По дорозі цитували Андруховича, потім випрасували парафін та випили чаю. Спати лягали біля третьої ночі.
Настрій піднесений вже цілу добу. Все було просто суперово.

Dmy - 6-2-2004 у 20:08

Мої найширіші вітання (всім, хто ще не поснув заслужено)! ;)
Наші в місті! :D:D:D

Утім.
Vedmid правий - розслаблятися не можна, хіба ледь-ледь. Потрібен папір і до папера. І на папері все уважно перевірити, жиби не було, як цього разу: у жовтні аренда закінчилася, а ми й не знали, це ж треба! :(

І ще.
Мені здалося, щось ви тут занадто якийсь "Мервий півень" вихваляєте...
Цитата:
Юра: Особливо драйвові Тартак і Мертвий Півень.

Василь: Найбільше сподобались півні, хлопці поприїзджали з Києва, Харкова; Морозов аж з Канади. А пісні про любов до іноземців (Франсуа) мотоцикл (Харлей) та особливо на вірші Жадана про рідну неньку (Переваги окуп режиму) просто слів не вистачає. Ми довго кричали Чайка, 5 копійок, Барбара (особливо після його слів про податківців)

Nazar: вчора я відчув, як я скучив за Чайкою з гітарою!!! особливо під старенький харлей, оте майже присидячки мотиляння головою - то просто мурашками розбіглось, так кльово


Декому на ФоРуМі (також декому за його межами) це може відверто не сподобатися - хто пустив на таку поважну акцію "відверто попсову" групу?

Наталка - 6-2-2004 у 20:18

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Декому на ФоРуМі (також декому за його межами) це може відверто не сподобатися - хто пустив на таку поважну акцію "відверто попсову" групу?


Жах який! :baddevil: І що ж тоді буде?! :o Як тоді ми?!
Харакірі - єдиний вихід... Чи, як казала моя свекруха, а може, не дождете?! :P

Dmy - 6-2-2004 у 20:29

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
...може, не дождете?! :p

Може й не дождемо... Дай-то, Бог! Будьмо подивити.

Nazar - 6-2-2004 у 20:32

Я напевно з тих, хто не вїхав в те, що зараз модно нелюбити Півнів, тому вибачайте. Я їх люблю!

І знаєте, мене навіть здивувало, що "Поцілунок" навколо мене всі співали напам"ять.
Згоден з Василем - то треба відчути.

На папері наразі є рішення міськвиконкому про передачу підвалів театру ляльок МО Дзига, все решта буде після ремонту.

Слава Україні!:cool:

Наталка - 6-2-2004 у 20:35

Героям Слава!!! :cool:

А за Півнів - вибачаємо, самі такі. :)

Роман Голощук - 6-2-2004 у 21:20

Результат таки є!
Але після такої акції треба трохи подумати, щоб максимально себе застрахувати від схожих дій влади (теперішньої) на майбутнє.
Можливо варто трохи серйозніше вирішувати юридичні питання щодо оренди і т.д.
Треба бути готовими до усіляких провокацій.

Юрій Сєров - 6-2-2004 у 22:50

А я б непроти, щоб щороку Ляльку забирали - відбувався чудовий концерт - Ляльку віддавали :).

Хто попса - МП чи Тартак? :baddevil:

А чи не має пан Ведмідь стосунку до групи, що виступала першою (забув як називаєся :((щось там "сучасне" в назві було здається)).
Чекаю якнайскорішого відкриття і нових концертів. :sing:
З.И. Чайка і Харлей - це спраді супер!:sing:

Nazar - 7-2-2004 у 08:36

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Група із Запоріжжя (поки що не знаю як вони називаються)


Якщо не помиляюся, то це буде "Сучасний Ворон" (якщо вони приїзджають разом з Ведмідем);)


Хлопці мені дуже сподобались, я напевно мав троха більше нагоди їх послухати:)
Побільше би такого було!
З нетерпінням чекатиму на їх запис та концерт у новій Ляльці:rolleyes:

Captivitas - 7-2-2004 у 09:47

Цитата:
Першим відправив користувач Юра

А чи не має пан Ведмідь стосунку до групи, що виступала першою (забув як називаєся :((щось там "сучасне" в назві було здається)).
:sing:


Так, має, бо він є їхнім продюсером ;):sing:

Vedmid - 8-2-2004 у 10:53

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цитата:
Першим відправив користувач Юра

Так, має, бо він є їхнім продюсером ;):sing:


Перепрошую, не маю до продюсерства ніякого стосунку. Я, мовою Матриці, радше Ключник:)
Додому добулися цілі і неушкоджені. Слава Соломії, Назарові і Зоряні. У віках:)

Nazar - 9-2-2004 у 09:28

Героям слава!:cool:

Василь - 9-2-2004 у 11:45

"А мої друзі живуть на зеленому лузі". Хто був на концерті, той моє повідомлення зрозуміє. Ще досі не може попустити.

Юрій Сєров - 9-2-2004 у 12:25

"...На тому лузі трава шовковиста, роса так чиста!... "
Мене також :)

Олексій Мачехін - 9-2-2004 у 12:46

Модератори розважаються....

Odarka - 9-2-2004 у 13:58

Дякую всім. хто прийшов і нас підтримав...Дякую від всіх 12 організаторів тої акції, дуже тішуся. що ви є!
А щодо того. щоб Ляльку закривали і відкривали, то ви даремно. бо нерви не витримають ще одної такої катавасії. яку ми пережили. щоб створити цей протест та концерт, який ви так вихваляєте :)))
Слава Україні!

fish - 9-2-2004 у 16:21

Цитата:

Хто попса - МП чи Тартак? :baddevil:

Той, хто згодився виступити на цій акції, мабуть, вже хоч би й тому не попса. На мій погляд.

Олексій Мачехін - 9-2-2004 у 16:40

Як казав один поважний дописувач, адекватної оцінки МП тут не може бути, через присутність на форумі пані Ярки.
так що не треба тут - "непопса", "акція".... Сказано попса, значить попса :D

Кожному до жартів є охота.
Так, у зоопарку серед дня
На велику клітку бегемота
Підчепив хтось вивіску "Свиня".
Бкгемот, ображений, закляк -
Як то можна жартувати так?
Стука, грюка мордою о грати -
Хоче кляту вивіску зірвати.
А осел, що швендяв навмання
Подивився і сказав - "не грюкай,
В документі сказано - свиня,
Ну то сиди собі і хрюкай!"

Odarka - 9-2-2004 у 16:44

Ось список організаторів цієї акції. які з 2 по 5 лютого з 8:30 до 23:00. жили, спали і не їли. тусувалися, організовували це все дійсно. що ви могли спостерігати або четати про нього в газетах або чути і бачити по радіо та телебаченні:

1) Іванків Михайло (Львівська обл. Жидачівський р-н. смт Журавно)

2) Стецькович Сергій (м. Львів)

3) Андріїшин Ромко (Ів. Франківська обл., м. Долина)

4) Дверій Остап (м. ЛЬвів)

5) Явровський РОман (м. Львів)

6) Коваль Олег (м. ЛЬвів)

7) Ревуцький Андрій (м. Борислав)

8) Шалайський Остап (м. ЛЬвів)

9) Ремінецький Любомир (м. Тернопіль)

10) Гавран Юрко (м. ЛЬвів)

11) Олег Душка (м. ЛЬвів)

12) Соломія Чубай (м. ЛЬвів)

Також дякуємо всім, хто відкрито чи потайком допомагав нам вирішити цю важливу справу. Тим, без втручань кого всі б наші намагання були б марними.


МИ виграли! Лялька тепер наша!

fish - 9-2-2004 у 17:38

Ромка викресли!!! він же просив ніде його не світити!

Odarka - 9-2-2004 у 17:49

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ромка викресли!!! він же просив ніде його не світити!


Я тебе ще зараз впишу:

13) Тетяна Савченко (м. Запоріжжя) :D

fish - 9-2-2004 у 18:46

ну от, на це я вже зовсім не сподівалася :)

А насправді я дійсно пишаюся тим, що була там теж хоч трошки і що це трішечки-трішки і моя перемога теж. :)

Nazar - 9-2-2004 у 18:53

Молодці хлопці і дівчатка!

Суперово, що знову насуваються часи "рішучих студентів", - це наше майбутнє, це ті, хто буде при владі за наших дітей (а я в цьому не сумніваюсь:cool: )!
Це ті, кому вже є за що сказати дякую!

Василь - 10-2-2004 у 08:15

2 Одарка. А коли відбуватиметься прес-конференція з учасниками акції?

Odarka - 10-2-2004 у 13:32

Шановні друзі!

11 лютого, середа о 16:00 - відбудеться прес-конференція з приводу акції "Назавжди у Львові - "Лялька" і ми".
Якщо Ви хочете дізнатися: Чи ця акція була комерційною? Які групи не погодилися виступати безкоштовно? Хто "вставляв
найбільше палок в колеса" організаторам? Що таке вислів "наша міліція нас береже?" і чи дійсно нам віддали "Ляльку"? І ще
відповіді на багато запитань, які Вас цікавлять або цікавили і будуть цікавити...
Приходьте: галерея, МО "Дзига" (вул. Вірменська, 35)

МИ Вас з нетерпінням чекатимемо!

З повагою,
прес-секретар МО "Дзига",
Соломія Чубай

Олексій Мачехін - 10-2-2004 у 13:43

А висвітлено це десь буде?

Odarka - 10-2-2004 у 14:06

Якщо хтось із форумців прийде, то він і висвітлить :)

Олексій Мачехін - 10-2-2004 у 14:31

Ну ти ж там будеш? ;)

Odarka - 10-2-2004 у 15:14

Буду. але мені як завжди ліньки писати щзе я зацікавлена і можу суб'єктивно викласти думку. похвалити сама себе і хлопців :)))

fish - 10-2-2004 у 16:37

мені або Дімці вартувало би там бути, але це зовсім неможливо. Дуже шкодую.

Nazar - 10-2-2004 у 16:50

Так може проведемо інет - конференцію?
Можливо і на місті?

Vedmid - 10-2-2004 у 20:36

за цю ідєю обома руками. нам тоже незле все знати з перших рук.

Odarka - 11-2-2004 у 14:00

Давайте, але вже після ріал конференції :))