Форум Рідного Міста

eBay продовження дискусії

Андрій Моравський - 7-10-2008 у 08:36

Під впливом колеги, який ніби щільно займається покупками на тому електронічному аукціоні. Начитавшись і перелопативши стопку мануалів про ебей і пейпал, чи то як в народі, палку. Прочитавши тему на улюбленому форумі рідного Львова eBay хотів завести дискусію, чи то, пак, серію питань, які виникатимуть.. може почнем (сорі за ліричний відступ ;-) )

Практичне питання: з яким банком зв"язатися щоб виробити собі зараз картку VisaClassic чи VisaInternet (яку порадите з досвіду) ? попросту начитався негативних відгуків про одні банки, позитивних про інші, а на сайті останніх щось там бестолково все якось пояснено. Навмисне не називатиму бренди, щоб виникла дискусія. Справа, як розумієте, в прив'язці до Paypal. що її не відригнуло при реєстрації в системі, такі випадки наче є... і не конче мені хочеться висилати тим пейпалівцям якісь стоси факсів, як це пишуть-описують...
Ваш досвід, панове. Велике дякую від ще не розпочавшого кар'єру eBay'ївця :-)

Остап Шумин - 7-10-2008 у 09:30

Декілька разів платив через ПейПал, картка - якась Віза від ПриватБанку. Абсолютно ніяких проблем не було ні з реєстрацією картки ні з самими платежами. Інша справа робота Приват24, через який, власне, і робив картку в Приваті... не зовсім задоволений, але то вже інша історія.

Demyan - 7-10-2008 у 09:45

Найдешевший найшвидший спосіб - приватбанк інтернет картку.
Далі реєструєте все це діло на палці. покладіть відразу на картку 10 доларів.
Коли все зареєструєте палка буде перевіряти (верифікація) карточки. З карточки знімуть 1,90 долара (потім вернуть) - і в виписці (можна в Приват24) буде код (цифри) які треба ввести для верифікації.
Далі все просто. рекомендую працювати по схемі:
хочете оплатити 100 доларів. ідете в банк поповнюєте карточку на 101 долар (краще щоб порожня не була). Далі чекаєете доки дійсно гроші не поступлять, це може бути до двох днів або кілька годин. Коли гроші ви бачите - тоді оплачуєте і все.

Є також ряд застережень при покупці на ебаї не все там дешево коштує як кажуть. Важко новачку купити щось дешешево. Тим більшебільшість не хоче пересилати в україну. Якщо покупки не дуже часто краще посередником скористатися. Якщо хочете робити бізнес то це інша історія.

Андрій Моравський - 7-10-2008 у 09:53

поки голос в сторону Приватбанку... гаразд.

питання такого плану. читав що при оплаті через палку іде подвійна конвертація валюти (і відповідно на цьому втрачається) навіть якщо рахунок картки в долларах і Пейпал виставлений в долларах. може я чогось не знаю. проясніть ситуацію будь-ласка наперед.

Demyan - 7-10-2008 у 09:58

ні нічо не втрачається. Якщо в мене картка в доларах я кладу 100 доларів, товар коштує 100 доларів - знімають 100 доларів.
Палка знімає проценти в продавців а не в покупців.

JumpingRat - 7-10-2008 у 10:08

Мені доволі оперативно відкрили віртальний MasterCard в Кредобанку. Система керування кредодірект дозволяє продивлятись виписки в онлайні, з пейполом законектилось добре. З е-бея зробив з десяток покупок, переважно дрібних але й декілька досить вартовних, проблем не виникало.

Степанюк Василь - 8-10-2008 у 00:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Декілька разів платив через ПейПал, картка - якась Віза від ПриватБанку. Абсолютно ніяких проблем не було ні з реєстрацією картки ні з самими платежами. Інша справа робота Приват24, через який, власне, і робив картку в Приваті... не зовсім задоволений, але то вже інша історія.

Звичайно, можна проплачувати і за допомогою платіжної картки, але в такому випадку потрібно відкривати Visa Classic. ЇЇ переваги в тому, що можна не лише в Інтернеті розраховуватись, а й користуватися як платіжним засобом по всьому світі.
Проте для розрахунку в гобальній мережі краще відкрити Internet-карту в цьому ж ПриватБанку. Вона і дешевша, і саме для цього призначена.

Андрій Моравський - 8-10-2008 у 06:49

Питання такого плану:
відкриваєм лінк
http://www.eximb.com/ukr/personal/everyday/cards/selection/classic/
клацаєм по "тарифи за випуск та обслуговування" , там вордівський документ...
в табличці бачимо пунктом тринадцятим:
Видача готівки:
а) у Банку
0,75% від суми, min 1 грн.
б) у ВАТ “Ощадбанк”
1% від суми, min 1 грн.
в) у банках-партнерах
1% від суми, min 1 грн.
г) в інших банках України
1,3% від суми + 4,5 грн.
д) в іноземних банках
1% від суми, min 3 USD
--------------------------------------------

дивимось далі
http://privatbank.ua/info/index2.stm?fileName=5_2_4_1u.html
у тих табличках бачимо що переказ коштів коштує як мінімум 0,5% для внутрішніх рахунків...
увага питання... а коли я платитиму через PayPal скільки відсотків з мене ті зарази здиратимуть????

Demyan - 8-10-2008 у 08:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк ВасильЗвичайно, можна проплачувати і за допомогою платіжної картки, але в такому випадку потрібно відкривати Visa Classic. ЇЇ переваги в тому, що можна не лише в Інтернеті розраховуватись, а й користуватися як платіжним засобом по всьому світі.
Проте для розрахунку в гобальній мережі краще відкрити Internet-карту в цьому ж ПриватБанку. Вона і дешевша, і саме для цього призначена.


Мова йде про оплату на ебаї там зовсім інша ситуація. Оплата через карточку напряму здійснюється лише в 1-2% і то по домовленості з продацвцем/покупцем.

Ніхто нічо здирати не буде при оплаті через палку.

І взагалі треба свої сили направити на розвиток бізнесу. А ті відсотки, зміни курсів при переводі валют, знімання процентів при видачі готівки і т.д...... сидіти рахувати 0,5; 1%; конвертація валюти.....це все дрібниці. Якщо заробите 10 000 доларів то віддати 1 % за зняття готівки - 10 доларів, думаю ролі не грає....а ще простіше накидуєте 5% до вартості і все, якщо так вже страшать ті відсотки.

romano - 8-10-2008 у 08:44

Гм... А мені чомусь здається, що 1% від 10 000$ це буде 100$. Хоча якраз абсолютне значеня не важне - 1% і в африці є 1%
І взагалі, людині не "шкода", а просто потрібно знати, скільки процентів знімають додатково. Ану ж там 15% за ту "палку" деруть?
Наприклад в нашому Брокбізнесбанку, коли користуватися чужими банкоматами, при зніманні готівки беруть 1.5% + 8грн. Таким чином невеликі суми взагалі не цікаво знімати.

Demyan - 8-10-2008 у 09:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Гм... А мені чомусь здається, що 1% від 10 000$ це буде 100$. Хоча якраз абсолютне значеня не важне - 1% і в африці є 1%


Ага так і є 0 випустив :). Дякую за поправку.

Юрій Сєров - 8-10-2008 у 10:23

Перепрошую, а що ви називаєте "палкою", PayPal?

Андрій Моравський - 8-10-2008 у 10:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Перепрошую, а що ви називаєте "палкою", PayPal?

саме її :D

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 13:33

Хто мав справ із продажами на eBay ??? Відповідно, хто як отримував кошти за проданий товар?

Оскільки ми країна дика (недозволено прийом коштів на PayPal), то виникає питання хто якими посередниками користувався ?!

Благаю дайте відповідь на це питання. бо зараз активно пропрацьовую то всьо і голова тріщить. Дякую !

Юрій Сєров - 5-3-2012 у 14:28

Є гілка про eBay, здається Дем'ян там відписувався як продавець. Наскільки пригадую, то опосередковано, через Вебмані.

upd. Пане Андрію, на займайтесь крос-постингом!

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 14:30

Через Вебмані то добре. А питання - ЯК ПРИЙНЯТИ на свій пейпал...???? це ж нереально в Україні. треба когось в країні у "білому списку"пейпала... і щоб він вам вже пересилав... через вебмані чи щось інше...


Юрій Сєров - 5-3-2012 у 14:33

Цитата:
Через Вебмані то добре. А питання - ЯК ПРИЙНЯТИ на свій пейпал...???? це ж нереально в Україні. треба когось в країні у "білому списку"пейпала... і щоб він вам вже пересилав... через вебмані чи щось інше...

Цікаве питання...

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 14:37

от і я ж про це. тому прошу домоги. Хто ж реально продавав не еБеї ? аби таке підказати. я не хочу там Бо-зна-шо продати... хочу хоча б найперше знати то схему , як то працює !

Demyan - 5-3-2012 у 15:02

Є такі варіанти:
1. Посередник
2. Знайомий який має карточку і відкриває там все (є ризик що можуть заблокувати)
3. Відкрити рахунок в Польщі скажімо і його підключити до пейпалу (є ризик що можуть заблокувати).

Взагалі зараз політика до нових продавців дуже жорстка. Ставлять ліміти - до 10 товарів в місяць, сума здаєть 600 доларів. Доки не буде "підтвердженя" про позитивного продавця - тоді через місяць другий третій - піднімуть ліміт по виставленю товарів. Потім як правило всім новим продавцям особливо з СНД - треба відправляти факсом/мейлом/поштою копію документів, квитанцій і т.д. що ти реальна особа. На цей час рахунок блокують - може тягнутися і до 30 днів і більше - в залежності на якого менеджера попасти в спілкуванні.

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 15:09

Дякую за відповідь - можна Твій Скайп чи аську, або ж фейсбук ...якби були дрібні питання аби спитати. бо ото написане я вже в інтернеті понавичитував.... а от цікавить: гаразд - маю польську картку (маю варіант мати німецьку..), ну прив"яжу і що? ...то ж прийом платежу якби по місцю реєстрації пейпалівського аккаунта... А от прийняти платіж... не вийде... хіба реєструвати другий аккаунт пейпалу якби в Польщі (чи Німеччині) , і до нього в"язати ту картку.... так же ?

Demyan - 5-3-2012 у 16:15

Так в Польщі відкрив карточку - зареєстрував в Польші пейпал та ебей (наприклад в любій точці вайфай), ввів той код що приходить потім для пейпалу. Далі гроші туди поступають тут знімаєш з карточки польської. Але якщо побачать що існує закономірність ебеївського акаунта - типу вхід в ебей з україни, а пейпал та ебей зареєстрований в польші можуть заблокувати.
ОКрім того якщо попросять документи типу квитанції за газ по місцю реєстрації, паспорт - то можна забути. Найкраще якщо людина реєструє і реально живе в польші все на себе і дає тобі паролі. Це все якщо хочеш пару раз продати і все. Якщо серйозні продажі - то тільки посередник, але тут теж є свої умови.

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 19:12

ну система зрозуміла.... Вай-фай., польша.... а якщо посередник, то хто ? ...І що можеш сказати про інтернетівських посередників, які на цьому ринку вже давно... навмисне не називаю кого знаю, може ти назвеш.

Тарас Гулка - 5-3-2012 у 20:36

А наскільки "безпечно" використовувати польську карточку? Наскільки я розумію, відкривати рахунок за кордоном без дозволу в нас заборонено. Я розумію, що тою карточкою ніхто махати не буде, але ж банк може здати в податкову постійні транзакції + всяке буває, може і банкомат карточку не повернути, тоді як картку повернути?

Знаю народ переганяє через moneybookers. Перекидує з пейпелу на манібукерс, а вже потім на звичайну картку.

Андрій Моравський - 5-3-2012 у 20:44

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
А наскільки "безпечно" використовувати польську карточку? Наскільки я розумію, відкривати рахунок за кордоном без дозволу в нас заборонено. Я розумію, що тою карточкою ніхто махати не буде, але ж банк може здати в податкову постійні транзакції + всяке буває, може і банкомат карточку не повернути, тоді як картку повернути?

Знаю народ переганяє через moneybookers. Перекидує з пейпелу на манібукерс, а вже потім на звичайну картку.


Про безпечність то теж правда але то таке.. переганяти через Манібукерс - добре, але питаю ще раз : ЯК ЇХ ОТРИМАТИ на ПейПал? ...на мій Пейпал який зареганий в Україні, і відповідно до правил не має права отримувати ніц на Пейпалівський рахунок, а тільки посилати платежі .... див. https://www.paypal.com/worldwide/

Demyan - 6-3-2012 у 08:52

Неможливо ніяким чином перевсти на український пейпал. Єдине як можна отримати - так це коли повертають гроші. Наприклад я купив товар з свого пейпалу, він недойшов - я відкрив диспут і мені тоді повертають гроші, але то тільки якщо я покупець.
про посередників можна почитати тут http://www.ebay-forum.ru там є цілий розділ в тому числі "перевірені посередники".
А взагалі спершу треба подумати і проаналізувати що саме буде продаватися. На ебеї продаються в основному
- китайська електроніка
- брендові речі зі знижками (але тут проблеми можуть бути з авторськими правами і тим що ти можеш продавати)
- колекційні/старовинні/антикварні речі (треба враховувати митниці - бо можуть навернути)
- відомі у світі національні речі - наприклад валянки/матрьошки...
Все решта (картини, фотографії, різні вироби ручної роботи з кераміки/дерева/глини і т.д., бісерні штучки...) ну і в тому роді продаватися не будуть там або будуть але не окуплять себе. За виставлені речі на ебеї треба платити, як і за продані треба давати %.

Андрій Моравський - 6-3-2012 у 09:37

дякую за розгорнутий коментар. аналіз що тут і до чого. от якраз хочу щось подібне розгорнути до того що один знайомий розвернув на еБеї... власне ручної роботи айтеми : то писанки і декоративні жіночі керамічні прикраси... наче йде у нього.

на ебей-форум ...я вже читав що до чого з тими посередниками. просто питав ще хто мав з такими справи і з ким конкретно. люди тут львівські, то віриться більше ніж на тих форумах у Русландії...

Demyan - 6-3-2012 у 10:38

В приципі ebay-ok.ru, селер онлайн, вестерн бід - можна користуватися. Почитати умови, які більше сподобаються - з тими і можна мати справу.

Андрій Моравський - 6-3-2012 у 15:30

Вибачайте за настирливість вже. для початку гадаю підійде вестернбід із невеликими відсотками. але в його умовах підтвердження реєстрації треба скан паспорта. от я і думаю, чи це безпечно буде вислати таке ? може питання наївне, але я без досвіду у цьому. дякую, хлопці, вам іще раз !

vovka - 7-3-2012 у 00:31

rusbid.com - я резину через них в штатах купляв. все чотко. бонус 11 баксів дали, точніше знижку на послуги на першу покупку.

але умови для продавців я там не взнавав.

Demyan - 7-3-2012 у 08:38

Треба відправляти і підписувати договір. Також відразу треба підготувати ряд документів для eBay (паспорт, права, рахунки за газ з адреси яку вказував при реєстрації, можна ще пару виписок з банку) чим більше ти краще. Рано чи пізно вони будуть це вимагати в 90%. Ну і відразу відправляти всіма способами - факсом, мейлом і поштою в каліфорнію.

Андрій Моравський - 7-3-2012 у 21:46

добро. видно Demyan, ти вже щось продавав на еБеї.... скажи ще ,наприклад Вестерн-бід'у можна відправляти скан паспорта як вони це хочуть... ? Питаюся з точки зору своєї безпеки після того. аби умовно кажучи не робили копій мого паспорта і не продавали квартири від мого імені (ну це вже інша тема, із кримінальним ухилом... ). бо неодноразово чую про всякі махінації. ... та є ще й тут таке: вовка боятись - в ліс не ходити. ... що скажете ?

Андрій Моравський - 12-3-2012 у 10:18

Хлопці. - наче було вдалося виставити лоти, усьо ніб норм ... було... але тут від еБея прийшов "лист щастя" , який попсув добряче мої нерви. історію розповім спочатку...

є у мене аккаунт lorexin . існує давно. але питання у тому що на ньому стоїть ліміт для продажів у ноль айтемів . довго я боровся у чаті підтримки (заходячи через англійський сайт , там вони мають чат підтримки...). кілька днів їх мусолив... в результаті одне - дзвоніть на підтримку... ладно зі скайпу би подзвонив. та я їх не розумію ніфіга. чатитись можу, а на слух не сприймаю...
тоді зробив собі другий аккаунт , прив"язав так само верифікований аккаунт палки... та десь до тижня часу прийшлов той вищезгаданий лс - мол я є рашшн-юзер, а створив другий аккаунт,мол ми то найшли. ну і ми не люди щоб нам вірити. скажіть, чи мені дорога на еБей перекрита. чи як? хтось стикався з такими лімітами по продажах?
....тиснув "збільшити ліміти на продажі"... вводив номер телефону, ZIP, але як вводив як там він називається UserID для продавця - то він каже що ніфіга з базою в них не сходиться і юзерID неправильний... аби продовжити можу вибрати хіба "подзвонити" тим придуркам.

Хелп !! Хелп !!! Хелп !!!!

Demyan - 12-3-2012 у 14:30

Все закрили, все що можливо. В них з цим дуже і дуже строго. Відслідковують по всьому і як тільки щось не так - відразу всі дані в чорний список.
В дані попадає все підряд
- IP адрес з якого заходили
- номер вінди, комютера, браузер.
- Фамілія, адреса проживання
- якщо були фотографія загружені - шлях/назви тих фото.
- номера рахунків
- email-и
.....
Після того як людина (і всі дані) попала в чорний список і після того скажем зареєструє на нову людину, нове IP, всі рахунки, але зайде з під windows під тим же серійним номером - відразу закривають.
Так що відновити буде нереально, треба все міняти, купляти новий комп і щоб зовсім нова людина все реєструвала, але для того будуть потім просити підтвердженням тої люидини всіма квитанціями (писав вище).
eBay це не Аукро - в якому продавці мають більше захисту ніж покупці:),

Андрій Моравський - 12-3-2012 у 14:53

ого... таки хоч не показуйся туди...

то власне мене цікавить чого вони мені на першому створеному аккаунті ліміт у ноль поставили ! чого другий прикрили я ніби второпав... а от перший !...

vovka - 12-3-2012 у 15:00

то все недоліки великих корпорацій. їм реально плювати на юзерів. в гуглі таке саме.

тому треба дзвонити і робити всьо шо вони кажуть :)
ти попробуй доречі подзвони, або напиши їм як є, мол не вмію говорити по англійськи, тіки писати. там може бути і російський саппорт!
от ніби кажуть що відписують по руски, може і на телефоні хтось такий сидить.
http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic/85211-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8...


в системах платежів доречі російськомовний саппорт не рідкість. payoneer.com , moneybookers.com - у всіх є рос. саппорт. в пейпала помоєму тоже є.

Demyan - 12-3-2012 у 15:01

Якщо акаунт був створений давно і не продавалося нічого а тільки куплялося - через пів року або 3 місяці (як коли) ставиться обмеження по продажам 0. Щоб почати продавати необхідно ідентифікувати особу, дати запит на зняття ліміту, повисилати купу документів і чекати, напрягаючи їх візитами в чат, поштою і звінками. З часом знімають ліміт і ставлять до 10 в місяць. Потім процедуру знову треба повторювати.
Якщо новий акаунт то відразу пропонують продавати не більше 10 товарів в місяць і знову ж таки якщо продаж немає або якийсь негатив - закривають до 0 продаж.

Demyan - 12-3-2012 у 15:12

а блокують вони відразу все що повязано з тим користувачем. Якщо заблокували другий акаунт - то він потягнув за собою і всі решту, наприклад по одній і тій же IP.
Якщо я зайду в інтернет кафе і зайду під своїм акаунтом, а потім хтось другий під тим же компом зайде на ебей зі свого акаунта і його заблокують - то це відразу може потягнути і блокування мого без пояснень.

Андрій Моравський - 12-3-2012 у 15:16

ок... а який найпростіший спосіб їх діставати і відправляти документи... хотів би трохи розкрутити ту справу...
яким чином їх в чаті діставати по відсилці документів, як вони в результаті зводять до одного - дзвоніть(!) у службу підтримки...

Demyan - 12-3-2012 у 17:49

тут вже як на якого менеджера попасти. з десяток пошле але інший може все і зробить. Хоча в більшості випадків таки посилають

Андрій Моравський - 12-3-2012 у 22:25

то радиш все ж пробувати далі їх "пробивати" ? ... чи може ще які варіанти?
дякую !

Demyan - 13-3-2012 у 08:47

в твому випадку вже думаю 95% що не повернуть старі акаунти. Тому робити зовсім новий на іншу особу, з іншого компа і іншого IP ну і само собою рахунки мають бути на ту особу і щоб вона в разі чого могла дати тобі свої документи для відправки на ебей.

Андрій Моравський - 13-3-2012 у 11:40

так аккаунти не залочили, не видалили... так розумію , що купляти можу (бо заходжу в них під своїми паролями...) ... хоча не пробував купляти.
а от продати - фіг-вам... ліміт в нулі.

Demyan - 13-3-2012 у 12:05

Ну тоді написати лист типу мій акаунт такий то. прошу зняти ліміти на продажі або написати що мен ізробити для цього щоб ліміт знявся. Але писати конкретно і коротко. Потім за пару днів має прийти відповідь

Андрій Моравський - 13-3-2012 у 12:12

якщо чесно я ще досі на їх сайті не знайшов емейлу підтримки.... тільки оті "Call us" ну ще є "Chat us"
може підкажеш той мейл ?

Demyan - 13-3-2012 у 14:51

як такого мейлу вони не мають. Просто треба лазити в довідках - шукати питання і якщ так робити то там появиться контакт ас через лист/питання. Там і вказується все це. Інакше ніяк.

vovka - 21-3-2012 у 05:01

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Все закрили, все що можливо. В них з цим дуже і дуже строго. Відслідковують по всьому і як тільки щось не так - відразу всі дані в чорний список.
В дані попадає все підряд
- IP адрес з якого заходили
- номер вінди, комютера, браузер.
- Фамілія, адреса проживання
- якщо були фотографія загружені - шлях/назви тих фото.
- номера рахунків
- email-и
.....
Після того як людина (і всі дані) попала в чорний список і після того скажем зареєструє на нову людину, нове IP, всі рахунки, але зайде з під windows під тим же серійним номером - відразу закривають.


http://samy.pl/evercookie/

хороша штука ці evercookie :)
зробив тест у Firefox. Закрив бразуер. відкрив цю ж сторінку в IE, і вона оприділила що я це :)

http://blogerator.ru/page/evercookie-cookies-javascript-document

в себе в Flash Cookie знайшов
http://secureinclude.ebaystatic.com ebayLSO.sol 22.04.2010 23:11:16 22.04.2010 23:11:16 131

ше з 2010 року мене пам'ятає ))) хоча звичайні кукіси чистив міліон разів ))

аналогічно paypal ставить flash cookie. а я колись логінився в акк знайомого зі штатів і перед тим чистив кукі, думаючи що пейпал про мене забув :)))))))

і то тільки одна з технік.

короче таки так. змінити комп єдино вірне рішення.

Demyan - 21-3-2012 у 08:37

Та в них такі можливості що вони навіть визначають дублікати товарів. Це зараз заборонено. Тобто якщо я продаю один і той же товар то вигідно його ставити багато разів (наприклад кожен день) або в різних категоріях - вони заборонили це і виловлюють і потім ставлять попередження.

Андрій Пелещишин - 3-7-2012 у 08:19

Користаючись нагодою, вирішив подивитися чи нема нічого цікавого з нової електроніки на аукціоні. Кілька раз купляв там собі сам або просив друзів. Завжди був відчутний виграш, а зараз аналіз по кількох позиціях показав дуже незначну різницю (мова йде про нову а не про вживану техніку).

Demyan - 3-7-2012 у 09:47

Саме так. Брендові/нові речі там вже не купиш дешевше, а гарантія взагалі втрачається, плюс до того якщо є щось дешевше з брендових речей то це може бути й схована підробка.
На продаж нових брендових речей взагалі стоять обмеження, якщо що, потім треба буде продавцю висилати право на продаж тих речей.

Андрій Пелещишин - 3-7-2012 у 19:21

Дивився за дзеркалками Нікон, то окремі моделі відрізнялися від цін на Розетці буквально на пару доларів.

Андрій Пелещишин - 1-3-2016 у 20:29

Сьогодні зіткнувся з цікавою, новою для мене ситуацією з Ebay.
Купив якусь китайську дрібничку. Чекав доставки як завжди - на Укрпошту. Несподівано прийшов лист з Приватбанку, де повідомлялося, що в поштоматі Привату мене чекає посилка. Виявилося, що це і є покупка з ebay. Я є клієнтом Привата, відповідно проблем мені це не створило, швидше навпаки - досить зручно. Але я ніде нічого такого не проставляв, яким дивом китайці вислали саме в такий спосіб і хто мене ідентифікував саме як цього чоловіка залишається незрозумілим.

Андрій Пелещишин - 15-3-2018 у 21:06

Останнім часом стало доволі незручно купляти якісь недорогі речі.
Продавці типу виставляють декілька варіантів товару і серед них щось зовсім нікчемне. Наприклад, смарт-годинник може продаватися в кількох кольорах і ще у варіанті "лише браслет". Ebay показує нижню ціну (власне на цю дурничку) чим фактично вбиває сенс у пошуку за ціною.
Для дорожчих товарів то можна хоч трохи відсіяти виставивши нижню межу ціни. Але все рівно доволі тупо.