Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Електрообігрівач
Станкевічас Сергій
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 24-1-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Casablanca

[*] написано 13-1-2009 у 17:43


Чи є у когось досвід використання інфрачервоних обігрівачів типу UFO і їм подібних?
У мене виникають 3 питання:
1. Як характеризуються такі обігрівачі з точки зору надійності?
2. Чи можна включати його через звичайні виключателі, тобто паралельно їз лампочкою (якщо потужність обігрівача 1кВт)?
3. Який з інфрачервоних обігрівачів вибрати: UFO, Фріко, Моель, Беко ... ?






Без коментарів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-1-2009 у 18:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій

2. Чи можна включати його через звичайні виключателі, тобто паралельно їз лампочкою (якщо потужність обігрівача 1кВт)?


Якщо дозволяє діаметр дроту - то можна. Але виключатель бажано поставити також не зовсім "дохлий".




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-1-2009 у 19:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій
Чи є у когось досвід використання інфрачервоних обігрівачів типу UFO і їм подібних?
У мене виникають 3 питання:
1. Як характеризуються такі обігрівачі з точки зору надійності?
2. Чи можна включати його через звичайні виключателі, тобто паралельно їз лампочкою (якщо потужність обігрівача 1кВт)?
3. Який з інфрачервоних обігрівачів вибрати: UFO, Фріко, Моель, Беко ... ?




Мій колега, професор, знаний в Україні спеціаліст-енергетик в сільському господарстві, розказав мені з того приводу таку історію. Що багато років тому вони проектували аналогічну до UFO установку інфрачервоного обігріву, а потім реалізували її і змонтували в одному свинарнику передового колгоспу. Їх ніби навіть у програмі "Врємя" встигли показати.
Чого в свинарнику? Бо більше ніде фахівці з безпеки життєдіяльності такого не дозволяли.
Результат - за два місяці свині почали активно дохнути. Експеримент скрутили, скандалу уникли.

PS Він тепер жартує - "ми починали зі свиней, а вони - з Лорак" :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-10-2009 у 14:23


Купив масляний обігрівач - вінницьку Термію на 10 секцій і про запас маленький електрокамін за 78 грн. Масляним поки що сильно задоволений. Електрокамін малу площу гріє і спалив мені штекер подовжувача своїм кіловатом...



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-10-2009 у 21:31


Цитата:
Електрокамін малу площу гріє і спалив мені штекер подовжувача своїм кіловатом...
Сумніваюсь, що винен камін, треба уважніше продовжувачі вибирати:yawn:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 26-10-2009 у 21:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Купив масляний обігрівач - вінницьку Термію на 10 секцій...


Скільки коштує і де брали?




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 27-1-2010 у 23:36


зі свого боку скажу таке, що досить регулярно маю справу із тепловентилятором DeLonghi (якщо конкретніше - ну з вигляду такий ), йому може років зо десять... ще досі працює, хоч і трохи падав.. але найголовніше це те що він надзвичайно тихий, і це не словесна прикраса...
із другим тепловентилятором, навіть ще двома, мав справу із польським Farel . що скажу? ефективний, надійний і т.д., ну, але шумить, це єдине у нього негативне.... от щойно набрав Farel.pl , то перенаправило на сайт Philips. як на мене хороші штуки..
ну і масляник (здається DeLonghi , не пам'ятаю...) використовую зара на повну потужність в хаті де не немає опалення, тобто є тільки пічки, але як на мене вони неефективні (пічку треба ще вміти скласти ! )....




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 27-1-2010 у 23:44


а от чому найшов цю гілку , так це через те що хочу знати відгуки про UFO... що воно і до чого... ну, з приводу свиней, то я вже прочитав, ..може насправді не все так трагічно... одним словом, щоб тут я не розписував багато, Хто і Де і Як використовує, використовував UFO



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-3-2010 у 23:33


Мені пощастило трохи попрацювати під промисловими інфрачервоними обігрівачами. Як на мене, то було більш комфортно під газопроменевою інфрачервоною установкою (система Геліос). Проте, газ - то речовина ненадійна, бо Росія ним вже задовбала шантажувати. От і набирають оберти електричні інфрачервоні обігрівачі. Я знайомий з ЭЛ40R (промисловий), які роблять у Артемівську. Теж непогана штука. Коштувала десь трохи менше 3000 грн. Та якщо він висить на стелі, і довго під ним стоїш - виникає бажання вдягнути кєпочку :)
UFO та йому подібне я не юзав. Але принцип у всіх іч-обігрівачів один: нагрівати оточуючі предмети, та підлогу, не через повітря, а напряму. Як висновок: кисень не випалюється і легені раді. А от чи рада шкіра та очі при тривалому впливі - то питання інше. Я б із задоволенням вислухав думку лікаря дерматолога, та окуліста.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-3-2010 у 09:57


Останнім часом обігрівача не включав, бо і так тепло, але вдома маю інфрачервоний (правда не UFO). Мені він більше подобається, ніж масляний радіатор, бо гріє на відстані, а не тільки біля себе (як масляний). Також мені видається економніший у плані споживання електрики.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3998
Реклама: