Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: справедлива зарплата
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-4-2007 у 11:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Нато, один приклад що доказує? А нічого! Якби всі погодинноолачувані робітники так робили - ну я б сказав, що то пережиток совковості. Але тішить те, що Вам попалася тільки одна дебілка. Решта ж нормальні?


Дякувати Богу, решта працівників і люди хороші і досвідчені професіонали. Вони мають погодинну оплату, знають кожного дня скільки заробили і нам нема про що сперечатися, бо кожен знає за що працює, а я знаю за що плачу. Зрештою це люди з досвідом і самі знають скільки коштує їх робота. Я думаю, що дівчинка, яка працювала в мене менше місяця, а на двох останніх роботах по три місяці просто через брак досвіду уявлення не має про те як треба працювати і скільки ця робота коштує




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-4-2007 у 12:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а чому звільнилася ота *дурепа*, як ви сказали?... у мене була на роботі якось ситуація, що мені просто влаштували повний саботаж і я просто не змогла працювати належним чином... не давали ні вимог до друку, ні належно підготовлених завдань на дизайн, не давали нормально співпрацювати з технологом, замовниками, постійно створювали нервозну обстановку... повірте, люди тримаються за хороші робочі місця, три тижні - це просто рекорд, я навіть такого й не чула... при тому, що мені не давали працювати, я відпрацювала півроку, і звільнилася, коли вже зовсім стало нестерпно.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..мені платили погодинно, само собою.. але оте вічно *попрацювати в субботу*, *лишитися після роботи*? ніхто оці години не враховує... а так принаймні я б мала кожну виконану роботу оплаченою.


Я не завжди мала свою фірму і брала працівників на роботу, я знаю, що може дозволяти собі власник і сама через таке пройшла. Тому страюся в себе такого не робити, бо я ще не забула, що таке працювати на когось і робити роботу, яка моїм договором передбачена і роботу, яка і близько його не стосувалася. Я завдяки тій першій і останній роботі на когось за копійки здобула достатньо досвіду, щоб відкрити свою фірму, тому ні про не шкодую, але це зовсім інша історія.

Всі працівники в мене роблять тільки ту роботу про яку ми домовлялися, я ні в кого не вимагаю понаднормової роботи, а якщо вона буде, то звісно вона буде оплачена. Зрештою навіть якби я не хотіла заплатити, то я собі не уявляю, що люди які в мене працюють мені б це пробачили і забули. В основному на фірмі працюють люди, які мають досвід роботи в кілька разів більший за мій і які погодилися там працювати ще тоді коли фірма тільки відкривалася і невідомо було що з того вийде. Я знаю їх з минулої роботи, і я взагалі не думала, що вони погодяться працювати в щойно відкритій фірмі, то моє щастя, що вони погодились. По суті, це співпраця, яка всіх наразі цілком влаштовує. З людьми яких я знала раніше ніяких проблем чомусь нема, а от коли довелося добирати нових почалися непорозуміння.

Правда такого як з цією дівчинкою не було і вже певно що я такого не допущу в майбутньому. Мені терміново була потрібна людина, я запропонувала їй відсотки або погодинну оплату – вона відмовилась, цитую “невідомо скільки буде тої роботи, може мало годин, а може багато, а оклад є оклад – це стабільність” . Я погодилась на той оклад який вона сама назвала. Зрештою, якщо поділити той оклад на кількість роботи, то вийде що треба працювати по 3 год в день і вартість години буде трошечки навіть менша, ніж погодинна оплата інших працівників при тій самій роботі. Я сказала, що це і не дуже вигідно їй і морока мені, бо всім платиться погодинно. Але зрештою, хочеш – на.. Про обсяг роботи ми чітко домовились, домовились, що якщо клієнтів буде більше, то ще будуть їй нараховуватись додаткові відсотки. І домовились, що працювати можна скільки завгодно годин і коли завгодно, головне щоб робота була зроблена на протязі місяця. Я така добра, що сказала, що можна і довше робити, головне щоб не забувала, що є об’єм роботи щомісячно і не її інтересах роботу розтягувати. Суть в тому, що я пояснювала – роби як хочеш головне зроби. Краще зроби за два тижні, а два тижні відпочивай, я нічого тобі не скажу потім. А вона замість того почала скорочувати собі роботу і затягувати її, навіть вихідний собі зробила серед тижня, а клієнти то чекають і нові приходять. В результаті я зробила їй зауваження і одного дня коли вона за 1, 5 год зібралася йти, я попросила лишитися ще на годину. А це бачите, було в неї незаплановане. Їй здалося, що я не мала права так зробити, бо роботу вона сама планує. Вона хоч залишилася, але обуренню не було меж, бо в неї були інші плани на той день, хоча мені вона казала, що з такої-то години ви можете на мене розраховувати. На наступний день вона не з’явилася, бо раптом стало багато роботи за основним місцем праці. А потім прийшла і заявила, що звільняється, бо роботи забагато і вона не встигає на двох роботах. Дуже мило.

Звісно останнє питання про розрахунок - об’єм роботи зроблений відсотків на тридцять. Про домовленість вона пам’ятала лише в частині високого окладу :) При такій то її роботі, ми обоє зійшлися на тому, щоб заплатити згідно фактично відпрацьованих годин. Я сказала скільки я оплачу: стільки скільки за годину отримують троє інших працівників, які роблять ту ж роботу, а досвіду, як на те пішло, мають більше! Але ж ні! Мене ставлять перед фактом " Свою годину роботи я оцінюю ..." Звичайно більше, ніж вона того варта. А ми по годинах не домовлялися лише з нею, бо вона як я тепер розумію добре знала, що при погодинній оплаті не похалявиш. В результаті всеодно вона отримала за годину роботи як інші, а не більше як вона хотіла, хоча за те, що вона кинула клієнтів, не з’явилася на роботу, не захотіла допрацювати два тижні, а влаштувала мені істерику, їй взагалі не треба було платити. :mad:

А проблема в тому, що людина пішла від мене дуже ображена і з чітким переконанням, що ній нажилися і несправедливо оплатити роботу. Мені це дуже неприємно і просто в голові не вкладається, бо мало того, що вона так і не зрозуміла, що лишила зрештою фірму в мінусі такою своєю роботою, вона ще й абсолютно тепер переконана, що все якраз навпаки. Отак і з’явилася ще одна людина, яка думає, що всі власники ненажерливі експлуататори і т.п.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 11:39


Цитата:
але оте вічно *попрацювати в субботу*, *лишитися після роботи*? ніхто оці години не враховує...


я знаю що буває і так
а ви знаєте що буває і інакше? буває "а можна я дороблю завтра", "а можна завтра вихідний, бо я їду на дачу"?
так теж буває і та дівчинка якій ви співчуваєте, завжди мала причину побути на роботі менше і то за перші три тижні
правду кажуть, що наглість друге щастя :mad:
і суботу я їй пропонувала доробляти, раз на тижні не встигала, але ні - особисті плани. ні то ні, змушувати я не змушую
вона собі відразу забила відпустку в липні бо їде на Кавказ, то ж я бачу що думалося на всіх роботах лише про вихідні і про відпустку

ви чогось думаєте що кожен працівник бідний-нещасний-пригноблений і своєю роботою робить мені велику послугу
з чого ви це взяли??? та в нас нема рабства, кожен може вибирати з кількох варіантів

зате чогось ви не хочете усвідомити що якщо я беру на роботу і готова платити за годину непогані гроші то я маю право щось і вимагати

і до речі, про відповідальність в бізнесі - я якраз про це і думаю
про інших працівників, про клієнтів, про фірму загалом
а та дівчинка покинула клієнтів, не взяла нових які вже мали працюівати з нею, зате хотіла оплату вищу ніж та про яку йшлася мова
то я ще щось їй винна? її роботу доробляють інші люди, то про них думати не треба? ніхто не в захваті від того що треба доробляти чужу роботу, але я спитала хто за це візметься і хтось взявся, бо не можна було втрачати нових клієнтів і повертати гроші існуючим!!!
тобто, воно то можна, але пропаде моя робота, мої сили, час і гроші потрачені для того, щоб ті клієнти прийшли
і репутація фірми мене не менше хвилює!

думати виключно про свою зарплату теж не варто
а перспективи в неї могли б бути по роботі якби не виявилася вона такою дурною




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-4-2007 у 15:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
З газети "Наша Віра", березень (226), 2007 рік
***
[…]
ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ІДЕОЛОГІЇ
В основі формування національної ідеології повинні лежати християнські заповіді.
При цьому, як і на зорі зародження капіталізму, варто спиратися на протестантське трактування їх окремих положень.

дуже-дуже гарна, але утопія :(


Утопія - це коли втіленням християнських цінностей у життя займаються номінальні християни. У будь-якій сфері.

Бажаю вам таких працівників, для яких слова "що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса" - не порожній звук.
Що ж до справедливої зарплати з боку роботодавця - то головне виконувати те, про що домовлялися, і про всяк випадок пам'ятати, що "голосить заплата, що ви затримали в робітників".
Як працівникові, особисто мені подобається "ставка + преміальні".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 15:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
З газети "Наша Віра", березень (226), 2007 рік
***
[…]
ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ІДЕОЛОГІЇ
В основі формування національної ідеології повинні лежати християнські заповіді.
При цьому, як і на зорі зародження капіталізму, варто спиратися на протестантське трактування їх окремих положень.

дуже-дуже гарна, але утопія :(


Утопія - це коли втіленням християнських цінностей у життя займаються номінальні християни. У будь-якій сфері.

Бажаю вам таких працівників, для яких слова "що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса" - не порожній звук.
Що ж до справедливої зарплати з боку роботодавця - то головне виконувати те, про що домовлялися, і про всяк випадок пам'ятати, що "голосить заплата, що ви затримали в робітників".
Як працівникові, особисто мені подобається "ставка + преміальні".


Дякую за побажання! :)
Я зі всім згідна, але чому ви думаєте, що при наших реаліях це можливо? Люди різні бувають, я ж не питаю чи знає людина заповіді коли приходить на роботу...
А номінальні християни - 99, 9 %
Зрештою незалежно від віри людина має мати совість і об’єктивно дивитися на речі

Де ж ви працюєте, якщо це не таємниця? І чи виконуються там заповіді як належиться?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-4-2007 у 17:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
чому ви думаєте, що при наших реаліях це можливо?
...
Де ж ви працюєте, якщо це не таємниця? І чи виконуються там заповіді як належиться?


Я би питав не про місце, в якому можна працювати відповідно до Божої волі, а про людей, які вирішили у всіх питаннях (у тому числі і на роботі) жити так, як хоче Господь. Я працюю в банківській сфері, хоча це не показник для оцінювання цілої установи. Так само віддали своє життя Господу мої друзі, серед них власники будівельних, продовольчих фірм, держслужбовці, лікарі, програмісти і навіть (!!!) податківці... Що, знову ж таки, ніяк не говорить про досконалість цілих структур.
Скільки разів мені вже доводилось говорити керівництву, в тому числі голові правління, що на роботі я не брехатиму не лише вам (що з радістю приймають), а й для вас (на що дивляться з обуренням і великими очима)...
Знаю, що у віруючих (номінальних християн віруючими не називаю) керівників у підрозділі не буде матюків, п'янок "аж до рання", підлабузництва і багато чого іншого, що називають "реаліями". І коли в мене на роботі розширення, то беру до себе теж християн.
"Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, - а все це вам додасться".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 17:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
чому ви думаєте, що при наших реаліях це можливо?
...
Де ж ви працюєте, якщо це не таємниця? І чи виконуються там заповіді як належиться?


Я би питав не про місце, в якому можна працювати відповідно до Божої волі, а про людей, які вирішили у всіх питаннях (у тому числі і на роботі) жити так, як хоче Господь. Я працюю в банківській сфері, хоча це не показник для оцінювання цілої установи. Так само віддали своє життя Господу мої друзі, серед них власники будівельних, продовольчих фірм, держслужбовці, лікарі, програмісти і навіть (!!!) податківці... Що, знову ж таки, ніяк не говорить про досконалість цілих структур.
Скільки разів мені вже доводилось говорити керівництву, в тому числі голові правління, що на роботі я не брехатиму не лише вам (що з радістю приймають), а й для вас (на що дивляться з обуренням і великими очима)...
Знаю, що у віруючих (номінальних християн віруючими не називаю) керівників у підрозділі не буде матюків, п'янок "аж до рання", підлабузництва і багато чого іншого, що називають "реаліями". І коли в мене на роботі розширення, то беру до себе теж християн.
"Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, - а все це вам додасться".


я рада за вас, правда :)
хоча починаю думати, що ви мене агітуєте в Свідки Єгови :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-4-2007 у 17:59


Я ходжу до євангельської церкви (пастор Анатолій Калюжний, детальніше тут) і вірю у Святу Трійцю (на відміну від згаданих вами свідків), коли приїжджаю до мами у Львів, то йдемо разом до греко-католицької.
Хоча це все оффтопік.
Світла не сховаєш, для цього абсолютно необов'язково на роботі щось говорити, чомусь навіть зовсім незнайомі люди на роботі персонально в мене (?!) просять пробачення, коли вирветься якесь "слівце".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 20:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Я ходжу до євангельської церкви (пастор Анатолій Калюжний, детальніше тут) і вірю у Святу Трійцю (на відміну від згаданих вами свідків), коли приїжджаю до мами у Львів, то йдемо разом до греко-католицької.
Хоча це все оффтопік.
Світла не сховаєш, для цього абсолютно необов'язково на роботі щось говорити, чомусь навіть зовсім незнайомі люди на роботі персонально в мене (?!) просять пробачення, коли вирветься якесь "слівце".


... амінь :saint:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 31-8-2007 у 20:32


скажіть, будь-ласка, на вашу думку, 10 грн в зарплату "на руки" за календарну годину роботи в офісі - це нормальна оплата праці чи дуже низька?
а робота, скажемо середньої складності :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-9-2007 у 08:18


Якщо на ринку ви за такі гроші знайдете потрібного працівника - достатні. Якщо ні - замалі. Все ж дуже просто.
Покажу на своєму прикладі.
Зараз я працюю менеджером. Саме в тому значенні, що організовую робочий процес. У моєму підпорядкуванні мали б працювати митні брокери, але зараз їх в штаті нема, бо нема «потоку». Коли трапляється клієнт ми наймаємо брокера на разову роботу і я маю вибір кого наймати. Можна взяти «дівчинку» (хоча може бути і хлопчик і тітонька) яка за подібну роботу візьме $40-$70 але вимотає всі нерви нерішучістю і недостатньою компетентністю, а можна взяти досвідчену людину, яка за $100-$150 зробить все під ключ і вчасно (хоча, звісно, бувають і зриви і додаткові обставини). При цьому вся робота брокера складатиметься з двох етапів - 2-4 години офісної роботи і 4-5 годин на митниці длубати носа в чергах.
Спершу видається наче забагато за таку роботу, але ринок диктує такі умови - грошей, які беруться у клієнта, вистачає щоб заплатити брокеру, хабарі, покласти в сейф і собі заробити (меньше ніж брокер).
Мені це вигідно і фірмі вигідно, значить працюємо.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-9-2007 у 09:35


за 2-4 в офісі і 4-5 на митниці 100 баксів цілком нормально
ненормально за 5 год в офісі за звичайну роботу, хіба що за дуже важливу інформацію абощо... і коли це робота разова, а не постійна

я не тому питання поставила. просто коли кажеш 10 грн за год всі думають що йдеться про мінімальну зарплату в місяць і далі говорити нема про що. а йдеться про 1600 грн на руки в місяць, бо в нас робочий тиждень має 40 год, а місяць має 4 тижні, навіть 4,5

тому 10 грн за год це добре, 20 - взагалі суперово, чому дехто думає що менше як за 25 грн/год йому працювати не вигідно, я зрозуміти не можу
на співбесіду таким людям рекомендую ходити з калькулятором, тоді менше буде дурних питань до роботодавців
звісно краще мати більшу зарплату і працювати менше 40 год в тиждень, але треба реальніше дивитися на речі
в моєму бізнесі більше 20 грн за год платити просто нерентабельно, та й не тільки в моєму




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 16-10-2007 у 15:44


У вересні середня зарплата на Львівщині становила 1100 гривень, у промисловості – 1200 гривень. Натомість динаміка зростання реальної заробітної плати є нижчою, ніж номінальної. Номінальна зарплата порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла в 1,2 раза, а реальна зарплата в 1,1 раза.
Джерело: http://zik.com.ua/index.php?news_id=106642




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 16-10-2007 у 16:37


ви забули про зарплату в конвертах :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5372
Реклама: