Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Падіння української системи освіти...
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 8-8-2010 у 18:08


-1- угу, Катерино. саме так,- он, приміром, я бачив "у реалі" дипломника за час склАдення ним роботи нууу... зо 3 рази. Бо пОщо- усе,що було треба узгодили черезмережно.

-2- "Вона вже відстала, здається. на недосяжний час"(с)Стефанія Белюк
(задумливо) ну як вам сказати... так відстала. подекуди. а часом і на те, щоб.
_далеко_ не те, щоб.
хоча - так,- ідіотом/безсрібником себе відчуваєш. ага.

але *_далеко_* не те, щоб.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-8-2010 у 19:21


Я, наприклад, статті зі співавторами тільки за допомогою мережі узгоджую.;)
На пари з практики перекладу, для прикладу, нам роздавали завдання через електронну пошту, ми то вдома перекладали, потім всі приносили з собою на флешці і по черзі презентували кусочок перекладу через проектор на дошку, відразу хто мав які зауваження- говорили, паралельно перевіряли неточності в купі заінстальованих на комп'ютері словників, коли дійшли згоди - зберігали ті кусочки в окремому файлі, який потім всі скидали собі на флешку...
для перекладу викладач приносила нам, наприклад, кілька статтей з ранішніх новин світових онлайн-газет...контрольні також проходили цікаво - роздавалися кусочки тексту для перекладу - дозволялося принести собі свій ноутбук, з своїми словниками, можна було використовувати мобільні модеми для доступу в інтернет - головне результат...якщо не було змоги принести з собою ноутбук- можна було піти на кафедру і там пошукати в інтернеті що потрібно, потім ті переклади треба було до кінця контрольної роботи набрати в текстовий файл і скинути викладачці на флешку.
Коли викладач перевіряла нам ті контрольні також використовувалися проектор і комп'ютер- з одного боку показувалися наші переклади, з іншого оригінали, помилки за рівнем були підкреслені відразу різними кольорами, крім того ми мусили ще дивитися чи викладач нічого не пропустила...
потім ті контрольні також ми зберегти собі на флешку...
Лекції практично всі були зроблені презентаціями і демонструвалися з допомогою проектора.
З одного предмету викладач навіть блог спеціально створив, де всі охочі могли запитати як робити те чи інше завдання, хто не розумів тих пояснень - писав безпосередньо на мейл...також найтяжчі практичні завдання, з яких у великої кількості людей виникали питання пояснювалися дуже детально в тому ж блозі...
таких прикладів можна наводити і наводити....




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Стефанія Белюк
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 7-8-2010
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: рішучий

[*] написано 9-8-2010 у 03:33


Ви описали, пані Катерино, нормальну роботу викладачів із технологіями.
Львівська політехніка - це не типовий український виш. Це - елітний.
Але так далеко не всюди. Принаймні, в Києві.
Студенти сміються: яким комп'ютерним технологіям може навчити факультет, в якого ганебний сайт із фотографією декана на 4/5 сторінки і після неї нічого більше не грузиться. Дистанційне навчання залишається тільки на паперах і як афіша в Інтернеті.
Все, що Ви написали (робота викладача через мережу) є і в Києві. Багато викладачів створюють блоги і сайти, які за якістю та інформативністю в рази краще факультетських. Але це = одиниці. Скоріш, виключення.
Знаю випадки, коли кафедри тиснули на таких викладачів, щоб прибрали з Інету все - "чего выпендриваешься".
Вони бояться, що це прискорить момент, коли їх змусять це робити.

Я не песиміст. Я знаю, що українці довго терплять, а потім вибухають. Я ДУЖЕ чекаю на цей вибух. Я чекаю, поки набридне сидіти в болоті, в якому "немає смачної води".

Я думаю. що відродження почнеться зі школи. Вчителі шкіл також мало отримують зарплати, але вони більш організовані та більш схильні до використання технологій. Хоча в цілому це не можна назвати бажанням чи мотивацією. Щоб змотивувати директора треба попотіти. А щоб вчителя - то треба тричі попотіти.
Але вчителя вже розуміють, що їхній авторитет сильно падає, якщо вони за будь-якою дрібницею звертаються до учнів.
Я знаю. що під час тогорічного карантину вже була школа, яка не ходила на карантин, а продовжувала навчання дистанційно через Інтернет. Про це 5 канал говорив і газети писали. А школа - це 1000 учнів, по 6 уроків в день!
То виходить, що школи вже просунулися в цьому і будуть просуватися далі.





Я не переходжу на російську, як би до мене не зверталися
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-9-2010 у 22:39


Звичайно, що рівень освіти буде незадовільним з такими "вченими" :(

Як хмельницький посадовець став кандидатом наук і націлився в доктори (http://www.unian.net/ukr/news/news-394059.html)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5734
Реклама: