Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Замовлення та доставка товарів зі США!
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-8-2010 у 12:53


Ну от що і необхідно було доказати.
- ти шукай, трать час, гроші.....і роскажи нам безкоштовно :).
Якщо за товар платите більше 200 євро реально - є ще один нюанс - але тут вже як повезе. як правило 60/40.
Мова йде про те що якщо ви заплатили за товар до 200 євро а реальна його вартість в магазинах скажімо 500 євро - тоді митники не пропускають бо оцінюють його в 500 євро +/-. Мій метод доводить що я заплатив до 200 і не розмитнюю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2010 у 09:42


Demyan дуже Вам дякую за те що Ви поділились своїм безцінним досвідом з нами. Ви всім довели свою обізнаність в цій темі. Дякую. В мене, як топікстартера, до Вас прохання - створіть свою тему, на кшталт "Підкажу як розмитнити товар та поділюсь досвідом" і давайте там поради, а тут прошу припинити усі суперечки на дану тематику. Ця тема, з Вашою допомогою, переходить у флуд та безглузді суперечки. Дякую
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-8-2010 у 11:14


чому флуд? тема звучить ...доставка товарів... ось я і пишу як я доставлюя товари, запропонував наприклад Тані свою допомогу якщо вона захоче розмитнити - але вона не захотіла.
Де тут флуд? А де суперечки?
Не переживайте я не є конкурентом - так як не займаюся тим масово, колись пробував - тому набрав такий досвід (і не тільки в плані розмитнення) - вирішив, що можна іншим займатися, прибутковішим, а свій досвід і потрачені час та кошти як я писав за просто так ділитися не буду.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2010 у 10:18


Доброго дня Вам!
Поговоримо трохи про аукціон ebay. Швидше за все пересічний користувач мережі, познайомившись з мережевим аукціоном eBay відразу спитає: «А навіщо мені це все? Адже я можу купити товар у будь-якому магазині ... ». Десятки мільйонів користувачів аукціону eBay дадуть відповідь на це питання однозначно - тому що це вигідно. Не просто вигідно, а дуже вигідно. Ви отримуєте величезні переваги не тільки перед покупцями звичайних магазинів, а й перед покупцями інтернет - магазинів. І ці переваги не тільки в низьких цінах. Давайте спробуємо коротко змалювати ті основні переваги, які ви отримуєте:
- Дійсно дуже низькі ціни. Часом вони відрізняються від цін в звичайних і інтернет-магазинах на кілька порядків, причому це на товари найвідоміших у світі фірм - виробників.
- Величезний вибір товару. Такої свободи вибору немає ні на одній торговій площадці. Десятки (а то й сотні) варіантів одного й того ж товару: різної комплектації, ступеня б / у, вартості і т.д.
- Якість товарів набагато вище. Наприклад, більшість елетронікі продається на eBay, т.зв. «Білої збірки», тобто товар вироблений в США, Західній Європі, Японії, Південній Кореї і т.д.
- На торги виставлені товари, яких ви більше ніде купити не зможете. Найновіші моделі електронних товарів, до появи яких у нас ще багато місяців. Також, eBay давно став свого роду Меккою для різного роду колекціонерів, любителів тюнінга, модників і т.д.

Як же пояснити такі низькі ціни? Адже іноді складається враження, що продавець торгує собі на збиток. Факторів тут безліч. Можна почати з основного: спробуйте підрахувати вартість товару в магазині свого міста: вартість закордонної фірми виробника + «накрутка» закордонних дилерів + митні збори + накрутка одного (а іноді і більше) вітчизняних дилерів. У підсумку ціна зросте мінімум на 50-70%, на деякі популярні товари (електроніка, мобільні телефони, одяг) націнка становить до 200-300% (!!!). Потім випливає те, що в розвинених країнах приставка б / у найменуванню товару автоматично знижує його вартість на 50-70%.Також не забувайте, що коли нова модель або модифікація того чи іншого товару з'являється у нас - на Заході вона перестала бути новинкою і відповідно ціна набагато нижча.
На жаль, багато продавців працює тільки з покупцями більш розвинутих країн, на Україну вони свою продукцію не продають. Та і платіжна система в нас ще не досконала. Тому в таких питаннях допомагаємо ми, оскільки наше представництво знаходиться в США і це дає змогу вести переговори та торги з будь-яким продавцем на ebay.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-8-2010 у 17:58


Пані Оксано, Ви своєю чергою також на офф-топили.
Про eBay у нас вже існують дискусії:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4697
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6979




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2010 у 20:35


Ок, дякую за інформацію!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-8-2010 у 22:50


Оксана, доставка з ebay подекуди дорожча в 2-3 рази, ніж сам товар, і продавець відмовляється відсилати, скажімо, іншим поштовим сервісом або без страховки. А товар дешевий, чого :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-8-2010 у 02:00


Так дійсно таке буває, інколи продавець за рахунок пересилки компенсує собі дешеву ціну. Оскільки в США в нас є своє представництво, то всі куплені товари йдуть на їхню адресу - як правило по США вартість пересилки незначна, а деколи і безкоштовна. Бля відправки товару в Україну ми практикуємо послугу спільних посилок, тобто товар декількох замовників йде спільною посилкою - тому ми можемо запропонувати Вам дійсно привабливу та вигідну для Вас ціну доставки. Найнижчу у місті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-8-2010 у 07:47


З продавцем завжди можна домовитися, плюс відіграє ваш рейтинг на ебеї, якщо навіть продавець в лоті не відправляє товар взагалі в Україну - можна домовитися з ним, розказати який ви хороший і підвтердити рейтингами - в більшості випадків спрацьовує. Найдешевше домовитися з ним відправляти Авіа звичайною поштою, там є трек номер який можна буде трекати, як правило зі штатів, канада та Англії товари доходять від 7 до 10 робочих днів, а ціни на пересилку малі.
Щодо нових брендових оригінальних товарів - ціни там не є дешевими, якщо товар більше 200 євро і мито - плюс до того, що втрачається гарантія - що товар може прийти пошокодженим і терба буде за свої гроші відправляти назад (в більшості випадків) - посилка може затриматися, пропасти....враховуючи це все на ебеї брендові нові товари не вигідно купляти.
Продавець дає більшу ціну в доставці - бо еБей знімає проценти від ціни яка вказана за товар, тому вигідніше поставити більшу доставку і не платити fee за неї.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-8-2010 у 08:45


Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-8-2010 у 09:15


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.

Читаємо уважніше тему - там пише доставка товарів зі США :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-8-2010 у 14:31


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Оксано, мены потрыбні товари я знаходжу найчастіше не в США, а в Британіі або Гонконгу, - вартість пересилки що в Україну, що в США, однакова.

Коли Вас влаштовує що товар йде без перепаковки та перевірки, то не бачу першкод. Дайте посилайку на товар, порахуєм Вам вартість детально. Щодо розмитненя товару то зателефонуйте 067 370 6872, або ж 247 1234. Надамо детальну консультацію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-8-2010 у 14:47


бачу, ви мене не розумієте.. у мене є друг, що може за мене виграти аукціон (причому він це робить як майстер, тобто ціна - супер), отримати на себе товар в ЮК (як правило його не шлють за межі Британії взагалі), а потім йому треба це відіслати мені.. і ось тут вибір є невеликий, і поштові витрати величезні, і якщо до розмитнення не доходить, то за декларування все-рівно тре платити.. така сама історія з гонконгом.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-8-2010 у 15:10


1. Це не друг ваш майстер - а програма є така - снайпер називається, хоча щоб вдало виграти аукціон потрібно щоб та програма була якомога кращою ну і плюс мінімальні знаня на ебеї де і коли краще ставити.
2. щоб витрати були мінімальні нехай відсилає Укрпоштою - в них це Royal Mail - дешево і швидко доходить.
3. За яке декларування йде мова? Якщо товар не підлягає розмитненю нічого не платите.
4. З гонконгом ще краще в них дуже добре теркаються їх посилки звичайно юпоштою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8259
Реклама: