Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  9
Автор: Тема: Обговорення тероризму
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 00:24


2rost
Ні, я не ставив за мету добитися такої каші, проте був до неї готовий. Річ у тім, що абсолютна більшість з нас (і я також) сприймає сучасні та історичні суспільні явища та процеси через призму "офіційних" та "альтернативних" джерел. Істина, як завжди, по середині.
Все дуже просто: вмикаємо телевізор на ОРТ і дивимось репортажі про Чечню, тоді відкриваємо Корчинського "Війна у натовпі" і читаємо.
Приймаючи гіпотезу що обидва джерела брехливі віднаходимо краплинки співпадінь - це і буде правда.
Проте мене не стільки цікавлять конкретні війни, скільки місце певних суспільних явищ у сучасному сприйнятті. Наразі результати голосування (0-2-7-15) свідчать про певне звуження поняття террору до терористів-самогубчів та бандитів, що беруть заручників заради грошей.
Насправді якщо взяти звичайний збройний конфлікт та ведення терористичної боротьби, то відрізняються вони мало. Їх споріднює насильство а різнить тактика.
Я прибічник тверезої оцінки ситуації. Так, смерть це жахливо, так, вбивати неможна, проте якщо залишатись під впливом системи, то ніколи не зможеш її вивчити. Аби вивчити суспільні процеси треба їх прийняти і бодай тимчасово з них вийти.

Тобто треба пограти в суспільство як в солдатики.
В свої 23 досі граю з 30-річним другом і повірте - мені шкода навіть одного солдатика в грі.

відредаговано і зібрано з 2-х повідомлень
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 12-11-2003 у 15:22


2 Олексій:
Мені здається, що про тероризм не можна говорити не в політичній площині. Тут політика і нічого окрім неї. А про підтримку - то й дитині зрозуміло. Чи ти завів цей тред, щоб кожен сказав, що він підтримує тероризм чи ні? А як же обговорення?




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 15:29


Ні, Жень, якщо так мислити то треба розглядати і використання високоточної зброї в політичній площині і дії сотні в обороні в політичній площині. Я вважаю що терористична тактика прийнятна в інтересах нації, бо іноді є єдино можливою, а саме у війні з державами, що мають великі та оснащені армії. І тут не бачу жодної політики - все одно чия армія і на кого йде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 12-11-2003 у 15:36


Нічого не зрозуміла з твоєї відповіді. Таке враження, що ми говоримо про різні речі різними мовами.



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Soyko
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 11-11-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: добрий

[*] написано 12-11-2003 у 16:20


Тут багато сказано про тероризм його плюси і мінуси, а все таки, що робити таким народам: чеченці, курди, баски, іракці ..., як їм знайти місце під сонцем
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 12-11-2003 у 20:57


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ні, Жень, якщо так мислити то треба розглядати і використання високоточної зброї в політичній площині і дії сотні в обороні в політичній площині. Я вважаю що терористична тактика прийнятна в інтересах нації, бо іноді є єдино можливою, а саме у війні з державами, що мають великі та оснащені армії. І тут не бачу жодної політики - все одно чия армія і на кого йде.


олексію, а хто визначатиме інтереси нації? хто має право казати, що є добрим і що є злим?

розумієш - з військової точки зору, будь-який теракт/диверсія - є вдалою операцією для досягнення мети з найменшими (для себе втратами)... але якщо війна сама є злочином? найтяжчим? якщо жодна ідея не варта дитячої сльози? як пояснити матерям загиблих дітей - що для когось це не злочин а задумана і вдало виконана операція?

цитата, соррі російською
************************************************
- Я ненавижу, когда они навешивают на самолеты бомбы, - сказал он. - Но я ничего не могу с этим поделать. Если бы не они, такие машины никогда не были бы созданы. Без тебя, думал я, война была бы невозможна. Я протянул руку к Сабру. До этого дня я считаю его наикрасивейшим самолетом, который когда-либо был создан.

- Прекрасно, - сказал я. - Это приманка.

- Приманка?

- Истребители - это приманка, а ты - рыбка.

- А где же крючок?

- Крючок погубит тебя, когда ты столкнешься с ним, - сказал я. - Крючок состоит в том, что ты, Ричард Бах и человек, несешь личную ответственность за каждого мужчину, женщину и ребенка, которых ты убьешь с помощью этой вещицы.

- Погоди! Я не ответственен, я не имею никакого отношения к тем, кто принимает такие решения! Я выполняю приказы...

- Приказы не снимают с тебя ответственности, Воздушные Силы не оправдывают твоих поступков, война не является предлогом. Каждое убийство будет преследовать тебя до самой смерти. Каждую ночь ты будешь просыпаться с криком, убивая во сне каждого человека снова, и так будет повторяться без конца.

Он заупрямился.

- Послушай. Если у нас не будет Воздушных Сил и на нас
нападут... Я защищаю нашу свободу.

- Ты сказал, что ты оказался здесь, потому что хочешь
летать, и потому что самолеты красивы.

- Мои полеты защищают мою страну...

- В точности так же говорят другие. Русские солдаты,
китайские солдаты, арабские солдаты. Любые защитники любой страны. Их научили верить В Нас Которые Правы. Они считают, что нужно Защищать Родину, Отечество от ТЕХ. Но ТЕ для них - это ты, Ричард!

(с) Річард Бах, "Єдина"
************************************************




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 23:38


І знову емоції.
Там написаний конкретний випадок в якому я допускаю використання террору. Не хочу наводити зара прикладів бо може початися СУЦІЛЬНИЙ офтоп.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-11-2003 у 08:37


Я думаю важливим є не відношення не до тероризму, а погодження в термінах.

Атаки пасажирськими літаками башт в Нью Йорку це тероризм? Так. Ісламські маньяки були переконані, що гинуть за праведну ідею, може навіть за якусь свою націю. Але, як можна виправдати прораховане і підготоване ХЛОДНОКРОВНЕ ВБИВСТВО тисяч невинних людей. При чому метою було, власне, вбивство, як можна більшої кількості людей по принципу - чим більше тим краще. Те ж саме в випадку з палестинськими "педріотами"-смертниками. Їх мета не певний об"єкт, чи особа, а власне -- ХЛОДНОКРОВНЕ ВБИВСТВО маси невинних людей. І знову по принципу чим більше тим краще. Хто би їх осуджував, як би підривали вони військові патрулі, чи блок-пости.
В порівнянні з такими "педріотами" і ісламськими "ідеалістами" терористи, що захолюють літак з людьми заради грошей є просто "гуманістами". Вони зовсім не зацікавлені у вбивствах, їм просто гроші потрібні.

З другої сторони, іракські чи чеченські партизани теж не послідовники Ганді, але їх ціль -- боротьба з окупантами, а не з невинними людьми. Так, коли чечени підірвали російський військовий госпіталь то їх ціллю були військовослужбовці, які є законною ціллю любої війни. Так, постраждали і цивільні і лікарі, але це є війна, тротил не відділяє цивільних від військових. Організатори цього теракту зовсім не були зацікавлені в загибелі невійськових, але не мали можливості їх уникнути. Це є жорстоке, але правило війни. Війна, знаєте, річ жорстока.

Тому, зараз, термін тероризм все більше відноситься, до шакалів, що "воюють" власне з невинними цивільними людьми, і для яких кількість невинних жертв є показником їх "успішності". А для тих кого терористами вважає Олексій є інші визначення -- диверсант, партизан, бойовик і т. д.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 10:29


Не зовсім зрозумів різниці між "педріотами"-смертниками та іракськими чи чеченськими партизанами.
Чому це одні розробляють ХЛОДНОКРОВНЕ ВБИВСТВО а іншим можна не мати можливості уникнути мирних жертв?
Війна триває і там і там, просто, на відміну від чечні та іраку в Палестині зараз немає фронту. З Америкою створити фронт взагалі неможливо а скидати 5 літаків на пентагон просто нераціонально, бо бо не було б досягнуто головної мети - американці повинні забути про свою безнаказаність та вседозволеність і зрозуміти що в арабському світі працюють свої закони. І зрозуміти це мусив кожен американець. Так само як і москвич свого часу теж зрозумів, що фронт з чеченцями не далеко в горах а у них під носом. Чого це чеченські жінки можуть бути згвалтовані а московські ні?

Справді, жодна ідея чи острів не варті дитячої сльози. І тому за кожну дитячу або жіночу сльозу, або краплю крові треба забирати не території, а відповідно сльози і кров.
Це логіка війни і виходячи з неї можна зрозуміти і палестинців і арабів.
Меньше піддаються логіці дії американців, євреїв та росіян - вони власне і ллють кров невинних за нафту, території, труби, воду.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-11-2003 у 10:52


>>> Не зовсім зрозумів різниці між "педріотами"-смертниками та іракськими чи чеченськими партизанами.

Пояснюю ще раз. "Педріот"-палестинець вдягає свої майтечки набиті вибухівкою, проходить, через єврейський КПП, де сидять окупанти в єврейській формі і прямує туди де військових як-раз немає. Ціль цього шакала вбити побільше беззахисних і невинних людей.

Коли іракські диверсанти збивали американський гелікоптер чи підривали італійських карабінерів(зовсім недавно) їх ціль була вбити побільше ворогів у військовій формі, які окупували їх країну.

Різницю відчуваєш?

Всі прекрасно розуміють, що воювати з неозброєними жінками і дітьми легше ніж з озброєними мужчинами, але власне це відрізняє партизана від терориста-шакала.

А коли чеченський шакал гвалтує жінку, не важливо де, в Москві чи Улан-Баторі, то це просто виродок.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 10:58


Ні, різниці не розумію.
Якщо палестинець підірве КПП де сидить 5 євреїв в бронежилєтах і касках, то загине 5 євреїв геройською смертю за свій народ і т.д. і т.і.
Якщо ж він заходить в супермаркет, то там загине близько 100 чоловік не за народ і не за батьківщину і не геройською смертю, а за те, що прийшли на чужу землю і п'ють чужу воду, за те, що навіть на чужій землі вони не змогли жити по людськи а стали загарбниками.
Мета цього палестинця - не тільки помста за своїх загиблих родиців, не тільки незалежна палестинська держава. Його ідеал - якщо євреї заберуться з його батьківщини. Всі і назавжди.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 13-11-2003 у 10:58


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Не зовсім зрозумів різниці між "педріотами"-смертниками та іракськими чи чеченськими партизанами.
Чому це одні розробляють ХЛОДНОКРОВНЕ ВБИВСТВО а іншим можна не мати можливості уникнути мирних жертв?
Війна триває і там і там, просто, на відміну від чечні та іраку в Палестині зараз немає фронту. З Америкою створити фронт взагалі неможливо а скидати 5 літаків на пентагон просто нераціонально, бо бо не було б досягнуто головної мети - американці повинні забути про свою безнаказаність та вседозволеність і зрозуміти що в арабському світі працюють свої закони. І зрозуміти це мусив кожен американець. Так само як і москвич свого часу теж зрозумів, що фронт з чеченцями не далеко в горах а у них під носом. Чого це чеченські жінки можуть бути згвалтовані а московські ні?

ну, зрозуміли... а далі що? війна припинилася? чи може ці теракти викликали зворотню реакцію... знаєш, я бачив реакцію киянки, що працює у москві - як незаангажованої сторони, на теракт під час концерту... вона хотіла закатати всю чечню у бетон, а її мешканців винищити, поголовно... повторюю, вона є українкою, просто тимчасов працює/працювала у москві... жорстокість у відповідь породжує лише жорстокість і терактами нічого не виправити...

і ремарка за шпиталь - а який сенс був у його винищенні? міць російської армії знизилися чи як? було досягнуто переваг у стані на "фронтах"?

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Справді, жодна ідея чи острів не варті дитячої сльози. І тому за кожну дитячу або жіночу сльозу, або краплю крові треба забирати не території, а відповідно сльози і кров.
Це логіка війни і виходячи з неї можна зрозуміти і палестинців і арабів.
Меньше піддаються логіці дії американців, євреїв та росіян - вони власне і ллють кров невинних за нафту, території, труби, воду.

це не логіка війни... це божевілля... знову повертаючись до того bbc-шного фільму... знаєш, чому пересічні ізраільтяни підтримують військові операції проти палестинців - тому що в їхніх містах гинуть діти від рук терористів... а палестинці так само - в їх містах так само гинуть діти від рук/ракет/гармат ізраільської армії... замкнене коло чи не так? досить раз встати у це багно - і все вороття немає... колесо почне крутитися і набирати обертів.

моя думка.




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-11-2003 у 11:06


Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
[і ремарка за шпиталь - а який сенс був у його винищенні? міць російської армії знизилися чи як? було досягнуто переваг у стані на "фронтах"?


Бачте, така є логіка війни -- бити ворога. На те вона і війна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-11-2003 у 11:19


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ні, різниці не розумію.
Якщо палестинець підірве КПП де сидить 5 євреїв в бронежилєтах і касках, то загине 5 євреїв геройською смертю за свій народ і т.д. і т.і.
Якщо ж він заходить в супермаркет, то там загине близько 100 чоловік не за народ і не за батьківщину і не геройською смертю, а за те, що прийшли на чужу землю і п'ють чужу воду, за те, що навіть на чужій землі вони не змогли жити по людськи а стали загарбниками.
Мета цього палестинця - не тільки помста за своїх загиблих родиців, не тільки незалежна палестинська держава. Його ідеал - якщо євреї заберуться з його батьківщини. Всі і назавжди.

Це напевне така національна специфіка. 100 мільйонів арабів, у трьох війнах були постійно биті 3-ма мільйонами євреїв. І коли нарешті зрозуміли, що воювати з озброєними євреями для них заскладно, то почали засилати шакалів.

50 мільйонів в"єтнамців відстояли свою незалежність проти пихатої 200-мільйонної америки не гвалтуванням
американських жінок, а відправкою в Америку 50-ти тисяч її солдатів в дерев"яних ящиках.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 11:19


Тут ситуація складніша. Хотів про це детальніше ввечері написати, проте доведеться стисло і зараз.
Росія, США та Ізраїль оснащені новітньою зброєю, сучасними технологіями, великими матеріальними ресурсами і мають непогану військову організацію.
росія до того ж має і невичерпний людський ресурс.
В разі агресії цих країн, а нападають вони на слабіших, протистояти їм майже нічим. Навіть в разі конфлікту України та Росії наша армія здасть країну за 2 тижні. В Палестині це підтвердив досвід 6-ти денної війни - воювати палестинцям з ізраїльтянами нераціонально, бо у євреїв армія 4-го покоління а у палестинців 3-го. Отже в традиційній війні євреї сильніші. Що робить нормальна людина в такій ситуації? Вона переводить дії в іншу площину - де сильніша вона. Так і палестинці. У євреїв (росіян/американців) є слабкість - гуманізоване суспільство, яке не дозволить ніколи використовувати тактику масових винищень. А палестинці/чеченці/іракці/араби можуть, бо вони атаковані, вони знаходяться на межі - або вони будуть керувати собою або підносити галушки загарбникам. І повірте їм все одно - вбити солдата чи його матір. Краще, звісно, обох (вони так вважають).

Знайома поліндрома ненавидила чеченців лише тому, що на неї вплинула загальна московська атмосфера - вона дивилася тамтешні канали, спілкувалася з росіянами.
Я теж дивився російські канали і мені в Києві було страшно не тому що там можуть вбити людей, а тому що всіх інших людей безнадійно дурили. "Прямі ефіри" вночі коли на дворі сонце це повний ідиотизм. Влада зробила все, аби підняти народне обурення, проте звинуватили все одно її і на вулиці знову вийшли матері з вимогами вивести війська з Чечні. Теракт видався успішним - росіяни повбивали одне одного самі а мусульмани загинули за віру.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 13-11-2003 у 11:20


я то розумію... але... якщо це саме ВІЙНА, то з пораненими не воюють... женевська конвенція...

є такий промовистий приклад, часів другої світової - німецький підводний човен потопив англійський корабель з декількома сотнями пасажирів. після чого сплив і почав їх рятувати... на підмогу йшло ще декілька човнів... для рятування... назад вони йшли у надводному положенні, набиті "пасажаирами"... заше треба залишатися людиною...

моя думка.




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 11:25


А в'єтнамці перемогли не самі, доречи.
І в палестині воюють не всі араби, є ще такі запроданці як Саудівська Аравія, тощо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-11-2003 у 11:43


Невелика довідка:
У всіх трьох арабо-ізраїльських війнах араби були озброєні краще від євреїв. Міф про єврейську технічну перевагу роздмухувала радянська пропаганда. В Ізраїлі до цього дня на озброєнні стоїть трофейна радянська техніка танки Т-64 і Т-72, БМП, БТРи і маса артилерії. Тільки з розвалом СССР араби стали якісно відставати в озброєнні від євреїв. Вміння арабів воювати показали і дві останні війни Іраку. Звичайно там якісна перевага в озброєнні була не в Іраку. Але ті ж чечени при повній відсутності авіації і танків виграли першу чеченську війну і вигнали загарбників, і вбили по різних оцінках від 10 до 15 тисяч російських ВІЙСЬКОВИХ(у двох війнах). Ті ж араби-іракці заледве 150(до травня) американців і це при наявності всіх видів зброї і регулярної армії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 11:59


М-м-м-м.
Нащо Дискавері роздмухувати військовий потенціал євреїв?
В 6-ти денній війні на боці Ізраїля працювали американські винищувачі, на боці Палестини - радянські і не МіГ21 а його попередники - цілком ненайдійні та неманеврені літаки. Згадаймо - радянська авіація заявила про себе саме МіГ-ом 21-м. Все, що було доти відставало від американських розробок і серйозно.
Саме авіація є вирішальною в сучасних війнах. І тому Чечня не виграла 1-шу свою війну.
Керівництво Ічкерії було блоковане в Грозному і за незрозумілих причин не знищене. Росія просто вивела війська і зняла облогу. Можливо хотіли ще гроші помити, тобто тут скоріш за все ситуація як з УНСО в Україні - зберегли аби було з ким "повоювати".
Ірак:
Ну як ви не зрозумієте, тактика америки - сучасна, тобто вона працює томагавками та F117. Ірак просто безсилий проти цієї зброї. І тому він вчинив більш ніж грамотно - він відчинив двері.
Знаєте як важко вибивати двері коли вони відкриті? Можна вбитись о стіну.
То саме зара в Іраку - нема фронту, америка позбавлена переваги.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-11-2003 у 12:00


Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
я то розумію... але... якщо це саме ВІЙНА, то з пораненими не воюють... женевська конвенція...

є такий промовистий приклад, часів другої світової - німецький підводний човен потопив англійський корабель з декількома сотнями пасажирів. після чого сплив і почав їх рятувати... на підмогу йшло ще декілька човнів... для рятування... назад вони йшли у надводному положенні, набиті "пасажаирами"... заше треба залишатися людиною...

моя думка.

Боже, який гуманізм німців. А заморили голодом 2 мільйони совіцьких полонениних випадково. І євреїв газом травили, бо краник забули закрити.
Що до ... женевська конвенція... ну просто не знаю, як бути. Тут Олексій з однієї строни каже, як не вмієш воювати, то жінок з дітьми треба гвалтувати і підривати, а Володимир не дає раненого солдата добити. Як же ж бідному партизанові бути?

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А в'єтнамці перемогли не самі, доречи.
І в палестині воюють не всі араби, є ще такі запроданці як Саудівська Аравія, тощо.


Ага, а арабам напевно Албанія помагала а не СССР. А хто як не "запроданці" з Саудівської Аравії фінасують "педріотів"-смертників.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 13-11-2003 у 12:22


Цитата:
Першим відправив користувач polidrom
Боже, який гуманізм німців. А заморили голодом 2 мільйони совіцьких полонениних випадково. І євреїв газом травили, бо краник забули закрити.


зморили і потравили... але навіть в тому божевіллі знайшлися люди, справжні люди...

моя думка.




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-11-2003 у 12:39


2Олексій. Якщо це цікаво то відкривай нову тему. В мене по війнах минулого століття маса цікавої інформації і про озброєння теж. А зараз трошки про арабські озброєння, але в цій темі вже в останнє.
В війні 1973 в Єгипті базувалися напр. МіГ-25 з рад. екіпажами. Євреї їх могли тільки спостерігати. Ні зенітні ракети ні тим більше Фантоми євреїв їх просто не доганяли. Цей літак набирав швидкість > M3. Міг-21, основний винищувач Сірії і Єгипту, ще з В"єтнаму мав репутацію "вбивці Фантома". По сьогоднішній день стоїть на озброєнні більш ніж 20 країн (вкл. Фінляндію)
Танк Т-72 вже тоді мав автомат заряджання гармати і тому екіпаж три чоловіка, низький профіль і швидку скорострільність. Американський М-1 Абрамс, ще до тепер цього не має, тому є вищим і важчим, щоб вмістити 4-го члена екіпажу-заряжаючого. В Сірії і Єгипті була не тільки найновіша радянська техніка, але частково і радянські екіпажі, особливо в системі проти повітр. оборони. Але техніка, яка би вона добра не була, сама без солдата воювати не може. А араби, як виявилося воювати можуть тільки проти беззбройних.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 12:58


2polindrom
Я не кажу що "як не вмієш воювати, то жінок з дітьми треба гвалтувати і підривати" я кажу що якщо супротивник тебе сильніше і чинить агресію проти тебе, то треба воювати не гербуючи жодними засобами. У вбивства правил не буває - це доводять всі війни. Ще 120 років тому намагались заборонити кулемет - негуманно, мовляв. Найефективніше - залякати аби країні просто нехотілось сюди більше лізти. Лякати треба нестандартними методами а на війні загибель солдат - нормалне явище.

2Volodymyr Люди війну не починають.

2rost Справді, тут це офтоп, проте МіГ-25 то оборонна неманеврена зброя. Головна мета - наздогнати і знищити. На більше 3М його розігнати - ще вміти треба.
Добре, нехай Єгипт і Сирія мав потужні озброєння. Нехай навіть ВСІ ці озброєння приймали участь у війні на боці Палестини (чого не було), нехай палестинці цю війну програли лише через свою військову "відсталість". Все нехай, бо не хочу прив'язуватись до певних прикладів.
Створимо теоретичну ситуацію: Україна має дуже потужну зброю, надпотужну. Тут раптом агресія з боку населення острова Барбадос, скажімо. Незграбна армія не змогла скористатися зброєю (не встигли підготувати кадрів, проблеми з живленням, неважливо). Що тепер? Сідати на зад і чекати поки тебе колонізують і знищать? Ваші пропозиції?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2003 у 14:14


Мені особисто найближча позиція пана polidromа.

Вбивати випадкових щоб залякати ще не вбитих, кожен з яких також є потенційно випадково вбитим, - гидко.

Ніяка ідея не може оправдувати такі дії: ні національна, ні гуманітарна, ні особиста.

Хочеш боротися - борися з собі подібними, борися з рівними тобі. Твердження про надсилу озброєнь наддержав тут ні до чого, бо країни чи нації, що воюють з наддержавами апріорі вважають себе сильнішими, духом наприклад...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-11-2003 у 14:24


пане Нормалайзер, з вашого повідомленняч ніби випливає що за російської агресії проти України спротив чинити не має сенсу?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  9

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1865
Реклама: