Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: «Похорон» української книги
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 11-12-2003 у 19:55


Якщо лишень мліти від звучання слів - то нічого корисного зробити не вдасться ;) Тож треба вивчати. Мови - також.Але переклади мають бути неодмінно -то питання навіть не суперечливе.

А до яких саме соціологів Ви чіпляєтеся? До тих, що проводять різноманітні опитування та дослідження? І про ЯКИЙ САМЕ метод Ви питалися? Про метод дослідження? Чи про метод соціології?? Методи, що використовуються у дослідженнях , притаманні й іншим наукам. Методи пізнання поділяються і на математичні. і на історичні - на загальнонаукові і по дисциплінах, але ж є й специфічні методи...Все, як і має бути
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 15-12-2003 у 16:00
Українська книжка подешевшає


У тему - невеличке повідомлення у сьогоднішньому "Поступі" (15 грудня):

"Президент України Леонід Кучма підписав Закон "Про внесення змін і доповнень до деяких законів України, які стосуються державної підтримки книговидавничої справи в Україні". Новий Закон дозволяє продовжити термін дії пільг стосовно податку на додану вартість і податку на прибуток у книговидавничій галузі до 1 січня 2009 року. Нагадаємо, що раніше за ухвалений Верховною Радою закон проголосувало 413 народних депутатів.

Новий Закон пропонує пільги щодо сплати ПДВ не лише для видавництв, а й для розповсюджувачів книжкової продукції. Схожі пільги передбачені і для резидентів, які одночасно займаються видавничою справою, розповсюдженням книжкової продукції і виробництвом паперу та картону. Пільги щодо сплати прибуткового податку пропонують надати розповсюджувачам книг, які надруковані в Україні, а не лише видавництвам і поліграфічним підприємствам.

Затвердження цього закону призведе до значного зниження вартості книжкової та іншої друкованої продукції, яку виготовляють у нашій країні, і сприятиме розвиткові вітчизняного книгодрукування."
Ірина СИРИВКО

P.S. Слухи про "похорон" української книги трохи перебільшені? :)
Ну що ж - це дає підстави для обережного оптимізму. Головне, щоб пільгами дозволялось користуватись дійсно відповідним організаціям і структурам, а не тільки "прибліжоним" і "примазаним" :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-12-2003 у 19:45


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Затвердження цього закону призведе до значного зниження вартості книжкової та іншої друкованої продукції, яку виготовляють у нашій країні, і сприятиме розвиткові вітчизняного книгодрукування."
Ірина СИРИВКО
(тобто першим відправив НЕкористувач Ірина СИРИВКО :)

Може хтось таки скине ліночку на Закон? Чомусь закортіло почитати
(Боже, як я розлінився.) :(:mad:
Цитата:
Головне, щоб пільгами дозволялось користуватись дійсно відповідним організаціям і структурам, а не тільки "прибліжоним" і "примазаним"

У цьому то й річ (див. б. Капранови, о. Коваль)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-12-2003 у 20:06


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
...Все, як і має бути

Пані Асмеро, не знаходжу для себе виправдання, навіть перед люстром! Я просто був прогавив ваш крик души (це ж можна бути таким глухим і бездушним?) Сподіваюся, таке більше не трапиться! А якщо раптом ... (навіть думати боюся), нема нічого простішого - вішаєте по юту: "Йолопе, прокинься, тобі телефонують!"

Отже, пунктами
Цитата:
А до яких саме соціологів Ви чіпляєтеся?

А до яких порадите? :saint:
Цитата:
До тих, що проводять різноманітні опитування та дослідження?

Боронь, Боже! Ці самі до тебе постійно чипляються. А що, є інші?! :o:lol:
Цитата:
... про ЯКИЙ САМЕ метод Ви питалися? Про метод дослідження? Чи про метод соціології?? Методи, що використовуються у дослідженнях , притаманні й іншим наукам. Методи пізнання поділяються і на математичні. і на історичні - на загальнонаукові і по дисциплінах, але ж є й специфічні методи...Все, як і має бути

Ну, тупий, тупий, визнаю. Але...
От математики використовують винятково математичні методи, й фертик.
Фізики використовують фізичні, ну, й іноді математичні, але то їх власний ґандж.
Історики застосовують історичний метод (принаймні, самі так кажуть, хоч я й до певної міри в цьому сумніваюсь).
Власне, чомусь переконаний, жи кожна наука мусить мати власний науковий (ОДНОІМЕННИЙ метод). Тож і питаю: в чому полягає СУТО СОЦІОЛОГІЧНИЙ метод, яким користується НАУКА СОЦІОЛОГІЯ. А мені у відповідь всі чомусь роблять "великі блакитні очі". :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 15-12-2003 у 22:35


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Пані Асмеро, не знаходжу для себе виправдання, навіть перед люстром! Я просто був прогавив ваш крик души (це ж можна бути таким глухим і бездушним?) Сподіваюся, таке більше не трапиться! А якщо раптом ... (навіть думати боюся), нема нічого простішого - вішаєте по юту: "Йолопе, прокинься, тобі телефонують!"?
Ох, пане, не переймайтеся так :) Все добре :)
Цитата:
А до яких порадите? :saint
Пораджу до тих, хто має спеціальну освіту та працює за фахом. наприклад, в інституті соціології.
Цитата:
Боронь, Боже! Ці самі до тебе постійно чипляються. А що, є інші?! :o:lol:
От і правильно :) По-перше. дуже часто маркетологічні дослідження на вулиці видаються за соціологічні, а по-друге, до людей чіпляються інтерв"юєри - на 90% то є люди, що не мають соціологічної освіти і не зможуть кваліфіковано відповісти Вам на питання.
Цитата:
Тож і питаю: в чому полягає СУТО СОЦІОЛОГІЧНИЙ метод, яким користується НАУКА СОЦІОЛОГІЯ.
Отож, соціологія поділяється на три рівні: теоретична, прикладна(емпірична) та галузеві соціологічні теорії. Останнє в даному випадку нас не цікавить. Соціологія -наука порівняно молода, і тому власного методу пізнання, можна сказати, не має .Не має такого методу, щоб називався соціологічним. використовується систематичний метод, перш за все...методи інших наук. А от у прикладній соціологіі Є такі методи, які можна назвати специфічно соціологічними - то є опитування, інтерв"ю, анкетування, фокус-групи тощо. Ці методи використовують , також, інші науки - більш молоді, як от, наприклад, маркетологія. І коли вже характеризуються методи цих наук, то названі методи зазвичай класифікуютьсяяк соціологічні. :) Сподіваюся, я задовольнила Вашу цікавість
Цитата:
А мені у відповідь всі чомусь роблять "великі блакитні очі". :(
Не треба узагальнювати. У мене, наприклад, зелені очі:P
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-12-2003 у 19:09


Цитата:
Почнемо з головного.
Цитата:
Першим відправив користувач Asmera

У мене, наприклад, зелені очі:P

О-о-о-О! (в сенсі: "Ух ти!") :rolleyes: Сподіваюсь, великі? :saint:
Цитата:
Сподіваюся, я задовольнила Вашу цікавість

Можу сприйняти це лише як неприховану іронію: "задовольнила"?! - звичайно, нє, лише розбурхала!
Я непередавано перепрошую за власну тупість, але у виправдання можу засвідчити, жи відмінником був лише в першій клясі (& 3 і 4 чверть другої), а потім - в останню сесію універсітету (щоправда, вона складалася з єдиного іспиту). Тому деякі, ну просто, елементарні речі мене, звичайно, обходять, але обходять дуже десятою дорогою. Отже
Цитата:
у прикладній соціологіі Є такі методи, які можна назвати специфічно соціологічними - то є опитування, інтерв"ю, анкетування, фокус-групи тощо

Гмм (з розумним виглядом обличчя, начебто, щось второпав). Наприклад,

  1. якщо я вийду на вулицю і спитаю когось: "Як пройти до інституту соціології?", - то ще не буде опитуванням. Але, якщо поставлю це занудне питання десятьом особам поспіль - тоді цілком (не йдеться про якусь там репрезентативність виборки чи інши химери). Спільноти, які з часів палеоліту прагнули допхатися до ІС НАНУ, але не знали, де він є, регулярно когось опитували, проте ні сном, ні духом не відали, жи застосовують соціологічні методи. Чи вони, справді, були не праві (бо ж із палеоліту)?
  2. "метод" інтерв'ю крім клятих маркетологів використовують журналісти (сам чув). Люди бають, то є друга найдавніша профессія, зазначаючи, жи першою є таки не соціологія. Як тут бути? Хто у кого яку методу поцупив?
  3. тощо

Тобто мені ніяк ся не вдає переконати (навіть, страшно сказати вголос :o - за допомоги зелених очей), жи ті методи (не лише системні, а й ... (з прикладної соціології) є якимись спеціяльними, а не загальновживаними.

З.І. Кажуть, жінки мають сильну інтуіцію. Жінкою не єм, проте якийсь внутрішній голос лагідно, але наполеглево нудить: "Час міняти тред, блін! Забанять, нафіг! (ТАКЕ спілкування) :( . Ту чемні люди книжку ховають" :rolleyes::saint:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 16-12-2003 у 23:39


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
О-о-о-О! (в сенсі: "Ух ти!") :rolleyes: Сподіваюсь, великі? :saint:
хм..стандартні:D

А щодо іншого... Так, соціологічні методи є загальновживаними. Журналістське інтерв"ю відрізняєтсья все ж таки від соціологічного... але це не принципово.
Але якщо вже заходоти за часи палеоліту, то соціологія наука так само давня , просто оформилася вона не так щоб дуже давно :) Насправда ж думки про суспільство існували від появи суспільсва, а занотовані думки - з тих пір. як з"явилася письменність...Тому тут ще думати і думати...:rolleyes:

А за оф-топ ми, я думаю, ще отримаємо на горіхи:saint::lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-12-2003 у 01:48


Хотіла написати про оф-топ, та так захопилась, читаючи вашу дискусію... Цікаво!!! :D ;)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 17-12-2003 у 10:07


Люди!!
Не захоплюйтесь. Бо всеж таки статистичні методи аналізу даних є первинними, а потім вже їх адаптували під себе психологія, соціологія, лінгвістика, тай тарешкі економіка (статистичний аналіз якої намагається проводити автор цього допису)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-12-2003 у 14:44


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Хотіла написати про оф-топ, та так захопилась, читаючи вашу дискусію... Цікаво!!! :D ;)

Отож бо! Шкода позбуватися таких щирих і навіть непідроблених проявів захопленості.
Може якось попросити "бугрів", хай перекинуть у якийсь новий тред (мабуть, у НАУЦІ)?
Ключові питання:

  1. чи є соціологія наукою?
  2. може соціологія є лженаукою типу астрології? :D
  3. може тоді астрологія є наукою (ну, типу соціології)? :D:lol:
  4. що взагалі можна вважати наукою?
  5. (найцікавіше - наостанок) чи є соціологі науковцями?
  6. (ще цікавіше) хіба чи це так важливо?

Наталко, негайно прибери своє кляте гамериканське гасло! :mad:
Як добігаю кінця твоїх повідомлень (о, який зворот!), так пла-ачу-у, зупинитися не можу :(:(:(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-12-2003 у 16:03


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Наталко, негайно прибери своє кляте гамериканське гасло! :mad:
Як добігаю кінця твоїх повідомлень (о, який зворот!), так пла-ачу-у, зупинитися не можу :(:(:(


Слухаюся і скоряюся! :rolleyes::saint:
Так - краще?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 17-12-2003 у 18:20


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy


  1. чи є соціологія наукою?
  2. може соціологія є лженаукою типу астрології? :D
  3. може тоді астрологія є наукою (ну, типу соціології)? :D:lol:
  4. що взагалі можна вважати наукою?
  5. (найцікавіше - наостанок) чи є соціологі науковцями?
  6. (ще цікавіше) хіба чи це так важливо?

Ця дискусія просто не має ніякого сенсу... Соціологія визнана всімсвітом як наука, її викладають у вузах і так далі. Якщо виходити з Вашого поняття, що якщо немає методу, то немає науки - то і маркетологія, і економіка, і маркетологія ,і демографія, ітак далі -теж не науки, тому що використовують методи інших наук.

Тому аж ніяк не маю бажання продовжувати цю безглузду дискусію. То є переливанням води з пустого в порожнє :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-12-2003 у 18:57


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Ця дискусія просто не має ніякого сенсу... Тому аж ніяк не маю бажання продовжувати цю безглузду дискусію. То є переливанням води з пустого в порожнє

(А Наталці сподобалось :) :rolleyes: )
Ой-йой-йой, ну не тре так ображатися! Ображатися треба, але НЕ ТАК! Весело, з посмішкою, з тичком у зуби, з отруєнням бокалу вина ціаністим калієм, проте ж НЕ ТАК СТРАШНО!
Ой-2. Хтілем додати щось страшно "розумне" (типу, в економіці метода яка-не-яка є; про науку маркетологію не чув, ну, буває; а демографія - це, скоріше, процес), але стало страшно-страшно.

Але от "демографія" й пробіл із комою місцями помінялиля - то вже емоції. Боже, як я це люблю! :saint:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 17-12-2003 у 23:56


Хіба я образилася? Пане, Ви мене зовсім не знаєте - ображатися, то є доля покоївок, то не гідно. Труїти когось - то є негуманно. А розпускати руки - то взагалі не личить леді. Тому не переймайтеся ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 24-12-2003 у 08:50


так, пане Голощук, оптимізм в наших краях має бути обережним :))
повертаючись, власне, до початкової теми:
я поховала укр. книжку ще на 4 курсі поліграф. ф-ту, коли на "економіці" розраховувала, скільки ж буде коштувати тая книга кінцевому споживачу.... нажаль необнадійливі результати за будь-яких умов....




Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 24-12-2003 у 15:58


За будь-яких умов - не згодна, бо, здається, маю ту ж саму освіту, що і Ліза. Або споріднену :) А ось чи створять книговидавцям такі умови, чи вони самі собі їх створять і зуміють ними скористатися, то вже інша справа! Багато є нюансів, та коли люди мають бажання, і сприятливі умови, то я не повірю, що українська літературна "попса" гірша від російської, або що вона не може бути дешевша! Немає товару, який не можна продати, є погані продавці. Для прикладу: Кокотюха (тобто його останній детектив ;) ) коштує у видавництві 10 грн, в книгарні - близько 12. Так само і "Провина" Ані Хоми - не думайте, жи я тут рекламу роблю, просто з перечитаних книг називаю ті, які на мене справили враження. Марініна на Петрівці - 12 (новинка). Але Марініну знають всі, а хто знає Кокотюху? Доки наші просунуті краяни моцно бавляться в інтелектуалів, розповідаючи всім, що вони читають виключно високу літературу, несвідомі відпочивають, купуючи легке, необтяжливе "чтиво", і піднімають економіку Росії. То хто ж нам винен? На книжковому ярмарку Ніна Герасименко влаштувала атракціон нечуваної щедрості: людина купувала одну книгу аж за 12 грн, і 3 - 4 діставала в подарунок. Ніна казала: "Я знаю, що вони це прочитають і прийдуть до мене знову, бо книжки хороші!". І вона не помилилась. Приходили. Пора вже діяти. Однак для цього потрібні закони, і підтримка держави, бо навряд чи ті ж росіяни підняли б так книжковий ринок без пільг. Вони заробили гроші на своїх авторах, а тепер мають змогу платити за авторські права зовсім не "дешевим" закордонним письменникам. А ми чого чекаємо? Санта Клауса? У нас пласти талановитих літераторів, так, з ними треба працювати, але ми хочемо, щоби автор написав, відредагував, надрукував, продав, а гроші видавцю. О! Ось вона - українська мрія видавництв! Однак нахабство письменників не має меж - деякі нахабніють до того, жи вимагають гонорарів! Ось і виходять необнадійливі результати!



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 4-2-2004 у 22:46


Сьогодні (4 лютого) о 12.00 ініціативна група письменників і видавців, яку очолили Оксана Забужко, Петро Мацкевич (директор львівського видавництва “Кальварія”), письменник Андрій Курков, директор київського видавництва “Факт” Леонід Фінкельштейн, видавці брати Капранови (агенція “Зелений пес”), письменники Василь Шкляр і Лесь Подерв’янський провели неполітичну культурно-просвітницьку акцію літераторів і видавців для працівників Кабінету Міністрів - через кризу в книговидавничій галузі вони палили невидані рукописи :(
А криза виникла через невизначеність стосовно законів про слпату ПДВ на книжки.

І сьогодні ж на сайті "Обозреватель" я прочитав, що з 1 січня 2004 року до 1 січня 2009 року в Україні звільнені від оподатковування операції з виконання робіт і надання послуг суб'єктами підприємницької діяльності - резидентами України, що одночасно здійснюють видавничу діяльність, діяльність з виготовлення і поширення книжкової продукції, а також виробництва папера і картону. Це визначено Законом N1300 "Про внесення змін у деякі закони України щодо державної підтримки видавничої справи в Україні", ухваленим Верховною Радою України 20 грудня 2003 року.

Знову сподіватимемось на "воскресіння" української книги?




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-2-2004 у 00:18


Я вже ні на що не сподіваюся... :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 5-2-2004 у 09:00


Видовище спалювання рукописів було страшним. Ситуація з українською книжкою дійсно вимагає радикальних дій. Для мене кожне відвідування "Української книгарні" перетворюється на стрес, бо треба співвідносити свої бажання з можливостями гаманця. Книжка помалу перетворилась на предмет розкошів, а тому "читаюча нація" - це не про нас
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-2-2004 у 18:00


Та ні, про нас, питання тільки в тому, що саме читає наша нація. :( У нас на Петрівці навіть в будень не проштовхнутися, але ціни на українські видання - вище неба... Ціни ж на російські видання хоча і зростають, однак залишаються істотно нижчими від наших. Покет-буків, як таких, українські видавництва не друкують чомусь - а це великий відсоток прибутків... Ситуація жахлива...



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-2-2004 у 18:21


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Покет-буків, як таких, українські видавництва не друкують чомусь - а це великий відсоток прибутків... Ситуація жахлива...

Я так підозрюю, іноді друкує "Піраміда", але вони, мабуть, до Петрівки не доїжжжають :(

Взагалі - не агенція, а "річ в собі" ( :cool: ), навіть сайту на мають. Про що там Гутковський думає???




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-2-2004 у 19:41


Хороше питання - про сайт. :) Я теж про це думала... Спитаю їх якось - може, у зв’язку з тим, що вони збиралися переїзджати, то й не стали встановлювати інтернет? :) Менше з тим, я їх попитаю (якщо побачу ;) )



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 6-2-2004 у 09:47


Дуже подобається те, що робить агенція "Зелений Пес".
http://www.greenpes.com

Бо сам користувався їхніми послугами (інтернет-крамничка "Книгоноша";). Так були придбані "Рекреації" Андруховича та "Світ гостинний" О.Соловей (дуже приємні дорожні нариси).

Як я вже писав, ситуація в місті з укр.книгою трошки покращилась, але все одно одними "Кальварією" та "Фактом" свої бажання не завжди можна задовольнити.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-2-2004 у 16:43


Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Дуже подобається те, що робить агенція "Зелений Пес".
http://www.greenpes.com
Бо сам користувався їхніми послугами (інтернет-крамничка "Книгоноша";)

Ну тоді візьми до купи ще:
сайт "Книжника-Ревю"
Якщо не ставити собі завдання читати рецензії з інтерв'ю, то можна відразу чалапати на їхню службу "Книга-поштою"
Як і в Капранових - зручна форма розрахунку - післяплата. А то з чинними правилами поки знайдеш банк, де можна заплатити саме по цьому р/р ... :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 6-2-2004 у 19:31


Останні повідомлення наштовхують на правильність думки: "Справа потопаючих — у руках самих потопаючих" :)
Давайте дійсно зазначимо тут усі можливі способи/джерела найпростішого/найдешевшого/найякіснішого отримання потрібної української книжки.
Все таки є ще українська книжка. І вона повинна знаходити своїх читачів.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1962
Реклама: