Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5  6
Автор: Тема: Ставлення до Біблії
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-8-2011 у 20:50


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Повинна на світ виплисти якась інформація, котра своєю силою мудрості зможе змусити схаменутись всіх Християн.


Не те щоб я чіплявся до слів, та жителям Корінфу аж в двох посланнях було ось що сказано про мудрість людську (тілесну) :

... щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій! (перше послання до Коринтян, розділ 2, вірш 5)

Наша похвала є такою: свідчення нашого сумління, що ми жили на світі, - зокрема ж у вас, - у простоті та Божій чистоті; не в тілесній мудрості, але в Божій ласці. (друге послання до Коринтян, розділ 1, вірш 12)


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  

А Книга Єноха (та й безліч не Біблійних джерел) - крок до розуміння цієї проблеми в першу чергу Християнами.


То все ж розкажіть, що Вас наштовхнуло на такі висновки? Чому саме книга Еноха повинна стати тим "філософським каменем", котрий принесе мир всім християнським конфесіям? Ви її взагалі читали? Чи можете навести якусь цитату, котра спричинить революцію у богослів'ї?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 21-8-2011 у 21:15


Якраз у Богослів"ї я не розраховую на революцію. Мені достатньо буде, якщо Християни просто признають її теж як Богонатхненну...
А там є паралелі, котрі кидають світло на те, що високорозвинута цивілізація, створена "падшими" ангелами не за Законами Божими мусить бути знищена...

8. [7] И они взяли себе жён, и каждый выбрал для себя одну; и они начали входить к ним и смешиваться с ними, и научили их волшебству и заклятия

14. [8] И Азазел научил людей делать мечи, и ножи, и щиты, и панцири, и научил их видеть, что было позади них, и научил их искусствам: запястьям, и предметам украшения, и употреблению белил и румян, и украшению бровей, и украшению драгоценнейших и превосходнейших камней, и всяких цветных материй и металлов земли

16. Амезарак научил всяким заклинаниям и срезыванию корней, Армарос - расторжению заклятий, Баракал - наблюдению над звёздами, Кокабел - знамениям; и Темел научил наблюдению над звёздами, и Астрадел научил движению Луны

31. [10] Тогда стал говорить Всевышний, Великий и Святый, и послал Арсъйялалйюра к сыну Лемеха (Ною) и сказал ему: "Скажи ему Моим именем: "скройся"!
32. и объяви ему предстоящий конец!
33. Ибо вся земля погибнет, и вода потопа готовится прийти на всю землю, и то, что есть на ней, погибнет

... що в свою чергу пояснює вік 7-ми пірамід Єгипту, Пума-Пумку, Баальбека... котрим (це вже доведено) понад 10 000 років, і котрі збудовані цією низькоморальною цивілізацією, котра була знищена Всесвітнім потопом...

Ця наглядність повинна змусити людей зрозуміти, що нас, за нашу низькоморальність, котра проявляється.... , в тому числі у все більшому розколі Християн, - Бог знищить...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-8-2011 у 10:33


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Використання всіма Християнськими конфесіями практично одного Канону вже проявило себе як інструмент, неспроможний об"єднати їх. Повинна на світ виплисти якась інформація, котра своєю силою мудрості зможе змусити схаменутись всіх Християн.
Нехай це смішно виглядає, але, якщо сучасна наука вголос признає неправомірність теорії еволюції розвитку, як видів, так і суспільства, а признає циклічність цього розвитку. Признає загибель допотопної високорозвинутої цивілізації, то можливо, хоча б зі страху перед реальною загрозою загибелі, людство отямиться і почне шукати шлях до об"єднання в любові, а не роз"єднання з неприязні.
А Книга Єноха (та й безліч не Біблійних джерел) - крок до розуміння цієї проблеми в першу чергу Християнами.

Різну аудиторію вибираєте. Для християн і людства, напевно, різні важелі впливу необхідні :). Перечитуючи книгу Об"явлення, нещодавно звернув увагу на таку річ - " І спека велика палила людей, і зневажали вони Ім'я Бога, що має владу над карами тими, і вони не покаялися, щоб славу віддати Йому. А п'ятий Ангол вилив чашу свою на престола звірини. І затьмилося царство її, і люди від болю кусали свої язики, і Бога Небесного вони зневажали від болю свого й від своїх болячок, та в учинках своїх не покаялись! "(Об.16:9-11) Тут описується реальна загроза...
"І в ті дні люди смерти шукатимуть, та не знайдуть її! Померти вони захотять, та втече від них смерть!..."(Об.9:6)
"А решта людей, що не вбита була цими поразками, не покаялася за діла своїх рук, щоб не кланятись демонам, ані ідолам золотим, і срібним, і мідяним, і кам'яним, і дерев'яним, що не можуть вони ані бачити, ані чути, ані ходити. І вони не покаялися в своїх убивствах, ані в чарах своїх, ні в розпусті своїй, ні в крадіжках своїх..." (Об.9:20,21) Навіть у таких ситуаціях люди не повернулися до Бога, навіть ці обставини не змусили їх зрозуміти своє печальне становище...
А взагалі, необхідно зрозуміти, що Бог все сказав у Сині. Це, так би мовити, останнє слово. "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся. Хто вірує в Нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений, що не повірив в Ім'я Однородженого Сина Божого. Суд же такий, що світло на світ прибуло, люди ж темряву більш полюбили, як світло, лихі бо були їхні вчинки! "(Iван.3:16-19)




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 22-8-2011 у 14:31


Пане Андрій. Я впевнений, що Ви зі мною погодитесь в тому, що наші люди в основній масі "недовірливі Хоми". Як і йому довелось вкласти пальці в Ісусові рани, щоб УВІРУВАТИ, так і людям потрібне щось на зразок цього, щоб відірватись від своєї "суєти суєт" і прислухатись до Заповідей, та висловлювань Ісуса, котрі Ви так достойно цитуєте.

Цими переконуючими "ранами Ісуса" може бути безапеляційне підтвердження світською наукою достовірності Біблії, та її Законів. Сучасна наука вже близька до об"єднання з концепціями та філософією релігії, - квантова фізика вже вголос про це заявляє. Я, в міру свого розуміння стараюсь долучитись до такого зближення...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-8-2011 у 15:40


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
наші люди в основній масі "недовірливі Хоми".

Якби ж то так було.. Спостерігається конкретне відкидання Бога - як результат - переревернутий розум... В іншій темі про це згадував.. Спроба поєднання науки і віри здійснюється (і здійснювалася) не лише Вами і протягом тривалого часу. Звичайно, що такий поштовх для "прориву" можливий, але це не буде визначальним фактором. :( Необхідне бажання людини усвідомити і повірити, а не "підганяти" фактами або іншими засобами :).




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 22-8-2011 у 16:04


Власне щасливі ті, хто не бачили, але увірували. Таких небагато. А сучасному людству потрібно "помацати" рани Ісусові... Це може допомогти зробити наука і знання: як насправді все було і є!



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-8-2011 у 22:15


Цитата:
Нас мотает от края до края -
По краям расположены двери:
На последней написано : "Знаю",
А на первой написано: "Верю".

И одной головой обладая,
Никогда не войдёшь в обе двери:
Если веришь - то веришь, не зная,
Если знаешь - то знаешь, не веря.

И своё формируя сознанье,
С каждым днём от момента рожденья
Мы бредём по дороге познанья,
А с познаньем приходит сомненье.

И загадка останется вечной,
Не помогут учёные лбы:
Если знаем - ничтожно слабы,
Если верим - сильны бесконечно.
(с)
;):cool:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 22-8-2011 у 23:17


Чаруюче і блискуче, і влучно. Дякую.

На жаль не можу відповісти віршем. Для цього довелось би нічку не поспати... хоча:
... ... ...
Однак, не здоровим потрібен лікар,
Не щиро віруючим, - знання.
Без паруса човну, навіщо вітер?
А з парусом, хоч навмання

Хоч з лоцманом, - без вітру скрута
А з вітром впевнено до цілі йти
Ця істина немов забута:
Знання і Віра - я і ти...

Разом здолаємо негоди,
Разом ми ціле, як сім"я
Окремо, - не знайдемо броду.
В спільноті сила. Ти і Я!

Насильно вірити не змусиш!
Можливо лагідно, і ще знанням,
Гіркої правди, коли вкусиш
Що значить праведне життя.






Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-8-2011 у 07:51


В принципі, це - молоденький Макаревич, коли він ще був поетом.
Йому - тому - подяки.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 23-8-2011 у 21:31


Друзі. Ви мені допомогли сформулювати, на моє глибоке переконання досить глибоку мудрість:
"Вірити, - це добре. Знати, - це непогано. Вірити і знати, - це дуже добре. Вірити і знати, та ще й знати, як допомогти вірити ближньому, - це прекрасно!"

Майже каламбур, але хороший..., добрий.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 2-10-2011 у 12:53


Шановні учасники форуму. Я дуже прошу всіх переглянути цей фільм, та висловити свою думку про нього.

http://dokkino.ru/490-tajjny-smerti.html

Наперед дякую.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 30-11-2011 у 15:08


Кожен читає і розуміє те, що хоче зрозуміти....Трактує так, як подобається йому.... Для мене Біблія дуже непрямозначна... Я розумію дещо так, мої друзі по-іншому...Але так чи інакши, там є відповіді на безліч моїх запитань, і вони допомогають по життю...





Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Гучко
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 21-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Життя прекрасне!

[*] написано 30-11-2011 у 15:43


Та все ж є сірі зони, тобто те, на що Біблія відповіді не дає.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Гучко
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 21-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Життя прекрасне!

[*] написано 30-11-2011 у 15:46


Наприклад азартні ігри, нічні клуби, провокуючий одяг і як не дивно списування;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-11-2011 у 16:23


Цитата: Початково розміщене учасником Надія Гучко  
Наприклад азартні ігри, нічні клуби, провокуючий одяг і як не дивно списування;)

Чому не дає відповіді? дає
Азартні ігри - "усе мені можна та ніщо не повинно володіти мною"
Нічні клуби, провокуючий одяг - якщо відноситься до перелюбу, позашлюбних відносин і т.д. в Біблії повно написано.
Списування - це самий звичайний обман вчителя або не покора свому "пану" - про що теж написано багато.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 2-12-2011 у 21:36


як я вже вище писала, що кожен читає і розуміє, як хоче!

Це зараз відговорки є такі. "В Біблії не пише, щоб не грати довго в КС, от я і граю" :sing: (мій брат)






Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 3-12-2011 у 10:51


Бо створив Він нас по образу та подобію своєму... чи сина Зорі?



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гись
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 29-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 3-12-2011 у 23:08


В Бібілії написано (2Тимофія 3:16-17): "Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова"... Отже Біблія - Слово Самого Бога, від Нього і для нас... Щоб ми знали як жити і що робити...
Бог працює через Своє Слово сьогодні (як і завжди) і дуже радісно бачити, що Його Слово актуальне і ДІЄВЕ...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-12-2011 у 13:36


Як кажуть, горбатого могила виправить...
Не дають мені спокою десятки, якщо не сотні запитань, як до історії, так до філософії та релігій...
...Зрозуміло, що не пізнавши зла, - не зрозумієш, чим є добро...
Запитання:
Якщо Бог не створював зла, і світ був створений без нього, то звідки воно само взялось?
Як міг Син Зорі перетворитись в Сатану?...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-12-2011 у 23:14


Цитата:
...Зрозуміло, що не пізнавши зла, - не зрозумієш, чим є добро...


Не погоджуся. Немовля, не маючи поняття про зло, все ж чудово розуміє добро, тягнучись до мами.

Цитата:

Запитання:
Якщо Бог не створював зла, і світ був створений без нього, то звідки воно само взялось?


Ось чудова аудіо-відповідь на запитання, всього 2 хвилини:
http://hostinger.markiv.info/audio/cyrulnyk.mp3

Цитата:

Як міг Син Зорі перетворитись в Сатану?...


Біблія називає такі причини гріха: ...пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва... (в Синодальному перекладі - похоть плоти, похоть очей и гордость житейская) 1-ше Соборне послання Івана 2:16

В даному випадку сатана впав через гордість: Як спав ти з небес, о сину зірниці досвітньої, ясная зоре, ти розбився об землю, погромнику людів! Ти ж сказав був у серці своєму: Зійду я на небо, повище зір Божих поставлю престола свого, і сяду я на горі збору богів, на кінцях північних, підіймуся понад гори хмар, уподібнюсь Всевишньому! Ісаї 14:12-14
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 25-12-2011 у 10:25


Вітаю всіх з Різдвом Христовим...
(Вибачте, що російською, мабуть це наслідки Радянської школи)

Вот опять Рождество наступает
Самый радостный праздник зимы
День у ночи секунды считает
Забирает минутки у тьмы.

А снежинки, красиво сверкая
Звездопадом вечерней зари
Тихо шепчут: Мы знаем, мы знаем
Он родился, - ты верой гори.

Он любил, беззаветно считая,
Что достоин Любви человек
И простил, на кресте умирая,
А сегодня, в Рождественский снег

Я поставлю свечу возле елки
Помяну, помолюсь не спеша
Чтоб собрал воедино осколки
Что разбито, с названьем Душа.

Как тепло и светло от молитвы,
Как же радостен праздник зимы
Победил Он в неистовой битве
Мою Душу Он отнял у тьмы.

Верю я, что Его наставленьям
Внемлят Все, ведь они о любви
Зло навечно предастся забвенью
О Любовь, Ты во веки живи!

Снег. Свеча. Рождество. Это радость.
Всем желал Он, желаю и я
Горечь исчезнет пусть, только лишь сладость...
Только Любви всем желаю, друзья!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-12-2011 у 15:03


Видно поведінку справжнього львів'янина - ще моя бабця розповідала, що жителі в наших краях не особливо дивилися, хто в котрий бік хреститься, а просто ходили одне до одного в гості, тож ми маємо "бонус" - Різдво двічі на рік :)

Христос народився! Славімо Його!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 25-12-2011 у 16:19


Христос народився! Славімо Його!
Юрію, я з великою повагою ставлюсь до всіх насправді віруючих всіх конфесій, особливо до протестантів...
Мені дуже цікаво, в чому виражається саме Ваш протестантизм, чим він різниться від класичного Християнства... якщо не секрет.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-12-2011 у 16:46


Ось лінк, дискусія трохи давня, і, звісно, питання не розкрите всебічно, та поки досить, думаю.
Додам хіба про п'ять "лише", що є спільним для протестантів:
1 Sola scriptura ("лише Біблія")
2 Sola fide ("лише віра")
3 Sola gratia ("лише по Благодаті")
4 Solus Christus або Solo Christo ("лише через Христа")
5 Soli Deo gloria ("лише Богу слава").
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-5-2012 у 09:21


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  

Мені дуже цікаво, в чому виражається саме Ваш протестантизм, чим він різниться від класичного Християнства... якщо не секрет.


Додам кілька слів. Коріння слід шукати в Німеччині, де Мартін Лютер започаткував Реформацію, відтоді існує євангельська церква (там ще кажуть - лютеранська). Та ось вже давно лютеранська церква стала масовою і традиційною, це виражено переважно у толерантному ставленні до геїв, поверхневому знанні Біблії, відвідуванні служіння зазвичай лише по святах, не через власні переконання, а "бо мене туди батьки привели" і через те що "всі туди ходять". Німці, в яких я був в гостях, розповідали мені, що тепер існує церква "еванджелік" (традиційна) і "еванджеліке". Ось ця одна літера "е" означає, що це жива церква, де глибоко вивчають Слово, а практично кожен член церкви є служителем, а не прихожанином. Саме члени такої "еванджеліке" церкви з Німеччини допомогли заснувати церкву у Львові, куди я ходжу. Назву рекламувати не буду, кому потрібно буде - запитає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2603
Реклама: