Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Свобода називатися
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-5-2004 у 16:59


Цитата:
Першим відправив користувач Назар Куций
У нас все куплено. :)
А що, є якісь дані, що автор ніку не відповідає тій людині?
Поділіться.

Чи пам'ятаєш Карцева-Ільченко (Жванецького):
"Ти не Сідоров-кассір! Ти убіл кассіра!!"




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ivanko
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 25-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 17-5-2004 у 17:33


Важко проголосувати, оскільки немає великого вибору. Підтримую Адміністратора, оскільки це його право і обовязок слідкувати за роботою форуму. Питання чи варто відразу банити дивнi ніки - також думаю лежить в його компетенції. Якщо людина прийшла на форум серйозно - то відповідно ставитиметься до правил. А якщо хоче використовувати специфічний нік - то може завжди сконтактуватися з Адміністратором і обгрунтувати своє прагнення. Чи не так?

P.S. я також займаюся адміністрування, хоча й не так популярного сайту і зустрічався з подібним.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 17-5-2004 у 19:29


Дякую всім користувачам, які намагаються покращити роботу Форуму, залучити до нього нових цікавих, розумних та інтелігентних дописувачів.

Стосовно майбутніх можливих блокувань користувачів за нік. Потерпіть 1-2 тиждня. Кількість забанених користувачів за нік різко зменшиться.

Стосовно існуючих забанених ніків. Є досвід, який показує, правильність таких банів. (і базується на мат статистиці та теорії массового обслуговування :) )
Користувачі, забанені за нік, можуть перереєструватись. За руки ніхто не тримає.

Стосовно не заблокованих користувачів з беззмістовими назвами. Недопрацювали. Питання буде вирішене в індивідуальному порядку.

Стосовно політики модерування. Андрій Пелещишин вже згадував про принциповість ряду питань для адміністрації форуму. До пинципових належить і "кадрова політика" :) - правила модерування.
Адміністрація вдячна користувачам за конструктивні побажання та поради. Але у принципових питаннях робити буде так, як вважає правильним.
Користувачам, у яких є бажання "захистити" "невинно забаненого" доповідаю. Часто є додаткові причини для блокування. Ви не знаєте про них, не можете побачити їх у профайлі... , але вони є. І вагомі причини. Росписувати всі причини ни Форумі, слати з десяток u2u, пояснючи всім бажаючим немає ні часу ні можливості. Довірьтесь досвіду та знанням адміністраторів.

Дякую за розуміння.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-5-2004 у 13:32


Добре, але якщо є вагоміші причини для бану, нащо родповідати про "за назву?"...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 18-5-2004 у 18:25


Користувачу fish
Спробуйте перечитати моє попереднє повідомлення. Воно не описує причини блокування користувача "same vona". І не зациклюється на цьому конкретному випадку. Цікаві Вам причини раніше пояснив Андрій Пелещишин.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-5-2004 у 19:06


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов

Пане Дмитре, у вас такий розумний допис, але мені все-їдно щось сумніви гризуть.
Цитата:
Стосовно існуючих забанених ніків. Є досвід, який показує, правильність таких банів. (і базується на мат статистиці та теорії массового обслуговування :) )

Може якихось формул підкините? І ще конкретних прикладів їх застосування до ФоРуМу. Це ж нове слово в науці! Виявляється, нік "Саме Вона" є геть шкідливим на підставі саме теорії масового обслуговування :o
Цитата:
Користувачі, забанені за нік, можуть перереєструватись. За руки ніхто не тримає

Найцікавіше, жи людина, реєструючись, ні сном ні духом не знає, що її нік якийсь не такий! Тобто ви йдете, бачите прочинені двері, заходите й отримуєте цеглиною по кумполу. А потім ентузіастам пропонується привести вас до тями та розповісти, жи зі зворотнього боку є інші двері також прочинені, але в ті, на відміну від оцих, входити можна - ніхто не забороняє. От цікаво - хто ж піде, коли очуняє, і що з цього приводу каже матстатистика?
Цитата:
Стосовно майбутніх можливих блокувань користувачів за нік. Потерпіть 1-2 тиждня. Кількість забанених користувачів за нік різко зменшиться

Їх і так не надто багато, але це чомусь не гріє
Цитата:
Стосовно не заблокованих користувачів з беззмістовими назвами. Недопрацювали. Питання буде вирішене в індивідуальному порядку

Не зрозуміло. Якісь подвійні стандарти. Який-такий павлін-мавлін, тобто "індивідуальний порядок"?! Banned на фіг! :baddevil: Нащо дорогоцінний час гаяти (про що так багато тут було сказано)? І якщо ні, то чому тоді не застосовувати "індивідуальний порядок" до всіх інших? Чи, справді, є користувачі й КОРИСТУВАЧІ?!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-5-2004 у 19:52


Цитата:

Найцікавіше, жи людина, реєструючись, ні сном ні духом не знає, що її нік якийсь не такий!


Категорично не згоден. Перше ніж зареєстуватися користувач підтверджує дотримання Правил Форуму, де визначено які ніки є недопустими. Крім того, дана тема часто обговорюється на Форумі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 18-5-2004 у 20:50


Користувачу Dmy
Сподіваюсь сумніви Вас не догризуть:)

Стосовно прикладів застотування теорії массового обслуговування, "формул" - не бачу підстав для іронії. Коли буде написана повноцінна наукова стаття чи навчальний курс, де розглядаються питання модерування - дам знати на Форумі.
Переконувати Вас у своїй правоті чи вчити Вас застосовувати математичний апарат та формальні підходи на практиці зараз не буду, давати фрагментарні пояснення - теж.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

question.gif написано 19-5-2004 у 01:08


Кожен МАБУТЬ має грунтовні причини саме такого ніку. Деколи це навіть цікаво, розмірковувати, чому людина так назвалась.

А якщо блокування відлякає користувача і відіб"є бажання заходити на форум?:o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 09:19


Зараз проведемо невеличке дослідження для перевірки гіпотези Дмитра Тарасова, що беззмістовні ніки породжують беззмістовні повідомлення. Згаю трошки часу.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 14:37


Так, переглянула, дивіться результати.
У форумі близько 5% мають ніки, за які “слід” банити, з них приблизно третина забанені.
44% користувачів з нормальними ніками не мають повідомлень.
59% користувачів з незрозумілими поєднаннями літер і цифр замість ніку не мають повідомлень.
Таким чином, користувачі з ненормальними ніками дещо в більшій мірі схильні реєструватися аби зареєструватися і нічого не дають форуму, але слід зважати, що частина щось написати не встигає - через бан.

З тих користувачів, що мають повідомлення, але мають “поганий” нік тільки троє виявлені такі, де насправді беззмістовний нік збігається з беззмістовними повідомленнями, решта мали цілком адекватні повідомлення:

111111 один з перших активістів;
ZT ви пам”ятаєте, я думаю, досить активний користувач;
3003 – це той, що завів тему про цьогорічне Євробачення;
14k має рівно 14 дописів, здебільшого про музику;
IPL зв”язківець;
Х/Б має лиш один тред – про ситуацію з продажем укр. Музики в сумах;
tsa найкраще розуміється на пиві – про це повідомлень найбільше, а так – пише в темах про проблеми міста;
Jjj - той, хто відкрив "Сторінки пам'яті Володимира Івасюка”;
llb має тільки три повідомлення, але цілком адекватні;
mbs0x зазначено два повідомлення, але їх нема, очевидно, видалені як неадекватні;
EiGhT J3y! – шанувальник Подерв”янського, забанений, очевидно, за те, що мав у профілі його віршик, ясна річ, з матюками;
shs шукав українські казки і зареєструвався заради цього, одне повідомлення;
user написав 3 повідомлення, так само беззмістовні, як і нік;
АМ – два повідомлення, адекватні;
ХтосЬ взагалі встиг тільки привітати усіх в темі Доброго ранку з весною і був забанений – оце я розумію гостинність;
vps написав аж 14 постів, пам2ятаєте, він ще про гурт Ексампей питав;
srv писав рекламне оголошення про продаж мобілок, а m на це сказав: “класні ціни” і був забанений, srv – ні, адекватні дописи у обох;
Щодо aBbYz ви знаєте.

Таким чином ми побачили: значна частина людей з ніками, за які у нас банять, цілком адекватна і приємна у спілкуванні.

На підрахунки і обчислення вбитий добрий кавалок робочого дня :)))




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 14:43


еге, Олексій каже, треба дати не тільки відсотки, але й цифри.
Отже, всього користувачів 1113, близько 50 - заборонені ніки, 29 з них не мають повідомлень, а з тих, що мають нормальні ніки, 490 не мають повідомлень.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

thumbup.gif написано 19-5-2004 у 14:50


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Найцікавіше, жи людина, реєструючись, ні сном ні духом не знає, що її нік якийсь не такий! Тобто ви йдете, бачите прочинені двері, заходите й отримуєте цеглиною по кумполу. А потім ентузіастам пропонується привести вас до тями та розповісти, жи зі зворотнього боку є інші двері також прочинені, але в ті, на відміну від оцих, входити можна - ніхто не забороняє. От цікаво - хто ж піде, коли очуняє, і що з цього приводу каже матстатистика?

От властиво!




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-5-2004 у 14:51


Ну, про IPL - це ім`я-по_батькові-прізвище, це я точно знаю, бо з ним знайомий :) В нього і в асьці подібний нік.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 15:05


Я думаю, такий варіант може бути далеко не тільки у нього



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-5-2004 у 15:05


Е.... а хто сказав що Jjj не нік? Він сам про це казав :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 15:09


Дякуй неуважності модераторів, що він устиг про це сказати :)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-5-2004 у 15:19


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Користувачу Dmy
Сподіваюсь сумніви Вас не догризуть:)

Вашими молитвами. А також Вашим же дописом, бо після нього всі сумніви мене полишили.
Цитата:
Стосовно прикладів застотування теорії массового обслуговування, "формул" ... Коли буде написана повноцінна наукова стаття чи навчальний курс, де розглядаються питання модерування - дам знати на Форумі

Ну якщо повноцінної розвідки нема, то звідки ж така впевненість. Зі стелі?
Цитата:
Переконувати Вас у своїй правоті чи вчити Вас застосовувати математичний апарат та формальні підходи на практиці зараз не буду, давати фрагментарні пояснення - теж

Справді, навчати мене, мабуть, вже запізно. Але от навіть недовчений я своїм обмеженим розумом бачу цілком очевидне спростування (стоп, це занадто - в статистиці кажуть "гіпотеза не підтверджується" ;) ) елементарною статистичною вибіркою Fish тези про наявність зв'язку між беззмістовними ніками і такими самими повідомленнями. Не корелюють вони, гля! Брали б приклад, чи що? Чи Ви вище за ріжний форумський плебс?

Завжди вважав, жи людина мусить відповідати за свої слова, тобто висловлюєш тезу - обгрунтуй. Інакше це виглядає на кшталт:
1. Дмитро Тарасов завжди правий.
2. Якщо Дмитро Тарасов не правий - див. попередній пункт.

Які вже тут сумніви :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 19-5-2004 у 15:40


Кожен МАБУТЬ має грунтовні причини саме такого ніку. Деколи це навіть цікаво, розмірковувати, чому людина так назвалась.


Ще цікавіше впізнавати людину :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-5-2004 у 15:47


Пане Dmy, за всієї щирої поваги до вас. Розумію, що не мені вчити вас висловлюватись, проте мені здається, що ваш сарказм зарізкий.
Пишу без іронії. Ваші думки, цілком слушні, подаються у такій формі, що підтримувати їх не хочеться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 16:09


по-моєму все корректно.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-5-2004 у 16:35


А що мені робити - якщо я і мудрий і красивий?
50% з Дмитрового сарказу я схвалюю, решту ні - я з Олесем.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-5-2004 у 16:41


До Dmy - на жаль мушу визнати, що Ви кривите душею. Як науковець, Ви повинні розуміти що наявність певних наукових результатів до часу опублікування в фахових виданнях може лише анонсуватися, а перша публікація самої суті досліджень не може здійснюватися в Інтернеті. Мені здається, бажання поіронізувати в даному випадку взяло гору над бажанням зрозуміти опонента.

На завершення.
Тональність у якій почала вестися тепер дискусія для мене є неприпустимою. Тому я з неї виходжу і раджу вийти з неї і іншим представникам адміністрації. Наостанок хочу подякувати всім за цінні думки та турботу про майбутнє Форуму. Адміністрація і надалі докладатиме усіх необхідних зусиль аби забезпечити існування та розвиток Форуму.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Куций
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 17-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бачив гори

[*] написано 19-5-2004 у 16:57


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
...Тональність у якій почала вестися тепер дискусія для мене є неприпустимою. Тому я з неї виходжу і раджу вийти з неї і іншим представникам адміністрації...


Як на мене , то хибне тлумачення. Сарказм це лишень відповідь на категоричність пана суперадміна. Цього й слід було чекати, навіть більшого. Причини виходити не бачу. Хіба є знову якісь невідомі всім а лишень адміністрації підводні камені.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 19-5-2004 у 17:28


боюся, назаре, він просто охоче скористався можливістю припинити дискусію. І це не додає оптимізму, як і все вже сказане.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2608
Реклама: