Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Свобода слова, етичність жартів і Кримінальний кодекс.
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-7-2004 у 19:28


Відразу перепрошую за те що виступаю не лише за себе, а й ніби адвокатом Роста. Причини відомі: доводиться і читати, і писати за двох (збулася теза (мрія) пана Беляєва :D).
Колись пан Шеремета мені дорікнув, жи розчулююся (аж сльозу прошибає :lol: ) не від того, чого треба. Ніц не можу зробити – наразі розчулило зауваження (побажання) Олексія до Роста з Нормалайзером
Цитата:
щиро зичу вам колись набути дуже корисну для комфортного існування в спільнотах рису: коли щось вам здається, не полінуйтесь перепитати


Ага, набудеш тут :(
Особисто я вже не наважуюся ставити нові запитання, підозрюю, отримаю на них той же нульовий відсоток відповідей, як і дотепер. Чомусь останнім часом на ФоРуМі бояться контраверсійних питань. Докази? Хоча б оця тема. Переглянув спочатку. У першій же месазі Рост ставить запитання (потім я його ще раз повторю – раптом не помітили, з другої читати почали? :lol:
В другому (і останньому :( ) свому повідомленні той же Рост оприлюднює певне спостереження. Йому, щоправда, не надано форми запитання – може в цьому річ? :rolleyes:
Під час своєї першої з'яви ставлю 3 (прописом – три) запитання – всі (жиби ніхто раптом не помилився) зі знаками питання (у другому з них таких знаків навіть 5 (прописом – п'ять!). Потім були ще.
Для того кому ліньки гортати тред – "загадка для хвоста": «На скільки запитань (Роста, моїх) було дано відповідь?»
Для того кому ліньки напружуватись – готова відповідь: на 0 (прописом – нуль!)

Тепер Олексій пропонує прикрити тему.
Цитата:
Панове, дурна розмова. Давайте зробимо висновки і не будемо мусолити те, що і так зрозуміло? Той, хто захоче розібратися в ситуації, все одно муситиме перечитати не одну тему. Робімо висновки КОЖЕН для себе. І годі - моя пропозиція

ФоРуМ – інформативний, має купу цікавих тем, але трапляються, на жаль, і такі, в яких досить довгий час щось переливається «з пустого в порожнє»: можна було і закрити, люди б особливо не переймалися. Чомусь там ніхто «годі» не пропонує. Цікаво чому? А ось розмова про те, хто на ФоРуМі «правильний», а хто не зовсім, виявляється «дурна», тут, виявляється «мусолять, те, що і так зрозуміло». Доречі, впала в око певна нелогічність твердження Олексія (може, це – емоції):
1 речення: не будемо мусолити те, що і так зрозуміло
2 речення: хто захоче розібратися в ситуації, все одно муситиме перечитати не одну тему
Нащо ж перечитувати та ще і не одну тему, жиби розібратися в тому, що і так зрозуміло?

Можливо, дурною є не розмова, а я, особисто, але мені зрозуміло далеко не все.
Тобто мені зрозуміло, чому Олександр Ганущин миттєво погоджується припинити розмову, де сказана певна кількість неприємних слів стосовно його «доброго знайомого» Сергія Беляєва.
Мені зрозуміло, чому Адміністрація чхати хотіла на такі обговорення – не вперше, щоправда, раніше пропозиція закрити тему (чи імперативне закриття) виходило саме з боку Адміністрації.
Мені не зовсім зрозуміло, як так швидко «все зрозуміло» стало Олексію. Ще нещодавно, коли обговорювалася «Свобода називатися» Фіш, у нього виникали певні питання, які так і залишилися без відповіді (ну, кого це тут зараз дивує :( ). А тепер він уже ВСЕ розуміє. Ясно, діялектика – людина росте, але ж хай пояснить іншим, не таким просунутим.
І ще одне, але мабуть у наступному пості – раптом хтось не витримав і цей до кінця не дочитав.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-7-2004 у 19:35


Щоб не плутати мух із котлетами. Є проблемка, яка у порівнянні з ПРОБЛЕМОЮ … не варта.
Пункт 1. Тут ми мали купу звинувачень щодо того, жи окремі (майже всі) користувачі ФоРуМу злочинно приховують своє ім’я та (це взагалі зухвалість) прізвище, а також (що там ще згадувалось?) – номер пашпорту, ідентифікаційний код, середній бал атестату, довідку із психлікарні тощо, тому іншим окремим користувачам важко з ними серйозно спілкуватися і взагалі розрізняти за ніками, а Адміністрації так само важко ставитися до тих і до тих на рівних, як вона не старається.
От згадався Жванецький «Мистецтво суперечки» (цит. по пам’яті): «У вирішальний момент попросити показати паспорт. Ну, про що можна сперечатися з людиною без паспорту…»

З іншого боку, здається dr. Trollin’им (перепрошую, якщо помилився – не перевіряв) була наведена арґументація доречності використання ніків. Головне: ФоРуМ – він, звичайно, кращий, але не єдиний. Багатьох людей в інеті знають саме за їх ніками, і в Мережі нік є їхнім значно інформативнішим ім’ям, ніж паспортне (власне, тут не міліція, здається). Це, начебто, світова практика і світова тенденція.
Проте, не впевнений, що більшість користувачів так уже тримається за власну анонімність.

Відтак,
Пункт 2. Адміністрація ФоРуМу робить для його користувачів багато. Із останніх зручностей (навскидку) – розсилки та скачування. За це – наше велике «спасибі». Та може в Адміністрації вистачить іще сил і часу, жиби додати у профіль зайву позицію (а то і не одну – на власний розсуд), де користувач міг би при бажанні та в будь-який час записати свої ім’я, прізвище, домашню адресу та телефон.
Тобто людина на форумі спілкується за допомогою зручного і звичного псевдо, натомість пан Беляєв, учергове заглянувши в чиєсь досьє, може занотувати собі потрібну інформацію, перевірити її у відповідних інстанціях і НАРЕШТІ спромогтися на обґрунтовану відповідь.

Чи це принципово не можливо, бо в такий спосіб зникне привід уникати відповідей на незручні питання?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-7-2004 у 19:55


Я думаю, у цьому є сенс, але не впевнений що саме це зараз готовий зробити (те що було роблено, це "доробки" а тут треба "переробку" ). Річ у тім, що можливо буде перехід на нову версію ПЗ, і модифікації (не доробки) злетять. Але я обовязково це зроблю. Або зараз або трішки пізніше.
Проте, і зараз на Форумі є купа засобів "деанонімізації". Це:
- біографія. Там можна записати і свої координати і імя з прізвищем.
- є аватари. Можна розмістити знимку. Якщо нема де в Інтернеті її покласти - висилайте мені, я її покладу тут.
- є електронна пошта, сайт і тп.
- підпис. Можна при бажанні у підпис помістити потрібну інформацію.
- спеціальний статус. Для будь-якого бажаючого можу дописати спеціальний статус (наприклад як у Ігора Мартиніва). Інколи це може бути корисно. До речі, я би з задоволенням приписав би такий статус пану Беляєву, якби він надав таку інформацію. Часто інформація з вуст людини, про яку відомо яким чином вона її стосується, звучить інакше ніж якщо такого не відомо. Наприклад, інформація про події у "Дзизі" з дописів Одарки виглядають дуже авторитетними.

Щодо ніків, які ходять в Інтернеті і є впізнаваними. Тут я не заперечую (швидше навпаки). Тому наприклад NetGuy у нас на Форумі називається NetGuy а не "Ростислав"




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-7-2004 у 08:49


2 Dmy
>Ага, набудеш тут
>Особисто я вже не наважуюся ставити нові запитання, підозрюю, отримаю на них той же нульовий відсоток відповідей, як і дотепер.

Може вся проблема в тому, аби правильно поставити питання? Чи, врешті, почати читати відповіді? Оно Пелещишин кілька разів відповідав що до горезвісного п. Беляєва стосунку не має і жодного пріоритетного ставлення так само. Після цього Рост з якогось дива вирішив що пояснення позиції адміністратора то насправді нагадування "хто в хаті ґазда", ображається і зникає.
Проте, звісно, не мені когось тут вчити читати чи писати, але у Роста з Нормалайзером проблеми (я так вважаю) склалися саме через небажання/невміння зрозуміти написану інформацію. Мені, звісно, прикро, проте і раніше на ними помічав тенденцію робити поспішні і незовсім правильні висновки.
Побажав від щирого серця, можу дати розписку що дулі в кишені не тримав. Розписку можу вислати поштою на необхідну адресу.

>1 речення: не будемо мусолити те, що і так зрозуміло
Стосується учасників і свідків конфлікту. Нажаль цілком правих тут немає. Хтось дійсно проігнорував, хтось нафантазував, а хтось вперся рогом. Вороття, звісно не буде. Щоправда можна перманентно бухтіти хто тут не правий на чиюсь власну думку, проте змінити щось навряд чи вдасться. Це, я сподіваюсь, зрозуміло всім.

>2 речення: хто захоче розібратися в ситуації, все одно муситиме перечитати не одну тему

Стосується тих, хто раптом натрапить на цю тему. Як би вона не розвивалась, аби в ній розібратись доведеться прочитати інші аби збагнути про що тут йдеться. Вибачте, що відразу не зміг донести до вас свою думку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-7-2004 у 12:04


Хоча потужних, вірнозібраних аргументів достатньо для протилежного, але можливо ще є якась надія повернути до форуму панів Нормалайзера та Роста? Конструктивно?
Можливо якісь дії адміністрації, "винних" дописувачів чи взагалі когось?
Я ще досі не сформував своєї позиції до всіх цих дій (від згадки про кримінальний кодекс і аж до цих днів), навіть перечитавши декілька разів відповідні треди, але ставитись зверхньо і пропонувати закрити цю дискусію не збираюсь.
Що до останнього треду Олексія, то згоден, що відповіді давались (це звичайно модне слово ІМХО), і конктретних питань (до їхньої пронумерації :) ) я також не бачив.

Також нікого не можу підтримати із-за відсутності чіткої позиції за ніки і їхні відповідники у сполученні Імені+Прізвища. Я сам маю і те і те (лише із непов"язаних до форуму проблем-питань завів "Назара Куцого", але то наразі минулось, тому використовую звичний нік), як на мене, то слушними є і позиції нікмані і позиції прізвищенців.

Далі по тексту - "Хто в хаті господар?". Це неодноразово проглядалось у висловах своїх позицій власника форуму, але останнього разу того у такому розумінні як у попередніх разах висловлено не було. Я як і Олексій не побачив у словах Андрія цього значення у його словах останнього горезвісного разу. Тому, шановний пане адвокате, наведіть свої аргументи що до цього разу по ходу думок читача, як то можна було так сприйняти? (Чи потрібно це нумерувати?)

Ну і нарешті Сергій Бєляєв. В контексті духу форуму його згадка про ККУ виглядала як дійсно погроза, про що сподіваюсь він і сам жалкує, але назад нічого не повернеш. І хоча це не було ним написано, але образу на форум він тримає також.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 9-7-2004 у 15:40


Нарешті трохи втішений: на 2 своїх останніх запитання (пропозиції) відповіді отримав. Це не означає, що я там з усім згідний і мені все подобається. Але ж вони цілком інформативні. От так би завжди (бо попередні ще чекають свого).
Стосовно, імен-прізвищ у профілі (останній пост Андрія), то все цілком зрозуміло. Єдине – порадив би це пояснення (не все, звичайно, і, певно, в дещо зміненій формі) додати у вигляді коментаря при реєстрації. А то сам мало хто здогадається. Зі свого боку, мабуть, скористаюся нагодою і внесу ці такі важливі параметри у власну біографію. Як приклад для новачків :D
Цитата:
Першим відправив Nazar
Що до останнього треду Олексія, то згоден, що відповіді давались (це звичайно модне слово ІМХО), і конктретних питань (до їхньої пронумерації) я також не бачив

Чи це означає, жи мушу ще раз зібрати до купи всі запитання, що, на мою думку, досі залишаються без відповідей (хоча б із цього невеличкого треду) і виписати їх окремо і додатково?
А потім нехай хтось заперечить і покаже, на які з них відповіді дано, а я їх не добачив. А на які й відповідати не варто і чому саме.
Цитата:
Далі по тексту - "Хто в хаті господар?". Це неодноразово проглядалось у висловах своїх позицій власника форуму, але останнього разу того у такому розумінні як у попередніх разах висловлено не було. Я як і Олексій не побачив у словах Андрія цього значення у його словах останнього горезвісного разу. Тому, шановний пане адвокате, наведіть свої аргументи що до цього разу по ходу думок читача, як то можна було так сприйняти? (Чи потрібно це нумерувати?)

Певно, це вже беспосередньо до мене. Оскільки маю дещо нагле і нестабільне спілкування з «підзахисним», то доведеться говорити від себе, а за інших «додумувати».
Щодо суті питання "Хто в хаті господар?", – гадаю, відповідь мусить бути ґрунтовною, тому підготуюсь і винесу її в окремий пост :D.
Але як коротко і безпосередньо (якщо під «останнім горезвісним разом» мається на увазі 1 повідомлення п. Андрія в цьому треді), то певно малося на увазі ось це:
Цитата:
Першим відправив Андрій Пелещишин
я стараюся слідкувати за порядком на Форумі (принаймні, так як я це розумію, а в даному випадку це майже тотожні поняття - Форум є моєю приватною ініціативою)

(тут і надалі виділення в цитатах – мої)
Цитата:
Першим відправив OlexiyПісля цього Рост з якогось дива вирішив що пояснення позиції адміністратора то насправді нагадування "хто в хаті ґазда"

Це «диво» наведено в попередній цитаті, але головне, що воно – не перше, а, приблизно, п’яте. Тобто цілком слушно говорити про реакцію «за сукупністю».
Цитата:
Ну і нарешті Сергій Бєляєв. В контексті духу форуму його згадка про ККУ виглядала як дійсно погроза, про що сподіваюсь він і сам жалкує, але назад нічого не повернеш. І хоча це не було ним написано, але образу на форум він тримає також

А ось цей допис виглядає саме як «додумування за інших», від чого Нормалайзера з Ростом застерігав Олексій :lol:
Сьогоднішній анекдот із «Кучма-Янукович» значно веселіший :D
Але остання теза мене заінтригувала: виявляється, у пана Беляєва також є підстави тримати образу на форум? Цікаво, які саме?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-7-2004 у 18:26


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Чи це означає, жи мушу ще раз зібрати до купи всі запитання, що, на мою думку, досі залишаються без відповідей (хоча б із цього невеличкого треду) і виписати їх окремо і додатково?


Означає , принаймі для таких , як я. Я не бачив конкретних запитань, які б примусили б до конкрених відповідей.
Тому, якщо Ваша ласа, ще раз...

Цитата:
Але остання теза мене заінтригувала: виявляється, у пана Беляєва також є підстави тримати образу на форум? Цікаво, які саме?


Уяви собі, що ти нарешті логуєшся на давнорекламований твоїм авторитетним колєгою форум, і з ну майже першим серйозним висловом тобі гостро заперечують, окрім того звинувачують тебе у всіляких провладних витрибеньках. Я б заперечував до останнього, а коли вже безвихідь, то б пристроївся б до сьогоденнішніх ставлень до ПРОБЛЕМИ, але б все одно не визнав б себе не правим..
Якщо уявив, то роби висновки.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Нарешті трохи втішений: на 2 своїх останніх запитання (пропозиції) відповіді отримав.


Саме тому, Дмитре, що ти їх задав, тобто оприлюднив.
Чекатиму твого треду (з простої цікавості) з висвітленням наступних запитань.

Цитата:
Першим відправив Андрій Пелещишин
… я стараюся слідкувати за порядком на Форумі (принаймні, так як я це розумію , а в даному випадку це майже тотожні поняття - Форум є моєю приватною ініціативою)

Цитата:
Першим відправив OlexiyПісля цього Рост з якогось дива вирішив що пояснення позиції адміністратора то насправді нагадування "хто в хаті ґазда"


Погодься, що без виділень то виглядає троха по-іншому:)
Так, цього разу це було надумуванням саме тими, хто хтів надумувати. Причина виникла до того надумування ще раніше, і тому без виявлення збудників реакцій ЗБОКУ виглядає дещо піярною.

Цитата:
Стосовно, імен-прізвищ у профілі (останній пост Андрія), то все цілком зрозуміло. Єдине – порадив би це пояснення (не все, звичайно, і, певно, в дещо зміненій формі) додати у вигляді коментаря при реєстрації.


Це питання своєю "вкотрістю" вже і мене вражає (мене вразити важко просто так:) ), але запевнення адміністрації що воно буде "краще" троха оптимізму додає.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 9-7-2004 у 22:38


Мені ця тема чомусь нагадує чорний ПР перед виборами. :rolleyes:Цікаво, хто кого "взує"?:wow: :rolleyes::lol:



Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 9-7-2004 у 23:54


Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Бабяк
Мені ця тема чомусь нагадує чорний ПР перед виборами. :rolleyes:Цікаво, хто кого "взує"?:wow: :rolleyes::lol:

Дуж-же доречне і слушне зауваження. Не зовсім, правда, ясно що тут значить ПР. Прем'єр, пісуар, чи просто пр-р-р-р? Чому чорний, а не фіолетовий? Чому перед виборами, а не після? Перед якими виборами? Чому "взує ", а не роздягне?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 10-7-2004 у 08:23


Тему пора закривати. Ніхто ні до чого тут не домовиться, нікому нічого не доведе бо у кожного стійка думка з того приводу. Двоє тихенько собі пішли геть з форуму, який їм не підходить. Зараз мабуть читають і регочуть. Або не читають - поїхали десь на відпочинок. А один з представників їх фанклубу записався у адвокати і доводить тут незрозуміло що. До речі, дуже схоже, що робить це у піддиктовку перших двох. Публіка починає засинати бо читати довжелезні пости ні про що, навіть з купою цитат і всіляких виділень, просто неможливо, і вирішує підбадьоритися версією про чорний PR і вибори. Але це уже не смішно і в даному контексті нагадує маразм. Тему пора закривати.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 10-7-2004 у 08:42


Алярм! Алярм!
Саме свіже правило на форумі порушено!
Забороняються повідомлення, у яких використовуються некоретні методи дискусії (зокрема організація "пасток", домислювання позиції опонента і т.п.)
Віднесення одного з дописувачів в до лав неіснуючого фан-клубу є не що інше, як домислювання його позиції. Стрілка курсора так і тягнеться до кнопки <<звіт>>.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-7-2004 у 12:27


2 polidrom: Браво! А то мені аж сльози на очі навертаються, так шкода пана Ігора, змушеного "читати довжелезні пости ні про що". Хто його змушує, наразі невідомо (не буду домислювати), однак Він Сказав - Тему пора закривати! Бо йому нудно! І - незрозуміло що. :D :baddevil:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-7-2004 у 00:35


Ігор МартинівА один з представників їх фанклубу
прошу я вас, ДВОЄ представників... :)
(самотньотУжливо) і Мені ніхто ніц не диктував... :(




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-7-2004 у 19:24


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Я не бачив конкретних запитань, які б примусили б до конкрених відповідей.
Тому, якщо Ваша ласка, ще раз...

Пристрасті щодо цих речей на ФоРуМі начебто трохи вщухли, тому не дуже хотілося ворохобити минуле. Просто,
1) як вже «підписався»…;
2) за вікенд тут трохи додалося і без мене. Ну як із моєю занудною вдачею таке пропустиш.
Тому спочатку самим переліком (те, що обіцяв)
1. Питання щодо нового Правила спілкування на ФоРуМі (залишаю за дужками власне ставлення до нього)
От мені ще цікаво. Якби я власноруч не визнав, жи то була провокація – мені зробили би зауваження чи це вважалося звичайною дискусією? (знак запитання)
2. Щодо того, хто кого коли захищає, кому робляться зауваження, а кому ні
(перед тим ув інший темі було здивування Роста, що йому зробили зауваження, а за таке саме п. Беляєву – ні),
а ще в іншій:

дивно… дуже дивно…
адміністрація Форуму в особі п.Андрія робить зауваження всім, окрім пана Бєляєва, хоча власне він звів тему до офтопік.
адміністрація не визнає, що власне вона першою перегнула патичку…
адміністрація каже, шо тему тре закрити у стані, коли на виказані зауваження нема відповіді.
це – не я, це, навіть, не Рост, це – Нормалайзер (в час прощання).
(цитата від Адміна)
Для себе такої сепарації я ніколи не робив. Хоча я відчуваю, що я можу 50 раз це повторити, а Ви мені все-рівно не віритимите. Проте я готовий захищати будь-кого на Форумі. Я не всі тексти читаю на Форумі, і думаю, те що я помічаю написане Вами, Dmy. викликано в першу чергу тим, що Ваші дописи мені цікаві і я їх ніколи не пропускаю
Тепер я (у відповідь)
…чи слід це сприймати, що мої тексти (Рост із Нормалайзером також тут присутні, просто я в емоції почав плутати імена), пане Андрій, Ви читаєте уважно, а тексти пана Беляєва – через два на третій? (знак запитання) А інакше, як так виходить? (знак запитання)
…Чи можете згаяти час і обсервувати якусь контраверсійну тему: хто що казав, хто кому що приписував, і хто кому за що і з приводу кого робив зауваження? (знак запитання) На що (на кого) саме реагували Адміни? (знак запитання) Яка кореляція? (знак запитання)
3. шодо відходу Роста з Нормалайзером
…вам не здається, якщо люди, які відверто виголошують шану ФоРуМу, кажуть, жи їм тут (до певної пори) було добре, тим не менше, йдуть звідси – то на те мусять бути поважні причини? (знак запитання)
4. Насамкінець запитання Роста
А тепер, я хотів би, щоб користувач Сергій Беляєв відповів на моє запитання, що стояло в дискусії "Аж сльозу прошибає".
…якщо вже хтось береться кваліфікувати, деякі висловлювання, як такі, що "потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України", то хотілося б знати, які статті Кримінального кодексу загрожували учасникам цієї теми. Бо інакше, це сприймається, як перехід до погроз (навіть, якщо назвати ці погрози попередженнями) за відсутністю аргументів.

Чому я навів не своє? Бо це питання із ПЕРШОГО, тобто засадничого посту. З нього, зокрема, тут усе почалося. Ніч з 25 на 26 червня (сьогодні 12 липня).
Маємо якісь потуги щодо відповіді (відповідей)?
Знову запитання, хоча, схоже ріторичне.

Як і обіцяв, навів усі поставлені питання. Це не означає, жи я зараз потребую на них відповідей. Це також не означає, жи я не знав (здогадувався) можливих відповідей, коли питав. Це лише означає, жи на запитання ніхто не відповідав та, схоже, й не збирався.

Тепер от свіженьке спостереження (порівн. із запит. №2).
Надходить чергова пропозиція: закрити тред – заважає, нудить, читати довго.
Розпатякуватися не буду – не встиг п. Ігор таке написати, як йому відразу навідповідали 3 кошики (є ще люди, яким свобода слова не байдужа, навіть якщо вона і не приносить реальних дивідентів:D ). Але от що зауважив.
Ігор Мартинів порушує останнє (за часом) правило спілкування на ФоРуМі. Йому робить зауваження Polidrom. Адміністрація мовчить. Коли щось подібне (то, доречі, ще питання) зробив я (мабуть попрошу присвоїти цьому правилу моє ім’я, яко першопроходця), мені було зроблено зауваження ще до появи правила (де ви, спостережливий пане Тарасов, відгукніться!)
Натомість Polidrom дуже швидко отримує своє зауваження від пана Андрія із "джентельменським набором" щодо офтопу, а також із побажанням змінити підпис. Читаємо підпис: цитата із, можна вже сказати, знакової постаті, не побоюся цього слова, живого класика (це не жарти – тутешній індекс цитування просто зашкалює) Сергія Беляєва (як шкода, жи він цього зараз не читає :(:rolleyes::saint: ).
Тобто що виходить: коли пан Сергій виголошував свою безсмертну фразу – все було гаразд, а як його один-в-один процитували – приберіть на фіґ! І шо воно такоє за подвійні штандарти? (ще Рост із Нормалайзером дивувались)

А ви, пане Мартинів, кажете: нудно. Читати треба уважно – стільки цікавинок і, блін, неоковирностей відшукати можна - зачухаєшся… Навіть після душу.

Окреме перепрошення Назару: відповів (здається) лише на перший пункт. Інші - іншим разом: і так вийшло задовго - МартинІву нудно.

Також окреме перепрошення пану Ігору МартинІву. Якщо Ви, боронь Боже, дочитали цей такий довгий тред до кінця - щиро перепрошую, але винен не я, а Ваша щира зацікавленність ФоРуМським життям. Вибачте за згаяний час.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 12-7-2004 у 22:49


Цитата:
Першим відправив користувач polidrom
Дуж-же доречне і слушне зауваження. Не зовсім, правда, ясно що тут значить ПР. Прем'єр, пісуар, чи просто пр-р-р-р? Чому чорний, а не фіолетовий? Чому перед виборами, а не після? Перед якими виборами? Чому "взує ", а не роздягне?


Думаю вичудово знаєте, що ПР - "інако" паблік рілейшинз (публічна політика). Чорний ПР - обливання брудом. Для Вас зроблять і фіолетовий. :lol::lol::lol::rolleyes:

А тему і справді пора вже закривати, бо тут уже накопичується лише якийсь негативізм.




Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 12-7-2004 у 23:11


2 Олександра Бабяк.
Вам же дали зрозуміти, що вибори тут не проводяться. Щодо закриття теми, то якщо не цікаво , не читайте і, тим більше, не пишіть сюди, а якщо читаєте то припиніть заклики до закриття теми. Я вам повторюю те що тут вже висловили Наталка і Dmy. Додам, що мене, наприклад, "Дамський топік" не цікавить. Але я не встрягаю туди з дудніням "треба закрити, треба закрити". От і вас попрошу, поводьте себе пристойно. Якщо хочете висловитися по темі, прошу дуже. Якщо ні, то краще помовчіть. Я розумію, що вам було "цікаво, хто кого взує". Але оскільки ніхто нікого не "взуває" і не роздягає, то це ще не значить , що "тему пора вже закривати". Якщо ви вважаєте, що тут відбувається якесь неподобство, чи вас особисто хтось образив, зконтактуйтеся з адміністрацією. Адміністратори мають достатні повноваження, для закриття теми. Ви, поки що, їх не маєте.

P. S. Relations, якщо вже бути точним, то це зв"язки або стосунки, а не політика, а public relations це громадські зв"язки. Ваш "чорний ПР" стосується цієї дискусії рівно настільки, наскільки чорний рояль стосується кукурудзи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 13-7-2004 у 00:41


Людиська, де ви живете? У мене таке враження, що живете ви не в сім"ї, не на роботі, не між друзями, а саме в цьому форумі. У наборі нулів і одиниць.
Особливо це стосується Dmy, який навдивовижу прискіпливо готує кожне зі своїх довжелезних повідомлень, незважаючи на те, що практично жодної реакції (принаймні такої, якої він хотів би) від адресатів не надходить. Мені здається, треба сприймати простіше те, що тут відбувається, ато це уже на симптоми якогось психічного захворювання схоже.
Опам"ятайтеся. Немає підстав ні для бурхливої поведінки Dmy , ні для "жестів" Роста і Нормалайзера. Особливо з огляду на анонімність цих осіб.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 13-7-2004 у 01:32


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
... Dmy, який навдивовижу прискіпливо готує кожне зі своїх довжелезних повідомлень, незважаючи на те, що практично жодної реакції (принаймні такої, якої він хотів би) від адресатів не надходить.

Я теж це зауважив. Dmy дійсно, грунтовно готує свої повідомлення в надії, що хтось з адміністрації на його запитання дасть таку ж грунтовну відповідь. Наразі адміністрація вибрала самий "корректний" метод ведення дискусій -- ігнорування опонента з його питаннями. І це при тому, що причиною цих "розборок", як я розумію, стали надто часті втручання адмінів у всі дискусії де брав участь легендарний Сергій Беляєв, при чому завжди на стороні останнього. Цьому користувачу зходило з рук все і погрози, кримінальним кодексом, як аргумент дискусії і оффтопи. Як на мене, ІМГО, всі ці погрози, оффтопи і пастки і не варті адміністрування. Загляньте для пикладу, в тред Чи заборонити дітям відвідувати богослужіння? або Ізоляція неповнолітніх від ідеологічного впливу. Скільки там було того, що тепер переслідується "поправкою "Беляв vs Dmy". Там чи не в кожному дописі т.зв. "додумування позиції опонента", "пастки" і офтопіки тощо. І що хтось постраждав, якісь сварки були? Хто хотів собі дискутував хто хотів ігнорував. І чи одна така тема була? Чи хтось, в результаті гримнув дверима? А тільки почали "заточені" поправки існуючих правил приймати і результат відразу -3. Що ті троє були тут найбільшими грубіянами, чи пустодзвонами? Господарям звичайно видніше, але я сподіваюся це не той результат якого вони хотіли.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-7-2004 у 06:19


...шановний полідром, я вставлю тут свої 5 коп.... :-) чому ж Вас, шановний, не цікавить тред,
де ми намагаємося обговорювати стосунки статей?... :-))) мабуть, для Вас всі проблеми в
цьому керунку давно вирішені... заздрю... поділіться досвідом, як Вам це вдалося. :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2004 у 08:53


Щодо питань Dmy. Даю відповіді
1 - так, але я не хотів публічно Вас соромити, що Ви не в курсі що Гренландія не є незалежною країною. Якби мені таку "мульку" підкинули, я би більше з тою людиною постарався не спілкуватися.
2а - колись так, тепер ні
2б- див 2а
2в - моя особиста справа
2г- рахуйте самі, якщо хочете
3 - вони дорослі люди, це їх справа
4 - не до мене, але мені відповідь також цікава




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-7-2004 у 09:03


Вибачте, мені також ця тема цікавіша за "дамську". Це спостерігаю по тому, як чсто куди заглядую. Це ні в якому разі не означає, що остання мені не подобається!!!!
У цій ж дісно цаковою буде майбутня відповідь адміністрації, принаймі з надією дуже сподіваюсь у тому, що вона дійсно буде:)
Дмитре, ніяких образ:) Мені дуже подобається Ваша послідовність.

Ігоре, не таємниця, що найкраще залагодження конфлікту і скандалу - це новий конфлікт-скандал на іншу тему. Це ми спостерігаємо в політиці та у громадському житті всього нашого піплу. І звичайно, що ці "жалюгідні" проблеми поруч з теперішнім політичним станом "дійсно ніщо", але якщо таки дочитати тред Дмитра до кінця, то можна прогледіти і деяку спільність цих процесів, особливо ( в ще не доказаних, але дуже очевидних) погрозах та залякуванні.
Але Ви праві в тому, що останній мій тред був довгий, нецікавий та малоінформативний, за що прошу вибачення.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-7-2004 у 09:06


О, пропустив відповідь пана Андрія...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 13-7-2004 у 09:08


(задумливо) конструктивний негативізм... хм?



З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 13-7-2004 у 09:49


polidrom 2
Я не мала на увазі вибори, я мала на увазі Вашу некоректність, не вихованість і т.д. і т.п. "Дамський топік" мене теж не цікавить, а якщо вам нічого кращого в голову не прийшлдо щоб написати, то не моя біда. І до адміну я за "захистом" не збираюсь звертатися.
І на останок, всі в кого вистачає глузду дану тему для себе закрили.




Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-7-2004 у 10:12


:) - останнє речення - то додумуванння:)



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2742
Реклама: