Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Чи варто міняти стереотипи у ставленні до китайських авто?
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-6-2007 у 13:37


Шановні, гадаю, тут треба внести певні корективи щодо китайських товарів.

Є два типи китайських товарів. Так, усі вони випускаються в Китаю (під тим лейблом Made in China), але є продуктом 1) західних фірм, 2) власні, «самостійні», розробки.
Отут, власне, Назар, певно, й мав на увазі моб. телефон якоїсь іменитої фірми, якого просто виготовлено в Китаї, руками надзвичайно дешевої (як борщ) китайської робочої сили. Але це є цілком фірмовий продукт конкретної західної фірми (Sony-Ericsson, Samsung тощо).

Така ж сама ситуація в китайському автопромі. Ще до розвалу Союзу в Китаї успішно працювали Volkswagen (власне, VW і Audi), General Motors, випускаючи (виготовляючи на місці!) там морально застарілі в себе, на Заході, моделі, які, проте, розходилися на новій батьківщині «на ура». І Vw i Audi, ясна річ, контролювали якість. І працють вони там і досі, успішно конкуруючи з внутрішнім китайським автопромом, якому до західного, як до неба.

Отже, всі ці автомобілі з тими такими дурнуватими назвами (Чері, Ґрейт Вол Дір, Бриліанс та ін.) – це продукт внутрішнього кит. автопрому, який поступається за всіма параметрами світовим зразкам. Дизайнерів вони залучають, мотори там як не крадені з старих японських, то якійсь напівліцензійні. Хоч і трапляються «законні» (випадок з Soueast Lioncel: там старий двигун Mitsubishi).
Настроювати шасі вони, як і варити кузов, вони теж іще нормально не вміють. Одно слово, випускають - є такий термін – незбалансовані автомобілі.


пс: Середня з/п китайського робітника на тому їхньому автомоб. заводі становить близько $150. І за ці гроші воні ладні ґарувати не то що понаднормово, а ще й у 3 (три) зміни.
А що робити, їх там як саранчі багато…
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-7-2007 у 12:19


Офф-топ, але не зовсім: Аеробуси будуть збирати в ... Китаї! :o http://www.korrespondent.net/main/196831/

Що наступне? Космічні ракети?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 2-7-2007 у 12:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Офф-топ, але не зовсім: Аеробуси будуть збирати в ... Китаї! :o http://www.korrespondent.net/main/196831/

Що наступне? Космічні ракети?


Так ця співпраця триває вже давно і писали про це теж вже давно. От хоча б тут:

http://english.people.com.cn/200206/26/eng20020626_98590.shtml

Карєспандєнт тільки тепер збудився... ;)




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2008 у 22:15


Таки китайці наступають.
Один мій колега (по натурі консерватор і не прихильних експериментів) уже пішов купляти Джілі. Ну що ж, принаймні якісь враження будуть.

Ще якийсь Ліфані зявився
http://market.autoua.net/catalog/cars/lifan/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-1-2008 у 09:28


Якщо вдасться відмовте...а ні ну то що зробите...
Ламають вони, з/ч нема, бють тим що дешево але зато є кондиціонер і вся електроніка...яка зроблена в економ варіанті, звісно це все ламається...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-1-2008 у 09:55


Ну чому, вже не так відверто ламаються, принаймі краще Джилі, аніж лада Каліна:)



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-1-2008 у 22:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну чому, вже не так відверто ламаються, принаймі краще Джилі, аніж лада Каліна:)

А я от притримуюсь протилежної думки. Калина зроблена на базі 2108/09, це перевірена роками і дуже вдала платформа. Двигуни теж хороші і перевірені часом - 1,6 літра 8-клапанник і 1,4 літра 16-клапанник. Тому раз - Калина є досить безпроблемною машиною, два - недорога в обслуговування + круглодобова наявність запчастин в магазинах, три - ліквідність. Поцікавтесь вторинним ринком на китайців. А то вийде, що купили "вічний автомобіль".
Крім того нафаршированість дешевою електронікою навряд чи краще, ніж її обмежена кількість. Та й та сама Калина - нічого їй не бракує. Електропідсилювач керма, електропакет, АБС, в березні-квітні почнуться поставки Калин з кондиціонерами.
Я от чую постійно, як сварять Калину, і спостерігаю цікаву річ - сварять її ті, хто має інші машини. Спеціально питався декількох власників Калин - ніяких нарікань нема.

ПС. Я не агітую за цей автомобіль в жодному разі, просто намагаюсь усунути несправедливість :) Чи купив би я сам цю машину? Якщо б я машини не мав, а треба було, і була сума до 10 тисяч уо, то напевно що так, бо альтернативи не бачу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-1-2008 у 11:04


Бог не милував лише одного мого знайомого, який придбав Калину. Що сказати - після двох місяців їзди відвалилась передня балка!!!!!!!:o:o:o:o:o:o
Можливо і 2108 свого часу був безальтернативним нормальним автомобілем, але зараз таки китайці кращі за каліни:)))




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-1-2008 у 14:20


Назаре, ніякої передньої балки в цьому автомобілі нема ;) Яка причина поломки? Може просто щось було погано прикручене? Ну то це означає всього лише, що не було проведено належним чином передпродажну підготовку. А це камінь в город салону, де купувалася машина і цьому твоєму знайомому, який, купуючи дешеву машину, не перевірив, як виконана передпродажка, або й потім сам не загнав до якогось майстра, щоб той проконтролював затяжку всього і всіх.

До речі, про висновки. Знайомий купив Мерседес Е-класу, рік машині. Він поміняв дві стійки, купу сайлентблоків і т.п. Каже "ломиться багато". І що, після цього відмовляти людей купувати Мерседеси?

ПС. До речі, про китайців. В чому саме вони є кращі?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2008 у 11:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
До речі, про висновки. Знайомий купив Мерседес Е-класу, рік машині. Він поміняв дві стійки, купу сайлентблоків і т.п. Каже "ломиться багато". І що, після цього відмовляти людей купувати Мерседеси?

Напевно ті Мерседеси вже в Китаї збирають (або з китайських запчастин):).
А якщо серйозно про якість, то думаю бренди і китайці рухаються назустріч один одному - бренди погіршуються в якості, а китайці покращуються. І взагалі скоро УСІ авто будуть складатися в Китаї, як це маємо з побутовою технікою (і яку усі купуємо!).





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-1-2008 у 12:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Напевно ті Мерседеси вже в Китаї збирають (або з китайських запчастин):).

Та ні, просто вони не для наших доріг, вірніше напрямків. В Європі навіть в "глухих" лісах таких нема :) Тому вони конструюють машини за іншими критеріями.
Просто платячи за Мерседес, ти отримуєш рівень. А не набір дешевої фігні, яка функціонально "така сама, як в мерседесі".
Пам`ятаєте перших китайців? Народ в салоні міг сидіти хіба в протигазі, так смердів матеріал внутрішнього оздоблення. Зараз з запахом краще. А з шкідливим впливом? Можна бути впевненим, що ті всі матеріали не впливають негативно на людину? Думаю, можна бути впевненим у зворотньому, бо дешево...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
А якщо серйозно про якість, то думаю бренди і китайці рухаються назустріч один одному - бренди погіршуються в якості, а китайці покращуються. І взагалі скоро УСІ авто будуть складатися в Китаї, як це маємо з побутовою технікою (і яку усі купуємо!).

Це мене жахає. З ностальгією згадую про японські касетні деки, які в мене були. Апаратура випуску початку вісімдесятих - вона ще і досі цілком справна і працює! Ні разу не поламавшись! Тільки куди тепер з касетами... А нова мало того, що не звучить, так ще й добре, якщо 2-3 роки витримає...
Але самі винні. Бо коли поруч стоятимуть два апарати, якісний, брендовий і китайський ширпотреб, більшість людей виберуть останнє. Бо дешево. От так і завалюється світ ширпотребом, а якісні речі відходять. Бо із-за небагатьох зацікавлених цілі заводи ніхто не буде тримати.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2008 у 16:46


Цитата:
Я не агітую за цей автомобіль в жодному разі, просто намагаюсь усунути несправедливість :) Чи купив би я сам цю машину? Якщо б я машини не мав, а треба було, і була сума до 10 тисяч уо, то напевно що так, бо альтернативи не бачу.

Тобто у порівнянні з Ланосом вони кращі?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-1-2008 у 18:15


Альтернатива у вигляді Логану є. Ото вже другий знайомий обміняв Сенса і Ланоса на Дачію. І в них волосся дибки стає, коли чують словосполучення Лада Каліна.
З того що я чув, машини вкрай незручні, вкрай неголовою придумані, дуже ламаються.
І стверджувати, що в них немає китайських складових я б не став.

Хоча визнаю, наразі китайці ще не дотягують своєю неламаємостю до ВАЗа, але не далеко відстають.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2008 у 00:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Я не агітую за цей автомобіль в жодному разі, просто намагаюсь усунути несправедливість :) Чи купив би я сам цю машину? Якщо б я машини не мав, а треба було, і була сума до 10 тисяч уо, то напевно що так, бо альтернативи не бачу.

Тобто у порівнянні з Ланосом вони кращі?

В мого батька Ланос. Їздили, знаємо. Повністю "бездушна" машина, просто для перевезення себе з точки А в точку Б, задоволення від їзди ніякого. А ще плюс декілька вагомих, як на мене, незручностей - невдале розміщення центрального дзеркала заднього виду, воно прямо перед носом, бокові дзеркала навіть в порівнянні з древньою вісімкою повна катастрофа, незручне розміщення руля (в батька колонка не регульована), не дуже добра обзорність і страшенно запотівають вікна - в дощ, а ще й вночі навіть самому в машині їздити дуже важко, навіть я б сказав небезпечно, нічого не видно. Керованість посередня, і то після заміни заводських амортизаторів хоча би на каяби. Занизька (як на мене) посадка, я постійно за щось бампером черкав. Ненажерливі - аж страх, 10 літрів на 100 км - це занадто. воно ж не субура якась. Рульова гримить - конструкційний недолік, на сервісі сказали - не ремонтується. Якісь кулібіни самі виточують спеціальні втулки, щоб вирішити проблему. Який жах, правда? Ніби ж не охаяний усіма ВАЗ, а такі проблеми ;) Коротше, так батько і їздить, з гримучим рульовим. Ну і бляха тоненька, я до такого ніяк не звикну - на крило не спирайся, бо загнеш, капот закриваючи руками не притискай з тієї ж причини. З плюсів - машини досить надійні. Але ну їх...
Так що я, при виборі з цих двох, теж би взяв Калину.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2008 у 01:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Альтернатива у вигляді Логану є. Ото вже другий знайомий обміняв Сенса і Ланоса на Дачію.

Я, коли в Дачії сиджу, у мене враження, що я в Таврії - такий самий бідний і недолугий салон. Стосовно експлуатації Дачій-Логанів, то вони дорогі в ремонті, як і всі Рено. Є ліцензія турецька і т.п, але це часто ще гірше, ніж неоригінальні запчастини на ВАЗ. А оригінальні таки нівроку дорогі.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
І в них волосся дибки стає, коли чують словосполучення Лада Каліна.

Нехай до бабки сходять віск злити ;) Ну смішно, насправді.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
З того що я чув, машини вкрай незручні, вкрай неголовою придумані, дуже ламаються.

Одна бабка на базарі сказала? В чому конкретно незручність? Я сидів в Калині, нічого такого не помітив, говорив з власниками - вони теж не скаржилися.
В чому виражена придуманість не головою? Як на мене все там в порядку як для машини такого класу і цінової категорії.
Стосовно ломучості - я вже говорив - це міф. Я постійно чую розповіді про страшенну ломучість ВАЗів, і навіть здогадуюсь. звідки ростуть ноги в цих байок. Ці машини купують ті. хто схильний економити. І вони економлять - на ремонтах. Щось застукало в Мерседесі - що зробить власник? Наступного ж дня поїде на сервіс. Щось застукало в ВАЗі. Що зробить власник? Буде їздити, поки воно взагалі не почне відвалюватись, розбивши попутно купу сусідніх агрегатів. Потім на базарі купить найдешевші запчастини, поїде до дяді васі, який задешево це поміняє, з порушенням технології виконання ремонту... От звідси і легенди про ломучість.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
І стверджувати, що в них немає китайських складових я б не став.

Наведи хоч один приклад. Є ВАЗівські оригінальні, є ліцензійні, з тих, що не поставляються на конвеєр, а йдуть тільки в магазини, є італійські (АД, Браді, Брембо...), іспанські (Спідан...), англійські (Лукас, Локхід...), німецькі (АТЕ, Сакс, Боге, Більштайн...) - це дуже неповний список. А от китайських я в руках ще не тримав жодної, при тому, що ринок запчастин для ВАЗ я таки знаю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2008 у 07:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Одна бабка на базарі сказала? В чому конкретно незручність? Я сидів в Калині, нічого такого не помітив, говорив з власниками - вони теж не скаржилися.

Якщо людина має достатню комплекцію (180-185см ріст і 100-110кг живої ваги), то для неї Калина не зручна, бо погано у ній сидіти. В мене знайомий з такими габаритами ледво виліз з неї (сидів спереду), і тому у зручності його враження від китайських авто є кращі - навіть ззаду міг нормально сидіти.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-1-2008 у 09:56


Повнсітю погоджуюся з думками Роста.
Від себе - дешевий сир буває в мишеловці, це відомо всім, але чогось люди думають що за 8 тис вони куплять хорошу машину з повним фаршем і вона буде служити довго і вчіно. Та зрештою, нехай купляють Джілі і всяке таке...буде більше статистики про їх надійність :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-1-2008 у 12:13


Аргумент по ломучості - "зачьот". Наразі не аналізував, та й навряд чи буду, не потрібно воно мені.
Стосовно постачальників запчастин - аналогічно, навіть не знав, що існує така кількість брендів (хіба окрім Боге, представниками яких на Україні ми є). Але якраз у цьому сегменті я маю справу з багатьма "не бабками", думку яких я поважаю. Та й вірю, що вона формувалась на основі певних фактів. Хоча доволі слизько напишу, бо саме факти мені не відомі.
І хочеться бути опонентом (руки сверблять аж), та не маю належної підготовки опонувати автомобільну тематику.

Салон в Дачіях дійсно ніякий, але я звик до салону в Канго (далеко не втік), і мені він здається вкрай рідним:))) Зате сидіти в ній і їхати мені надзвичайно приємно і зручно.
Свого часу мав велику потребу знайти собі автомобіль до 10 тис. Зупинився на голому Логані. І хоча зараз користуюсь службовою, і такої потреби аналізувати аналогічний ринок не маю.

І наскільки я зрозумів, що попередньо не начитавшись відповідних форумів описувати свою влансу антипатію до російських машин нема змісту:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2008 у 12:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
І наскільки я зрозумів, що попередньо не начитавшись відповідних форумів описувати свою влансу антипатію до російських машин нема змісту:)

То не в форумах справа :) Просто я їжджу на вісімці скоро уже 20 років. Я вже подумував, на що б поміняти, але я не бачу, на що! Справді. Машину за 20 тисяч я не тягну на даний момент, а в діапазоні 10 тисяч +/- трошки туди-сюди ніякої альтернативи, єдине, що буде нова. Але в мене є великий сумнів щодо того, що нинішнє нове, та ще й дешеве, буде краще мого 20-річного, яке я завжди тримаю в хорошому стані. Можна взяти щось типу б/у-шного Гольфа за ті ж 10 к, але навіщо мені інше б/у взамін мого нинішнього? Та ще й доплатити доведеться чимало. При тому, що про свою машину я знаю все, а про іншу - не відомо, що там буде під зовнішнім шаром марафету.
Ось така дійсність.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-1-2008 у 12:30


Ну і для більшої справедливості - в мене в гаражі Волга стоїть:)



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2008 у 20:43


А як на рахунок Авео в тому ж контексті. Все одно Калина краща?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2008 у 23:20


Знаю, що в Авейки були проблеми з кузовом - в свій час дуже активно на форумах обговорювались. Але я деталей не дуже знаю.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2008 у 08:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
То не в форумах справа :) Просто я їжджу на вісімці скоро уже 20 років. Я вже подумував, на що б поміняти, але я не бачу, на що! Справді. Машину за 20 тисяч я не тягну на даний момент, а в діапазоні 10 тисяч +/- трошки туди-сюди ніякої альтернативи, єдине, що буде нова. Але в мене є великий сумнів щодо того, що нинішнє нове, та ще й дешеве, буде краще мого 20-річного, яке я завжди тримаю в хорошому стані. Можна взяти щось типу б/у-шного Гольфа за ті ж 10 к, але навіщо мені інше б/у взамін мого нинішнього? Та ще й доплатити доведеться чимало. При тому, що про свою машину я знаю все, а про іншу - не відомо, що там буде під зовнішнім шаром марафету.
Ось така дійсність.

Я з тобою погоджуюся на 100% - у твоїй ситуації багато хто напевно вчинив би аналогічно. Але питання напевно варто ставити по-іншому: що робити тому, хто хоче купи перше авто за ~/+/- 10К (або не перше, але існуюче в катастрофічному стані, і не вартує вкладання грошей по догляду)? Я розумію, що ти хочеш сказати, що за 10-12К дуже хорошої машини не купиш, і всеодно прийдеться з нею помучитися.
Але все ж, наприклад, що вибрати:
1. б/у Гольфа чи іншу
2. Ланос/Сенс
3. Калину
4. Якогось Китайця
5. Авео
6. Ще щось, що я пропустив
7. Кинутися того ровера:)





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2008 у 09:10


Ну то може тоді краще нову "Волгу" брати?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-1-2008 у 09:17


1. Іномарку - можна брати але треба врахувати можливість ремонту і його вартість, тобто чи буде по кишені ремонт якщо щось станеться.
2. Сенс - однозначно ні (їх вже здажться нема, роблять ланоси але модель з МЕМз двигуном). Ланос з двигуном не менше 1,5 а ще краще 1,6 з кондюком і т.д. (якщо позволять фінанси) - непоганий варіант якщо не хочеться возитися з машиною впродовж кількох років або ж немає грошей на ремонт. Мінуси є звісно їх опускаємо.
3. Якщо немає стереотипів - як варіант сісти в Ланос, Калину, подивитися можливо проїхатися, що більше подобається - те і брати.
4. китаєць однозначно пас
5. Авео - тріскають стойки що тримають дах, по гарантії УкраАвто заварює їх (зробили спеціальні накладки) - але вибачте ну його нову машину і...тому вони падають в ціні.
6. Якщо в притик ідуть фінанси - можна розглянути б/у ланос або туж калину яким тільки рік. Виграємо в тому що машиа майже нова, причому як правило вже напічкана всім, і буде дешевше. При таком варіант треба провести добру діагностику і тоді можна зекономити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5534
Реклама: