Форум Рідного Міста

"Вибори" в Білорусі - буде Майдан?

Юрій Сєров - 9-8-2020 у 22:21

Щойно закінчилося голосування.
Виглядає, що Лукашенко банально намалював собі необхідний результат, поза 70%, навіть не пробуючи намалювати щось реалістичне.

Тепер питання, чи знайдеться якась сила (теоретично, це навіть Росія може бути), щоб запустити Майдан і скинути Лукашенка.
Мій прогноз, що ні. Закінчиться все розгоном людей.

Юрій Марків - 10-8-2020 у 21:51

Якщо цікаво бачити це майже вживу, то ось канал в телеграмі: https://t.me/nexta_live
Як видно, події розвиваються досить динамічно. Наразі виглядає так, що з боку силовиків - побиття, обстріл світлошумовими гранатами; з боку ж вулиці максимум це вистрілили в бік силовиків феєрверком. Я від "сябрів" навіть такого рівня протестів не очікував. Який буде результат - побачимо.

Питання в мене в іншому... Наскільки я розумію з коментів в жж Максима Мировича, навіть якщо протести призведуть до зміни влади на користь Ціхановської, то це не означає перелом ситуації, оскільки прозахідних кандидатів просто не зареєстрували - ось куди варто копати протестним натовпам. Тобто після теоретичної втечі Лукашенка - мали б бути нові вибори з реєстрацією тих кого не допустили. Отже, питання - припустимо, "вулиця" перемогла, тоді чи Ціхановська зробить цей вчинок, тобто чи оголосить справжні вибори...

P.S.: Тим часом, вбито людину вибухом світлошумової гранати...