Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Вибори" в Білорусі - буде Майдан?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-8-2020 у 22:21
"Вибори" в Білорусі - буде Майдан?


Щойно закінчилося голосування.
Виглядає, що Лукашенко банально намалював собі необхідний результат, поза 70%, навіть не пробуючи намалювати щось реалістичне.

Тепер питання, чи знайдеться якась сила (теоретично, це навіть Росія може бути), щоб запустити Майдан і скинути Лукашенка.
Мій прогноз, що ні. Закінчиться все розгоном людей.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-8-2020 у 21:51


Якщо цікаво бачити це майже вживу, то ось канал в телеграмі: https://t.me/nexta_live
Як видно, події розвиваються досить динамічно. Наразі виглядає так, що з боку силовиків - побиття, обстріл світлошумовими гранатами; з боку ж вулиці максимум це вистрілили в бік силовиків феєрверком. Я від "сябрів" навіть такого рівня протестів не очікував. Який буде результат - побачимо.

Питання в мене в іншому... Наскільки я розумію з коментів в жж Максима Мировича, навіть якщо протести призведуть до зміни влади на користь Ціхановської, то це не означає перелом ситуації, оскільки прозахідних кандидатів просто не зареєстрували - ось куди варто копати протестним натовпам. Тобто після теоретичної втечі Лукашенка - мали б бути нові вибори з реєстрацією тих кого не допустили. Отже, питання - припустимо, "вулиця" перемогла, тоді чи Ціхановська зробить цей вчинок, тобто чи оголосить справжні вибори...

P.S.: Тим часом, вбито людину вибухом світлошумової гранати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10271
Реклама: