Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  6    8
Автор: Тема: Аборт. Переривання чи дітовбивство?!
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-8-2011 у 15:52


На мою думку аборт це В Б И В С Т В О ! Окрім того, що я це розумію - я це відчуваю на рівні підсвідомості. Жити не допускаючи до вбивства (аборту) - це мудрість, котрої треба вчитися...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 20:05


Аборт- це гріх великий. Слава Богу не бувала в ситуації вибору. Певно не змогла би...вбити:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 4-9-2011 у 21:58


Цитата: Початково розміщене учасником Елена Войтович  
Аборт- це гріх великий. Слава Богу не бувала в ситуації вибору. Певно не змогла би...вбити:(

Так, звичайно величезний гріх і муки совісті до кінця життя. Але тим, хто не був у цій ситуації вибору важко уявити такий стан дівчини, що наважилась на такий вчинок. Та й причини різні бувають у цьому житті... Я притримуюсь думки: "Не суди й несудимою будеш...". В кожного свій життєвий шлях.
І дуже прикро, що в нашій країні не дуже звертають увагу на цю проблему... Хоча, ні, звертають, проте ніц не роблять, щоб зарадити таким випадкам.
Гадаю, якби провести агітацію серед молоді, що у випадку такого страшного вибору можна звернутись до психолога, який порадить, допоможе. І буває часом, що нема кому виговоритись про наболіле, коли дівчина відчуває себе самотньою і розгубленою, боячись батьків і осуду найблищих людей, ще якщо вона невпевнена у гіпотетичному батькові дитини або він відмовився від них... То, мабуть, ніхто не візьметься позаздрити цій дівчині. Ось якраз дуже класно було б, щоб такі спеціалісти були у школах чи вузах.
Чомусь ми, українці, скептично ставимось до відвідин таких лікарів, психологів...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 20-12-2011 у 18:43


Щоденник ненародженої дитини


5 жовтня. Сьогодні почалось моє життя, хоч мої батьки про це поки що не знають. Я дівчинка, у мене буде русяве волосся і голубі очі. Все вже визначено, навіть те, що я буду любити квіти.

19 жовтня. Дехто вважає, що я ще не людина. Але я справжня людина, також як маленька крихта хліба все ж таки є справжнім хлібом. Моя мама є, і я також є.

23 жовтня. Я вже вмію відкривати рот. Подумати тільки, через рік я навчусь сміятись, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде «мама».

25 жовтня. Сьогодні почало битись моє серце.

2 листопада. Я кожного дня помалу росту. Мої руки і ноги починають приймати форму.

12 листопада. У мене формуються пальчики – смішно, які вони маленькі. Я зможу гладити ними мамине волосся.

20 листопада. Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Яка ж вона, напевне, щаслива!

23 листопада. Мій тато з мамою мабуть думають, як мене назвати.

10 грудня. У мене росте волосся, воно ніжне та русяве.

13 грудня. Я вже трошки бачу. Коли мама принесе мене в світ, він буде наповнений сонячного світла і квітів. Як хочеться по швидше побачити свою маму.

24 грудня. Цікаво, чи чує мама тихий стук мого серця? Воно б’ється так рівно. У тебе буде здорова маленька дочка, мама!

28 грудня. Сьогодні моя мама мене вбила…




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 20-12-2011 у 18:44


Цей "щоденник", на мою думку, є найбільш повною відповіддю на запитання...:(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лариса Молодіна
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 26-9-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-1-2012 у 12:56


аборт - це страшно,і для самої жінки,як ана нього наважилася, теж. Загалом я проти абортів,але є й інша сторона медалі, коли його мусово зробити за медичними показаннями, коли існує ризик загибелі для матері або народження дитини-інваліда (напр.,якщо вагітна захворіла краснухою). як чинити тоді?.. в такій ситуації ще складніше...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Inna Syvokin
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 2-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 4-5-2012 у 22:07


Цікаво, що багато чоловік в один голос кричать: "це вбивство". А право жінки хтось враховує? Якщо коханий жінки покинув її, матеріальне становище не дуже, то що робити? Народжувати дитя, щоб воно жебракувало? І себе жінка прирікає на самотнє життя, бо чоловіки в нашій країні не беруть жінок з дітьми. І все життя така жінка може покласти, щоб хоч якось прогодуватися своє життя... Мені шкода жінок, яким доводиться йти на аборт, але я їх не осуджую. Що не кажіть, але життя в нашій країні дуже тяжке...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-5-2012 у 22:11


Якщо все вже так погано - можна просто відмовитися від дитини. Принаймні вона житиме. І може колись подякує, що їй подарували життя. А що краще - не жити чи жебракувати? Відповідь здається є очевидною.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Каріна Крутченко
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 30-3-2012
Нема на форумі


[*] написано 7-5-2012 у 23:20


це взагалі жах....ніколи б про таке навіть не подумала!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-8-2012 у 22:01


Імхо, цей малюнок якраз все вищесказане яскраво демонструє.

pY4QhXF2dEU.jpg - 92kB




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лілія Ковалик
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 5
Зареєстрований: 19-11-2012
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-11-2012 у 20:26


Аборт в будь, якому випадку вбивство! Звичайно, коли лікарі 100% впевнені що і мати і дитина помруть, то вибирають життя. В Італії є жінка, яку визнали святою тому, що вона дала нове життя своїй дитинці при цьому, що сама після родів померла. От це і є гідний вчинок.
Проблема полягає в тому, що мало говорять про це. А ви знаєте що за роки незалежності в Україні було зроблено понад 30 млн. абортів (і це лише офіційні дані). Чом би не запровадити в школах, університетах певні семінари де подавали б правду про аборти, засоби контрацепсії... можна було б влаштувати певні перегляди фільмів такі як "Німий крик", "Щоденник ненародженої дитини", "Ціна сексу" та багато ін.
Відкриймо свої серця до потреб найнезахищеніших наших ближніх - ненароджених діточок. Молімося і працюймо для збереження їхнього життя!!!
Варто переглянути: Щоденник ненародженої дитини




неважливо скільки днів у твоєму житті, ВАЖЛИВО скільки життя у твоїх днях
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 26-11-2012 у 21:07


Знаєте, я вже на цю тему наговорилася давніше, але з того, що вразило нещодавно, була відповідь якогось архімандрита Рафаїла (Кареліна) матері, котрій після чотирьох кесаревих лікарі відкритим матом заборонили вагітніти, і запропонували стерилізацію. У неї четверо дітей, але ось її питання (по пам’яті, та суть збережено) - Я знаю, що будь-яка (!) контрацепція, навіть презерватив - це смертний (!) гріх, а жити, як брат і сестра ми з чоловіком не готові, що буде, якщо я завагітнію і помру? Відповідь: Ви потрапите до раю, бо це мученичество, а, отже, угодне Богу.
Ніби трохи не по темі, але мене вразило, що Богу може бути угодна смерть матері чотирьох дітей, молодшому з яких - рік. Може, о. Рафаїл також вважатиме цю жінку святою, але в мене інша думка, і інше слово для неї. Яке - я також уже писала.
Так що - не будемо про "будь-які випадки". Будь-які - значить, усі, а усіх ми не знаємо.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лілія Ковалик
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 5
Зареєстрований: 19-11-2012
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 27-11-2012 у 19:22



Цитата:

будь-яка (!) контрацепція, навіть презерватив - це смертний (!) гріх, а жити, як брат і сестра ми з чоловіком не готові

Існують природні способи планування вагітності, про які розказують на передшлюбних науках, і використовувати засоби контрацепції в такому випадку непотрібно. Достатньо виділити 10 хв. на день щоб поміряти температуру тіла, і декілька днів на місяць утриматися від статевих стосунків.




неважливо скільки днів у твоєму житті, ВАЖЛИВО скільки життя у твоїх днях
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 27-11-2012 у 22:12


Цитата: Початково розміщене учасником Лілія Ковалик  

Цитата:

будь-яка (!) контрацепція, навіть презерватив - це смертний (!) гріх, а жити, як брат і сестра ми з чоловіком не готові

Існують природні способи планування вагітності, про які розказують на передшлюбних науках, і використовувати засоби контрацепції в такому випадку непотрібно. Достатньо виділити 10 хв. на день щоб поміряти температуру тіла, і декілька днів на місяць утриматися від статевих стосунків.

Пані Лілю, моя лікар, гінеколог з тридцятирічним стажем роботи, має, як вона сама жартує, в анамнезі, безліч історій про дітей, що з’явилися (або, на жаль, не з’явилися) на світ саме через природні способи планування вагітності. Сподіваюся, на передшлюбних науках розповідають, що базальна температура залежить від великої кількості чинників, окрім днів плідності, таких, як, приміром, застуда, запалення внутрішніх органів, про які жінка може навіть не знати, стреси, алкоголь, втома, нервове перенапруження, фізичні навантаження, недостатній час сну, тощо... Ви мені повірте, я понад сім років ті графіки малювала, вони мені в кошмарах снилися, доки я нарешті не знайшла свого лікаря, яка мені дещо популярно пояснила. Результат - довгоочікувана дитина, і спати я нарешті змогла, скільки треба, без пробудження у певний час і термометрів де не треба. А щоби після чотирьох кесаревих ризикувати, використовуючи природні методи - то слів немає. Ні, ну може, в паралельному світі вони не на 90% спрацьовують, як часто переконують нас священики, а узагалі на всі 100%, я не в курсі, зате трохи знаю жінок. І цей метод теж.
Я ніяк не можу втямити, до речі, чим саме "святим" отцям не догодив презерватив, або сперміциди, і чого це дехто з них, прикриваючись Богом, лізе в шлюбне ліжко, повідаючи, що там можна робити, а що ні. Не хотілося би здатися прихильницею абортів, я такою не є, за вагітність небоги ми з нею боролися, як левиці, і відбилися, хвалити Бога, від аборту - я просто з недовірою ставлюся до таких пастирів. Вже доходить до відвертого пересмикування, маніпулювання, заяв "уся контрацепція - це гріх, убивство", і багатьох інших сумних та сумнівних речей. Лишимо Богу Богове. Це не відміняє мого вкрай негативного ставлення до абортів. Я цілком згодна, що про це треба говорити, писати, переконувати, відмовляти від них, і плакатиків у ЖК для цього замало. Але життя є життя, воно не чорно-біле і неоднозначне.
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/11/15/870766.html
Ви про це, напевне, чули. Це виняток, згодна. Але й таке теж буває.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Шіпка Маріанна
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 4-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2015 у 20:14


Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  

Пані Лілю, моя лікар, гінеколог з тридцятирічним стажем роботи, має, як вона сама жартує, в анамнезі, безліч історій про дітей, що з’явилися (або, на жаль, не з’явилися) на світ саме через природні способи планування вагітності. Сподіваюся, на передшлюбних науках розповідають, що базальна температура залежить від великої кількості чинників, окрім днів плідності, таких, як, приміром, застуда, запалення внутрішніх органів, про які жінка може навіть не знати, стреси, алкоголь, втома, нервове перенапруження, фізичні навантаження, недостатній час сну, тощо... ..

Розповідають. От тільки у багатьох випадках (інструктори з МРП підтверджують) непланована вагітність настає через те, що десь там ризикнули... Раз ризикнули - нічого, другий раз - і т.д... Звісно, деколи ризикувати можна, але ж не після 4 кесаревих... :(Щодо її ситуації, мало хто мене зрозуміє: християнство (справжнє, а не імітація) - апріорі подвиг (якщо не мучеництво). Але мучеництво - це не лише один день помучитися, а й щоденна боротьба (що приносить часом більше користі і є більш відповідальним). Без сексу ще ніхто не вмер (тим більше, що навіть ППС без відкритості на зачаття ("я" допускаю, що можу завагітніти) є по суті контрацепцією - яка може бути відкритість на зачаття в такій ситуації?)

Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  

Я ніяк не можу втямити, до речі, чим саме "святим" отцям не догодив презерватив, або сперміциди, ...

Папу Івана Павла ІІ теж вважаєте "святим", а не Святим? До речі, ось що він написав і про контрацепцію, і про штучне запліднення: http://www.pro-life.vinnica.ua/personaggi/evangelium_vitae.pdf (п. 13)

На підтвердження написаного Папою Павлом VI
Гарна стаття про абортативну контрацепцію і не тільки: http://www.unavoce.ru/library/humanae_vitae.html (якщо сь є в подібних документах, то це офіц. вчення КЦ, яке не змінюється ніколи)


Цитата:

Використання гормональної контрацепції, а також спіралей супроводжується смертю вже зачатого ембріона. Застосування цих засобів рівнозначне аборту, лише більш цинічному та лицемірному, оскільки «операція» виглядає «безкровною», а люди, котрі її зробили, вважають себе незаплямованими вбивством.

Як діють пігулки смерті?

Ефективність пігулок обумовлена кількома механізмами.

1. Придушення овуляції

2. Зменшення рухливості сімені

3. Абортивний ефект, котрий полягає в порушенні здатності внутрішньої стінки матки прийняти запліднену яйцеклітину, що призводить до загибелі вже зачатого ембріону.

Абортивний ефект спрацьовує приблизно у 10% випадків.

При використанні гормональних контрацептивів із низьким вмістом гормонів зростає ймовірність зачаття.

Спіраль

Спосіб дії спіралі — абортивний!

При наявності внутрішньо маткової спіралі зачаття все ж відбувається, як показують ранні тести на вагітність. Однак спіраль не допускає імплантації дитини в матку, тож вона помирає, найчастіше у віці 7-10 днів.

Оскільки зачаття відбувається ще за два тижні до менструації, а спіраль позбавляє дитину життя найчастіше в цей період, у жінки, все ж таки, з’являється кровотеча, і вона думає, що вагітною не була, хоча якраз навпаки. Але позбавити життя дитини в старшому або молодшому віці (6 днів або 3 місяці) — це одне і те ж.

Чи можна збудувати щастя на крові?

Іноді в процесі боротьби за життя дитині, все ж таки, вдається вжитися в матку, і у матері немає менструації. Спіраль намагається відторгнути дитину з матки і після її імплантації. І в такому разі не можна робити аборт! Спіраль не викликає народження дефектної дитини.

Презерватив — не врятує

Використання презервативів не захищає від зараження вірусом папіломи, який викликає рак матки.

Американський національний інститут здоров’я, заява щодо раку шийки матки, 1996

Презервативи — ненадійний захист від СНІДу. Латекс, з якого виготовляються презервативи, має пори розміром 5 мікрон, а голівка сперматозоїда має в діаметрі 3 мікрона, вірус імунодефіциту людини має розмір 0,1 мікрона, збудник сифілісу має 1,5 мікрона, збудники гонореї — 0,5 мікрона, вірус герпесу — 0,3 мікрона. За даними американських вчених, ризик зараження СНІДом при використанні презервативу складає більше 31%. Тому Міністерство медичної промисловості США зобов’язало виробників презервативів розміщувати на упаковці попередження про їхню неефективність. Тепер у США, на автоматах в яких продаються презервативи, стоїть попередження: УВАГА! Презервативи не захищають вас від сніду!

Тож організації і люди, які рекламують презервативи як захист від СНІДу, дезінформують людей і піддають їх небезпеці.

Жоден із сучасних видів контрацепції не дає 100-відсоткової гарантії.

60-70 % абортів здійснюються після використання контрацептивних засобів.

Навіть якщо запобіжні засоби не мають абортивного характеру, їхнє використання може призвести до:

— зачаття небажаної дитини;

— як наслідок — дітовбивства.

Таким чином контрацептивне мислення не має морального виправдання.

Що ж врятує?

Порятунок — у любові до дітей. Не треба боятися дітей. Заради дітей варто йти на жертви. І тому, незважаючи на те, як відбулося зачаття, незважаючи на обставини, на те, бажана дитина чи неочікувана, здорова вона чи хвора,

Полюби її та дозволь їй жити!

Порятунок — у природному плануванні сім’ї, яке базується на спостереженні за своїм організмом. Методика є абсолютно безпечною та безкоштовною. Пізнавши свій організм, жінка може у повноті зрозуміти свою жіночу сутність і керувати плідністю, приймаючи відповідальні рішення.

Порятунок у тому, щоб берегти дошлюбну цноту та шлюбну вірність, оскільки людина не має права реалізовувати свій статевий потяг за межами шлюбу, який є Святим Таїнством.

Секс поза шлюбом не лише калічить долі, але й часто закінчується дітовбивством.

Джерело: zazhyttia.org.ua



http://www.family-institute.org.ua/novini/articles/sposib-diji-spirali-abortivnij-jak-dijut-pigulki-smerti.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-1-2015 у 20:22


Пані Маріанно, у мене давно вже власне ставлення до релігії та її догм, і те, що мучеництво чомусь має бути угодним Богу, у мене особисто викликає глибокі сумніви. Я не говорю про самопожертву "душу покласти за друзів своїх" - але кому буде погано, якщо жінка і мати чотирьох дітей буде отримувати задоволення від усіх аспектів життя? Богу? Та дискутувати на цю тему не буду, бо фрази штибу "дитина (!!!) помирає у віці 7- 10 днів" мені сказали все, що я хотіла знати. Близько 80% зачать закінчуються тим, що запліднена яйцеклітина не може закріпитися у матці - без усіляких протизаплідних, але поки що ніхто не додумався оголосити це убивством, а жінку - убивцею. Таке поле неоране... А з приводу "без сексу ще ніхто не вмер" - таки-так, але я все рівно не втямлю, чому, приміром, молода здорова жінка не може зробити собі перев’язку труб, і насолоджуватися життям, у тому числі й статевим, із коханим чоловіком, не ризикуючи своїм здоров’ям. Або чоловіку перев’язатися... Ну та це мої таргани в голові. Хоча часом доходить до клініки, коли, приміром священник тисне на молоду дівчину, аби та "покаялася у гріху аборту" (у дівчини була трубна позаматкова вагітність). Утім, це я просто товчу воду в ступі.
Папу Івана Павла ІІ дуже шаную, але лайтеся, я православна. І, вже не конфесіально, а суто по-людськи, вважаю ідіотизмом питати у священника порад із серії "В якій позі треба кохатися із чоловіком?" - Богу до того діла немає жодного, а батюшці й поготів.
Ще раз, востаннє, мабуть, повторюся - я проти абортів, і то категорично; якщо у жінки більше однієї клепки в голові, рано чи пізно вона пошкодує про те, що робила аборт. Але терпіти не можу пересмикування.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-1-2015 у 10:54


Це - філософське питання. Атеїст, наприклад, тобто такий такий, хто вважає, що гомо сапієнс сапієнс - прямий предок мавполюдини, а а ще раніше - мавпи, а ще раніше - такого собі гризуна, що скакав по предковічних деревах, а ще раніше - земноводного плазуна (у спадок від котрого нам лишився кольоровий зір) і так далі аж до початку часів та еволюції, тобто до клітини у киплячому земному бульоні, - отже такий вважатиме, що це звичайне переривання, або ж регулювання популяції такого виду живої істоти на землі як людина. З усіма наслідками, що випливають із цього. Віруючий у Бога, напротивагу атеїстові, вважатиме, що Людина - розумна істота, вінець Божого творіння, наділена душею, ходить під Богом і є центром Всесвіту (також з усіма наслідками, що випливають із цього, не забуваймо сказати) - то це, звичайно, вважатиметься убивством.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-1-2015 у 12:05


Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  
... А з приводу "без сексу ще ніхто не вмер" - таки-так, але я все рівно не втямлю, чому, приміром, молода здорова жінка не може зробити собі перев’язку труб, і насолоджуватися життям, у тому числі й статевим, із коханим чоловіком, не ризикуючи своїм здоров’ям. Або чоловіку перев’язатися... (виділення моє. - П.Г.)

?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ирина Карбенина
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 13
Зареєстрований: 17-12-2014
Нема на форумі

Настрій: все добре

[*] написано 13-2-2015 у 03:16


Так, це дуже великий гріх. Але в мене є одна знайому, яка зробила аборт, бо вона завагітніла ,коли вони з чоловіком приймали антибіотики і гінеколог сказала, що це дуже-дуже погано саме на початку вагітності, коли плод ще не зафіксувався. В таких ситуаціях я не можу сказати, що це вбивство... Бо зовсім інша справа, коли здорова дівчина робить аборт, бо ума нема...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1164
Реклама: