Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Copyright
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 11-10-2003 у 23:15
Copyright


Форум Рідного Міста не був, не є і навряд чи буде найпопулярнішим форумом Уанету. Проте, цей Інтернет-проект містить дуже багато авторських матеріалів та претендує стати одним з найбагатших цінним змістом українських форумів. Форум постійно наповнюється цікавими та корисними матеріалами, авторами яких є учасники Форуму.
Ми розуміємо, що такі матеріали вимагають певного захисту від несанкціонованого копіювання та використання. Тому, з метою захисту прав інтелектуальної власності учасників Форуму та самого Форуму Рідного Міста, Адміністрація Форуму визначає правила використання (copyright) інформаційних матеріалів Форуму Рідного Міста. Далі слідують власне самі правила.


1 Авторські права на матеріали повідомлень належать користувачам Форуму Рідного Міста (далі Форум) – авторам повідомлень (якщо у повідомленні явно не зазначено іншого автора).

2 Реєстрацією та публікацією матеріалів (повідомлень) користувач Форуму надає Форуму Рідного Міста право використовувати (розповсюджувати) матеріали. Про використання адміністрацією повідомлень поза проектом Форум Рідного Міста автор попереджається по е-майл та службу u2u. Після попередження він в 7-денний термін може заборонити використання свого повідомлення. Якщо заперечення у вказаний термін не було, Форум Рідного Міста вважає, що отримав автоматичну згоду на використання матеріалів.

3 Авторські права на збірки матеріалів, дискусії, результати голосувань, структуру Форуму та інші синтетичні (утворені в результаті функціонування Форуму) матеріали належать Форуму Рідного Міста.

4 Дозволяється вільне копіювання (передрук) матеріалів Форуму для некомерційного використання за умов:
4.1 Обов'язкового зазначення на початку або наприкінці матеріалів з Форуму Рідного Міста стрічки “Форум Рідного Міста http://misto.ridne.net/”, для електронних копій розміщення прямого посилання вигляду “<А HREF=http://misto.ridne.net/> Форум Рідного Міста” або безпосереднього прямого посилання на матеріал.
4.2 При копіюванні окремого повідомлення є обов'язковим зазначення інформації про автора повідомлення (псевдонім автора).
4.3 Повідомлення не містить останній рядок “Передрук заборонено”.
4.4. Не порушуються додаткові умови передруку, що накладено автором повідомлення.

5. Користувач має право уточнити умови передруку свого повідомлення. Наприклад, завершити повідомлення рядком “Передрук заборонено”. Дотримання цих додаткових умов є обов'язковим при використанні (передруці) інформації з Форуму Рідного Міста.

6. Без письмового дозволу Адміністрації Форуму Рідного Міста заборонено передрук повідомлень які мають останній рядок “Передрук заборонено”.

7. Без письмового дозволу адміністрації Форуму Рідного Міста заборонено передрук та використання матеріалів для комерційного використання та передрук з порушенням умов пп. 4, 4.1, 4.2, 4.3., 4.4

8. Умови комерційного використання матеріалів Форуму Рідного Міста в обов'язковому порядку повинні бути узгоджені з Адміністрацією Форуму.

9. Усі повідомлення, що опубліковані до моменту публікації цих правил, вважаються такими, що автор не наклав на них жодних додаткових обмежень. Якщо автор хоче накласти обмеження по передруку повідомлень на існуючі повідомлення, він повинен належним чином відредагувати повідомлення до 11.11.2003 року.

10. Усі права на проект “Форум Рідного Міста” (включно з ідеєю, назвою, дизайном та іншими атрибутами) належать РІДnet - http://ridne.net .

Нагадуємо, що Адміністрація Форуму не несе відповідальності за можливі порушення прав інтелектуальної власності в повідомленнях користувачів. Проте, Адміністрація Форуму просить користувачів поважати права інтелектуальної власності при передруці, цитуванні чи перекладі чужих матеріалів. Адміністрація залишає за собою право боротися з порушеннями прав інтелектуальної власності у випадку встановлення таких фактів.
При порушенні прав інтелектуальної власності учасників Форуму щодо їхніх повідомлень Адмінстрація Форуму надаватиме допомогу авторам щодо захисту їхніх прав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1730
Реклама: