Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  6    8
Автор: Тема: Створення віртуального кліпу для гурту "Плач Єремії"
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-10-2003 у 22:15


Так, Назаре, "Клітка з Левом" краще. По-перше, мій улюблений еротичний кліп - це те, що виникає в уяві, коли я слухаю цю пісню.:rolleyes::saint:: По-друге, вона коротенька. ;) Її, мабуть, важко буде перенаситити :) А по-третє, реальний кліп на неї я дивитимусь з валер’янкою. :D



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 29-10-2003 у 09:14


попередній комент навряд чи належав Назарові, але чому б і не Клітку? От Наталка й почне



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-10-2003 у 09:48


Навряд?
Чому, належав Назарові...

Ой Наталю, я й не думав що то еротика вийде, але давайте накінець шліфанемо Грифона, ну я вас дуже прошу.

До речі, в Грифоні шось мало проглядаються Наталчині ідейки:D
Фіш, ти мені тоді у2укни, шо там негаразд, а я покорегую. Гарзд?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-10-2003 у 10:31


А в мене й не було ніяких особливих ідейок, Назаре - на жаль для мене ж таки. :) Саме тоді я не бачила Форуму на роботі (втім, і зараз майже не бачу :( ), а коли приходила додому, бачила такі родовища, що винаходити наново лісапет (як кажуть на ровер у моєму рідному селі Дударків) не було сенсу някого... Ви прекрасно впорались і без мене! :D
2 fish: Не Назар про Клітку з левом згадав? Знову я щось переплутала? :(




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-10-2003 у 10:44


Ай, не туди йде розмова. Так завжди, коли хочеш поуникати всяких хитрих методів завести дискусію, то виходитьт якось нетактовно...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 29-10-2003 у 12:56


та я ж і написала. що мала на увазі: якби трошки визначитися з основною ідеєю кліпу і підкреслити те, що її розкриває, те ж, що не працює на основну ідею має вигладати як другорядне, бути трошки приглушене. Себто, питання: яку проблему ми розкриваємо? Для мене то в найзагальнішому розумінні була проблема самовизначення.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-10-2003 у 13:11


Для мене - досягнення недосяжного.
Тобто як би ти там собі життя не планував - воно таким не буде і грифоном ти не станеш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-10-2003 у 13:47


Тобто, окірм інформації, що несе музика та текст ми ще доносимо ще одну лінію, чи працюємо вже з відомим.

Я трохи банальніше до того віднісся, просто хтів сюжети світломузику, які будуть оприємнювати сприйняття вже проробленої роботи музикантів та поета...

Ну що ж, в такому ключі є над чим попрацювати, будемо імпровізувати. Йде полювання на вільний та сприятливий час.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 29-10-2003 у 13:58


не варто так окремо сприймати, і музика, і текст, і сюжет мали би якраз промовляти про одне - хіба що різними способами.
З думкою твоєю, Олексію, не можу погодитися, у мене романтик все одно з вух лізтиме і проказуватиме, що недосяжне все одно не може не вабити і не забирати добру частку наших думок і навчати людей, що тим не треба перейматися - все одно що забрати у дітей Святого Миколайчика.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-11-2003 у 09:47


Вчора по 5 каналі бачив новенький кліп однієї львівської співачки. Там всередині кліпу фігурував прикордонний пост, з табличкою Україна, потім фігурував митник, який провіряв документи нашої діви і ще шось, наразі забув з того, що мені здалось аж занадто знайомим.
Ну може я то гарячкую зара, але я був присутній в одному моменті з"йомок (тобто проходив поруч:)), і кліп знімався, коли вже наша ідея була повністю викладена....

І чого у мене такий настрій?:(




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-11-2003 у 12:24


??????
себто, були явні запозичення? Не могло бути просто "дурні люди думають однаково"?
А що за співачка? І що за пісня?
Якщо Назар має рацію, може є сенс зробити це обговорення закритим для непосвячених, щоб ліві не могли переглядати?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-11-2003 у 12:35


Таню, я не маю рації, та й мені не шкода.
Я ділюсь фактами, і таки наразі прихильник ідеї, що люди можуть думати однаково, лише хтось з них про це мусить подумати першим і оприлюднити:D

Котів і Грифонів у тому кліпі не було.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-11-2003 у 15:09


а... ну тоді це може означати одне: те, що я мала за свіжу ідею, за врємя путі встигло трошки скиснути...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-11-2003 у 15:20


Скажи чесно - тобі шкода чи ні?
Мене більше хвилює процес написання, ніж все решта, тому мені абсолютно геометрично як воно знаходить собі продовження далі.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-11-2003 у 15:45


мабуть відповідь буде скорше - ні.
Навіть якби хтось його повністю насправді поцупив... от зараз подумала... для порядку б побурчала, погаласувала, але в глибині душі дико б з того тішилася.
такі ми є - люди...




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-6-2004 у 15:07


Щойно, коли у офісному вінампі пролунав "Грифон", мені мої згадали за ті часи, коли три доби грала одна і таж композиція...
Це було саме тоді, коли ми писали цей кліп, ну і композиція лунала відповідна:)
Мені сподобалось, і це приємні спогади:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1437
Реклама: