Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: IP-телефонія! Порадьте
Maluy
Дійсний член
***



Повідомлень: 111
Зареєстрований: 24-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер!!!

exclamation.gif написано 20-3-2004 у 18:52
IP-телефонія! Порадьте


В мене стоїть виділена лінія! Я б хотів без всяких додаткових пристроїв зробити собі домашню IP-телефонію! Де можна дістати програмульку, або що для того потрібно???
Буду вдячний за ваші поради та рекомендації:sing:




Завжди ваш *** maluy ***
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-3-2004 у 20:27


Ну подзвони на AZ-international або в Уарнет - тобі розкажуть детально і про програмні, і про апаратні засоби, бо вони в цьому зацікавлені, ти ж приноситимеш гроші за розмови. Сказати можу тільки про власні враження - через програмку надзвичайно фіговий звук, бо пакети йдуть через звуковуху не найкращої якості, натомість через апаратний ІР-телефон доволі терпимо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 22-3-2004 у 14:56


За УАРнет не знаю, а от AZ-international використовує сервіс Net2Phone (його сторінка www.net2phone.com). Можна скачати безкоштовно з їхнього сайту програмку для дзвінків з компьютера, а у AZ-international зробити(завести) рахунок сервісу Нет2Фоне...

Щодо якості зв"язку через комп"ютер (програму) скАжу наступне: при розмові звук не є "фіговий", просто можливе технічне "випадання" пакетів (відповідно в розмові пропадають окремі частини слів), це пов"язане з "порізкою" вашої розмови на пакети, після передачі яких через Інет зворотня реконструкція ланцюга тих самих пакетів може відбуватися з втратами через, наприклад, затримку одного або декількох пакетів, тому "хто не встиг - той запізнився" ;)
Ось чому "якість" звуку тут пов"язана скоріше з якістю лінії зв"язку, а точніше з його стабільністю.
...Ага, ще на якість може впливати потужність компа, бо Ваша розмова "оцифровується" з обраним Вами алгоритмом компресії (пів-дуплекса - гірше звук, менші вимоги та повний-дуплекс - кращий звук, більші вимоги)
Вимоги ж до звукової картки є наступні - любе краще за вбудовані кодеки...
Тобто, на мою думку, маючи стабільний зв"язок типу виділенки і нормальний комп можливо організувати додзвін не гірший за апаратний ІР-телефон...

Для прикладу можу додати, що кілька років назад я користався сервісом Нет2Фоне з дому, виділенку я не мав, а мав УАРнетівський додзвін, швидкість була 33600 + пізній або нічний час підключення для "стабільності" зв"язку та врахування різниці часу, бо дзвонив я в Америку = як результат - дзвінки тривалістю від 20 до 40 хвилин з невеликою кількістю пропадання згаданих вище фрагментів розмови, пов"язаних лише з типом підключення на моїй стороні...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2405
Реклама: