Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Кабельне телебачення - ваші відгуки
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-3-2003 у 23:15


Цитата:

що замість російського ТНТ, по якому любили дивитися новини (там, принаймні, версії відрізнялися від Першого каналу), тепер по кабелю в дім лине якийсь чужозагальнозрозуміломовний донецький канал.


Цитата:

Я від того також постраждав. ТНТ досить своєрідний канал і подеколи там дещо цікаве крутили, а ТРК "Украина" - це тихий ужас. Пробував сваритися - глухо - видно Янукович ропорядження розіслав.


ТРК "Україна" - крутий канал, там показують всі матчі Шахтаря і Металурга. Всі решта передач - відстій.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-3-2003 у 23:25


Цитата:

"Поступ" може назад у своїй телепрограмі розмістити програми "Нового" каналу на звичному місці.


Мене від цього також шляки трафляють... Взагалі кажучи якби не Обсервації і ще деякі цікаві статті, які трапляються час від часу, то мабуть уже давно перейшов би на ТВ-Експерт. Програма стала нікудишня :(. Друкують лише програму планетарних РТР, НТВ, ОРТ - а в мене всі російські версії цих каналів. Анонс фільмів - став поганим. Особливо добиває - на титулці зааносують фільм не вказавши день і годину - от і сидиш як дурак і переглядаєш програму цього каналу і шукаєш...До речі кілька разів так і не знайшов.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-2-2009 у 01:07


Кабельне тебебачення - це просто... Розкажу історію. Почалася в далекому 1997 році, коли я підписав договір з кабельним компанією Львів КТБ на послуги кабельного телебачення. Користувалися до 2001 року, якість того всього була нікудишня, непроплатили вчасно рахунок (але заплатили пізніше!), в результаті кабельне відключили - прийшли дядьки і втяли кабель. Після того не платили. Компанія вроді розлетілася, більше про них я нічого не чув. 2 місяці тому раптом приходить рахунок від тієї ж компаніїї про борг 55 грв. Поїхав я по адресі, вказаній на рахунку (на Виговського), виявляється це Воля взяла в оренду мережу і під їхнім брендом надає свої послуги, і отакими штучками збирає старих клієнтів. Цікаво, що квитанція про борг прийшла на прізвище людини, яка в даний момент прописана в тій квартирі (я звідтам давно виписаний). Я консультувався з юристами - компанія може зарватися. Аргументів багато, основні - договір підписаний з фіз особою, а не квартирою (про квартиру мені старалися втюхати в офісі компанії), і рахунок на чуже ім’я - взагалі нонсенс; строк боргу, переховування квитанцій і т.д. вигасає через 3 роки після припинення надавання послуг (а це вже 8 років пройшло!). Формування клієнтської мережі таким чином - не зовсім чесно. Ловлять простака - авось заплатить, таким чином признавши чиннність договору, ми тоді підключимо і буде платити перманентно.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 562
Реклама: