Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Вконтакте - тепер українською
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-10-2010 у 18:23


Цими днями Фейсбук і його постсовковий аналог "Вконтакті" заполонила хвиля псевдоеротичного флешмобу. Усі представники жіночої половини людства пишуть статуси на кшталт "люблю на підлозі", "а я люблю на столi" або "я люблю на підвіконні".
Насправді дівчата відповідають на запитання "Де ви любите тримати свою сумочку?". :)
Минулого року відбувався схожий флеш-моб, коли дівчата писала в статусі колір свого станека. Тоді правда флеш-моб привертав увагу до проблеми боротьби з раком груді.
Чому присвячений цей флеш-моб наразі не зрозуміло. :rolleyes:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-10-2010 у 18:42


Цього року, здається, мета і така ж.
І як ця інформація до вас потрапила? І що за зрадниця всієї жіночої половина людства вам відкрила цей секрет ;) Там був заклик:"АЛЕ ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ НЕ КАЖІТЬ ХЛОПЦЯМ І ЧОЛОВІКАМ!!!"
В свою чергу можу сказати, що заполонила хвиля псевдоеротичного флешмобу і серед чоловіків.
"38см", "він великий", "десь біля40)))" .... - це відповідь на питання "Який діаметр вашого монітора, в дюймах?":)
"стоїть", "завжди стоїть", "упс... а в мене не стоїть" - "Чи стоїть у тебе дома в холодильнику пиво?" :)
Цікаво з якою метою чоловіки так псевдоеротично флешмоблять? :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-10-2010 у 18:55


Радше нагадує якийсь стадний інстинкт. Яка від цього користь онкохворим?

Про дюйми і пиво ніби не став таким популярним...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 7-10-2010 у 20:48


Цитата:
Усі представники жіночої половини людства пишуть статуси на кшталт "люблю на підлозі", "а я люблю на столi" або "я люблю на підвіконні".

Не всі! :) :P
Цитата:

Чому присвячений цей флеш-моб наразі не зрозуміло. :rolleyes:

Перевірка 1. швидкості поширення інформації 2. спотворення інформації 3. обсяг авдиторії 4. можливість керувати масами за допомогою соц.мереж 5. хто більше реагує- чоловіки\жінки...і ще багато чого...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-10-2010 у 21:42


Цитата:
"Який діаметр вашого монітора, в дюймах?"

хм.... навіть не знаю що сказати... Видно я десь не в тій школі геометрії вчився, де вчилися користувачі Вкантактє.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-10-2010 у 08:44


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
"Який діаметр вашого монітора, в дюймах?"

хм.... навіть не знаю що сказати... Видно я десь не в тій школі геометрії вчився, де вчилися користувачі Вкантактє.

За що купила, за те й продаю. На щастя, я таких повідомлень не отримувала від чоловіків-друзів, бо жіночий той "спам" дістав.
хз.. А може в деяких користувачів монітор модерний, круглий :lol:
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Радше нагадує якийсь стадний інстинкт. Яка від цього користь онкохворим?
Про дюйми і пиво ніби не став таким популярним...

Я теж не розумію як це може допомогти людям, як хворіють на рак. Можливо, ціль привернення уваги до цієї проблеми. Але ця акція перетворилась радше на забавку...
Я ще б посперечалась, в якої частини юзерів "Контакту" ця акція набула популярності... :rolleyes:
За моїми спостереженнями, що й серед чоловіків такі дурниці теж користуються популярністю. І немає величезної різниці від віку чоловіків :rolleyes:
Можливо, у вас більша частина друзів - жінки, тому такі висновки ;)
Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  

Не всі! :) :P

Так! І навіть не більшість :P




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-10-2010 у 08:56


Знову варіяція тих, так званих, флешмобів- спамів!!! Вже навіть не смішно! :mad: :mad: :mad: Це вже перетворимось на "цікаву забавку" серед користувачів, ніж на благородну акцію!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-6-2011 у 19:58


Вконтакте перейде на домен vk.com

Соціальна мережа Вконтакте відмовиться від домену vkontakte.ru і повністю переведе сервіс на адресу vk.com.

Про це повідомляє Watcher з посиланням на керівника соцмережі Павла Дурова.

За його словами, адреса vk.com "вдвічі коротша, гарніша та зручніша для написання з мобільних пристроїв", а також легша для іноземних користувачів і простіша в розробці.

Наразі підтримуються обидва домени, але за місяць буде здійснено перехід на vk.com, повідомив на своїй сторінці керівник соцмережі.

Окрім того, в коментарі на roem.ru Дуров сказав, що міжнародні версії vk.com, як і раніше, будуть без реклами, в тому числі й таргетованої. Це вже не перше серйозне нововведення на Вконтакте за останній час - в лютому 2011 року соціальна мережа стала закритою, запровадивши систему інвайтів.

http://life.postbox.kiev.ua/technology/2011/06/15/80407/




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6308
Реклама: