Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Fennec - мобільна версія Mozilla
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-10-2008 у 17:40
Fennec - мобільна версія Mozilla


16 жовтня Мозілла оголосила про видання альфа версії переглядача інтернету під назвою Fennec. Про це написав у свому блозі розробник Марк Фінкл. Детальніше про це тут, Fennec доступний також для десктопних компів для вінди, лінукса і мака, щоб назбирати побільше відгуків про саму переглядачку. А Fennec - прикільне таке звірятко




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 20-10-2008 у 13:40


Гарне звірятко! Та і продукт цікавий! Прогрес все ще іде по переду! Що не може не тішити!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2008 у 22:24


Шкода що тільки альфа і тільки для однієї моделі Нокії. А то б попробував .Версію для PC не хочеться ставити. Оперу-міні щодня відкриваю і деякі глюки в ній вже набридли.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 21-10-2008 у 18:01


Та опера мене дістала, а саме тим що я не можу змінити деякі установки. Наприкда, пошуковика за замовчуванням, а крім того, дійсно часом глючить.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7003
Реклама: