Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Допоможіть нашій форумчанці
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 29-9-2013 у 20:34
Допоможіть нашій форумчанці


Закину тут повідомлення, яке щойно прочитала в Фейсбуці, не знаю наскільки маю право таке робити, але, можливо, це якось допоможе.

Вчора вночі моя подруга і талановита письменниця Наталя Шевченко потрапила в лікарню. Так іноді буває, що на одну людину звалюється стільки біди, проблем та нещасть, що тягар стає зовсім нестерпним. Наталочки мама ще й досі не отямилась після подвійного інсульту, а сама Наталя насилу дає раду з проблемами власного здоров’я, сьогодні ж вночі ситуація стала настільки катастрофічною, що Наталю забрала у лікарню швидка допомога. Питання порятунку життя. На жаль, фінанси у Наталі після всіх проблем з інсультами у мами та з власним здоров’ям повністю вичерпані. Залишається надія на милосердя та великодушність людей.Номер Наталиної картки у Приватбанку: 4149 4377 4367 7732 Шевченко Наталія Миколаївна.У цій ситуації будь-яка допомога стає неоціненною. Дякую.


Повідомлення скопійоване зі сторінки Наталі Гурницької.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-9-2013 у 12:24


Наталці - найшвидшого одужання, постараємося допомогти хто чим зможе!

P.S. Може, Рост володіє якоюсь детальнішою інформацією і міг би поділитися з нами?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-9-2013 у 21:59


Якщо хтось має телефон Наталі - прохання зв'язатися з нею, яка допомога їй потрібна і як її надати!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 2-10-2013 у 12:53


0шістьСім 7дев'ять8 57 шістнадцять



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 3-10-2013 у 17:59


Хтось зв'язувався? Бо я на даний момент нічим допомогти не можу, то й турбувати зайвий раз не хочу...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 19-10-2013 у 09:21


Перепощую з фейсбуку.

Тарас Сокальський
Люди,хто є з Міста,перепостіть там,бо я з телефону не можу (((

Наталя Шевченко
Пишу, бо знаю, що друзі хвилюються і питають, як справи з дитиною. Поки що похвалитися нічим, стан малого стабільно тяжкий, тримається дивом, і я - теж дивом, із ним разом. Щодня вилітає по 200-300 гривень лише на ліки, катетери, зонди, спеціальні шприци, внутрішньовенне та штучне харчування... Я вичерпана цілковито - морально, фізично і матеріально. Все ще потребую ваших молитов, якщо у когось є можливість допомогти фінансово - також буду щиро вдячна. (Картка Приватбанку №4149 4377 4367 7732 Шевченко Наталія Миколаївна). Мені вже соромно просити про це, бо немає ліку тим випадкам, коли друзі допомагали мені, витягаючи буквально з безодні; але ради не маю, бо заробити на життя і лікування водночас у нас не виходить. Я не працюю за станом здоров"я, а після маминих і моїх хвороб маю відчутний фінансовий мінус в анамнезі. Прочитала, що Німеччина витрачає на лікування одного глибоко недоношеного малятка 90 000 євро на рік. У нас розцінки нижчі, але всі витрати, до останньої копійки, лягають на плечі батьків. Дякую вам усім, мої любі, за увагу і турботу, за допомогу і присутність в моєму житті. Люблю вас усіх!




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

sad.gif написано 15-11-2013 у 21:50


(з ФБ)
Наталя Шевченко
Сьогодні вночі помер мій другий син Тьома. Він прожив лише 40 днів... Останнє прохання - допоможіть поховати.
Приватбанк, картка №4149 4377 4367 7732
Шевченко Наталія Миколаївна.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2013 у 22:46


:(



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 18-9-2018 у 21:21


Цитата:
...Остання операція в мене була навесні цього року. І ніби все пішло на краще. Добігла кінця декретна відпустка, в перспективі замаячила важка й відповідальна, але цікава і справді корисна робота, де зарплата не нагадує решту, натомість колектив – справді схожий на колектив. І все було би дуже круто, якби у мене не знайшли доброякісну пухлину головного мозку. Це рецидив.
..........................
Я обіцяю вижити і жити. Можливо, для когось з вас, друзі, це і є – найважливіше.
Дякую, що прочитали.
Картка Приватбанку 4731 2171 1225 1705
Картка Монобанку 5375 4141 0272 6600 Шевченко Н.М.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1785041261550623&a...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-11-2021 у 19:56


Цитата:
Друзі, дехто з вас питав, чи не потрібна мені допомога. Вже можу сказати – потрібна. Знову. І, напевне, це буде чи не найзухваліше прохання з тих, які вам доводилося читати.
Я вже понад два тижні ношуся зі своїми «новими-старими» діагнозами, як з писаною торбою, ніби сподіваючись, що воно все само якось владнається, розсмокчеться і зникне. Сподівання марні і малодушні, і дедалі менше часу й сил лишається на фальшиву браваду в стилі «все буде добре, я впораюся», і на емоційні гойдалки, які — то до неба, то в прірву... Я не знаю насправді, як все буде. І не знаю, чи впораюся. Власне, на те схоже, що я не даю собі ради, і не знаю, з якого кінця й краю і за що саме насамперед хапатися. Біопсія вузлів щитівки каже, що «цитологічно не виключена малігнізація вузлів». Тобто щось таки доведеться видаляти — або вузли (сподіваюся), або щитівку.
..............................................
Так вийшло. Розумію, це теж своєрідна зухвалість, і відгукуватися на це прохання необов'язково. І пробачте за цей довгочит.
Але дякую за те, що дочитали.
І за те, що ви поруч. Обіймаю.
5168 7574 2743 5187 Приватбанк
5375 4141 3065 6696 Монобанк

https://www.facebook.com/nataliiya.shevchenko/posts/4410439749010748




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9475
Реклама: