Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Порадьте авто
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 14-10-2005 у 19:08


А якої думки форумці про "Вольво"? Причому "вольво" "вольвівське", себто шведське і про голландський варіант?



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 14-10-2005 у 20:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А якої думки форумці про "Вольво"? Причому "вольво" "вольвівське", себто шведське і про голландський варіант?


Про Вольво я дуже високої думки, рівно ж як і про Сааб. На жаль не знаю нічого про ріжницю між наведеними варіантами, в чому вона полягає?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-11-2005 у 13:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А хто-небудь має якісь відгуки про "Chevrolet NIVA"?


Маю хорошого знайомого, який вже майже рік експлуатує Ниву шевроле. Причому ганяє на ній по всій Західній Україні з ранку до ночі. Каже що ні заякі гроші не поміняє на іншу. За рік жодних скарг, жодних серйозних поломок. Дуже задоволений.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 28-11-2005 у 00:51


Я нещодавно читала висновки англійської страхової компанії про відсотки ламання і ціну ремонтів, то звичайно перші 8 позицій зайняли япінці, але 9-тою була саме Шкода Октавія, котра майже не завдавала клопоту та ще й вимагала від господарів мінімум коштів на ремонт. На першій позиії була Тойота(здається Королла, про надійність якої я не лише від англійців чула), а друге місце ніби Хонда Цівік собі виборола. Але на мою думку для таких доріг, як в неньці Україні з легковиків саме Шкода з пакетом "погані дороги" буде себе пристойно поводити. Вона ж від дірок вище, а коли дивлюсь на япосьок, то мало не плачу,- так шкода їхнє днище. Єдине, що зараз мабуть уже з газовими амортизаторами їздять, то трохи рятує.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 28-11-2005 у 10:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Я нещодавно читала висновки англійської страхової компанії про відсотки ламання і ціну ремонтів, то звичайно перші 8 позицій зайняли япінці, але 9-тою була саме Шкода Октавія, котра майже не завдавала клопоту та ще й вимагала від господарів мінімум коштів на ремонт. На першій позиії була Тойота(здається Королла, про надійність якої я не лише від англійців чула), а друге місце ніби Хонда Цівік собі виборола. Але на мою думку для таких доріг, як в неньці Україні з легковиків саме Шкода з пакетом "погані дороги" буде себе пристойно поводити. Вона ж від дірок вище, а коли дивлюсь на япосьок, то мало не плачу,- так шкода їхнє днище. Єдине, що зараз мабуть уже з газовими амортизаторами їздять, то трохи рятує.


От власне. Шкода Октавія - нормальна звичайна робоча машина на кожен день, витривала і надійна, дешева як при купівлі, так і в користуванні. До речі, я в Ізраїлі звернув увагу, що в них поліційні авта і таксі здебільшого Шкоди Октавії. Питався одного таксиста, той казав, що автом дуже задоволений. Понад то, одне таксі, яким я їхав, була Октавія з кілометражем понад півмільйона, а виглядала і поводилася цілком пристойно. В принципі, я б і не припустив такого кілометражу, якби спеціально на спідометр не подивився :)




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 28-11-2005 у 15:59


Одна близька людина, котра вже на машинах зуби з'їла, взяла її цього місяця. Для мене - то ознака надійності. При тому всьому там ще й розвернутись є де. Я, як сіла, то першим словом було: "шамальот". Звук [c] було важко вимовити від задоволення.
На кожен день, Олесю, само собою, але ж і вигляд у неї презентабельного авто бізнес-класу.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-11-2005 у 16:33


Невдячна то справа – радити авто: в кожного бо свої уподобання!
Мені, напр., подобаються дизельні автівки: надзвичайно тяговиті на малих і середніх обертах. А як іще з турбонаддувом – то й поготів! Десь у середньому діапазоні обертів як „підхопить”, то аж у спинку вдавить! Ще й до того економічні.
Теперішні авта з турбодизелями (BMW, зокрема) не поступаються бендзиновим своїм побратимам. Тільки тре мати на увазі, що з моторами з турбонаддувом (бендзинові особливо) треба бути уважніше: в сенсі дбати про якісну оливу, її рівень. Після тривалої динамічної поїздка дати трохи турбомоторові попрацювати на холостих, "відпочити", себто: щоб понизилася t патрубків турбіни.

Я б собі, напр., на зимовий період обрав дизельного „бімера” „компакта” (BMW Compact): невеличкий, доволі динамічний, і що основне – задньоприводний: щоб зберегти основні навички керування як і мотоциклами, так і гоночною технікою (Формула 1 таки задньоприводна, напротивагу ралійним і шосейно-кільцевим болідам – вони повноприводні). Одягаєш шиповані покришки, в багажник береш ланцюги – і в гори: там перед підйомом надягаєш їх на колеса, розвертаєшся задом і... ВЙО на гору до підйомників!
http://www.autoreview.ru/new_site/year2001/n20/coty/Compact-2a.jpg
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 28-11-2005 у 22:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Невдячна то справа – радити авто: в кожного бо свої уподобання!

От-от. Я наразі не спримаю Мерседесів - хоча машина нормальна :)

Цитата:

Я б собі, напр., на зимовий період обрав дизельного „бімера” „компакта” (BMW Compact): невеличкий, доволі динамічний, і що основне – задньоприводний

Читаєш мої мрії :) Я теж про таке мрію, тільки не таке як на картинці, а в звичайному Е36 кузові. Шкода що на розмитнення в нас такі драконівські податки. Але може при вступі в СОТ стане простіше купувати пристойні авто за прийнятні гроші... Якщо таке BMW взяти з мотором 2.5 літра (але вартість розмитнення тоді взагалі якась нереальна), то там 170 коней. Як для такої відносно невеликої ваги - це класні дані :)

От фото:
чорний бумер

червоний бумер

Ну і ціни в них... Нам би такі :(




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 29-11-2005 у 01:15


Я, наприклад, не за своїми вподобаннями радила, а за рейтингами. Мені взагалі подобаються Хетч-Беки 5-тидверні. Серце більше тягне до японців, є симпатія і до Авео, але якби нашкреблося до 10000 європейських рубликів, то, певно, без сумніву хопила би Фабію з 1,9, бо практичне і під боком Закарпаття: доставлять все, чого забракне, і не тре собі мозґи парити. Дупа, правда завелика, але всередині не тісно, а то мені до душі.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2005 у 08:40


Задньопривідну машину на зиму??? Ну-ну...

Цитата:

напротивагу ралійним і шосейно-кільцевим болідам – вони повноприводні

або передньопривідні.

Просто зимою на задньому приводі - це жах. Тобто, їхати можна, але мучишся страшно.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2005 у 18:23


Ну, справді, "кільцеві" можуть бути не тільки повноприводні...
Але нічо-нічо, що взимку задньоприводна тачка так і норовить розвернутися - зате якої кваліфікації набути можна за зимовий період!
:P




О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш?(с) \"Юродивий\" Т. Шевченко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2664
Реклама: