Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Вікторові Януковичу від Ірини Фаріон
Ігор Гудима
Заблокований




Повідомлень: 23
Зареєстрований: 15-2-2010
Нема на форумі

Настрій: поблажливий і доброзичливий ;)

[*] написано 16-2-2010 у 20:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
До чого тут якісь убивства, які певною мірою показують рівень цивілізованості у країні, але до закону відносяться так само, як загиблі шахтарі до лінґвоциду української мови.


а як же відносяться «загиблі шахтарі до лінгвоциду української мови»?
і хто саме це стверджував?
бо у листі Фаріон мова була не про «лінгвоцид», пане «почесний», :rolleyes: а про геноцид, лінгвоцид - наслідок.
Цитата:

Вона стала такою унаслідок страшних катаклізмів, які пережила наша нація за Московського панування через винищення етнічних українців голодом, репресіями і завезення натомість представників соціяльного дна з Росії. Такі патологічні обставини на цих теренах можуть продукувати лише окупанти, заганяючи свідомих і вільних українців у гето. Бо саме окупанти агресивно не приймають мови, культури та релігії автохтонної титульної нації, напихаючись благами нашої рахманної землі, де вона зберігає і збереже назавжди своє неповторне мовне і духово-культурне обличчя. Чи не здається вам, що українська земля безмовно, але страшно протестує проти такого виродження на її розлогих степах, поглинаючи щороку відчужених від неї шахтарів у копальнях…

і Ви кажете, що не брешете?
і Ви кажете, що «оцінювати» будете?
кому ж це оцінка брехунця потрібна?
іншим брехунцям? :rolleyes:
а може краще не брехати, не задирати носа, не кривити губи, не перекручувати сказане чи написане іншим, може краще бути не фальшивим, а справжнім академіком?
бо гидко мені на таких фальшивих споглядати в інтернетах, як, думаю, й Фаріон, тому й написала вона цього листа, пане адміністраторе, щоб обурення власне висловити.
Ваша оцінка йому не потрібна абсолютно, як і схвалення, бо мова в листі - не від вас і не про вас. Ви - осторонь, під парасолькою пиво п’єте. Отже, - не вам судити її.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-2-2010 у 20:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Ні, точно не клон. Бо Яндрух був цікавіший. Він провокував, так. Але не так примітивно: "ну! ну! відповідайте!!! відповідайте!!! кажіть!!! кажіть!!!"
Але згадався особисто мені саме завдяки його "не клону".
Пригадався мені один Ігор Гудима, який у роках так 2003-04 закидував полум'яними електронними листами "Радіо "Свобода". Але той, начебто, був із Рівного.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Гудима
Заблокований




Повідомлень: 23
Зареєстрований: 15-2-2010
Нема на форумі

Настрій: поблажливий і доброзичливий ;)

[*] написано 16-2-2010 у 20:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
люди, не корміть троля :)


а ти відповів предметно на моє запитання до тебе, чи втік у кущі?

то хто троль, я чи ти?

Ви, дорогенькі у дзеркало на себе подивіться перед тим, як когось звинувачувати - перекрутили, не зрозумівши листа Фаріон, звинуватили її у гріхах, яких не було, тепер ось на мене накинулися.
Ви думаєте, що якщо у вас є тут, у цій темі, так звана ситуативна більшість, то ще й рація належить вам трьом?
Це - помилка, і чим швидше ви це зрозумієте, тим швидше станете не фальшивими, а справжніми академіками.

Надалі провокативні пости не коментуватиму, а учасників, які не відповідають по суті, а займаються атакуванням «опудала», буду ігнорувати.

Пане адміністраторе, прошу почистити тему від флуду і офтопу.
.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 16-2-2010 у 20:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
люди, не корміть троля :)

а ти відповів предметно на моє запитання до тебе, чи втік у кущі?
то хто троль, я чи ти?

Це питання вимагає детального розгляду. :baddevil:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Ви, дорогенькі у дзеркало на себе подивіться перед тим, як когось звинувачувати - перекрутили, не зрозумівши листа Фаріон, звинуватили її у гріхах, яких не було, тепер ось на мене накинулися.

На Вас тут, добродію, “накинулися”, виключно через те, що ви почали шарпати дописувачів і вистрілювати, яко кулеметними чергами, безглуздими питаннями.:rolleyes:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Ви думаєте, що якщо у вас є тут, у цій темі, так звана ситуативна більшість, то ще й рація належить вам трьом?

Рація їм не належить. Пропоную до розгляду належність кулемету. :D
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Це - помилка, і чим швидше ви це зрозумієте, тим швидше станете не фальшивими, а справжніми академіками.

Аби проФФесорами не стали, справжній Ви мій, срібний-золотий... :sing:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Надалі провокативні пости не коментуватиму, а учасників, які не відповідають по суті, а займаються атакуванням «опудала», буду ігнорувати.

Аплодую цьому виваженому рішенню. А припинити свої провокативні пости не бажаєте?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Гудима
Пане адміністраторе, прошу почистити тему від флуду і офтопу.

Типу – хто не з нами, того зачистимо?.. Геніально.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-2-2010 у 20:39


Пане Ігоре, прошу Вас не вказувати адміністрації, що і як вона має робити. І трохи "збавити обертів" у спілкуванні в нас на Форумі. Такий стиль у нас не прийнятний.
Інакше я буду змушений обмежити Вам доступ до Форуму.
Щодо того, у кого які звання чи заслуги, хто під чим "пиво п'є", вибачте, це знову ж не Вам судити.

Щодо самої теми. Я не побачив у темі змістовної дискусії, якась гризня на пустому місці. Я тему закриваю.

P.S. Я схиляюся також до того, щоби обмежити доступ до Форуму Тарасу Сороці. Я солідарний з українцями Севастополя, але той стиль, у який використовується Форум, для мене є неприйнятним.
Якщо я надалі побачу механічні копіпасти від цього дописувача та відсутність його реакції в започаткованих темах, він буде блокований.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7914
Реклама: