Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Мій топ-5 книг, які все-таки варто прочитати
Nataliia-Milena Skovrinok
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 20-10-2021
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нейтральний

thumbup.gif написано 3-11-2021 у 17:10
Мій топ-5 книг, які все-таки варто прочитати


1. "Сила інтровертів" Сьозен Кейн
"Сила інтровертів" - книга, яка чудово розповідає про те, як інтроверти можуть розкрити свій потенціал, уникати неприємних ситуацій та здобути успіх в особистому житті й на роботі. Ця книга є актуальною для інтровертів й екстравертів, які хочуть краще зрозуміти себе і тих хто є поряд.

2. "Львів. Вишні. Дощі"

Як на мене, ця збірка чудово описує та передає усю весняну красу й затишність такого міста, як Львів. Вас точно зацікавлять дуже львівські оповідання про те, що весна у Львові справді пахне зливами, вишнями та любов'ю. Також рекомендую прочитати й інші збірки цієї серії ("Львів. Смаколики. Різдво", "Львів. Кава. Любов" "Львів. Пані. Панянки").

3. "Дівчина у потягу" Пола Гоукінз

За все своє життя я перечитала чималу кількість книжок, але саме цей роман (психологічний трилер) тримав мене у напрузі протягом усього сюжету. Уже через декілька сторінок не можливо відірватися від книги. Сюжет настільки мене захопив, що навіть якщо відкладала книгу, то думками все одно поверталася до історії.

4. "Тінь сови" Василь Шкляр

Особливо мені дуже подобається та імпонує написання Василя Шкляра. "Тінь сови" - чудова та неймовірна історія, в якій поєднується кохання, біль, смерть, переосмислення життя та його цінностей, опис величної природи.

5. "1984" Джордж Орвелл

У цьому творі Орвелл зумів правдиво, чітко, місцями жорстоко описати: що таке влада, суспільство, свобода та смерть. Це важка книга, наприклад, мені потрібен був деякий час, щоб наважитися читати. Після прочитання у Вас точно будуть причини для роздумів.

На цьому усе, надіюсь, що мої рекомендації когось зацікавили. Або ж якщо хтось читав одну (декілька) з перелічених книжок, то можна залишати відгук про свої враження від прочитаного.

Усі ці книги можна купити на сайті (https://www.yakaboo.ua/)

dutachi-knugu-pro-osin-4-800x445.jpg - 159kB




Страшні слова, коли вони мовчать.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andrii.Pidkovych
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 19-10-2021
Місто: Миколаїв
Нема на форумі

Настрій: Хороший

[*] написано 3-11-2021 у 21:28


Погоджуюсь, книги цікаві та захоплюючі, але до цього списку можна ще додати книгу "Останні Підлітки на Землі". Короткий зміст книги: Головного героя Джека Саллівана уже не турбує школа та уроки, у нього тепер нова і єдина місія – вижити. Різні зомбі, монстри та інші чудернацькі створіння захоплюють світ і головний монстр Бларг полює на тих, хто вижив. Свої героїчні і не дуже плани Джек занотовує до списку. Спочатку необхідно знайти ліпшого друга, щоб разом врятувати дівчину Джун дуль Торо, яка так подобається головному герою. Сорок два дні самотнього життя в будиночку на дереві і нарешті друга знайдено. Події вирують, монстри наступають, на вулицях містечка Вейкфілд стає жарко...
Ось посилання на книгу, ящо цікаво (https://cutt.ly/hR9VMSN)

91857.970.jpg - 86kB




"Все, що не робиться - робиться на краще"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Гриновець
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 15-11-2021
Нема на форумі

Настрій: позитивний:)

[*] написано 16-11-2021 у 22:27
Книга


Всі книги круті, але для мене - Макс Кідрук - то вершина книгозадоволення. Зокрема, "Де немає Бога"- історія про 5 різних людей, із різними долями та проблемами, які опинилися на нещасному рейсі, та котрі опинилися на висоті 6000 метрів. Як складеться їх життя? Чи виживуть усі? Чи виживе хоч хтось?

Посилання на книгу - Де немає Бога

DNB.jpg - 33kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10327
Реклама: