Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Новини України
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 15:54


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
До того ж якщо це є "дзеркало", то вно якимось чином ажніяк не відображає україномовні версії українських інформаційних ресурсів. А такі версії має і Форум і Кореспондент і інші сайти новин.

Олексію, в чому ваша проблема? Не так же насправді важко перевірити те, про що ви кажете. Потратьте кілька хвилин і переконайтеся, що УКРАЇНСЬКІ сайти, які мають україномовну версію, у нас представлені саме українською. Ті УКРАЇНСЬКІ сайти, які мають лише російську - у нас російською. З тим Серйо все давно ясно, він давно виявляє неадекватну поведінку щодо всього що роблю я особисто. Ця людина у різних форумах таким шакальським способом АНОНІМНО просто зводить зі мною свої дрібні порахунки. Мені дивно щодо вас пане Олексій. Чому ви ведетеся на його провокації, адже особисто не так важко переконатися, що він несе бздури.

Цитата:
Чесно кажучи ваш ресурс тримається в 20-ці рейтингу лише за рахунок назви, бо кожний пошуковик на запит про новини насамперед видасть саме ваш сайт. То просто хитрощі і ажніяк не оцінка проекту.


Знову ж таки. Якби ви потрудилися не просто робити безпідставні заяви, а зайти на той рейтинг, про який кажете і переглянули нашу статистику (ВІДКРИТУ СТАТИСТИКУ), по помітили б, що кількість відвідувачів, які ходять до нас з пошуковиків, просто смішна - не більше 50 чоловік на день, тоді як середня щоденна відвідуваність - 1500 хостів. 80% з них - українці. Уявіть собі, до нас ходять УКРАЇНЦІ виключно завдяки сервісу який ми надаємо, а не випадково знайшовши в гуглі слово "новини".

Успіхів




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 16:11


Я в жодному разі не з'ясовую з вами стосунки і не приєднуюсь до деяких безглуздих зазіхань вашого "персонального" опонента. Повірте, моє ставлення до вашого проекту то є моє особисте ставлення. Почитайте інші мої дописи щодо мішанини мов.
Хоч титул переробіть.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serjo
Заблокований




Повідомлень: 51
Зареєстрований: 8-9-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-12-2003 у 16:18


>З тим Серйо все давно ясно, він давно виявляє неадекватну поведінку щодо всього що роблю я особисто. Ця людина у різних форумах таким шакальським способом АНОНІМНО просто зводить зі мною свої дрібні порахунки.

Справді у вас, друзі, манєчка якась - ніхто вас не переслідує. Які у мене з Вами можуть бути порахунки. Ви ось мене ображаєте, а я - ні. Бо я - культурніший.
Ну, і якби ж то ваш сайт був такий популярний, то чого було б цікавитись про наші вражіння?
А якщо виставили на огляд форуму, то чого ображаєтесь, що тут люди під ніками?
Що зміниться, коли я підпишусь іншим, наприклад, kdjklkll3? Суть вашого сайту не зміниться ж, і зауваги ті ж. ОБМОСКАЛЮЄТЕ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 16:33


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я і не збирався досліджувати двигун та перевіряти алгоритми заповнення вашого проекту.

От бачте :) розібратися ліньки, а обгадити ви завжди готові

Цитата:
Але навіть якщо ви транслюєте україномовні версії інформаційних порталів, то вам варто перевірити алгоритми, бо на перший погляд україномовних новин у вас нема.
Це означає лише одне: більшість сайтів в Україні російськомовні. Про дзерокало пам"ятаєте?

Цитата:
Ви глуздуєте чи і справді не маєте жодної уяви щодо методів знищення веб-проектів?
Це ви нас зібралися знищувати?
Цитата:
Досі я тільки збільшував ваш рейтинг побувавши на сайті і підтримавши ваші намагання зробити тему топтредом цього форуму, замість того, аби попросити адмінів знищити тред як рекламний (що слід було б зробити в разі справедливості вашох підозр щодо мене).
У вас збочене поняття про рекламу. Виставлення сайту на обговорення це не реклама. Рекламуємося ми іншими, більш ефективними способами
Цитата:
Ваш проект викликає в мене огидь
З цього треба було починати. У вас упереджене ставлення до Новин, тож ваші відгуки не можна назвати адекватними
Цитата:
через невиправданий брутальний суржик
приклади будь-ласка
Цитата:
та майже повну відсутність новин саме про Україну
брехня
Цитата:
Можете щось подібне написати про мій сайт - для мене це стане поштовхом для його вдосконалення.
Ваш сайт мені не цікавий.
Цитата:
Для вас критика то зазіхання...
Для нас критика - це критика. Ви ж не критикуєте, а змішуєте з брудом. Якби ви критикували Новини, потрудившись зрозуміти що це таке - це критика, а ви ж самі сказали що не маєте бажання розбиратися у тому як працює наш сайт і для чого він потрібен. Я зрозумів, що він не для вас, так само як ваш не для мене.

Цитата:
Хоча продовжуйте, бо якщо у вас паранойя, то ще не означає що за вами не стежать.
А ви лікар?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 16:43


2 Ігор Мартинів
Я не лікар, проте, здається, вам дійсно час шукати собі психоаналітика. Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 17:01


Покажіть мені де я вас облаяв?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 17:18


Нажаль (чи на щастя), я не підтримую бесіди де переходять на особистості. В першому повідомленні ви просили міркувань і їх отримали. Негативні враження виявились упередженими? Ну то бог з ним, мені нема чого сказати більше аніж сказав. На вашому сайті я був двічі. Всі рази - сьогодні. Якщо хочете перевірити можу надати ІР.

Для мене дискусію завершено.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 18:04


Це добре. Адже яка може бути дискусія, якщо ви не маєте поняття в тому про що розмірковуєте :) Для мене навіть дивно шо ви аж цілих два рази сьогодні були на сайті :) На щастя більшість людей вважають Новини України корисним для себе сайтом. Він допомагає оперативно дізнаватися про що пишуть українські ЗМІ, затрачаючи мінімум часу. Він цікавий тим, хто економить свій час і цікавиться тим, що робиться в Україні і світі. Ваш сайт теж цікавий. Тим, хто шукає весільних пісень наприклад. Як бачимо зі статистики, моя робота цікавить в сотні разів більше людей, аніж ваша. Тож випади з вашого боку для мене не можуть бути сприйняті серйозно, як авторитетна думка.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 18:05


Це можливо дуже не фахово, та й зважаючи на те. що Ігор не сприймає виказаних думок від тих, хто "не дотягується до його рівня"(до речі МОЯ ДУМКА), але в мене не виникло жодного бажання відвідувати сайт.
Дякую хлопцям, хто публічно оприлюднив мої думки та по можливості отримав на них відповіді.
Тому, Ігоре, мій нік вважайте таким, що приєднаний до табору "Сергійо" та "Олексія".

Просто бувають речі, які (особливо в мені подібних) викликають аж занадто гострі коменти. сайт на мові загарбників - то звичайно ж кермо, тобто "руллез".:)
Тому попрошу не брати до уваги мої коменти...:P
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 18:09


Ви ж не бачили сайт. Чому ви кажете, що він на мові загарбників? Зайдіть і переконайтеся особисто - сайт зроблений українською мовою. Він автоматично транслює новини всіх українських інтернет-ЗМІ. Те, що багато українських ЗМІ російськомовні - це проблема їх, а не моя. Моє завдання було зробити механізм для моніторингу новин, і я його виконав. Ви можете поставити собі завданням зробити переклад всіх українських сайтів на українську.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 18:17


Гадаю, що хтось недооцінює себе, а точніше ставить ну вже надто "блатні" завдання.

А тепер про добре - будь-який шум - то добре,і головне, оправдане. Тому найщиріші Вам Бум-бум-бум!!!!;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 18:27


Дякую :) Вам того ж
Просто дивна "дискусія"
Від людей лунають заяви, на кожну з яких я відповідаю, і далі продовжується так, ніби моєї відповіді і не було. Наприклад останнє, що мова сайту - російська. Ви не відповіли. Заява про відвідуваність завдяки слову "новини" теж виявилась бздурами, але ніхто навіть не визнає своєї неправоти. Ніхто сайтом не користувався, але всі знають, що він поганий. А на моє повідомлення в якому я детально і аргументовано відповів на всі зауваження Олексія - він сказав шо я його облаяв і відмовився далі брати участь у розмові... Навіть на запитання, де я його облаяв, він відповісти не зміг. Це у нас тут називається дискусією? :))) Браво панове

Втім, чого я дивуюся. Сам же завжди казав, анонім ніколи не відповідає за свої слова. Нам же за відкритість доводиться розплачуватись :) . Зате сумління чисте.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Библюк
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-11-2003
Нема на форумі

Настрій: е-оптимістичний

[*] написано 29-12-2003 у 18:36


от і поговорили... :)

З наступаючим "Новим Роком" друзі!

PS: дуже вже прикільно слідкувати за дискусією :)

Я розумію, що прикро, що Україна до коріння проросійська стала. мене особисто від того аж верне, але що робити?!
та що говорити про всю країну, погляньте на Львів. Це оплот українства?!

Зайдіть у модний магазин, бар чи ресторан, або ж просто пройдіться по центру та прислухайтеся, яку мову Ви чуєте навколо? :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 19:01


Для пана Ігоря (не дискусія, роз'яснення)
Іронічне ставлення до співбесідника, перехід на особистості під час бесіди, хворобливі реакції на будь-яку критикуто я вважав під "Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота".
Те, що ви мене облаяли я не писав, не казав.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-12-2003 у 19:01


А ось мені чомусь не прикільно... :( Сумно, я би сказала, від рівня дискусії, яка чим далі, тим більше нагадує базарну сварку, і від "аргументів"...
Що до мовної ситуації у Львові - мені здається, все залежить від львів’ян. Навіть у столиці, де російську чуєш просто на кожному кроці, українська лунає все частіше. І це не може не тішити! :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 19:02


принаймі хоч "де-хто" працює над цим, тому, якщо брати до уваги "мій" магазин, то тут ви приємно здивуєтесь українською мовою, українською інформацією для споживачів та українською музикою у гучномовцях.
Так, я згоден з тим, що коріння в нас не дуже україномовні, але загалом ми працюємо над тим, і то в нас є однією з задач, що ставиться на сьогодення.
Звичайно, що поплисти за течією та зкинути весь той "тягар" на те, що програму написано російською, то було б простіше та фінансово оправданіше, але ж є ще ті, хто хоче то показати нетаким!
Це не захист, цезаклик не здаватись та гребти ж , хай навіть про течії, але хоч гребти а не тонути.
Ігоре, ви гадаєте що Ви говорите на нашій мові і для нас?
Ви гадаєте, що все решта можна оцінювати як таке, що схвалить вашу крапку зору?
спробуйте використати аргументи, які донедавна були заложені як мова форуму, може тоді знайдемо щось доре?

І ще, до Вас особисто я ставлюсь поважливо, тому очікую від Вас аргументів на "нашій" мові.;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-12-2003 у 19:06


Назаре, маленький оф-топ - можна мені на у2у адресу "твого" магазину? Я в гості зайду :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 19:08


Ще раз хочу підкресилити, що будь-який комент з будь-яким знаком "плюс" чи "мінус" несе ж таки плоди.

Тому, обачніше, будь-ласка.;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 19:14


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Звичайно, що поплисти за течією та зкинути весь той "тягар" на те, що програму написано російською, то було б простіше та фінансово оправданіше, але ж є ще ті, хто хоче то показати нетаким!
Я не розумію про що йдеться. Про яку програму?
Цитата:
Ігоре, ви гадаєте що Ви говорите на нашій мові і для нас?
Я не говорю на мові. Я розмовляю мовою
Цитата:
Ви гадаєте, що все решта можна оцінювати як таке, що схвалить вашу крапку зору?
знову не розумію
Цитата:
спробуйте використати аргументи, які донедавна були заложені як мова форуму, може тоді знайдемо щось доре?
пишіть або українською або російською. Я не вловлюю що ви маєте на увазі.
Цитата:
І ще, до Вас особисто я ставлюсь поважливо, тому очікую від Вас аргументів на "нашій" мові. ;)
Знову ж - не "на мові", а мовою. Власне я не знаю, яка то "ваша" чудернацька мова, але я тут українською висловлююсь.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 19:20


Я не мав на увазі українську, російську чи ще якусь...:D

А ма на увазі просте - якщо ви спілкуєтесь зі співрозмовником - то говоріть ДЛЯ НЬОГО!
Гадаю, що час виходу з ліхтарем правди ще не найшов, для початку слід зав"язати діалог, щоби знайти спільну мову.
Ось і все...;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 19:25


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А ось мені чомусь не прикільно... :( Сумно, я би сказала, від рівня дискусії, яка чим далі, тим більше нагадує базарну сварку, і від "аргументів"...
Власне я б дуже хотів, аби усі учасники "дискусії" все-таки утруднювали себе аргументами. Наразі ніхто крім мене цього не робить.

Цитата:
Першим відправив користувач OlexiyІронічне ставлення до співбесідника, перехід на особистості під час бесіди, хворобливі реакції на будь-яку критикуто я вважав під "Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота".
Як я можу ставитись до "співрозмовника", який АНОНІМНО та НЕ ОЗНАЙОМИВШИСЬ з моєю роботою каже, що вона йому огидна? Іронічно - це ще м"яко сказано :))) Крім того я нікому тут рота не затикаю і не облаяв. Я наводжу аргументи, а аноніми цього не роблять. Ви не відповідаєте за слова. Я собі дозволити цього не можу. Ви лише набір символів, а я реальна людина. І я не боюся висловлювати і АРГУМЕНТУВАТИ свою точку зору. Так що ви, порівняно зі мною, поки що на нижчому щаблі еволюції, Олексію (чи як вас там звуть) :lol:



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2003 у 19:29


Та так і звуть:D

І я, як набір символів не претендую на вираження "волі" громадськості, але якексь своє, хоч і анонімне ставленя таки заслуговую.
зробіть щось, що змінить мене, і то буде супер!:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Библюк
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-11-2003
Нема на форумі

Настрій: е-оптимістичний

[*] написано 29-12-2003 у 19:34


ОК, проте перед тим як продовжувати дискусію, пропоную всім учасникам ознайомитися з концепцією проекту http://www.novyny.org.ua/menu-1.htm .

Оскільки дискусія буде доцільна лише у випадку, коли обидві сторони однково добре проінформовані у темі.

Зі всією відповідальністю можу заявити, що "Новини" не є проросійським, чи проамериканським проектом, ми є цілком аполітичні, нас не фінансують ні олігахи, ні політичні партії.
Ми жодним чином не дискримінували українську мову, навпаки працюючи переважно на києвському, донецькому, дніпропетровському та одеському інтернет просторі подаємо власну інформацію виключно українською.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 19:37


Не треба чекати поки хтось щось зробить. Треба професійно робити свою справу і тоді всім буде добре в цій державі



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-12-2003 у 19:45


Нарешті :))))



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1476
Реклама: