Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про податкову
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2003 у 12:08
Про податкову


Враховуючи ситуацію, яка зараз склалася навколо діяльності податкової хотілося б дізнатися об"єктивні (не заангжавані політикою) думки дописувачів форуму.
Зокрема, чи змінилося б різко ставлення до державного органу, який хоч по ідеї і законно, але забирає наші гроші, якщо б змінити його керівництво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2003 у 12:13


мислю, що думка про податкову більше залежить від того, ЯК працюють фіскали, а не від того, хто ними командує



я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 9-10-2003 у 12:16


По перше, податкову не люблять всюди. Але одна річ цивілізована податкова система, а інше така як є у нас зараз. Звичайно ж що навіть американці, де податкові органи дуже і дуже лояльні, вони тебе трясуть виключно у разі якщо ти або довго і настійливо не здаєш декларацій або умисне приховуєш явні прибутки. Так їх там не люблять але говорять завжди з повагою, бо поважати (як і не любити) є за що. Я вважаю, що ставлення б змінилося. Я не кажу, що податкова відразу стала б популярною. Я кажу, що податкову би не любили але б поважали.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2003 у 12:31


Більше схиляюся до першої думки. Тому, що вних робота така "забирати в людей гроші", і хто їх після цього любити буде. Можна навіть сказати, що вони як стоматологи (їх тоже багато хто не любить) - але це звичайно дуже і дуже умовно. А щодо думки Гадяча, то не варто порівнювати нас УКРАЇНЦІВ і їх американців - менталітет абсолютно не той - ми ніколи не будемо чесно платити податків, і відповідно ніколи не полюбимо податкову, хтоб нею не керував.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 9-10-2003 у 12:42


Я й говорив, що любити податкову ніхто не буде. Але одне, коли я порушив закон і мушу за це сплатити штраф, а інше, коли я все зробив у рамкакх закону але тим самим порушив якусь там інструкцію чи лист ДПА і тому мушу сплатити штраф. А платити податки будуть тоді, коли ті податки є розумними, а не здирницькими.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2003 у 13:25


Не захищаю податкову, але про розміри податків вирішує не вона, а інший орган, який відповідно до Конституції формуємо ми з вами.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 9-10-2003 у 13:33


Про це я й кажу. Податкова повинна контролювати сплату податків і карати тих хто ухиляється. А не вигадувати механізми оподаткування, чим реально вона зараз і займається. Так само не повинна якась довідка чи патент оцінюватися передплатами на газету "Діловий діалог"... але то є тема окремого треду, бо вже дістало постійно чути про той "діалог"... якщо то платна процедура, то виставте рахунок, я його в затрати включу і в калькуляції врахую, а передплату 10 комплектів бухгалтерської (досить умовно) газети при штаті 5 чоловік (тобто по дві газети на людину включно з прибиральницею) то ... краще завершу, бо зараз піде нецензурщина.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-10-2003 у 13:45


Маю власний досвіт спілкування з податківцями (лише в Києві) і лише в одному районі.

Моє враження негативне. Нестрашно що вони збирають гроші і не кажуть згідно чого і за що. Страшніше що вони як хижі звіри - як тільки бачать людину, що згідна платити вигадують персонально для неї купу гових зборів. Часто поза законом.
Коли ж намагаєшся захищатись - справа йде до суду який все вирішує в бік ПА і навіть на засідання тебе не запрошує. Приходить додому папірчик мовляв місяць тому було засідання. Ви винні стільки-то. Апеляцію подавати пізно.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 9-10-2003 у 14:03


Я з ними спілкуюся досить часто. Проблема найбільша в тому, що ДПА займається більше здирництвом. Хто працює з ними у тісному контакті знає, що за кожен папірець треба платити то благочинний внесок в фонд голодних дітей чорношкірих американців, то в фонд пригнічениз марсіан на місяці, то ще в якийсь фонд...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-10-2003 у 14:10


Це державна політика. Нещодавно Київ профінансував якусь дитячу благодійність. Дуже щедро профінансував. Я тішився поки дружина не розповіла що в кожну київську аптеку прийшов "наряд" скільки "добровільних" внесків вони мають перерахувати на ту благодійність.

Бридко це все




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 9-10-2003 у 14:15


І всі прекрасно знають, що така благочинність починає особливо буяти перед виборами. Фонди засновуються перед виборами і після (або під час) зникають.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-10-2003 у 21:52


Звичайно, якби в податковй працювали компетентні, професійно підготовлені кадри, і такі ж люди керували податковою, ставлення змінилося б. Податкову не треба любити, це ж не коханець, треба бути свідомим того, що твої податки - це бюджет, з якого ти ж і отримаєш їх назад, як медичні послуги, навчання, пенсії і т.д. Але це те, що мало б бути. Що ж є? Податки, штрафи та пені здираються разом із сімома шкірами по принципу "чого ліва п’ятка зажадала", бюджет діловито розпихується по всім відомим кишеням, інспектори, а особливо податкова міліція давно вже стали знаряддям розправи над "неугоднимі", а в інспекції, якщо ти звернешся туди за роз’ясненням нового закону чи що, таке враження, жи вар’яти сидять. Не можуть пояснити свої ж інструкції, доповнення та т.п. документи. :mad: Звідки ж візьметься повага? Я готова чесно платити податки. Проблема в тому, що їх не хочуть ЧЕСНО з мене стягувати!



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 10-10-2003 у 08:49


Апсолютно згоден. Часто-густо інспектори податкової знають податкове законодавство на слабеньку двійочку. Останній курйоз у мене на підприємстві: перевіряючий по ПДВ питає: "А чому це ви ПДВ по 20% ставці нараховуєте, якщо ви є платником 30%" :o Виявляється пан інспектор переплутав ПДВ з податком на прибуток, правда він то визнав після десяти хвилинної суперечки. І таких випадків чимало.
Непрофесіоналізм - головна проблема нашої податкової.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 10-10-2003 у 09:13


Про роз'яснення податкового законодавства. Мій знайомий підприємець дзвонив у податкову на якусь "горячу лінію" (Львів) та отримував офіційні роз'яснення. Як він казав - кваліфіковані роз'яснення, є підставою для виправдання своїх дій вчинених після виконання відповідного "роз'яснення".
Взнаю щось детальніше - напишу.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-10-2003 у 09:30


Вашому знайомому пощастило. В столиці гарячі лінії горять лише тому, що обурені підприємці та бухгалтери репетують: "Нащо ви тут сидите?!" :) Мені разів п’ять на моє питання обіцяли передзвонити, але... не можна вірити податківцям! ;)
У нас кваліфіковані роз’яснення дійсно є "підставою". Виконаєш, а тобі інспектор каже: "А хто вам таке сказав? А де це написано?". Закони повинні бути такими, щоб роз’яснень було мінімум, бо складно, принаймні, у нас, довести, жи ти зрозумів закон вірно, а податківець - ні :(
Мій найулюбленіший спогад - це як податкова міліціонерша намагалась нарахувати 30% на ВАЛОВИЙ!!! прибуток!!!




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 10-10-2003 у 09:49


"Хто вам таке сказав і де це написано?" стандартне запитання наших інспекторів, здається вони бурмочуть його як мантру. Гаряча лінія в нас працює, роз"яснення дають, порадять... Прийде інспектор і скаже що то все не правильно і де взагалі таке можна було взяти... А ти потім сидиш і думаєш, хто з них правий. Мій бухгалтер - проф, вона не йде на консультацію в них не перекопавши кіпу найрізноманітнішої бухгалтерської преси, якщо там вона знайшла певну розбіжність то тоді вже питається в податкової, правда буває, що податкова дає до двох різних ще й третів варіант тлумачення одного й того самого закону, тоді дивимося на тираж видання і обираємо більший :) а що робити, щось їм під ніс тицьнути треба. Зате вже дві перевірки без хабарів і штрафів, а це погодьтеся, у наш час з нашою львівською податковою - результат.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2003 у 10:27


Це дійсно результат!! Таким мало хто може похвалитися.
Одна моя знайома бухгалтерша (на фірмі з німецьким капіталом) постійно страждає через те, що її обліплюють невеличкими штрафами (по пару десятків гривень). А потім звичніі до порядку німці починають її "взувати" за поганий облік. А вона не може їм пояснити усієї нашої специфіки.. А облік там залізний, самі розумієте, німець ніякого порушення би не допустив (чи якихось навіть незначних махінацій)


Може Ваш бухгалтер щось типу "порадника" тут влаштує?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 10-10-2003 у 11:54


Єдина порада - "не будь вівцею і вовк не врушить". Я чув як мій бухгалтер з ними спілкується: "Доведіть!" "Ви помиляєтесь - це цілком законно" "Я такий акт не дам директору на підпис - бо то все не правда" "Це згідно закону, а ви опираєтесь лише на лист ДПА"... А про порадник я з нею поговорю...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-6-2004 у 10:42
Генпрокуратура встановила телефон, за яким можна повідомляти про корупцію в податкових органах


Кореспондент.net
30 Червня 2004, 10:09

З 1 липня Генеральною прокуратурою буде встановлено "гарячу" телефонну лінію для оперативного реагування на факти корупції в органах Державної податкової служби, передають Українські Новини.



Громадяни, зокрема суб’єкти підприємницької діяльності, з 1 липня щодня в робочий час зможуть повідомити в Генпрокуратуру про злочини, пов’язані з проявами корупції в органах податкової, а також одержати правову допомогу за телефоном 290-08-84.

За дорученням Генпрокуратури такі "телефони довіри" будуть також установлені в обласних прокуратурах, повідомили в прес-службі.

Така телефонна лінія встановлюється на виконання розпорядження Президента про деякі заходи для посилення боротьби з корупцією в органах Державної податкової служби, відзначили в прес-службі ГПУ.

Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки і Генеральній прокуратурі підсилити роботу з виявлення корупції в органах Державної податкової служби.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1722
Реклама: