Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  74    76    78  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 2-10-2010 у 22:54


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
специфічний випуск буде:rolleyes: група "Симфоманія" грає за її твердженням симфо-рок. У складі групи: 2 віолончелі, скрипка, клавішні та барабани і грають на цих інструментах винятково чарівні дами ;)

Випадково пощастило почути цей випуск у нічному повторі. Навіть не знаю, що вразило більше: те, що таку розкішну музику грають киянки (музику вже чув на Роксі, але подумки приписував "Апокаліптиці"), чи те, що під кінець передачі музичну композицію перервали на оту недолугу... навіть не знаю, як назвати... чи то заставку, чи то рекламу УРнР. Хоч убийте, не можу зрозуміти: навіщо?! Ні, я розумію, звісно, що це "новий Промінь", де "Фабріка-3" подається під лейбою "Вища проба", Анатолій Матвійчук - "Неформат", а Джузеппе Верді - "Інша музика"; де на повному серйозі стверджують, що рок-музику придумали американські язичники для обрядів поклоніння Сатані (таких откровень я не чув навіть на Радіо "Марія", хоча періодично слухаю його ше з першого дня появи в українському ефірі); де у вечірній вікторині з т. з. "музичного кошика" звучать запитання "як звали песика Мерайї Кері, через якого вона вляпалася в черговий скандал?"; де... і т. д. І я також чудово розумію радіодіджея з "Люкс-ФМ", котрий назву своєї станції повторює щоразу під час звучання кожної пісні: для нього це життєва необхідність, бо таких станцій по сусідству ше з добрий десяток, всі як з одного стрючка горошини, і якщо не повторювати назву, то слухач ніяк не відрізнить. Але ж УРнР усе ще має власне обличчя, хоча й тут уже на одну дошку ставлять бунтаря Сашка Лірника й хама Сашка Чемерова. Цю передачу ми все ще впізнаємо й вирізняємо серед того мотлоху, котрим завалили ефір. Навіщо всередину цукерки запихати додатковий фантик? Забагато ефірного часу, нема чим більше заповнити?




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-10-2010 у 11:02


маю мало часу перед від'їздом, але спробую хоча б коротко відповісти

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
специфічний випуск буде:rolleyes: група "Симфоманія" грає за її твердженням симфо-рок. У складі групи: 2 віолончелі, скрипка, клавішні та барабани і грають на цих інструментах винятково чарівні дами ;)

Випадково пощастило почути цей випуск у нічному повторі. Навіть не знаю, що вразило більше: те, що таку розкішну музику грають киянки (музику вже чув на Роксі, але подумки приписував "Апокаліптиці"), чи те, що під кінець передачі музичну композицію перервали на оту недолугу... навіть не знаю, як назвати... чи то заставку, чи то рекламу УРнР....

Перше. У нічному повторі, що звучить, здається о третій ночі(ранку?) у суботу нічого не мікшувалося! принаймні не мало, після приїзду, як не забуду перевірю. Більше того я особисто переробила кінцівку - остання композиція, під час прямого ефіру була змікшована, натомість у повторі мала звучати повністю. Після неї звучить отой як Ви вважаєте недолугий джингл. Далі я поставила ще одну позапланову композицію Симфоманії, здається "Гонку" та "Апокаліптику" із їхньою знаменитою "Nothing Else Matters". Ефірну сітку я 'забивала' власноруч, хоча й не маю це робити згідно своїх обов'язків, як і не повинна 'доточувати' і переробляти програму для нічних повторів, бо для цих повторів випусковий витягує з ефіру програму і 'добиває' час на свій розсуд.


Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
... кінець передачі музичну композицію перервали на оту недолугу... навіть не знаю, як назвати... чи то заставку, чи то рекламу УРнР. Хоч убийте, не можу зрозуміти: навіщо?! ...

тепер про джингл 'у-р-н-р'. Вам не подобається? тоді зробіть мені кращий! згаданий джингл робився окремо від решти. На моє особисте прохання його записав і змонтував Юра Товстоган і я йому за це безмежно і щиро вдячна, бо він, на відміну від інших моїх приятелів рок-музикантів, від яких я чекаю обіцяні 'круті' заставки і відбивки роками, зробив його за 2 дні, саме тоді коли я негайно потребувала цього. І зробив це між іншим за 'дякую'.

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
... Але ж УРнР усе ще має власне обличчя, хоча й тут уже на одну дошку ставлять бунтаря Сашка Лірника й хама Сашка Чемерова. Цю передачу ми все ще впізнаємо й вирізняємо серед того мотлоху, котрим завалили ефір. Навіщо всередину цукерки запихати додатковий фантик? Забагато ефірного часу, нема чим більше заповнити?


що означає ставить на одну дошку? Ви теж по одній землі ходите і в одній державі живете із ... перепрошую вставте самі сюди потрібне слово. Так сталося історично, що я є господарем авторської передачі, але це не означає, що повинна запрошувати до студії лише симпатичних мені людей. Навіть із цього формуму видно, що смаки і уподобання слухачів різняться. От Вам сподобалася Симфоманія і Ви терпіти не можете Димну Суміш. А я особисто (мушу Вас розчарувати) до творчості обох команд ставлюся приблизно однаково. І спілкування в ефірі мені однаково складно йшло з обома гуртами. Не було так званого 'енергетичного' контакту ні з першими ні з другими.

Якість і зміни ефіру загалом обговорювати не маю етичного права. Свої побажання і зауваження кожен може висловлювати найвищому керівництву.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 12-10-2010 у 10:10


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

Перше. У нічному повторі, що звучить, здається о третій ночі(ранку?) у суботу нічого не мікшувалося! принаймні не мало, після приїзду, як не забуду перевірю. Більше того я особисто переробила кінцівку - остання композиція, під час прямого ефіру була змікшована, натомість у повторі мала звучати повністю. Після неї звучить отой як Ви вважаєте недолугий джингл. Далі я поставила ще одну позапланову композицію Симфоманії, здається "Гонку" та "Апокаліптику" із їхньою знаменитою "Nothing Else Matters". Ефірну сітку я 'забивала' власноруч, хоча й не маю це робити згідно своїх обов'язків, як і не повинна 'доточувати' і переробляти програму для нічних повторів, бо для цих повторів випусковий витягує з ефіру програму і 'добиває' час на свій розсуд.

Так, повтор був о третій ночі. Якщо хтось інший, помимо ведучого, може кроїти передачу на свій розсуд - тоді перепрошую, що висловив обурення не за адресою.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Якість і зміни ефіру загалом обговорювати не маю етичного права. Свої побажання і зауваження кожен може висловлювати найвищому керівництву.

Так тому й бути. Висловлю.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
тепер про джингл 'у-р-н-р'. Вам не подобається? тоді зробіть мені кращий! згаданий джингл робився окремо від решти. На моє особисте прохання його записав і змонтував Юра Товстоган і я йому за це безмежно і щиро вдячна, бо він, на відміну від інших моїх приятелів рок-музикантів, від яких я чекаю обіцяні 'круті' заставки і відбивки роками, зробив його за 2 дні, саме тоді коли я негайно потребувала цього. І зробив це між іншим за 'дякую'.

Боюся, не зможу зробити ні кращий, ні навіть гірший. Можу зробити хіба що ремонт у приміщенні, але ремонт не звучить в ефірі...




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 14-10-2010 у 22:03


Привіт усім! У мене радісна (для мене) новина, я провів інтернет! Тепер буду з’являтися тут частіше. Я слухаю програму без перерви, але іноді через перевантаженість не вистачає часу вчасно відписати, а через кілька днів враження змазуються...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 14-10-2010 у 22:13


Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  

Випадково пощастило почути цей випуск у нічному повторі. Навіть не знаю, що вразило більше: те, що таку розкішну музику грають киянки (музику вже чув на Роксі, але подумки приписував "Апокаліптиці"), чи те, що під кінець передачі музичну композицію перервали на оту недолугу... навіть не знаю, як назвати... чи то заставку, чи то рекламу УРнР. Хоч убийте, не можу зрозуміти: навіщо?! Ні, я розумію, звісно, що це "новий Промінь", де "Фабріка-3" подається під лейбою "Вища проба", Анатолій Матвійчук - "Неформат", а Джузеппе Верді - "Інша музика"; де на повному серйозі стверджують, що рок-музику придумали американські язичники для обрядів поклоніння Сатані (таких откровень я не чув навіть на Радіо "Марія", хоча періодично слухаю його ше з першого дня появи в українському ефірі); де у вечірній вікторині з т. з. "музичного кошика" звучать запитання "як звали песика Мерайї Кері, через якого вона вляпалася в черговий скандал?"; де... і т. д. І я також чудово розумію радіодіджея з "Люкс-ФМ", котрий назву своєї станції повторює щоразу під час звучання кожної пісні: для нього це життєва необхідність, бо таких станцій по сусідству ше з добрий десяток, всі як з одного стрючка горошини, і якщо не повторювати назву, то слухач ніяк не відрізнить. Але ж УРнР усе ще має власне обличчя, хоча й тут уже на одну дошку ставлять бунтаря Сашка Лірника й хама Сашка Чемерова. Цю передачу ми все ще впізнаємо й вирізняємо серед того мотлоху, котрим завалили ефір. Навіщо всередину цукерки запихати додатковий фантик? Забагато ефірного часу, нема чим більше заповнити?

Не повіриш, але коли я слухав програму з Лірником (який мені завжди симпатизував) я постійно ловив себе на думці що дуже багато в чому я з ним категорично не згідний...
А щодо заставки, то як на мене вона трішки пафосна. Сприймаєш її по різному, залежно від того яка програма була перед нею, якщо щось ліричне то заставка не сприймається, а якщо якийсь панк - то саме воно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-11-2010 у 14:03


Скоро буде місяць з часу попереднього повідомлення тут. Вірю, що це затишшя перед бурею. ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 10-11-2010 у 21:25


Якщо прочитати повне імя цієї гілки форуму, то видно причину такої ситуації - поки що відсутній п"ятий елемент:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-11-2010 у 18:26


Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

Перше. У нічному повторі, що звучить, здається о третій ночі(ранку?) у суботу нічого не мікшувалося! принаймні не мало, після приїзду, як не забуду перевірю. Більше того я особисто переробила кінцівку - остання композиція, під час прямого ефіру була змікшована, натомість у повторі мала звучати повністю. Після неї звучить отой як Ви вважаєте недолугий джингл. Далі я поставила ще одну позапланову композицію Симфоманії, здається "Гонку" та "Апокаліптику" із їхньою знаменитою "Nothing Else Matters". ...

Так, повтор був о третій ночі. Якщо хтось інший, помимо ведучого, може кроїти передачу на свій розсуд - тоді перепрошую, що висловив обурення не за адресою.

Серже я таки перевірила. Усе було так я писала вище, може Вас, чит то пак Вашого приймача якась інша хвиля у той момент накрила :rolleyes: :)

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  

Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
тепер про джингл 'у-р-н-р'. Вам не подобається? тоді зробіть мені кращий! ...

Боюся, не зможу зробити ні кращий, ні навіть гірший. Можу зробити хіба що ремонт у приміщенні, але ремонт не звучить в ефірі...


гм ... мене "ремонт у приміщенні" на даному етапі цікавить значно більше ніж заставка до УРНР :rolleyes: ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-11-2010 у 18:27


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  
Скоро буде місяць з часу попереднього повідомлення тут. Вірю, що це затишшя перед бурею. ;)

Нє, Ігоре, ліміти на 'бурі' на цей рік вичерпано :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-11-2010 у 18:32


Цитата: Початково розміщене учасником Лобас Віталій  
Якщо прочитати повне імя цієї гілки форуму, то видно причину такої ситуації - поки що відсутній п"ятий елемент:D

ну, добре хоч що винен "п'ятий елемент" а не "п'ята графа" :lol:. Дякую, Віталію. А якщо серйозно причина такої ситуації не у "відстутності", хоч свою вину частково визнаю і відповідальності з себе не знімаю. Все просто. Цікаво людям - пишуть, ні-ні. Соррі :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рома Денисюк
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 5-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2010 у 21:21


Можливо у когось ще збереглась, програма з М.Бурмакою, що була згадана тут - http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1795&goto=search&...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 17-11-2010 у 20:20


Цитата: Початково розміщене учасником Рома Денисюк  
Можливо у когось ще збереглась, програма з М.Бурмакою, що була згадана тут - [url]http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1795&goto=search&pid=78726
[/url]
Так, зберіглася.
* Відпишу зараз в приват.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-11-2010 у 20:23


Цитата: Початково розміщене учасником Рома Денисюк  
Можливо у когось ще збереглась, програма з М.Бурмакою, що була згадана тут - http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1795&goto=search&...

можливо :rolleyes: хоч і не впевнена...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-11-2010 у 20:25
АНОНС 18-11-10


вирішили згадати про "Баниту Байду"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 19-11-2010 у 20:42


Учора, в 22-00 НРКУ заподіяла мені моральної шкоди,причому враховуючи :baddevil: приязнь до Д.Добрийвечора, в особливо великому розмірі. Деталі : натискую кнопку "прямий ефір 2-ї програми" і маю напис - користуйтесь, будь ласка, Інтернет Експлорером. А в мене Опера. Кінець.:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рома Денисюк
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 5-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2010 у 22:34


Передача з М.Бурмакою знайшлася. Дякую за увагу, а Captivitas ще й за два файлики з відносно старим, але від того не менш цікавим інтерв'ю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 22-11-2010 у 11:56


То залий то все кудись -- народ буде вдячний:rolleyes:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рома Денисюк
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 5-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2010 у 18:21


Сумніваюсь, що багато-кому з прихильників це хоч трохи буде цікаво та актуально порівняно з http://e-motion.tochka.net/conferences/1116-4-mariya-burmaka-u-nas-... але все ж...
http://multi-up.com/379814 або http://depositfiles.com/files/l650gj496
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 22-11-2010 у 18:30


Пару років назад в інеті промайнув концерт Баніти Байди 1989 року в Славутичі. Може в кого з форумчан є?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-11-2010 у 18:40
до питання стосовно інтерв'ю з Марією


якщо хтось може взяти на себе 'вивішування' запису інтерв'ю для усіх охочих, то я б могла подумати як передати деякі зі своїх програм (наприклад, "На перехресті..." було 4 передачі по різних періодах). Але це за умови що людина дійсно зможе викласти для усіх, а не для власного вжитку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-11-2010 у 18:44


Цитата: Початково розміщене учасником Лобас Віталій  
Пару років назад в інеті промайнув концерт Баніти Байди 1989 року в Славутичі. Може в кого з форумчан є?

а Ви на сайті Вія шукали, там немає? Спробуйте запитати і Літла(той що на ефірі відмовчувався:) )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рома Денисюк
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 5-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2010 у 22:45


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
якщо хтось може взяти на себе 'вивішування' запису інтерв'ю для усіх охочих, то я б могла подумати як передати деякі зі своїх програм (наприклад, "На перехресті..." було 4 передачі по різних періодах). Але це за умови що людина дійсно зможе викласти для усіх, а не для власного вжитку.


Я щось не до кінця розумію, що малось на увазі під терміном 'вивішування', адже сучасний рівень розвитку інтернету дозволяє викладати саму різноманітну інформацію у всеможливих формах, для різних типів аудиторій на необмежений, чи то пак обмежений невизначеним майбутнім час.
Зовім іншим є питання, чи потрібно це робити,.. і для чого або ж для кого. Якщо там є щось життєво-цікаве, або хоч час витрачений на прослуховування буде потрачений не впусту, то ... хоча все це більше для колекції фанів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-11-2010 у 01:30


Цитата: Початково розміщене учасником Рома Денисюк  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
якщо хтось може взяти на себе 'вивішування' запису інтерв'ю для усіх охочих, то я б могла подумати як передати деякі зі своїх програм (наприклад, "На перехресті..." було 4 передачі по різних періодах). Але це за умови що людина дійсно зможе викласти для усіх, а не для власного вжитку.


Я щось не до кінця розумію, що малось на увазі під терміном 'вивішування', адже сучасний рівень розвитку інтернету дозволяє викладати саму різноманітну інформацію у всеможливих формах, для різних типів аудиторій на необмежений, чи то пак обмежений невизначеним майбутнім час.
Зовім іншим є питання, чи потрібно це робити,.. і для чого або ж для кого. Якщо там є щось життєво-цікаве, або хоч час витрачений на прослуховування буде потрачений не впусту, то ... хоча все це більше для колекції фанів.
Ви ж шукали (і знайшли) запис з Бурмакою. Отже, для вас це було цікаво. Знайдуться й інші люди з подібними інтересами. І не лише фани. Я ось не зараховую себе до числа "фанатів" Бурмаки (у тому сенсі, що не ночую перед її будинком), але записи послухав би із задоволенням (це натяк). ;) Щодо репліки Олі, я її зрозумів так, що бажано викласти записи, наприклад, на якомусь музичному сайті, а не просто на свій комп покласти.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-11-2010 у 01:51


Цитата: Початково розміщене учасником Лобас Віталій  
Учора, в 22-00 НРКУ заподіяла мені моральної шкоди,причому враховуючи :baddevil: приязнь до Д.Добрийвечора, в особливо великому розмірі. Деталі : натискую кнопку "прямий ефір 2-ї програми" і маю напис - користуйтесь, будь ласка, Інтернет Експлорером. А в мене Опера. Кінець.:baddevil:
Віталію, забийте на Експлорер і на Віндовс Медіа Плеєр - теж. Промінь можна слухати через Вінамп. mms://89.187.1.165/NRCU2 Конкретно УРнР можна слухати також у МР-3 записах з сайту НРКУ. http://nrcu.gov.ua./index.php?id=783 Це той випадок, коли щастя цілком можливе. :saint:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 24-11-2010 у 11:08


Так, дякую за допомогу. Я, звичайно, ІЕ скачав, встановив, але вже лунала фінальна пісня програми. Ложка дорога до обіду.
Обома руками за організацію якої небудь музичної скриньки. Із задоволенням прослухав би всі "На перехресті..." від Олі Смоляр та Вероніки Маковій або інтервю яке брав Кирило Стеценко у Квітки Цісик. А в мене є ,наприклад ,декілька програм-предтеч УРНР періоду 1986 - 1990. Але ж безкоштовно можна виложити на 2-3 місяці ? Які є ідеї ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  74    76    78  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: