Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  75    77    79  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 24-11-2010 у 12:12


Є ідея:
http://c-pod.molode.com.ua/
Головне придумати назву для нового "каналу", щоб він відповідав тематиці того сайту.
Доречі, там вже є знайомі імена ;)

P.S. Слово "podcast" з англійської тлумачиться так: "цифровий запис радіопередачі або подібної програми, зроблений доступним через Internet для завантаження на персональний програвач".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-11-2010 у 12:32


Для викладання файлів - є купа файлообмінників, якими можна скористатися. Детальніше тут:
Файлообмінник
Куди "залити" файл. Список серверів.
Про подкастинг колись була тема: Огляд технології Podcasting




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-11-2010 у 14:13


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Цитата: Початково розміщене учасником Рома Денисюк  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
якщо хтось може взяти на себе 'вивішування' запису інтерв'ю для усіх охочих, то я б могла подумати як передати деякі зі своїх програм ... за умови що людина дійсно зможе викласти для усіх, а не для власного вжитку.


Я щось не до кінця розумію, що малось на увазі під терміном 'вивішування', ... Зовім іншим є питання, чи потрібно це робити,..
Ви ж шукали (і знайшли) запис з Бурмакою. Отже, для вас це було цікаво. Знайдуться й інші люди з подібними інтересами. І не лише фани.... Щодо репліки Олі, я її зрозумів так, що бажано викласти записи, наприклад, на якомусь музичному сайті, а не просто на свій комп покласти.

приємно мати справу з людьми які тебе розуміють :) Так, Максиме саме це я й мала на увазі.
головна проблема тут полягає у тому ХТО це буде робити :rolleyes:, бо я звичайно ''діко ізвєняюсь'' але я не маю часу цим займатися і підозрюю що й інші не байдикують.

а ще ... це так думки вголос :rolleyes: мені важливо щоб ці програми були цікавими для звичайних слухачів, а не для 'колег' яких приваблюють ці передачі з професійної точки зору. Раніше подібні пропозиції надходили (як потім з'ясовувалося) від музичних журналістів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-11-2010 у 14:15
АНОНС 25-11-10


Віталій Боднар буде - гр. "ДИВНІ" :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-11-2010 у 12:37
АНОНС 02-12-10


планують прийти музиканти "АтмАсфери", обіцяли навіть інструменти взяти :rolleyes: :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 9-12-2010 у 18:52


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
планують прийти музиканти "АтмАсфери", обіцяли навіть інструменти взяти :rolleyes: :)
Не вдалося послухати оригінал, тому слухав запис. Навіть не сумнівався, що почую Сержа - Атеїста. :) Живе виконання - це було супер. Але чому вони разом з інструментами ще й дівчат не захопили? :baddevil: То ж голос гурту. Певен, чарівних вокалісток дуже бракувало для пожвавлення розмови. :rolleyes:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 17-12-2010 у 14:50


Приємна новина - відновилася трансляція "Променю" на середніх хвилях.В Черкасах вже чутно:sing:. Дивно, що ніякої інформації про це немає, навідь на сайті НРКУ. Тільки сайт "українських радіостанцій" дав в новинах таку інформацію :
16.12.2010 "Радіо Промінь" (2-ий канал НРКУ) відновило мовлення в діапазоні Середніх хвиль. Трансляції чути на частоті 549кГц. На цій частоті "Радіо Промінь" має синхромережу передавачів - у Броварах на Київщині, Лучі на Миколаївщині, Зарванцях на Вінничині і Красному на Львівщині. Наразі немає точної інформації, який (або які) саме з зазначених передавачів відновив роботу. Однак, учасники розсилки "Open_DX" вже висловили припущення, що працює передавач у Броварах. Мовлення "Радіо Промінь" в діапазоні Середніх хвиль востаннє було призупинене в лютому 2009-го року
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-12-2010 у 15:53


А я в 16.12.2010 навіть заставку УРНР почув (у Львові) :P , але тішився не довго, бо той сигнал скоро потонув у шумах і голосах російського радіо "Маяк" та ще чогось німецькомовного. От якби передавач в Красному ввімкнули...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-12-2010 у 23:10


Цитата: Початково розміщене учасником Лобас Віталій  
Приємна новина - відновилася трансляція "Променю" на середніх хвилях.В Черкасах вже чутно:sing:. Дивно, що ніякої інформації про це немає, навідь на сайті НРКУ. Тільки сайт "українських радіостанцій" дав в новинах таку інформацію :
16.12.2010 "Радіо Промінь" (2-ий канал НРКУ) відновило мовлення в діапазоні Середніх хвиль. Трансляції чути на частоті 549кГц. На цій частоті "Радіо Промінь" має синхромережу передавачів - у Броварах на Київщині, Лучі на Миколаївщині, Зарванцях на Вінничині і Красному на Львівщині. Наразі немає точної інформації, який (або які) саме з зазначених передавачів відновив роботу. Однак, учасники розсилки "Open_DX" вже висловили припущення, що працює передавач у Броварах. Мовлення "Радіо Промінь" в діапазоні Середніх хвиль востаннє було призупинене в лютому 2009-го року
А вони ніколи такого і не оголошували. Колись у розмові зі мною Борис Скуратівський навіть казав, що технічний відділ не завжди знає, де НРКУ увімкнули, а де вимкнули.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 31-12-2010 у 11:25


Вчора була дуже цікава програма з Гайдамаками. Прикро, що не було анонсу. :( Через ці новорічні клопоти слухав програму з середини. Ну та нічого, мр3 завантажу.

ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 31-12-2010 у 17:13


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Вчора була дуже цікава програма з Гайдамаками. Прикро, що не було анонсу. :( Через ці новорічні клопоти слухав програму з середини. Ну та нічого, мр3 завантажу.

ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!


ДЯКУЮ!!!

І тебе зновим Роком!
Всім щастя та удачі!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-1-2011 у 18:12


Може, запізно огошую, але щойно слухав анонс на Промені і після 19 години буде Пікардійська Терція. А в УРнР, як і можна було здогадатися, колядки.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 14-1-2011 у 17:20


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

гм ... мене "ремонт у приміщенні" на даному етапі цікавить значно більше ніж заставка до УРНР :rolleyes: ;)

Взагалі-то я не в Києві зараз, але можливі варіанти... так що в разі чого прошу до привату :rolleyes:




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 14-1-2011 у 17:23


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  

Не повіриш, але коли я слухав програму з Лірником (який мені завжди симпатизував) я постійно ловив себе на думці що дуже багато в чому я з ним категорично не згідний...

Не повіриш, але коли я слухав програму з Лірником, то теж не з усіма його словами погоджувався. Відчувалося, що йому допекли до живого з отією ідіотською кляузою Колесніченка, і в нього емоції зашкалили.
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
планують прийти музиканти "АтмАсфери", обіцяли навіть інструменти взяти :rolleyes: :)
Не вдалося послухати оригінал, тому слухав запис. Навіть не сумнівався, що почую Сержа - Атеїста. :) Живе виконання - це було супер. Але чому вони разом з інструментами ще й дівчат не захопили? :baddevil: То ж голос гурту. Певен, чарівних вокалісток дуже бракувало для пожвавлення розмови. :rolleyes:

Так отож.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-1-2011 у 10:57


Слухав "Проти ночі". Ото не знаю як кому, а мені стара вокалістка подобалася більше...

П.С. А куди це Оля поділася? На форум не заходить, ні анонса, ні привіта :( Навіть пропозиція Сержа щодо ремонту її не спокусила. :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 23-1-2011 у 17:11


Тільки що прослухав Олину програму про Покальчука ("На перехресті доріг" по УР1), цілком випадково натрапив. Не чув цих композицій уже кілька років (хоча й диски маю :rolleyes: ), і якось вони по новому для мене прозвучали, з’явилося бажання переслухати всі ВВМ. Програма була дуже цікава, уривки з старих ефірів, Олині філософські вставки... :)
Здивувало що програма відбулася ніби як підпільно, ніяких анонсів ні в ефірі УРНРу, ні на форумі :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 23-1-2011 у 17:17


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Слухав "Проти ночі". Ото не знаю як кому, а мені стара вокалістка подобалася більше...


Мені здалося що старі записи набагато краще записані, те що звучало в ефірі явно чорновий варіант (як на моє вухо). Але якщо порівнювати "назагал" то мені також стара (точніше попередня :lol::lol::lol: ) вокалістка подобалася більше. Хоча це все ду-у-у-уже суб’єктивно.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-1-2011 у 18:27


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Слухав "Проти ночі". Ото не знаю як кому, а мені стара вокалістка подобалася більше...

А на мою думку вона просто трошки інша. Зате даякі слова, які я не міг розчути у попередніх записах, вона заспівала дуже виразно :)
Також було враження ніби то просто хтось інший виконує пісні Проти ночі як караоке.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 27-1-2011 у 19:42


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  

було враження ніби то просто хтось інший виконує пісні Проти ночі як караоке.


Угу, мені також так здалося, тому я і подумав що це чорновий варіант :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лобас Віталій
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 11-11-2009
Місто: Черкаси
Нема на форумі

Настрій: посміхаюсь

[*] написано 30-1-2011 у 12:06


А Покальчуку на цьому тижні виповнилося б 70. ВВМ не слухав, а пару оповідань перечитав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 10-2-2011 у 23:53


Цікавий сьогодні був УРНР! Повно нових вражень... Мені здається що Ви трохи перебільшуєте коли говорите про відсутність цікавих новин, принаймні я не помітив щоб нинішня ситуація чимось принципово відрізнялася від тієї що була рік-два тому :rolleyes: ... (до речі, знайомий, який любив говорити "воно попустить, якщо не спаралізує" це не Батьковський? Якщо мені не зраджує пам’ять Ви про це якось згадували тут на форумі :) ).
Вихід нового альбому ТНМК це для мене Подія! Я про нього дізнався лише тиждень тому, уже залив собі на комп, слахаю кожного дня... Подобається! Скучив я за їхніми піснями, цікаво вони у них побудовані, якийсь ніби калейдоском образів, самих несподіваних і самих химерних, спочатку іноді взагалі важко зрозуміти про що це, але чим більше слихаєш тим краще відчуваєш цілісність пісень.
Порадувала звістка про те що до ефіру незабаром завітає Сергій Новіков, багато від кого в ефірі про нього чув, вперше від групи "Морс" (ледве по старій пам’яті не написав "Дика Трава", колись їхня "Синя папороть" гриміла на все Рівне :) ), цілі легенди вже складають про його студію під Вінницею.
Новини про "Мертвий Півень" для мене новими не стали, вперше, до речі почув про них від Романа Коляди у програмі "Український вимір" на УР1. Будемо чекати, будемо слідкувати...
А потім Ольга вирішила зробити експромт, який на жаль завершився фіаско... :(:D Ольга запропонувала слухачам подзвонити і розповісти якусь цікаву новину про будь-яку українську рок-групу, автору найцікавішої надавалася можливість замовити пісню. Я відразу впав у ступор, ні одна думка не ворухнулася у моїй голові, хоча безпосередньо перед ефіром слухав новини ФДР "Важка Ділянка". :lol:
Ніхто не подзвонив, Ольга висловила жаль з цього приводу, мені стало сумно... :( Уже тоді коли лунали фінальні ВВ, які Ольга замовила сама собі, захотілося подзвонити і скозати бодай щось, згадалася новина про нову пісню "Мотор’ролли", яку вони записали дуетом з якоюсь співачкою (щоправда не міг згадати ні назви пісні ні імені співачки :lol::lol::lol: ). Набрав номер, але режисер сказав: "Пізно, друже, програма закінчена..." :)
І я з того всього сів і напивав оце повідомлення :lol::D:lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2011 у 16:06


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
... Через ці новорічні клопоти слухав програму з середини. Ну та нічого, мр3 завантажу....

Десь на середині програми Іван при вимкненому мікрофоні запитав мене "а взагалі програму хтось слухає?". Спочатку не знала як еагувати а потім сказала як є. :o Запис мп3 робить ведмежу послугу прямому ефіру. :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2011 у 16:12


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  

було враження ніби то просто хтось інший виконує пісні Проти ночі як караоке.

Угу, мені також так здалося, тому я і подумав що це чорновий варіант :)


це справді, ДЕМО-записи - чорновий варіант, не зведений.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2011 у 16:44


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
... Мені здається що Ви трохи перебільшуєте коли говорите про відсутність цікавих новин…

Так, я напевно зараз надмірно переобтяжена різними клопотами і багато чого не помічаю… :rolleyes:


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
... принаймні я не помітив щоб нинішня ситуація чимось принципово відрізнялася від тієї що була рік-два тому :rolleyes:

Власне про цей період і йшлося.

Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
... (до речі, знайомий, який любив говорити "воно попустить, якщо не спаралізує" це не Батьковський? Якщо мені не зраджує пам’ять Ви про це якось згадували тут на форумі :) ).

У Вас гарна пам'ять, Сергію. :saint:

Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  

Вихід нового альбому ТНМК це для мене Подія! Я про нього дізнався лише тиждень тому, …
Новини про "Мертвий Півень" для мене новими не стали, вперше, до речі почув про них від Романа Коляди у програмі "Український вимір" на УР1.

Для мене може новини про М.П. теж не були найсвіжішими, але по перше треба було узагальнити:cool:, а по друге… Ви про вихід альбому ТНМК дізналися лише тиждень тому, а вийшов він ще у грудні :P
П.с. даруйте не відстежую що говорить Роман Коляда у своїх програмах …;)

Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
.
А потім Ольга вирішила зробити експромт, який на жаль завершився фіаско... :(:D Ольга запропонувала слухачам подзвонити і розповісти якусь цікаву новину про будь-яку українську рок-групу, автору найцікавішої надавалася можливість замовити пісню. Я відразу впав у ступор, ні одна думка не ворухнулася у моїй голові, хоча безпосередньо перед ефіром слухав новини ФДР "Важка Ділянка". :lol:
Ніхто не подзвонив, Ольга висловила жаль з цього приводу, мені стало сумно... :( Уже тоді коли лунали фінальні ВВ, які Ольга замовила сама собі, захотілося подзвонити … )…
Набрав номер, але режисер сказав: "Пізно, друже, програма закінчена..." :)
:

Ага, то це Ви були. Нє, ну нормально? У мене 20 секунд на прощання лишається а у Вас «жаль прокинувся» …:lol:

Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
.
… подзвонити і скозати бодай щось, згадалася новина про нову пісню "Мотор’ролли", яку вони записали дуетом з якоюсь співачкою (щоправда не міг згадати ні назви пісні ні імені співачки :lol::lol::lol: ).

І яку ж пісню цікаво Ви мали на увазі? «До тебе мила» із Степовою, чи «Березневий кіт» із Флайзою чи ще якийсь варіант?:rolleyes:

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 11-2-2011 у 19:50


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Для мене може новини про М.П. теж не були найсвіжішими:cool:,

Ну, звістка про те що Середа та Барбара "удвох в одне дівча закохані" для мене таки була найсвіжішою :)
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
а по друге… Ви про вихід альбому ТНМК дізналися лише тиждень тому, а вийшов він ще у грудні :P

про це я також дізнався тиждень тому :)
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
П.с. даруйте не відстежую що говорить Роман Коляда у своїх програмах …;)

я іноді у обідню перерву якраз маю змогу його слухати (з чого дуже тішуся). До речі, а самого Коляду у якості гостя Ви не плануєте якось запросити на ефір? Він канєшно не рокер, але якщо згадати вічну тему про те хто потенційно може з’явитися в УРНРі, то Коляда "вполнє форматний":cool:
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Ага, то це Ви були.

Може був і ще хтось, але я також був;)
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Нє, ну нормально? У мене 20 секунд на прощання лишається а у Вас «жаль прокинувся» …:lol:

У мене жаль прокинувся після того як ніхто не подзвонив :( Я б і сам послухав би якісь цікаві новини від слухачів :)
Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
.
… подзвонити і скозати бодай щось, згадалася новина про нову пісню "Мотор’ролли", яку вони записали дуетом з якоюсь співачкою (щоправда не міг згадати ні назви пісні ні імені співачки :lol::lol::lol: ).

Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
І яку ж пісню цікаво Ви мали на увазі? «До тебе мила» із Степовою, чи «Березневий кіт» із Флайзою чи ще якийсь варіант?:rolleyes:

Пісня називається "Душа" (тільки що переслухав "Важку ділянку"). Ага! То це і справді була новина! Тепер мене замучать докори сумління... :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  75    77    79  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: