Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  77    79    81  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 12-3-2011 у 13:48


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Хіба що перший тайм і перерву - аби не вибитися із сітки.
Але на "Динамо" у четвер і без того драйвовий рокінрольчик видали! Український!

і багато українців бігало по полю ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-3-2011 у 15:44


Ви не повірите! (с)
З нашого боку - більше половини! Тобто шестеро одночасно:o. А голи забивали самі лише українці:sing:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 14-3-2011 у 16:12


*в цьому місці був допис, котрий містив надмір агресії*



До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 14-3-2011 у 16:31
оффтоп


*в цьому місці був допис, котрий містив надмір агресії*



До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 14-3-2011 у 18:27
прохання бути вічливішим


Серже, я Вас дуже прошу відкорегувати свої попередні репліки, у них надто багато агресії. Навіть якщо людина забула вказати номер телефону на який Ви сподівалися, це не дає Вам право робити "такі" висновки. :o ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-3-2011 у 19:57


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Серже, я Вас дуже прошу відкорегувати свої попередні репліки
Стоп цензурі :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 14-3-2011 у 22:40


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

проаналізувавши ситуацію,:rolleyes: хочу запропонувати керівництву скасовувати програму навіть коли немає трансляції, але її вихід збігається з будь-яким іншим футболом, що транслюється деінде :lol: позаяк більшість слухачів віддають перевагу останньому :)


Ну... :rolleyes: УРНР це програма не для більшості слухачів а для специфічної та не такої вже й масової цільової аудиторії, навіщо тоді орієнтуватися на більшість?;) Чесно кажучи я навіть не в курсі чим закінчився той матч, а от що через нього пропав випуск УРНРу шкода...:( Хоча Ви від цього здається не дуже сумуєте? Чи можливо Ваша програма вже Вам трохи "піднабридла"? :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 15-3-2011 у 19:05


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Серже, я Вас дуже прошу відкорегувати свої попередні репліки
Стоп цензурі :D

Максиме, думаю Ви чудово відчуваєте різницю між поняттями цензури і вихованості ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 15-3-2011 у 19:07
і таке...


цілком можливо, :rolleyes: завтра бачитиму Середу Андрійка :cool: можу скориставшись службовим становищем, приміщенням та звукозаписуючими засобами щось запитати :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 15-3-2011 у 19:13


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  

Ну... :rolleyes: УРНР це програма не для більшості слухачів а для специфічної та не такої вже й масової цільової аудиторії, навіщо тоді орієнтуватися на більшість?;) Чесно кажучи я навіть не в курсі чим закінчився той матч, а от що через нього пропав випуск УРНРу шкода...:( Хоча Ви від цього здається не дуже сумуєте? Чи можливо Ваша програма вже Вам трохи "піднабридла"? :rolleyes:

звичайчно, Сергію, УРНР це програма не для більшості слухачів, я це чудово усвідомлюю, але більшість із тієї меншості :rolleyes: віддає перевагу футболу у раніше описаному випадку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 15-3-2011 у 19:47


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

звичайчно, Сергію, УРНР це програма не для більшості слухачів, я це чудово усвідомлюю, але більшість із тієї меншості :rolleyes: віддає перевагу футболу у раніше описаному випадку.

Можливо я неправий, але все ж не розумію яке задоволення може принести радіотрансляція буд-яких спортивних змагань. Спорт цікаво дивитися, а музику слухати, саме тому логічніше було б футбол показувати по телебаченню, а УРНРу залишити радіохвилю :)
І в будь-якому разі я не думаю що більшість Ваших слухачів буде в захваті від того що
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

проаналізувавши ситуацію,:rolleyes: хочу запропонувати керівництву скасовувати програму навіть коли немає трансляції, але її вихід збігається з будь-яким іншим футболом, що транслюється деінде :lol:

І закликаю Вас не робити цього ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 15-3-2011 у 19:49


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
цілком можливо, :rolleyes: завтра бачитиму Середу Андрійка :cool: можу скориставшись службовим становищем, приміщенням та звукозаписуючими засобами щось запитати :)


А потім дасте послухати?:D Якщо ми дуже попросимо? :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 15-3-2011 у 20:01


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
цілком можливо, :rolleyes: завтра бачитиму Середу Андрійка :cool: можу скориставшись службовим становищем, приміщенням та звукозаписуючими засобами щось запитати :)


А потім дасте послухати?:D Якщо ми дуже попросимо? :lol:

Ну-у-у, то залежить від багатьох факторів :rolleyes: тому краще відразу поставити питання... більше шансів почути щось:P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 15-3-2011 у 20:16


До речі, з приводу того що
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

більшість з тієї меншості :rolleyes: віддає перевагу футболу у раніше описаному випадку.

то я думаю що це в першу чергу залежало б від наповлення програми. Якби, скажімо, Ви б пообіцяли "погодувати" нас Середою, то багато хто вибрав би УРНР а не футбол. ;) Але спочатку потрібно було б відірвати самого Середу від футболу і затягнути на програму :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-3-2011 у 20:57


Питання до Андрія Середи:
1. банальне. "Що чути з новим альбомом"?
2. Як йому співається дуетом з Міськом Барбарою і чи планується якась подальша співпраця чи скажімо спільний тур?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 15-3-2011 у 22:58


Питання до Середи:
Нещодавно слухав "Марш норманів", і в зв’язку з цим запитання: ця пісня просто спроба воскресити психологію вікінгів періоду норманських завоювань, чи має місце певне утотожнення з Україною? Чесно кажучи я досить негативно ставлюся до таких усіляких аналогій, на зразок "Сокири Перуна". Тут в першу чергу читається спроба зобразити українців як нащадків таких "героїв", але навряд-чи їх вважали героями нащі ж пращури слов’яни які жили у той час. Безумовно вони залишили слід в історії України, але вони дуже швидко асимілювалися, і навряд-чи зараз потрібно вигадувати якіль містифікації. Вільгельм Завойовник захопив Англію, і його нащадки правлять країною і досі але нинішню королеву ніхто не асоціює з дикими кровожерними племенами, які топили в крові її країну. Просто тому що брітти уже давно асимілювали норманів, хоча думаю що по співвідношенню до місцевого населення їх було у кілька разів більше ніж на Русі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 16-3-2011 у 00:40


Питання до Середи. Чи не має "Кому Вниз" планів зробити пісню за текстом поеми Тараса Шевченка "Кавказ"?

Я колись уже "Сад" про це питав. Але "Кому Вниз" така пісня пасувала б краще.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 16-3-2011 у 00:50


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергійrquote  

Можливо я неправий, але все ж не розумію яке задоволення може принести радіотрансляція буд-яких спортивних змагань. Спорт цікаво дивитися, а музику слухати, саме тому логічніше було б футбол показувати по телебаченню, а УРНРу залишити радіохвилю :)
Як фанат футболу я згоден на 100%. Футбол по радіо - це збочення (саме так, редагувати не буду :P ). Чому тоді не транслювати по радіо бразильські серіали? Щодо того, хто чому віддає перевагу... для мене це питання взагалі не актуальне. Радіотрансляція Променя у нас не працює, слухаю в Інтернеті, а відтак завжди можу качнути МР3. Тому заміна УРнР футболом - це для мене втрата. Без неї я б і футбол подивився й програму послухав. А так одне втрачаю.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-3-2011 у 18:54


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Як фанат футболу я згоден на 100%. Футбол по радіо - це збочення (саме так, редагувати не буду :P )...

От, Ви Максиме або вперто робите вигляд, або й справді не розумієте про що я говорила ... все що я мала сказати я вже сказала :rolleyes:

Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
... для мене це питання взагалі не актуальне. Радіотрансляція Променя у нас не працює, слухаю в Інтернеті, а відтак завжди можу качнути МР3. Тому заміна УРнР футболом - це для мене втрата. Без неї я б і футбол подивився й програму послухав. А так одне втрачаю.

є дві великі різниці вести програму у прямому ефірі чи записувати інтервю і з нього ліпити потім передачу. Уся суть прямого ефіру - це інтерактив з боку слухачів і присутність відчуття для ведучого і гостя, що розмова відбувається тут і зараз і що саме цієї миті тебе чують і головне слухають. Тому усвідомлювати самій і пояснювати гостю, що зараз ефір ніхто (ну нехай майже) не слухає, бо всі віддають перевагу футболу, не дуже приємно. От запитайте когось із рокерів, що вони відчуватимуть, якщо на їхній виступ ніхто не прийшов(бо всі на футболі!) а вони все одно мусять виступати у порожній залі, або навіть якщо туди і забрело кілька слухачів, але реакції - нуль, тобто не зрозуміло чого вони прийшли - чи концерт послухати, чи так погрітися і час вбити...
Коротше, ми не одноразово піднімали цю тему, пропоную більше не повертатися до неї, із себе певної відповідальності не знімаю. Але дозволю собі НЕ повірити (і маю підстави на те) що навіть присутність того ж таки Середи, ситуацію не змінило.

і взагалі, а може я теж хочу подивитися футбол :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-3-2011 у 18:55
АНОНС 17-03-11


усі на перекурі :P качаємо мп3, хто ще не чув "Баніту Байду"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-3-2011 у 00:29


Цікаво, а хто ще не чув "Баніту Байду"?:wow:



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 18-3-2011 у 11:00


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Серже, я Вас дуже прошу відкорегувати свої попередні репліки, у них надто багато агресії.

Всі, чи двох достатньо?

Цікаво, Ви Середу теж просите обережніше підбирати слова? Адже він уже має стійку репутацію фашЬІста, якось навіть у Могилянці студрада на чолі з Єгором Стадним добилася скасування вже оголошеного концерту, де анонсувалася присутність також інших знаних фашЬІстів - Василюка, Решетника, Положинського... Бо їхніх текстах також скіііільки агресії!...
Розумію, звісно, що я не Середа, тому мені й дозволено менше. Але майте на увазі, що я потрапляю під його негативний вплив, тому наступного разу краще думайте двічі, перш ніж надавати йому ефірний час
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Навіть якщо людина забула вказати номер телефону на який Ви сподівалися, це не дає Вам право робити "такі" висновки. :o ;)

Висновок зроблений на підставі того, що на job.ukr.net свої реквізити "забуває" вказувати значна кількість користувачів, котрі розміщують оголошення. На око близько 10 - 15%. В "паперових" оголошеннях чомусь не забуває ніхто, хіба окремі унікали. Отже, логічно припустити, що дивовижна забудькуватість інтернет-користувачів пояснюється не склерозом. а чимось іншим - наприклад, невмінням розібратися в налаштуваннях.
Добре хоч висновок про жлобство Бенкендорфа заперечень не викликав :rolleyes:




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-3-2011 у 17:25


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Цікаво, а хто ще не чув "Баніту Байду"?:wow:

я знаю, що серед наших таких немає, тож я і вирішила попередити щоб даремно не витрачали час...;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-3-2011 у 17:57


ДЯКУЮ, ЩО ВСЕ Ж ТАКИ ВРАХУВАЛИ МОЄ ПРОХАННЯ :)
Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  

Розумію, звісно, що я не Середа, тому мені й дозволено менше…

От, якби Ви були Середою, то так би і не висловлювалися… За багато років нашого знайомства попри свій зовнішній радикалізм і категоричність Андрій ні разу мене не підставляв. Були навіть такі випадки під час прямого ефіру, коли відповідаючи на запитання Андрій говорив приблизно так «… я сказав би …, але Оля мені не дозволяє», думаю що хтось із присутніх може навіть пам’ятати той давній ефір…

бо
Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
…Цікаво, Ви Середу теж просите обережніше підбирати слова?…


Так, Серже, уявіть собі. Андрієві, двічі не доводиться пояснювати… лише одного разу перед початком ефіру (було це ще за царя хмеля) я пояснила йому чим закінчиться для мене його піар. Я вже колись тут писала, змушена ще раз повторити – можна один раз лягти на амбразуру і стати героєм на кілька днів, а можна нишком піти в партизани і принести значно більше користі. Пояснювати метафору не буду. Не забувайте також, що артисти чи будь-які інші публічні люди під час інтерв»ю поводять себе так як від них того очікує журналіст чи публіка. Перед прямим ефіром мені досить усміхнено сказати «будь чемним!», і не треба мені говорити про цензуру у данному випадку. Усе сказано між рядками.:rolleyes:

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
… … студрада на чолі з Єгором Стадним добилася скасування вже оголошеного концерту, де анонсувалася присутність також інших знаних фашЬІстів - Василюка, Решетника, Положинського... Бо їхніх текстах також скіііільки агресії!...

Я трохи орієнтуюся у творчості Василюка і непогано знаю творчість Тартака. Тексти у них відверті але виважені і агресії там немає.

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
…Але майте на увазі, що я потрапляю під його негативний вплив…

Це добре що Ви піддаєтеся чиємусь вливу, тож є шанс що рано чи пізно потрапите і під позитивний влип. :)

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
… тому наступного разу краще думайте двічі, перш ніж надавати йому ефірний час…

відповідь див.вище

Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
… Отже, логічно припустити, що дивовижна забудькуватість інтернет-користувачів пояснюється не склерозом. а чимось іншим - наприклад, невмінням розібратися в налаштуваннях. …

Серже! Невже невміння розібратися в налаштуваннях є аж таким злочином, аби заслуговувати з Вашого буку на приниження і образи. Вам не до вподоби керівництво і Ви усіх поставили на один щабель. А та неуважна баришня, не знаю хто вона, який має вік , які має людські риси… але Вам не приходило у голову, що та людина може бути взірцем порядності а Ви на неї відро лайна вилили лише через те до осіб вищого рангу не дістали а бідолаха Вам під гарячу руку потрапила…

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-3-2011 у 20:07


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

є дві великі різниці вести програму у прямому ефірі чи записувати інтервю і з нього ліпити потім передачу. Уся суть прямого ефіру - це інтерактив з боку слухачів і присутність відчуття для ведучого і гостя, що розмова відбувається тут і зараз і що саме цієї миті тебе чують і головне слухають. Тому усвідомлювати самій і пояснювати гостю, що зараз ефір ніхто (ну нехай майже) не слухає, бо всі віддають перевагу футболу, не дуже приємно.

А я все-таки вперто не розумію звідки Ви знаєте що Вашу передачу ніхто не слухає? Наскільки я розумію в Києві можна слухати на fm-хвилі, а це більше 3-ох мільйоніх слухачів. Та й по регіонах... Не знаю як де але у Рівному зараз чути нормально (принаймні після того як рік тому у мене на вулиці поміняли кабелі :lol: ). Якщо є у нас то логічно припустити що є у Житомирі... А чому не має бути у Чернігові? Та це ж державне радіо! Мені здається що принаймні 1/4 частина населення України Вас чує, не кажучи про інтернет-трансляцію, по якій Вас може чути взагалі кожен бажаючий! :cool: І чому Ви думаєте що Вас ніхто не слухає? :rolleyes:
Якщо взяти т.з. "випадкових слухачів" - то вони якраз і мають бути в першу чергу Вашою цільовою аудиторією. Бо постійні слухачі для себе нового дізнаються 10-20%, а необізнані люди всі 80! Чому Ви думаєте що хтось хто вперше почув з Вашої програми про якусь групу має неодмінно дзвонити та вставляти свої п’ять копійок? Хіба не логічніше та правильніше залишити це ведучій, фахівцю, який займається цим уже надцять років?
А постійним слухачам тим-більше не хочеться скорочувати і без того скорочений ефірний час непотрібними вставками. Я 10 років Вас слухав ні разу не телефонуючи, а може таких як я ще 10 000? А може більше? Ну звідки Ви знаєте що ні? Це найкраща радіопередача яку я чув у своєму житті і Вам є чим пишатися, тому що в першу чергу саме завдяки Вам вона такою являється! Звідки стільки песимізму?:(
Я помічаю що більшість Ваших колег, які також працюють у прямому ефірі при телефонних дзвінках намагаюься не та щоб поскоріше здихатися слухача, а скоріше максимально вижати з ефірного часу, не відволікаючись на дурниці.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Але дозволю собі НЕ повірити (і маю підстави на те) що навіть присутність того ж таки Середи, ситуацію не змінило.

Ну як можна таке говорити про свою ж програму... Ну які підстави? Ну чому б не змінило!? :( Ех-х-х...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  77    79    81  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: