Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  78    80    82  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 19-3-2011 у 12:15


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Наскільки я розумію в Києві можна слухати на fm-хвилі, а це більше 3-ох мільйоніх слухачів.

Вже не можна. З початку березня. Частоту 105 ФМ відібрали в УР-2 й передали УР-1. Якщо не помиляюся, якісь там пару годин на добу залишили, чи то вранці, чи то в обідню пору, але це називається "пожалів вовк кобилу - залишив хвіст і гриву". УР-2 тепер слухаємо в АМ-діапазоні, про стерео смішно й заїкатися.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 19-3-2011 у 13:03


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
За багато років нашого знайомства попри свій зовнішній радикалізм і категоричність Андрій ні разу мене не підставляв. Були навіть такі випадки під час прямого ефіру, коли відповідаючи на запитання Андрій говорив приблизно так «… я сказав би …, але Оля мені не дозволяє», думаю що хтось із присутніх може навіть пам’ятати той давній ефір…

Шкода, що я не пам’ятаю. Але тепер знатиму. Що ж, доведеться самому скористатися власною порадою думати двічі. Тепер, коли Середа потрапить в ефір, двічі подумаю, чи варто слухати ще й інтерв’ю, чи доцільніше обмежитися виключно музикою. Причому, як Ви вже розумієте, попередньо я більше схиляюся до другого варіанту. Дзвінки до студії, вочевидь, доведеться залишити виключно для молодих музикантів, котрим реально потрібне підтвердження того, що їх хтось чує.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Не забувайте також, що артисти чи будь-які інші публічні люди під час інтерв»ю поводять себе так як від них того очікує журналіст чи публіка.

Навіть "чи публіка"? А якщо публіка наївно очікує відвертості?
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  
… … студрада на чолі з Єгором Стадним добилася скасування вже оголошеного концерту, де анонсувалася присутність також інших знаних фашЬІстів - Василюка, Решетника, Положинського... Бо їхніх текстах також скіііільки агресії!...

Я трохи орієнтуюся у творчості Василюка і непогано знаю творчість Тартака. Тексти у них відверті але виважені і агресії там немає.


Цитата:

От, власне, що стосовно концерту (планувався на Покрову) сказав *censored* Єґор Стадний (estadniy@gmail.com):

Цитата:

>> Студентська колегія висловлює стурбованість щодо даного концерту, адже
>> майже всі зазначені гурти (крім гурту Тартак) асоціюються з такими
>> нелюдськими, антидемократичними та неприпустимими явищами як расизм та
>> ксенофобія. Ми проти поширення цих ідей серед могилянської громади. ...
>> Зважаючи на вищесказане, Студентська колегія вважає неприпустимим
>> проведення даного заходу в стінах НаУКМА.

Поданий Єґору список запланованих виконавців (щоб краще осягнути, хто "асоціюється з нелюдськими явищами"): "Тартак", "Тінь Сонця", "Сад" (пісні на вірші Т. Шевченка) та лауреати Шевченківської премії "Кому Вниз" (на вірші Т. Шевченка, О. Олеся, В. Івасюка, А. Середи).

( http://domivka.net/forum/showthread.php?11620-%C2%E5%F7%B3%F0-%CF%E... )

Втім, скорше за все Василюку гикнулося його старе інтерв’ю, де він необережно вжив вислів "чистота слов’янської раси". З того все й почалося. Перед презентацією альбому "Полум’яна Рута" в тій-таки Могилянці хтось випадково натрапив на це інтерв’ю і на могилянському ж сайті підняв бучу - мовляв, таким фашЬІстам не місце в наших стінах, не пущать його в актовий зал!.. Розголос пішов такий, що в день презентації я тупо не зміг потрапити у приміщення (бо публіка навіть стоячих місць не лишила!!!), а ДПНИ (кому ще пояснити, хто це? :lol: ) оперативно розмістило альбом на своєму сайті, не забувши супроводити словами гарячої шани. Та історія вже триста років як забулась, і ніхто її не ніколи не згада, але всі чудово запам’ятали, що Василюк - фашист (до нього досі скінхеди на концерт ходять; гадаю, поняття не маючи, що й до чого). Вчора він сам сказав, що йому ще й у Калуші концерт відміняли з тих же причин...




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 19-3-2011 у 13:51


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Серже! Невже невміння розібратися в налаштуваннях є аж таким злочином, аби заслуговувати з Вашого буку на приниження і образи. ... Ви на неї відро лайна вилили …

Уже шкодую, що стер свій допис. Категорично не пригадую там приниження, образ і тим паче відро лайна. Якби в мій бік пролунав вислів "кебети не вистачило", то для мене це б і близько не стало причиною депресії й суїциду.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Вам не до вподоби керівництво і Ви усіх поставили на один щабель.

Ні, не на один. Керівництву дісталася морально-якісна характеристика (причому значно різкіша), а стосовно пані Олени говорилося лише про її невідповідність професійним вимогам (та й то в одиничному випадку). Це принципово різні речі.
Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
А та неуважна баришня, не знаю хто вона, який має вік , які має людські риси… але Вам не приходило у голову, що та людина може бути взірцем порядності а Ви на неї відро лайна вилили…

Якщо вона проявить свою порядність так, щоб я то відчув і пересвідчився насправді, я віддам їй належне й похвалю за порядність. Можливо навіть враховуватиму цю порядність і на знак поваги закриватиму очі на проколи у професійній діяльності. Але поки що я не бачив ознак порядності в цієї пані. Жодних. Пані Олену я бачив лише з одного-єдиного боку - професійного - і відверто кажу, що з цього боку вона себе проявила далеко не найкращим чином.
Навіть якщо припустити, що зарплату їй платять так само, як збираються платити штукатурам (коли такі знайдуться), то це частково виправдовує недбале ставлення до своїх професійних обов’язків. Або пояснює некомпетентність (бо ж малоймовірно знайти за копійки пристойного фахівця). Але то все не відкидає факту й не забороняє говорити про нього вголос.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-3-2011 у 15:48


Цитата: Початково розміщене учасником Серж Петренко  

... Але тепер знатиму. Що ж, доведеться самому скористатися власною порадою думати двічі. Тепер, коли Середа потрапить в ефір, двічі подумаю, чи варто слухати ще й інтерв’ю, чи доцільніше обмежитися виключно музикою...

Ваше право, Серже. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-3-2011 у 15:50
АНОНС 24-03-11


:rolleyes:Всяка всячина. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 30-3-2011 у 14:24
АНОНС 31-03-11


якщо встигну, то дам фрагменти розмови з Андрієм Середою.:)

п.с. той хто очікує почути радикальні заяви про зміну державного устрою чи будь-які інші різкі висловлювання може не витрачати даремно час на прослуховування. :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-3-2011 у 15:16


Та ну, які радикальні заяви можуть бути? Вчора приблизно о 8:20 чув "Суботів" по другому каналу проводового радіо ;) Хіба радикальні групи пускають в ранковий ефір? :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 30-3-2011 у 15:22


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  
Та ну, які радикальні заяви можуть бути? Вчора приблизно о 8:20 чув "Суботів" по другому каналу проводового радіо ;) Хіба радикальні групи пускають в ранковий ефір? :D

Учора "Суботів" був о 8-мій-05. ;) і буде ще у четвер о 19:06 та у неділю о 20:06... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 30-3-2011 у 17:53


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
якщо встигну, то дам фрагменти розмови з Андрієм Середою.:)


ого! така довга розмова вийшла, що встигнете дати тільки фрагменти!? Це не може не радувати!

Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
п.с. той хто очікує почути радикальні заяви про зміну державного устрою чи будь-які інші різкі висловлювання може не витрачати даремно час на прослуховування. :P

Востаннє чув у Вас Середу коли він розповідав про участь у якомусь німецькому фестивалі, а було це років з 4-ри тому (як мінімум)... Так що дуже радий буду почути Середу по будь-якому приводу!
Ура!!! Нарешті! Дя-ку-ююю!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 1-4-2011 у 11:26


Олю, дякую! :sing:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 2-4-2011 у 15:14


В четвер мене спіткала невдача: брехунець трохи рипів і я вирішив краще слухати з інтернета. Але на лихо інтернет трансляція час від часу пропадала, тоді я знов повертався до брехунця до чергового потужного приступу рипіння, а тоді знов до компа, і так кілька разів... :) Все б нічого але, як я зрозумів, інтернет трансляція йде з15-20 секундною затримкою, так що виходило що окремі моменти слухав двічі а деякі не чув взагалі. :):( Хоча загалом нитку розмови прослідкував, важко скласти цілісне враження про програму загалом. Чекаю mp3, покищо немає, з понеділка вже мабуть буде, тоді відпишу щось більш змістовне... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 2-4-2011 у 15:21
Не знаю чи когось зацікавить, але...


Надибав на оцифровані касети фестивалю "Червона Рута 89" у Чернівцях. Ось посилання http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3192346
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 6-4-2011 у 17:36
АНОНС 07-04-11 :)


матч Ліги Європи УЄФА. «Динамо» (Київ) - «Брага» (Португалія)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-4-2011 у 18:31


А чому і досі нема програми з Середою на сайті НРКУ?.. :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-4-2011 у 19:30


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
А чому і досі нема програми з Середою на сайті НРКУ?.. :(

А я ще вчора ввечері скачав :P Доречі той варіант відрізняється від того, що був в ефірі, може тому його забрали на якийсь час ;)

Приємна передача вийшла. Багато цікавих речей. Мені особливо сподобався момент де Середа розказував про лінь. Примусило задуматись над життєвою позицією. І взагалі цікаво слухати цікаву людину.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-4-2011 у 19:36


Та я теж вчора ввечері заглядав, ніби не було :rolleyes: Містика якась!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-4-2011 у 19:44


Так ось же воно
http://nrcu.gov.ua./UserFiles/Media/UR-2/URNR/URNR-20110331-2205.mp...
станом на 20:44 воно там є :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-4-2011 у 21:41


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  
Так ось же воно
http://nrcu.gov.ua./UserFiles/Media/UR-2/URNR/URNR-20110331-2205.mp...
станом на 20:44 воно там є :D

Дякую! :)

Ну, Середу завжди приємно чути, ця його харизма відчувається у кожному слові. Він уже давно став символом українського андеграудну. Дивно... In Kastus вийшов 15 років тому, а пісні з того альбому і досі залишаються основою репертуару "Кому Вниз". За такий тривалий проміжок часу люди зазвичай внутрішньо дуже сильно міняються, тим більше настільки інтелектуально розвинуті як Середа. Важко повірити що зараз він живе тими ж думками. Безумовно це прекрасні пісні, але для нього це мабуть як сторінка минулого від якої він все більше віддаляється, але постійно повертається. Чому ж зараз він не пише? Чи може пише і не видає? Не хоче? Інші пріоритети? По розмові було схоже що він часто хотів красиво відчіпно відповісти, а не сказати те що думає. Що ж, його право, навіщо йому розкривати свої думки перед незрозуміло ким...

P.S. Дякую за чудову програму :) В кращих традиціях УРНРу (а точніше Ольги Василівни ;) )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-4-2011 у 14:07


Таке враження, що запис не з самого початку...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 8-4-2011 у 14:47
!!! УВАГА !!!


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Таке враження, що запис не з самого початку...

нє, ну нормально, і ніхто мені про це не говорить :mad:
Дякую, Юрію, за уважність.
Якщо хтось качав програму із сайту забудьте про той варіант, вийшла така маленька, але жахлива :o прикрість. Туди потрапив узагалі чорновий варіатн :o :o :o, це не монтована програма. У папці лежало три варіанта - чорновий, і два ефірних - вечірній та нічний (він довший на 8 хв.). Чим закінчилося ви вже знаєте :rolleyes::lol:
от такий я телепень:D, усю відповідальність і вогонь :rolleyes: за те що сталося беру на себе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 8-4-2011 у 15:07


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  
... Доречі той варіант відрізняється від того, що був в ефірі, може тому його забрали на якийсь час ;) ..

Ви, Ігоре наступного разу хоч натякніть чим той варіант відрізняється, бо він і справді мав відрізнятися. Я на ніч, переважно, навіть прямоефірні програми перероблюю аби їх недоточували бо'зна чим, а коли в запису, то тоді узагалі відразу два варіанти монтую. Від так, у даному разі у нічній мало бути інтерв"ю на 3 хвилини довше і ще одна пісня влазила, саме цей варіант я попросила взяти для сайту. але не так сталося...:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-4-2011 у 15:11


Та нічого страшного не сталося. Забувати про той варіант не буду, бо він вже в мене на плеєрі і його дослухаю :)

Питання - чи можете навести назви нових пісень, що прозвучали в етері?
1 - Свят вечір
2 - ?
3 - Марш норманів
далі недослухав :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 8-4-2011 у 15:33


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Та нічого страшного не сталося. ...

ну то як сказати :wow: ні тобі "драстє" ні "до побаченя", між розмовою і піснями дирки по кілька секунд, жодної підводки, тобто як з конопель - ні сіло ні впало раптом починаємо про щось говорити :mad: я так не люблю :(

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Питання - чи можете навести назви нових пісень, що прозвучали в етері?
1 - Свят вечір
2 - ?
3 - Марш норманів
далі недослухав :)

те що є у Вас у плеєрі може відрізнятися від оригіналу. У тій програмі яку мають поставити найближчим часом порядок пісень наступний:
1 - Ліра
2 - Святий вечір
3 - Серед тіней
4 - Марш норманів
5 - Мажа віра
6 - Не нарікаю я на Бога
7 - Нива
8 - Подих
9 - Світ білих веж

п.с. Марш і СвятВечір у кращій якості є на сайті Кому Вниз.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-4-2011 у 19:49


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

Ви, Ігоре наступного разу хоч натякніть чим той варіант відрізняється...

З повідомлення Сергія про відсутність запису на сайті я зробив висновок, що помилка вже виявлена і запис забрали зі сторінки. Тому і не вдавався в деталі. :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 13-4-2011 у 20:35
АНОНС 14-04-11


14-го квітня Юрій Андрухович разом із "Карбідо" вирушають в АПЕРИТИВ-ТУР. Розпочинають із Києва :P... тож є нагода згадати роботу "Цинамон" :)

п.с. може кому згодиться :rolleyes:

14/04 — Київ, кінотеатр "Кінопанорама"
16/04 — Вінниця, Міський палац мистецтв "Зоря"
19/04 — Хмельницький, Міський будинок культури
20/04 — Тернопіль, Палац культури "Березіль"
21/04 — Львів, Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  78    80    82  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: