Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  84    86    88  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 8-6-2012 у 20:18


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Тільки-що дізнався що "Гайдамаки" розпалися, сумно... :(
Передивився усілякі коментарі з обох сторін, так нічого толком і не зрозумів, тому й не беруся оцінювати хто правий а хто ні.
Єдиний позитив що тепер у нас не одна а дві гарні команди :)

чим менше знаєш тим краще спиш.
іншими словами, якби ми знали геть УСЕ про музикантів, то у наших і ваших фонотеках залишилося б всього кілька альбомів 2-3-х виконавців...
Не знаю як хто, але я завжди чітко розмежовував особисте моральне ставлення до людини і творчість чи наукову діяльність. Багато музикантів, яких люблю слухати, ніколи не були для мене прикладом для наслідування. Так само, наприклад, є науковці, яким я б при зустрічі руки не подав, але їхні книжки завжди будуть у мене на поличці, бо висока якість. Чесно кажучи, не розумію, чому побутує переконання, що митець мусить бути "моральним авторитетом", "совістю нації". Хай роблять гарну музику, решта - фігня.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 8-6-2012 у 22:45


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
А про розпад Гайдамаків навіть Оля у цій темі ще в лютому писала.

Справді :) Дивно, але я у великодню ніч випадково натрапив на якусь програму по Інтеру, присвячену Ярмолі, і там Леньо характеризував його як найнадійнішого друга і соратника :rolleyes: . Навіть якщо припустити що це був запис (скоріше всього) то максимум кількамісячної давнини. Важко зрозуміти як за кілька місяців стосунки між ними могли настільки кардиально зіпсуватися...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 8-6-2012 у 22:53


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  
Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Тільки-що дізнався що "Гайдамаки" розпалися, сумно... :(
Передивився усілякі коментарі з обох сторін, так нічого толком і не зрозумів, тому й не беруся оцінювати хто правий а хто ні.
Єдиний позитив що тепер у нас не одна а дві гарні команди :)

чим менше знаєш тим краще спиш.
іншими словами, якби ми знали геть УСЕ про музикантів, то у наших і ваших фонотеках залишилося б всього кілька альбомів 2-3-х виконавців...

Ні! :) Фонотеки від цього страждати не повинні ;)
Особисто в моїх очах жодна сторона нічого не втратила, мені цікаві обидві групи... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 8-6-2012 у 22:53


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
А про розпад Гайдамаків навіть Оля у цій темі ще в лютому писала.

Справді :) Дивно, але я у великодню ніч випадково натрапив на якусь програму по Інтеру, присвячену Ярмолі, і там Леньо характеризував його як найнадійнішого друга і соратника :rolleyes: . Навіть якщо припустити що це був запис (скоріше всього) то максимум кількамісячної давнини. Важко зрозуміти як за кілька місяців стосунки між ними могли настільки кардиально зіпсуватися...
Та що тут важкого? Зрозуміло, що публічні особи в публічних виступах часто блефують. На той час вони ще були одна команда, можливо, ще вели якісь переговори (навіть про умови розлучення). Як би Леньо міг сказати, що Ярмола.... нехороший хлопець і передчасно вивести брудну білизну на люди? Це ж окрім усього їхній хліб, тому музиканти можуть у своїх інтересах брехати не гірше політиків. :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 8-6-2012 у 23:08


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Та що тут важкого? Зрозуміло, що публічні особи в публічних виступах часто блефують. На той час вони ще були одна команда, можливо, ще вели якісь переговори (навіть про умови розлучення). Як би Леньо міг сказати, що Ярмола.... нехороший хлопець і передчасно вивести брудну білизну на люди? Це ж окрім усього їхній хліб, тому музиканти можуть у своїх інтересах брехати не гірше політиків. :)

Просто виглядає доволі дивно, втрачається віра у слова, говорили одне потім зовсім інше... І чому вірити?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 8-6-2012 у 23:40


Цитата: Початково розміщене учасником Козачок Сергій  
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Та що тут важкого? Зрозуміло, що публічні особи в публічних виступах часто блефують. На той час вони ще були одна команда, можливо, ще вели якісь переговори (навіть про умови розлучення). Як би Леньо міг сказати, що Ярмола.... нехороший хлопець і передчасно вивести брудну білизну на люди? Це ж окрім усього їхній хліб, тому музиканти можуть у своїх інтересах брехати не гірше політиків. :)

Просто виглядає доволі дивно, втрачається віра у слова, говорили одне потім зовсім інше... І чому вірити?
:) Вірити треба людям, яких знаєш особисто і маєш підстави довіряти, навіщо вірити чи не вірити музикантам? І що зміниться від віри чи невіри до них? Світ впаде? Повторюся, мені якось байдуже, яка атмосфера панує в середині того чи іншого гурту, є вони великими друзями чи вовком у спину одне одному дивляться. Мені важлива гарна музика. Взагалі це нормально, коли в якійсь спільноті є внутрішні конфлікти, які не виносяться на люди, бо публічність тут лише зашкодить. Простий приклад. Припустимо, якийсь чоловік сильно розсварився зі своєю дружиною, шлюб на межі розвалу. То якщо це адекватна людина і бажає врятувати родину, він не побіжить повідомляти про це "місту і світові", не розповідатиме стороннім своє інтимне життя, а говоритиме, що його дружина найкраща у світі, вирішуючи проблеми тет-а-тет. ;) А щодо слів, то тут треба бути обережним. Ніякого стосунку до Гайдамаків, але знаю багато випадків, коли люди, дуже солодкі і улесливі на словах, тихенько тримали камінь за пазухою.... Що поробиш, не все люди говорять щиро, так було і буде і не завжди це погано.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 9-6-2012 у 10:19


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Вірити треба людям, яких знаєш особисто і маєш підстави довіряти, навіщо вірити чи не вірити музикантам? І що зміниться від віри чи невіри до них?

Зміниться ставлення
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Повторюся, мені якось байдуже, яка атмосфера панує в середині того чи іншого гурту, є вони великими друзями чи вовком у спину одне одному дивляться. Мені важлива гарна музика.

Я зрозумів твою позицію :)
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Взагалі це нормально, коли в якійсь спільноті є внутрішні конфлікти, які не виносяться на люди, бо публічність тут лише зашкодить.

Яскравий приклад - Друга Ріка. Який рік вони уже на грані розпаду, але жодного некоректного висловлювання від когось з ним на адресу колег я не чув
Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
А щодо слів, то тут треба бути обережним. Ніякого стосунку до Гайдамаків, але знаю багато випадків, коли люди, дуже солодкі і улесливі на словах, тихенько тримали камінь за пазухою.... Що поробиш, не все люди говорять щиро, так було і буде і не завжди це погано.

Не завжди погано що "коли люди, дуже солодкі і улесливі на словах, тихенько тримали камінь за пазухою"? :rolleyes: Чи я не так зрозумів?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 9-6-2012 у 10:43


Не завжди погано, що люди брешуть. Бо якби всі були завжди відверті щодо своїх думок, то уже повбивали б одне одного. :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-6-2012 у 02:55


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
я завжди чітко розмежовував особисте моральне ставлення до людини і творчість чи наукову діяльність. Багато музикантів, яких люблю слухати, ніколи не були для мене прикладом для наслідування... не розумію, чому побутує переконання, що митець мусить бути "моральним авторитетом", "совістю нації". Хай роблять гарну музику, решта - фігня.
Все просто.
В стародавні романтично-ідеалістичні часи вважалося, що справжній мистець власною творчістю віддзеркалює свою душу. Отже, якщо всередині у нього хробаки чорні дірки поточили, то і творчість його така сама червива, а як виглядає привабливо - то це лише яскрава обгортка шматка лайна.
Але, звісно, то було давно і неправда, наразі так вважати - просто моветон, але ж ... ну, що ти з тими дуркуватими романтиками поробиш?:rolleyes:
"Поэт в России - больше, чем поэт"
"что бык: втемяшится в башку какая блажь -
колом её оттудова не выбьешь"




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-6-2012 у 22:02


Чув їхні нові записи, склалося враження, що Леньо на вокалі "не тягне" (я не фахівець звісно, але у Ярмоли кращий вокал). В світлі цього і питання - чи планують запросити вокаліста.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-6-2012 у 22:46


Вітання усім у цей чудовий літній вечір :)

Потихеньку приводжу неофіційний архів до прийнятного вигляду. Назви передач ще не прописав, але завдяки користувачу ех.юа giv4yk, мені не прийдеться прослуховувати початок кожної передачі, щоб це зробити :sing:

http://dl.dropbox.com/u/44993074/URNR/URNR.htm

Це буде постійна адреса веб сторінки зі списком записів передач і відповідними їм посиланнями.
Чекаю на ідеї та пропозиції щодо оформлення та вмісту тої сторінки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 10-6-2012 у 23:09


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  

http://dl.dropbox.com/u/44993074/URNR/URNR.htm

Це буде постійна адреса веб сторінки зі списком записів передач і відповідними їм посиланнями.
Чекаю на ідеї та пропозиції щодо оформлення та вмісту тої сторінки.
Це твій сайт? Ідея чудова, ти молодець. А щодо форми то варто б подумати як зробити сторінку... барвистішою чи що. Я не спец у таких штуках, але для початку можна хоча б вставити зроблений Тарасом Зенем логотип програми чи Олине фото. ;) А так почин підтримую, якщо чимось зможу допомогти - звертайся.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-6-2012 у 14:44


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Чув їхні нові записи, склалося враження, що Леньо на вокалі "не тягне" (я не фахівець звісно, але у Ярмоли кращий вокал). В світлі цього і питання - чи планують запросити вокаліста.

так, Юрію, я розумію про що Ви говорите. У Ярмоли цікавий голос і що дуже виграшно "впізнаваний", та й школа у хорі Верьовки не минула даремно. У програмі, що була минулого четверга ми торкалися Вашого питання, послухайте, тоді стане усе зрозумілим. Хто б не був на місці колишнього вокаліста Гайдамаків, йому буде нелегко, бо звісно, за стільки років ми вже звикли до Ярмоли. А тепер слухаєш, Козаків - музика (напрям, стилістика) - ті самі а голос інший, слухаєш Гайдамак(оновлених) - голос той самий, а музика вже теж не та. При цьому я не кажу - краще це все чи на гірше. Просто - ІНАКШЕ.
У "КозакСистем" вокалістом буде Іван Леньо, позатим у них будуть окремі проекти з Тарасом Чубаєм і Сашком Положинським. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-6-2012 у 14:55


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
Не завжди погано, що люди брешуть. Бо якби всі були завжди відверті щодо своїх думок, то уже повбивали б одне одного. :D

не знаю-не знаю :rolleyes: Для мене все таки "брехати" і "не сказати усю правду" різні поняття, хоч звісно завжди залежить від конкретної ситуації. Зрештою, не обов*язково брехати, можна і бажано правду сказати ТАК, аби все таки не виникло бажання негайно поприбивати один одного. це називається заяложеним словом "толерантність".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-6-2012 у 15:03


Цитата: Початково розміщене учасником Iгор Cтoрoж  
Вітання усім у цей чудовий літній вечір :)

Потихеньку приводжу неофіційний архів до прийнятного вигляду. Назви передач ще не прописав, але завдяки користувачу ех.юа giv4yk, мені не прийдеться прослуховувати початок кожної передачі, щоб це зробити :sing:

http://dl.dropbox.com/u/44993074/URNR/URNR.htm

Це буде постійна адреса веб сторінки зі списком записів передач і відповідними їм посиланнями.
Чекаю на ідеї та пропозиції щодо оформлення та вмісту тої сторінки.

не знаю, хто є цей благородний лицар giv4yk але вклоняюсь його альтруїзмові :) не втомлююсь дякувати також усім хто в тій чи іншій мірі пропагує нашу(саме нашу, бо без вас вона не існуватиме) програму. Якщо треба можу вислати список архівованих програм(щоб не слухати початок для розшифровки) а також ті випуски яких не вистачає, але які варті уваги (адже не всі вдалі ефіри бувають). :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-6-2012 у 09:31


Маленький оффтопик.

12 червня о 21.00
ТАРАС ЧУБАЙ & KOZAK SYSTEM
у програмі "Музика для дорослих" на ТВі

Я ж кажу, що програми схожі. :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 12-6-2012 у 16:58
АНОНС 14-06-12


"8х8" - спільний проект художника, музиканта Олександра Ходченка та американського музиканта Лейна Стайнберга (Lane Steinberg)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2012 у 22:05


Цитата: Початково розміщене учасником smolyar  

Якщо треба можу вислати список архівованих програм(щоб не слухати початок для розшифровки) а також ті випуски яких не вистачає, але які варті уваги (адже не всі вдалі ефіри бувають). :rolleyes:


Список програм було б добре, бо на ex.ua вони були названі латинкою і не всі передачі були там завантажені :) Копі-паст завжди краще ніж набирати руцями ;)

Щодо випусків, яких не вистачає то невистачає того, що йде зараз бо у Львові захмарилось і сигнал з супутника, який ретранслюється на УКХ зривається :( . А дальше треба по списку дивитися. Деякі повтори я не зберігав, але можна з тих дат зробити посилання на старші файли.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2012 у 22:45


Щодо організації сайту, то він розміщений на сервісі зберігання інформації. Там нема ніяких механізмів для організації якогось інтерактиву чи баз даних. Це просто файли. Доречі якщо хтось там зареєстрований, і має встановлений dropbox клієнт то є можливість спільно редагувати вміст тої теки, причому вона автоматично синхронізується на всіх комп'ютерах, яким дозволено доступ туди.
Про оформлення я вже попередньо домовився з сетрою. Але треба визначитись, що саме там має бути. Не знаю чи коректно буде стилізувати під цю сторінку http://promin.fm/programs/item.html?prog_id=27 . Логотип звичайно треба використати. :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-6-2012 у 00:06


Саме під сторінку Променя стилізувати я би не став, бо оформлення, вочевидь, є інтелектуальною власністю розробників сайту.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-6-2012 у 00:10


З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЮ!!!

МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, ТВОРЧОЇ НАСНАГИ, БАГАТЬОХ ВІДДАНИХ ШАНУВАЛЬНИКІВ І ВСЬОГО, ЧОГО САМІ СОБІ БАЖАЄТЕ!

:sing:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-6-2012 у 03:07


Приєднуюсь!
:sing:


Дозволь мені кружляти над тобою!
Я знав Йосифу Кун, я знав ще кількох жінок.
Песій Ринок вітав мене песім гавкотом, а черниці з вулиці Сакраменток ховалися в нішах.
Ані разу не вигнав мене Макольондра, я завше мав гроші і розум.

Покажи своє місто.
Я хочу йти за отими дівчатами в сукнях червоних.
Я хочу дзвонити з оцих телефонних кабін.
Я хочу набрати номер Йосифи Кун і почути, як вона скаже:
"Дозволь мені кружляти над тобою!"


Олю! Бережіть себе,
і тим ви збережете нас :D




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-6-2012 у 19:56


І я приєднуюсь! :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 15-6-2012 у 21:23


ПоздравляюсднемрожденьяжелаюсчастьявличнойжизниПух! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-6-2012 у 11:22


Цитата: Початково розміщене учасником Максим Стюфляєв  
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЮ!!!

МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, ТВОРЧОЇ НАСНАГИ, БАГАТЬОХ ВІДДАНИХ ШАНУВАЛЬНИКІВ І ВСЬОГО, ЧОГО САМІ СОБІ БАЖАЄТЕ!

:sing:

:DДЯКУЮ!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  84    86    88  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: