Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Перемога ультранаціоналістів на виборах в Росії. Які висновки для У...
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 8-12-2003 у 18:51
Перемога ультранаціоналістів на виборах в Росії. Які висновки для України?


За даними ЦВК РФ на 15:00 за московським часом - тобто даними, отриманими після опрацювання 97,87 відсотка бюлетенів, мандати в Держдуму за федеральними списками отримають чотири партії: «Єдина Росія», що набрала 37,1 відсотка голосів, КПРФ - з 12,7 відсотка голосів, ЛДПР - з 11,6 відсотка голосів і блок «Родина» з 9,1 відсотка голосів. «За бортом» Держдуми, зокрема, опинилися СПС, «Яблуко».

Можливо, від російського парламенту в зовнішній політиці майже нічого і не залежить, але факт тривожний... Демократії в Росії було мало, а тепер стало ще менше.:(




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 8-12-2003 у 20:53


Ну які тут наслідки? Лікар сказав - в морг, це значить, жи не в реанімацію. Тобто Президента слухати треба, як би він кому (мені, зокрема) не [не] подобався. Тато сказали: "Україна - не Росія", - то що ти ще ту додаси? :D
З іншого боку, то як подивитися: якби то в Україні раптом перемогли ультранаціоналісти (ображений Явлінський чи хто? сказав: "націонал-соціалісти", ну то таке - емоції), підозрюю, жи то не був найгірший варіант. Хоча, чи найкращий? :rolleyes:
Сурйозні, грунтовні й високочолі висновки (тіпа політологічні забавки):

  1. те, що руськи кохаються в диктаторах (наші совки також) - то не є така сенсація - були і здобули, тобто за що боролись ...;
  2. чинні російськи вибори - то є вже друге свідчення (насправді-то, перше було в нас - гурра :sing: ), жи комуністи насьодні (після СССРу) виконують ролю затички (улюблені паном Мартинівим журналісти, також депутати й політологи кажуть на це ..., скажімо, явище - "протестний електорат", во): як у поспільстві нігілізм і декаданс - мають свої 20-25%, як з'являється "надія нації" (кожній нації - свою надію :) ) - відсоток падає десь у 1,5 рази (й це на тлі "загального зубожіння людей і виборців";).

Тобто висновок яко керівництво до дії одне: спробувати якось поліпшити рівень життя народу (раптом допоможе) і сподіватися на тата (а оце політологи звуть "патерналізм" :rolleyes: ), жи він цього разу не збрехав, і Україна - то вам уже не Росія, м'яко кажучи.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-12-2003 у 22:24


Помимо всього, мені здається, що перемогли не стільки націоналісти, як авантюристи.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 8-12-2003 у 23:20


Мені просто цікаво стало. НЕВЖЕ хтось чекав на щось інше? Невже могли бути хоч якісь сумніви щодо результатів? ;) Принаймні щодо основного переможця? :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 9-12-2003 у 09:00


Щось останнім часом втратив цікавість до Росії. Підкажіть, що за блок Родина.



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 9-12-2003 у 09:34


Цитата:

Помимо всього, мені здається, що перемогли не стільки націоналісти, як авантюристи
А так воно і є
Цитата:

Підкажіть, що за блок Родина.

А це, наскільки я зрозумів, типу нашого ультранаціоналістичного блоку "Рух за націю", який очолює пан Богдан Бойко. Так само як блок Родина створено в Кремлі, "Рух за націю" створений на Банковій. Ствроюють такі фішки для того, аби праворадикальний електорат схилити на сторону влади. Каже Богдан Бойко - я бандерівець до мозга костєй. І наш президент Кучма. І люди ведуться.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 9-12-2003 у 10:23


Це, як раз той випадок коли рідною мовою так втнеш:
"Народ имеет ту власть, которую заслуживает, а если народ не заслуживает, то власть имеет его...". Путін просто "поимел" Росію. І буде це робити, ще мінімум 4 роки(чи 5?).

Нічого ультра-націоналістичного я там не бачу. До російського націоналізму приставка ультра не підходить, бо "ультріше" звичайного російського націоналіста бути не може. Якби любий політик Франції, США чи Німеччини дозволив собі висловити публічно хоч 1/10 того, що "вещаЛИ" рос. депутати, це був би його останній день в політиці. А в Росії, це впевнена заявка в день завтрішній.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 9-12-2003 у 16:43


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Щось останнім часом втратив цікавість до Росії. Підкажіть, що за блок Родина.


Родіна - це проект, створений Кремлем для відбору голосів у комуністів.



Без коментарів:
http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/december/8/3.shtml

СЕРГІЙ ГЛАЗЬЄВ, ПЕРШИЙ НОМЕР БЛОКУ "РОДІНА":
- У мене проста позиція стосовно України – треба возз'єднуватися. Ми – розділений народ. Я ініціював договір про вільну торгівлю, і позитив те, що такий режим діє.

- Хіба? Адже договір не ратифікований Держдумою.

- Імпортне мито знімається по обмеженому колу товарів. Взагалі ж нам треба поетапно рухатися до возз'єднання. Аж до єдиної держави. На добровільній основі.

- Така собі проімперська позиція...

- Чому проімперська? Я сам з України, народився і виріс у Запоріжжі, і знаю настрої в країні. І ця мазепинсько-бандерівська політика викликає печію в українців.




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Московит
Заблокований




Повідомлень: 1
Зареєстрований: 15-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-12-2003 у 22:35


блок Родина скорее левоцентристский, там очень разношёрстная публика (и экономист-либерал Глазьев, и экс-коммунисты и националист Рогозин и экс-глава центробанка геращенко), пока трудно сказать как они будут себя вести в Думе, но угроза ульранационализма выдуманна, её попросту нет. Россия решает свои задачи и никакой угрозы для Украины не существует, не стоит нагнетать страсти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-12-2003 у 08:34


А ще варто читати правила форуму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-12-2003 у 09:08


Московит, робочою мовою Форуму є українська.

Враховуючи порушення правила щодо неприпустимості загальних назв у якості ніків на Форумі, я змушений заблокувати користувача




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1972
Реклама: