Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Коротке самоінформування по ключу "серйозні знайомства"/ "шу...
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 9-9-2004 у 02:16
Декабристи?


До Сумної:

Декабристи перевелися :(. Я б з радістю стала дружиною декабриста, якби знала хоч одного (і якби він мене захтів взяти в жінки :cool:). Вчені - не декабристи, а диваки (часом) - а хто хоче стати дружиною дивака? :o До речі, я вже давно хотіла написати Тобі (читаю форуми давно, але переважно мовчки) - не сумуй. Веселою бути легше - знаєш пісню Машини часу "Она идет по жизни, смеясь?" (не бийте мене патиками за цитування російських пісень, але Макаревич і Машина - пісні моєї молодості) :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-9-2004 у 06:06


...гм.... а я, можливо й феміністка... люблю себе, феміну ось таку.... :-))))
та й м_о_с_к_а_л_ь_к_а до того ж, до того ж космополітка... у мене, наприклад, своя
непогана кар*єра... мушу признатися, що, мабуть, зробила більше корисних
речей для суспільства, ніж пан дохтор зі своїми дисертаціями.... :-)))
взагалі колись пішла з науки, побачивши її зсередини... що країна
наша з її матеріальною базою відстає від світового рівня, що наукові
роботи не роблять щасливішими ні людей в тій країні, ні тих, хто їх
пише... вирішила не займатися окозамилюванням та й пішла в великий
світ... :-)) мабуть, й у мене тепер були б дві нікому не потрібні
дисертації... :-))) ну і якщо для якогось чоловіка виховання дітей стоїть на
другому місці, то чому у мене воно повинно стояти на першому?... бо я
при народженні отримала жіночий хромосомний набір?..... :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 9-9-2004 у 08:55


2 dr.Trollin
Коли я згадувала про сині панчохи, то зовсім не те мала на увазі одяг :lol: і пан це знає ;)

А до стіни ближче посунутися не вдасться, бо ж інет ставить ще одну стіну...яку подолати важче

2 Зірка
Звичайно ж я не феміністка...хіба що трохи емансипована традиціоналістка.А те що ми виступили єдиним фронтом не дивно...будт-яка більш менш0успішна жінка не сприйме позиції Сергія і не погодиться на такі умови...




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-9-2004 у 09:56


2 Зірка:
Говорячи про “дружину декабриста”, я мала на увазі архетип жертовної жінки.
А щодо того, що “веселою бути легше” – це як кому. От коли мені вже зовсім не буде чого втрачати, тоді вже буду веселою. Реготатимусь на кутні.

:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 9-9-2004 у 10:02


2 Зірка 9-9-2004 в 02:07
Сергійку, нащо Тобі та третя дисертація
почтальон без велосипеда – это не то, что почтальон с велосипедом (с) Печкин
Тої є думки ( лише в науковій термінології), але щодо дисертацій притримується і моє керівництво (в тім і наукове).

гарно вбрався, зачесався і т.д.
ой! :-( так то ж Штиблэти, мо’, пуцювати тра буде... :-)

взяв з собою для душевної підтримки файного колєгу (увага!!! НЕ доктора, НЕ фізика, БЕЗ дисертацій і НЕ ДУЖЕ мудрого - Ти таких знаєш?)
ну, припустімо, хоч перших і більше знаю

пішов до міста - ну, не знаю точно, куди - давно не була у Львові - колєга порадить
(засмучено) наче б то Я знаю...

і познайомився з дівчиною, - з дівчатами, просто познайомився, - і не розказував про синхрофазотрон, а просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО, ну там пару компліментів, якісь дурниці, У Тебе класне почуття гумору, от і покажи, як Ти вмієш спілкуватися.
ой, та то-то я умію...
але...

І не треба брати з собою калькулятор (повір мені, дійсно не треба ), щоб підрахувати, чи вона Тобі по кишені
припускаю ДЕЯКУ можливість істинності у твердженні цьому.
а деяку - ні.
Довготривалі розрахунки - необхідні життєво і з Обох сторін.
Тоді розлученнь багато менше буде.

Вільний переклад з російської мови: "будь простішим, і до Тебе потягнуться люди" (прошу не критикувати за переклад, Ти фізик, а не лінгвіст :mad.
ну так. але ж все рівно я перЕмкнуся на більш складний рівень, бо він, власне, властивий/притаманний мені. І що тоді робити тотій бідній дівчині?

Ще одна порада - викинь всі свої записники, в яких Ти точно зафіксував, якою має бути СіроМиша
(підозріло) тота, котра по лабораторіям водилася раніш...

(ой, перепрошую, майбутня дружина :wow
от-от! і нічого, прошу я вас, людь ображувати :-|

- і забудь все, що Ти собі навидумував. Все одно вийде все навпаки - навидумував одне, а знайдеш зовсім інше (це в мені плаче мій власний досвід - я жити не можу без мого чоловіка, але він - все що завгодно, але не те, що було заплановано)
воно так, але де ж ви виділи хлопа без проектів?

Ми - гуманістки (любимо чоловіків і Тебе в тому числі)
цей, але ж то називають не Гуманістки, а цей, во-во... о! – ФілоХлопки.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка 9-9-2004 в 02:16

Вчені - не декабристи, а диваки (часом) - а хто хоче стати дружиною дивака?
(задумливо) мо' Дивачка :-)

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika 9-9-2004 в 06:06
...гм.... а я, можливо й феміністка... люблю себе, феміну ось таку.... :-))))
(завстиджено) та і я теж (здалеку) ото таку от. (поки не грИзешся) :-))

та й м_о_с_к_а_л_ь_к_а до того ж,
ні. ти не моск..., але каца... то ж Різні!! терміни, рівно ж як і різні менталітети.
(раніш в одному з фелйморІвневих тредів вже обгрунтовував то)
де б то я міг з особою з “М”-менталітетом спілкуватися так приязно як з тобою
(в сумнівах) та і ти б то не вельми змогла б...

у мене, наприклад, своя непогана кар*єра...
і молодця.

мушу признатися, що, мабуть, зробила більше корисних
речей для суспільства, ніж пан дохтор зі своїми дисертаціями.... :-)))

у Тактичному плані – так. Звісно що. і, паче того, - ЗАВЖДИ так було.
а от у Стратегічному вимірі... але то буде видно сильно потім. і не мені, але ж збоку.

країна наша з її матеріальною базою відстає від світового рівня,
зате мОзги є.

що наукові роботи не роблять щасливішими ні людей в тій країні, ні тих, хто їх
пише... вирішила не займатися окозамилюванням та й пішла в великий
світ... :-))

вільна я, Вільна (с)

мабуть, й у мене тепер були б дві нікому не потрібні
дисертації... :-)))

(задумливо) ну я би м' не сказав, що МОЇ дисертації так-таки нікому непотрібними будуть (або є такими)...

ну і якщо для якогось чоловіка виховання дітей стоїть на
другому місці, то чому у мене воно повинно стояти на першому?...
бо я при народженні отримала жіночий хромосомний набір?..... :-)

ну і ?? саме так. Причому імхо не лише моє, але і природи
рівно ж не лише “біологічної” основи/базису Роду, але ж і його “ментальної”
(скромно признаючись у неповності знання світу) принаймні як для слов’янського менталітету...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-9-2004 у 11:01


...як на мене, для чоловіка теж повинне стояти виховання
дітей на першому місці... :-)) тільки так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-9-2004 у 15:50


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...як на мене, для чоловіка теж повинне стояти виховання
дітей на першому місці... :-)) тільки так.


На прешому місці в чоловіка повинна стояти сімя в загальному. Якщо чоловік дбає про сімю, про те щоб дитина могла в що одгягнутися, про те щоб допомагати дружині добре ставитися до неї, любити її та дитину, охороняти свою дитину та дружину і т.д...... то в дитини вже сформується відповідне виховання. А якщо чоловік буде виховувати дитину (бо це на прешому місці) а про жінку забуде.....то вибачте.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 9-9-2004 у 16:12


Я б сказала, що то має бути добробут сім'ї та лад в ній...



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-9-2004 у 18:09


...так, я абсолютно згідна... :-) а якщо жінка буде дбати про дітей та чоловіка насамперед,
а чоловік типу про науку, то це не сім*я, а фігня виходить... :-))) обслуговуючим персоналом
не варто бути жодній жінці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 9-9-2004 у 22:29


2Tempika, рівно з як і інші профеміністично настроєний люд.
ФІГНЮ ГОВОРИТЕ!

-1- якщо не хочете/ не можете/ не прагнете жертвувати нічим заради розвитку людності (як виду) - то шкода, але ваше право. Котре підрозуміє у своєму підгрунті "від науки ніякого толку -- краще би дрОва порубав, або поле би м скопав" (с) дружина майстара Лєвші.

але є ж ще і

-2- уісі ці тези про недоцільність розмноження традиційним чином людей, що самозаглиблені у науку вміщують у своїй основі один -- "за науку не платять, тому нею самовідданно займатись не слід" (с) дружина дуже багато кого (особливо у час деструкції СССР та соц. ладу загалом)

жінка буде дбати про дітей та чоловіка насамперед,
а чоловік типу про науку, то це не сім*я, а фігня виходить...

-містить у собі, де-факто,- саме 2гу думку з присмАкою першої.

а якщо ні? а якщо припустити (ну всяке ж бува), що на скромне, але жостойне проживання сім'ї можна заробити і Чесною Науковою працею?
(реалістично) хоч і важко таки, і термін/час повернення інвестицій - довгий таки...

Ця фраза означає фактично лиш, що ти просто з того, що я писав - НІЦ не зрозуміла :-(
якби мені було потрібне саме таке, то я би вже давно знайшов би собі яку... Приклади такого є і методи і непогані результати такого.
Але ж я прагну НЕ цього!!!

(розстроєно) імхо щось ти сама собі на свої моделі відповідаєш...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 9-9-2004 у 23:39
Не треба злоститися


Сергію, не ображайся на нас - феміністок, гуманісток, реалісток :( Проблема така: Ти - розумний, освідчений, непростий - шукаєш, з одного боку, рівню собі - також розумну і цікаву дівчину, з якою Тобі не буде нудно. А - з другого боку - тиху, непомітну і віддану Тобі СіроМишку, яка буде молитися на Тебе і Твою дисертацію. Такої "суміші" в житті, на жаль, практично немає. Розумні і непрості - як ми всі, що виступили проти Тебе єдиним фронтом :P - як правило, чогось добиваються в житті і не моляться безоглядно на свого чоловіка (що їм не заважає його щиро кохати і поважати), бо самі по собі теж щось означають :). А з тихими, ніякими і при цьому відданими Тобі дуже швидко стане просто нудно :(. Складна ситуація :rolleyes:. "Середній варіант" теж часом трапляється - але рідко, треба набратися терпіння (це як я, наприклад, - розумна :D, гарна :P, зробила кар'єру - сама дивуюся :o, ніби й науковець - лінгвіст, ніби й комерсант :yawn: - і повністю віддана своєму чоловікові, готова йому зорі з неба під ноги стелити - не за те, що він написав третю дисертацію (він не написав ні одної) :(, а просто за те, що без нього мені нічого не треба - ні мого розуму, ні моєї краси, ні моєї кар'єри :cool:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-9-2004 у 05:59


...та так... я ніц не зрозуміла :-)) така вже в тебе манера висловлювати думки, сірьога...
я, наприклад, заробляю не на скромне існування, а на дуже навіть достойне... люблю,
коли чоловіки говорять чітко, логічно, видаючи квінтесенцію думки послідовно і з цим
таким привабливим і заколисуючим чоловічим *я хочу саме так*... я дійсно тебе не
розумію... як на мене, краще напиши щось так, як ти пишеш свої дисертації... :-))) бо
інакше проміж рядків я читаю повну безнадійність, бідність, затурканість побутом для
твоєї половини... ніхто тебе не покохає по інтернету, ніхто не віддасть усе заради
якоїсь там науки, а тільки, як написала зірка, за те, що ти ось такий є... а це буває
тільки коли спілкуєшся особисто, тісно, віддаючи будь-яку вільну хвилину цій
дівчині... а якщо у тебе є час писати оці довжелезні пости, а нема часу, щоб піти
з кимсь на каву, то ти просто боїшся... а це не *по-мужськи*... :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-9-2004 у 13:35


2 Зірка
Як-то говорять - "та же фігня, Джульєтта!" :D майже та сама :)

2 dr.Trollin
то тільки зараз такі вимоги...закохаєшся...і все ;) :lol:




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 10-9-2004 у 19:44


ну от, пошуки дружини для Сергія переросли в серйозну дискусію "наука чи гроші", і Сергій образився :mad: Що робити будемо? Тепер стане антифеміністом, не вжениться, і ми будем винні :(. Давайте рятувати ситуацію: мій чоловік, наприклад, помішаний на рибалці і полюванні (здається, всі чоловіки помішані на чомус ь:lol:), а я його все одно люблю :saint: Значить, Сергій може бути помішаним на синхрофазотронах, а його все одно будуть любити :sing: (мало не написала - треба тільки другу таку дурну як я знайти :lol:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-9-2004 у 21:53


...гм... а може питання в тому, що сірьога мусить шукати сам, і постаратися дуже дуже... :-)
а не сидіти біля компу і чекати, що хтось клюне на його типу приманку... зірка, твій чоловік
тебе ж завойовував, чи як?... не просто лежав на сонечку на зеленій галявинці, а ти його
підібрала... у мене враження, що сірьога, як та панна, сидить і чекає, що хтось сам до нього
посватається... а як дівчина запросила його на каву, то вій їй ще й відмовив... толком не
познайомився, зробив висновок, що вона *балувана*, і одразу в кущі... :-))) і дійсно неважно,
чим і як чоловік провадить свою експансію в світі – чи то наукою, чи то бізнесом, чи то
танцює в кордебалеті, важливо те, що по суті він опора світу, воїн і захисник, і не просто
голова, яка собі керує, а стіна, опора, міцні плечі... король, що шукав і здобув свою королеву,
а не панич, якому жити самому скушно, господаркою займатися ліньки, ну та й ще гонорово
типу хочеться потомства... :-))) і не буду я жаліти чоловіка як ту дитинку... якщо мужик, то
дасть собі раду... може ті образи йому на користь, чи як?... деколи тре, щоб хтось сказав правду....
хоча боюсь, що все закінчиться ще одним довгим загадковим сірьогіним монологом... :-)))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

thumbup.gif написано 11-9-2004 у 00:49


Темпіка, Ти повністю розставила всі крапки над і - резюме: ми - (маю на увазі тих, кого Сергій називає "профеміністично настроєним людом :baddevil::baddevil::baddevil:) - сильні і шукаємо чоловіків, сильніших від нас :o. І такі, як ми, Сергієві і даром не треба :cool:, а ми тут розпинаємося - не так свистиш, не так літаєш. Подивилася в дзеркало - на милу і лагідну голубку ніяк не тяну :saint: То мій чоловік не зорієнтувався в ситуації, забув написати "плюс"-"мінус"-список, - прийшов, побачив і переміг. А вже аж тоді зрозумів, яке щастя йому на голову звалилося :baddevil: Кажу ж, немудрий :D. А Сергій ще отак посидить, попланує, потім ще посидить і ще попланує (час від часу з жахом згадуючи відьм-феміністок - тьфу, тьфу, тьфу, вбережи Боже), а ми за той час станемо бабусями і будем няньчити наших правнуків - ой, ліпше правнучок, дівчатка кращі ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-9-2004 у 15:44


Та не переймайтеся ви так. Не зустрів ще мій тьозка таку, яку б покохав. Закохається і все стане на місця.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-9-2004 у 15:54


...так можна тільки 20-літнього заспокоювати :-)) а якщо людині 35, і він (чи вона)
ще не знайшли половинку, то тут такого простого рішення не буде... тяжко міняти
спосіб життя, власні звички, світогляд... може й закохається, а донести те кохання
і не зможе... ось так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-9-2004 у 23:04


ффух! нарешті вирвався для донаписати відповідь
Щоб щось написати внятного, а не так сіпанно, як я то проглядував останні 2 дні.
Правда з початку відповідання (ще учора встиг пару постів овідповідити)
— ще зо 3 пости впало.

Загалом кажучи (як кгм... Епіграф до відповіді) –
є 3 реакції на якесь логічне твердження
*Вірна, *Не-вірна та *Жіноча
NB я аж ніяк не тверджу, що жіноча — помилкова!!


--------------------------------------------------------------------------------

2 Зірка - 9-9-2004 в 23:39
Сергію, не ображайся на нас - феміністок, гуманісток, реалісток
(зачудовано проГрузинськи) я на Дівчат не ображаюся. бо то ж Дівчата!!
(реалістично проУкраїнськи) – бо марно :-)

Ти - розумний, освідчений, непростий - шукаєш, з одного боку, рівню собі - також розумну і цікаву дівчину, з якою Тобі не буде нудно. А - з другого боку - тиху, непомітну і віддану Тобі СіроМишку, яка буде молитися на Тебе і Твою дисертацію
хм... власне кажучи, поки я не вийшов на завершення тої дисертації – то і не провадив аж таких “логічно розвернутих “ пошуків, враховуючи часонестачу та недофінансування.
(ну а також (реалістично) те, що вельми мало хто з дівчат таке навантаження витримає (основне – н. психічне), котре супроводжує дисертацієпИсання, рівно ж як і дисертацієписАльника)

Такої "суміші" в житті, на жаль, практично немає.
а мені Багато не треба :-)

Розумні і непрості - як ми всі, що виступили проти Тебе єдиним фронтом - як правило, чогось добиваються в житті і не моляться безоглядно на свого чоловіка (що їм не заважає його щиро кохати і поважати),
ну ДЕ З МОГО ПОСТУ ВИПЛИВАЄ, ЩО Я ХОЧУ, ЩОБ НА МЕНЕ МОЛИЛИСЯ???

"Середній варіант" теж часом трапляється - але рідко, треба набратися терпіння (це як я, наприклад, - розумна , гарна , зробила кар'єру - сама дивуюся , ніби й науковець - лінгвіст, ніби й комерсант - і повністю віддана своєму чоловікові, готова йому зорі з неба під ноги стелити - не за те, що він написав третю дисертацію (він не написав ні одної) , а просто за те, що без нього мені нічого не треба - ні мого розуму, ні моєї краси, ні моєї кар'єри :cool
довга цитата з метою склАдення гратуляцій щасливому сімейству. Хай вЕдеться.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika - 10-9-2004 в 05:59
...та так... я ніц не зрозуміла :-))
така вже в тебе манера висловлювати думки, сірьога...

на жаль так :-(
з сумом визнаю. :-(
Хоч визнаю і не все :-)

я дійсно тебе не розумію... як на мене, краще напиши щось так, як ти пишеш свої дисертації... :-)))
ой! ні 2 дисертації водночас...

бо інакше проміж рядків я читаю повну безнадійність, бідність, затурканість побутом для твоєї половини...
(ошелешенне) 8-0 мамма-міа. (див. Епіграф )
поміж тих моїх рядків того нема.
У них теж того нема.
І у реалі того не буде.
(риторично) інакше нафіг я працюю, науку двигаючи??

ніхто тебе не покохає по інтернету, ніхто не віддасть усе заради
якоїсь там науки, а тільки, як написала зірка, за те, що ти ось такий є...

хто каже віддавати Все заради Науки??
навіть Я віддаю не все, але лиш дочАсово відтерміновую
(ака рицарська обітниця, про що я вже, імхо, казав)

а це буває тільки коли спілкуєшся особисто, тісно, віддаючи будь-яку вільну хвилину цій дівчині...
хми... виділи би м’ ви ото хлопа (мене),
що практикує методи Перипатетиків у спілкуванні зі студенством
-- розоповідує молодичці
(необхідно тут одну 4курсницю у прискоренімтемпі підготувати як для стажування)
теорію та практику “розплавленоЕвтектиковикористання” прямо на ходу,
бігаючи з оформленням паперів на відсилання кількох статей ... :)

а якщо у тебе є час писати оці довжелезні пости,
ну, приміром, Дуже багато часу ці пости мені не займають.
ЧИСТИЙ час на них я трачу лиш при (на процес) набору,
оск. продумую відповідь у процесі самопереміщАння
або механічної роботи/діяльності,
котрої для підготовки експериментів моїх трохи треба...

а нема часу, щоб піти з кимсь на каву,
то ти просто боїшся... а це не *по-мужськи*... :-))))

ну для того треба Знайти Ототу-о з ким би на ту Кавусю піти,
з приємністю продумуючи зустріч...
--------------------------------------------------------------------------------
2 Asmera - 10-9-2004 в 13:35
2 dr.Trollin то тільки зараз такі вимоги...закохаєшся...і все
ну то так. Кохання то знаний негоціатор/”переговорщик”
--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка - 10-9-2004 в 19:44
ну от, пошуки дружини для Сергія переросли в серйозну дискусію "наука чи гроші",

і Сергій образився
(здезорієнтованно) є? коли це я??
я взагалі не люблю/практикую того (ображуватися),
бо ж Вельми неприємно/небезпечно для оточуючих тоді виглядаю. :-(

Що робити будемо?
(задумливо) мо’ підтримувати Пошук ?? :-)

Тепер стане антифеміністом, не вжениться, і ми будем винні.
угу. Ще чого... вжениться (як знайде вартістну того)
і антифеміністом не буде. Я всілякі секти поважаю
(ну хіба деколи необразливо підсміююся, але і то у кутику, - щоб не ображувати їх)

Значить, Сергій може бути помішаним на синхрофазотронах, а його все одно будуть любити (мало не написала - треба тільки другу таку дурну як я знайти :lol
(втішено від розуміння іншою суті ситуації) так я ж Власне і того – шукаю ! ;-)

--------------------------------------------------------------------------------
Tempika - 10-9-2004 в 21:53
...гм... а може питання в тому, що сірьога мусить шукати сам,
ну так я і шукаю. цей Мережний дискурс – то тільки частина заходів по пошуку.

і постаратися дуже дуже... :-)
з приємністю

а не сидіти біля компу і чекати, що хтось клюне на його типу приманку...
ну... час від часу таки ж треба перевірити тенета?? :-)

у мене враження, що сірьога, як та панна, сидить і чекає, що хтось сам до нього
посватається...

мдя? – враження помилкове.
(хоч і не відмовлююсь розглядувати пропозиції, що надходять)

а як дівчина запросила його на каву, то вій їй ще й відмовив...
мдя? – судження помилкове.
(був і приємно і небеззацікавленно (і то взаємно) поспілкувалися)

толком не познайомився,
ну толком... для того роки і роки треба
(або один мент пронизливого інсайту)

зробив висновок, що вона *балувана*, і одразу в кущі... :-)))
ну чому “в кущі” гречно розкланявся. Так вірніше буде.
(просто навіть натяки на балуваність – дійсно відстрашують
— то є (поруч з наркоманією) ну Дуже вже важковиліковним захворюванням)

і дійсно неважно, чим і як чоловік провадить свою експансію в світі – чи то наукою, чи то бізнесом, чи то танцює в кордебалеті, важливо те, що по суті він опора світу, воїн і захисник, і не просто голова, яка собі керує, а стіна, опора, міцні плечі... король, що шукав і здобув свою королеву,
так. з тим я погоджуюсь.
просто не обов’язково при тому ще й то Демонструвати насильництвом.
(Можливим є пробивання панцира галасливо, - довбнею,
а можливо і тихенько, - мізерикордом)

а не панич, якому жити самому скушно, господаркою займатися ліньки,
ну та й ще гонорово типу хочеться потомства... :-)))

(здивованозацікавлено) рідкісний випадок самоприбумування собі відтового млина, пані донКехада.

і не буду я жаліти чоловіка як ту дитинку... якщо мужик, то
дасть собі раду... може ті образи йому на користь, чи як?...

може і так. А може і ні. Залежить від того – з якою метою воно(вони) сказано.

деколи тре, щоб хтось сказав правду....
(переконанно) ЗАВЖДИ то треба. Як тільки є щонайменша надія, що той, кому ти то кажеш — цю правду витримає.

хоча боюсь, що все закінчиться ще одним довгим загадковим сірьогіним монологом... :-)))))
е-е-е, пререпрошую, - мо’ Діа-логом :-)


--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка - 11-9-2004 в 00:49

Темпіка, Ти повністю розставила всі крапки над і
біда лиш в тім, що над Своїми “і”.

- резюме: ми - (маю на увазі тих, кого Сергій називає "профеміністично настроєним людом :baddevil - сильні і шукаємо чоловіків, сильніших від нас.
І такі, як ми, Сергієві і даром не треба,

мдя. просто годі стриматись...
ЩИРО перепрошую за використання неполіткорректного вислову
– але це твердження – ДУРНЯ!
імхо- не Сила головне.
але ж Душа.

Подивилася в дзеркало - на милу і лагідну голубку ніяк не тяну То мій чоловік не зорієнтувався в ситуації, забув написати "плюс"-"мінус"-список, - прийшов, побачив і переміг. А вже аж тоді зрозумів, яке щастя йому на голову звалилося Кажу ж, немудрий.
зате щасливий? :-)

А Сергій ще отак посидить, попланує, потім ще посидить і ще попланує (час від часу з жахом згадуючи відьм-феміністок - тьфу, тьфу, тьфу, вбережи Боже),
нє, ну чому ж з Жахом :-)
з Приємністю.

а ми за той час станемо бабусями і будем няньчити наших правнуків - ой, ліпше правнучок, дівчатка кращі
зовсім ні.
Я маю намір на протязі найближчих 2-х років таки собі якесь дитинча мати.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Сергій Бєляєв 11-9-2004 в 15:44

Не зустрів ще мій тьозка таку, яку б покохав. Закохається і все стане на місця
саме так.
(просто моя можлива закоханнність не зможе бути “сліпою”)

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika 11-9-2004 в 15:54

а якщо людині 35, і він (чи вона)
ще не знайшли половинку, то тут такого простого рішення не буде...

у моєму випадку рішення не було простим уже починаючи з ~28
(правда який тут емотікон ставити навіть і не знаю)

тяжко міняти спосіб життя, власні звички, світогляд...
крім останнього – легко.
останнє – рівно ж легко, але лиш при належному обгрунтуванні обгрунтованості/справедливості/доречності зміни.

може й закохається, а донести те кохання і не зможе... ось так.
от Хто зможе донести кохання
— то судити можна Завжди лише по факту
(ака посмертно. По смерті носія або кохання. )
Тому тут НІЦ казати не можу.
Можу лиш надіятись, що донесу. Я реаліст, хоч і оптимістичний.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 12-9-2004 у 13:32


2 dr.Trollin
Так отож! Розслабся, відпсути проблему від себе і вона сама знайде рішення :) Справді ж...ми всі собі малюємо принців та принцес, таких, які відповідають всім нашим вимогам...але коли він чи вона з'являється, то ті вимоги абуваються, а якщо й згадуються мимохідь...то потім сам смієшся та дивуєшся наскільки ця людина не відповідає цим вимогам і любиш її через це ( а може й просто так) ще дужче




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-9-2004 у 20:49


...серед моїх знайомих багато самотніх людей, яким за 30, за 40 і так далі...
я точно знаю, що їм казали *розслабся, само прийде* (як і мені, до речі)... :-)
а воно не прийшло... все ж треба було щось робити... принаймні вміти не
упустити момент і ситуацію... :-)))) ну ніколи нічого само не приходить...
навіть коли так здається, то насправді обставини притягує певна внутрішня
готовність до очікуваних подій... а якщо готовності нема, і ти абсолютно
пливеш по течії не знаючи куди, то... сумно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 12-9-2004 у 21:30


2 Tempika 12-9-2004 в 20:49
пливеш по течії не знаючи куди, то... сумно.
а як тільки но спробуєш визнАчитися Куди ото пливеш
-- то як напАдуться з критиканством :-))




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 12-9-2004 у 21:35


Думала, дописувати сюди чи ні, може, не мала морального права, бо ж ви тут всі тісно знайомі.. Але все ж таки, як я бачу, пані Темпіка має великий досвід (з числа своїх знайомих яким за 30 і за 40, а вони все ще самотні)).
То ж , може, і мені підкажете, що робити?
Мені, щоправда. ще не за 30, але скоро буде, і проблема така (власної ненормальної самодостатності і НЕпотребування іншої людини як персони, але потребування протилежної статі - причому бажано "раз і навсєгда";))))) існує.
Ви вже звиняйте, що виражаю свої думки досить примітивно (я ж не знаю,що таке - синхрофазотрон, ганьба мені, ганьба). Але ж до рівня феміністки я ще не доросла (та й не дуже хочеться), а зі шкурки СіроМиші виросла.
То у чім був замисел мого допису:
Мо' хто підкаже - як власне ШУКАТИ? Ну, з досвіду свого чи своїх знайомих?
Поетапне розтлумачення для "недисертованих" є бажаним :)




Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 12-9-2004 у 23:41
Хто його знає, звідки вони беруться...


Оті майбутні чоловіки, дружини, кохані і некохані... У кожного складається по-своєму - випадкова зустріч, тато з мамою познайомили, кулєґи зробили добру справу, щастя невідомо звідки на голову звалилося :o. В одному я впевнена - ніколи не можна вішати носа і ставити на своєму особистому житті хрест :(, а ще - треба вірити в себе, але й не зациклюватися на собі :cool: Звичайно, коли нам за 30 - а тим більше за 40 - набагато складніше, ніж коли тобі 18. Знаю, про шо говорю - перший раз вийшла заміж в 18, другий раз - в 35 ;), перше дитя вродила в 19 - друге - в 36 :P. Перший раз все було заплановано, майже як в Сергія - старший від мене, з вищою освітою, з інтеліґєнтної сім'ї, не п'є, не курить, червоний диплом - всьо як має бути :baddevil:. А не вийшло... Зате на другий раз - ніяких планів, а ніби виходить :) - тьфу, тьфу, тьфу, шоб не наврочити... До речі, між тим першим і тим другим були пошуки по інтернету (я ж також вся така запрацьована, як і Сергій - тільки що дисертацій не пишу - ;) і зустрічі з моїми інтернетівськими знахідками - то окрема тема, довго розказувати ;)
До Сергія: та я ж не про ТУ силу писала, - які з нас культуристки :lol: - я про силу душі, волі, духу - правильне підкреслити :sing:
До Bullet: я тут зовсім не своя і нікого не знаю, як і Ти (нік - чужак :(:(:(), просто Сергій "зачепив", от мене і понесло :o. Сподіваюся, що ніхто не ображається за моє "панібратство" - то пан д-р Троллін винен, написав мені, щоб я тут не "викала" :baddevil:
А ще: я також не знаю, що таке "синхрофазотрон". Пісню таку Пугачової в дитинстві чула :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-9-2004 у 05:53


...сірьога, так тре не тільки визначитися, а й діяти :-))) не то будеш потім сам сидіти
з двома дисертаціями, сивий і нікому крім панни науки не потрібний... але без паніки!
:-)
...як шукати, я й сама не знаю... у мене, кобіти, до якої ще клеяться на вулиці, ніби не
мусіло б бути проблем... але маю схильність до хуліґанів і просто підлих чоловіків...
втюрююся в таких, а потім мучуся... тому тре перестроїтися якось внутрішньо, сказати
собі, що просто треба знайти хорошого мущину, і покохати його за те, що він такий ось
хороший, круглолиций, затишний... :-)))) але то теж неправильно, так?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1993
Реклама: