Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Коротке самоінформування по ключу "серйозні знайомства"/ "шу...
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 5-5-2005 у 08:12


Дійсно воно таке є!

Прочитала з увагою, трохі пізніше взяла Великий Тлумачний Словник Українськой Мови - зі словніком в руці ще раз прочитала.

Не хочу писати порад (все одно оте рекламне оголошення викликнуло майже в кожного якісь поради для Пана).

Хтось дуже мудрий (невже Молєр?) сказав:
"Байдуже з ким одружишся, після шлюбу (наступного дня) так і покажеся - це була зовсім інша людина".

Тримаю кулякі. Та трошкі дивуюся, тож Львів - місто, де живє майбільше найкращих у світі дівчат/жінок - я сама це бачила, та переживала, щоби мій Войтек не зорєнтувався, що воно таке є. Хіба зорєнтувався, але як вже казала одна моя (дуже мудра!) падруга мій Войтек є святий (сподіваймося такий лишися і після шлюбу).

Ще раз - Тримаю кулякі!:D




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 5-5-2005 у 08:38


но таки так -- з Войтком тобі таки _досить_ повезло.
то таки кадра!!!
надіюсь, що тобі з ним буде і надалі везти




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-5-2005 у 11:47


Др.-ре Троллін,
матіріал на непогану сценарію, думаю, що життя допише вам гарний фінал. цього вам й щиро бажаю:)
а ви не думали проголосити кастінг на дружуну? (тут зовсім не злосливо, мається на увазі не тільки візуально-естетичний момент, але, як я стигла зловити, інелектуальний потенціял...).
ого, яка шкода, що я уже не вписуюсь у ці рами:(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 5-5-2005 у 16:14


-1- ще б ото я розумів що є кастінг, і чим він _принципово_ різниться від інтернетооголошеннь???
(ну у такому розширеному як ото у мене форматі, а не 2-3стрІчковому...)

-2- а чого "уже не вписуюсь у ці рами"?




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-5-2005 у 12:46


Докторе Троллін, (щось мен здається, що Ви Доктор Серафікус?)

Здається мені, що второпала;)
-1- ще б ото я розумів що є кастінг, і чим він _принципово_ різниться від інтернетооголошеннь???
(ну у такому розширеному як ото у мене форматі, а не 2-3стрІчковому...)

Ад.1
За енциклопедичним поясненням, кастінг це"згруповання, яке має на меті виселекціонувати когось у чомусь найкращим".
Чим від різниться, Пане Троллін, від інтернетооголошеннь ?
Я пропоную переформулювати питання на: У чому перевага кастінгу над інтернетооголошеннями?
Одже хоча б заради цього:
а) "Ми зустрілися на чаті, ти мені назвалась Каті, а насправді Ти Іван, о якій ти хуліган" (О. Скрипка)
б) "Ти призналась по траві, що у тебе груді три, Перевірив, там одна, підманула, підвела" (О. Скрипка)
Це напевно на пізнішому етапі пізнавання, ну Дохторе, на якому? Як це визначити? За допомогою яких правил, Чи тут можна піддаватись емоціям?
в) на кастингу, так, як швидше згадала, крім візуально-естетичних вражень, Ви можете провести розмову, тобто в якійсь мірі перевірити культурний капітал кандидатки, кандидата. На інтернетових розмовах важко перевірити, з ким насправді маєте до діла, мабудь мені тексти наших чатів диктує мені половина інституту математики (я цього пане Троллін як раз не практикую), але все може бути...
Прикладів можу наводити багато, але зараз на жаль економлю свій час, но абсолютно серіозно ставлюсь до проблеми:)

-2- а чого "уже не вписуюсь у ці рами"?
Прошу вибрате Дохторе Серафікус вигідну для Вас відповідь:
Не вписуюсь, тому, що:
а) я монашка
б) Шевчукова "Жінка-змія"
в) закохана у Вас без пам'яті (з першого погляду), но кандидатка, яку Ви вже стигли дискваліфікувати - надто малий у мене інтелектуальний потенціал)
г) замужня
д) феміністка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-5-2005 у 18:02


...о так. :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-5-2005 у 21:15


2 Доктор Серафікус - dr. Trollin

"Замість поставитись до мене як до жінки, ви поставилсь до мене ніби до якоїсь абстрактної фікції".

"Тільки з людини, певної свого права бути вільною, може вийти щось більше, як урядовець, фінагент, професор,юрисконсульт, завшколи.
(...) "?" бракувало цього почуття вільности. Почуття визволення, перетвррене на успіх, не належало до його числа доброчтнностей. Він працював напружено й уперто, виснажував себе, замість із презирливою іронією заперечити все те у науковій традиції, що належало заперечувати й знищити".


"Надто рідко трапляється так у нашому житті, щоб випадково на мить зустрітись, за хвилину розминутись і піти далі з новим і надзвичайним почуттям несподіванки, з думкою, що в банальному плині зкичайних наших днів розкрилась нова, досі не прочитана сторінка ще невідомих хвилювань. Нечасто життя приносить нам щось цікаве й нечасто бавить
нас химерами, але треба вміти вихопити з життя ці рідки й не щедрі подарунки нашої долі".

"(...)Є різні способи кохання: можна в коханні кохати лише себе, можна клхати своє кохання до жінки і можна нарешті, кохати не себе й не своє кохання, а лише ту, яку кохаєш.
А ви Серафікусе, як кохаєте? Чи клхаєте ви себе, чи може в пориві піднесення самозаперечення ви кохаєте "?" (моє втручення), усе віддавши їй, для себе нчого не лишивши? Вас тішить думка, що ви кохаєте ек себе, а "?"
"Одже, пишайтеся, Серафікусе, що в коханні ви плекаєте й пестите вибачливе почуття самовідданости?"


"(...) кохання буде тільки тоді небайдужим, коли кінець кохання обернути нв його початок"

"(...) кохань багато, і прагнень ще більше. Але коли є досконале, то воно повинно бути лагідним і мудрим".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-5-2005 у 22:04


...ну власне про це й був мій останній і безповоротній лист до тролліна :-)
дякую лесі за цитати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-5-2005 у 22:46


Пробачте, забула нагадати джерело. Це очевидно Домонтович і його "Доктор Серафікус":rolleyes:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-5-2005 у 23:09


*на жаль,- Домонтовича не читав :(
а загалом ось оце місце:
"Він працював напружено й уперто, виснажував себе,
замість із презирливою іронією заперечити все те у науковій традиції, що належало заперечувати й знищити".
дійсно досить непогано описує мене... Якщо лише до слів "замість із"...
бо далі та ки ні. А навіть навпаки.


*А от щодо пункту "в)" з "уженевписувального" переліку
-- то таки мушу сказати, що (як на даний момент)
жодної ще дівчини "з інтелектуального потенціалу" не відкидувалися.
Бо ж усі дівчата, котрі навіть у кандидатки кандидували -- мали його. ну, Різний, звісно, але беззаперечний.

А от щодо "На інтернетових розмовах важко перевірити, з ким насправді маєте до діла" -- то воно так. як би.

(правда я таки будучи досить призвичаєний
до високої відповідальності за авторство тексту,
котра була прийнята у системі ФІДО,-
таки, звісно, більш поважно і до Інтернетівського авторства ставлюся...)

Але тут є ще й той момент, що
ну якщо оминути випадок Чатування
(в котрім душу людську не вгледиш за похапливістю балачки) --
у листуванні "стандартнім"
(а паче ж якщо воно належно об"ємне і суміщене з одною/кількома особистими зустрічами) -- трохи інше -
важко мультиавторство учаїти таки...

(ні, то, звісно, стисла Імха, а не абс. переконане твердження)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-5-2005 у 23:21


*Бо ж усі дівчата, котрі навіть у кандидатки кандидували -- мали його. ну, Різний, звісно, але беззаперечний.*

...ти ба, у тролліна, мабуть, є особлива методика визначати рівень
інтелекту за п*ятихвилинну тетефонну розмову... :-)))))) взагалі який
сенс поводити себе як ресторанний сноб у супермаркеті, шукаючи якесь
особливе блюдо... так і так споживацький підхід до кобіти, але тут він
мега-споживацький, бо хочеться вишуканого делікатесу поряд з
поличками з мороженим хеком... який тре розморожувати, готувати і все
таке... а в ресторані нам дорого... :-) ось так і ходить голодний... пішов
би сам рибку половив, чи що :-)))) та де... хтось інший буде садити
дерева, рятувати принцес, а він все сидітиме під яблунькою і чекатиме
своє яблучко, перебираючи... те червиве, це зелене, те несмачне, а то
мені по голові вдарило, я на неї (яблучко) ображаюся... :-)))))) вот так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 11-5-2005 у 23:48
Пане докторе, одружіться будьласка!!!


От біда... Мовчу собі й мовчу, а тут знову "серйозні знайомства - шукаю дружину" - і знову ми всі шукаємо дружину (пропонуємо варіанти) для пана доктора Тролліна :( Пане докторе, я б уже і свою кандидатуру запропонувала (тим більше, що в червні буду у Львові - можна познайомитися :cool:), але ж Ви мене не схочете: а) не вперше "замужем"; б) занадто мудра (хіхіхі, Ви, певно, думаєте, що Ви таки мудріший :rolleyes:); в) старша від Вас; г) маю двох дітей; д) не люблю зануд; г) плюс всі мінуси, які Ви називаєте у своїй "анктеті". Словом, не "кандидатка". Але ж у Львові стільки гарних і розумних дівчат - хочете, дам номер телефону? ;) Пане докторе, опустіться на землю і погляньте навколо Вас (я Вам вже про це писала десь рік тому) - а то роки ідуть, скоро Ви станете сивим, мудрим і негарним, і діточки будуть називати Вас дідусем, а Ви все будете розвивати філософську теорію про шлюб і сім'ю...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 13-5-2005 у 13:04


но ж але напалися!!!
2Зірка основна помилка --приписувати те, щзо не казав
-- пункт "а" ніде не підіймав, а паче ж пункту "б" ні (ще б ото...)

щодо "наземлеопущення" -- то після вересня. До того -- тєжко.
а щодо "поглядування доокола" -- то чом би і ні...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

smile.gif написано 13-5-2005 у 16:45


Шановний dr.Trollinе
Не там шукаєте. Вам би у викладачі записатися..
Курс 4-тий, фізмат якийсь .. Там часто бувають такі дівчатка(часом, дуж6е симпатичні). Років у 7 вони ,як правило,закохані у Шерлока Холмса . Дівчата чисті, наївні, палко підтримують ідею служіння Науці і закохуються в поважних докторів-науковців як киці у березні. При згадці рівняння Максвелла оченята сяятимуть, та й від паління ще не пізно відучити;)
Такі сім'ї (25-30 років різниці, жінка -молодша) зазвичай щасливі. Погляди на подружнє життя ,думаю, співпадуть.
На власні очі бачила 3 такі пари. (Правда, не фізиків. Мехмат, архітектори,computer science) - згода і любов.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-5-2005 у 19:21


...та він уже давним-давно викладач політеху, нє? :-)) ну і якщо йому
зара років десь 36, то його потінційна дружина ще тільки закінчує
школу... через років 5 мусить оженитися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-12-2005 у 07:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Зірка
...
г) і познайомився з дівчиною, - з дівчатами, просто познайомився, - і не розказував про синхрофазотрон, а просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО, ну там пару компліментів, якісь дурниці, :cool:
...


В мене проблема з "просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО". Не вмію. Навчіть, а?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-12-2005 у 08:52


...ну тре походити по чатам, послухати.... завести аську і тренуватися :-)
розвивати почуття гумору, поповнювати набір неординарних компліментів
і теде... жаль, колись, у 18-19 столітті цьому вчили обов*язково вкупі з
трьома іноземними мовами, танцями, музикою і живописом... а зараз ні :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-12-2005 у 09:48


Ні в якому разі не треба тренуватися в чаті або асьці, це навпаки вас дизкомплексує при реальній зустрічі. Це факт, чим більше будете там спілкуватися тим важче вам буде реально спілкуватися. В чаті ви можете бути від Бетмена до Сталоне... тим паче що реально ви не бачите свого співбесідника, який теж може просто шукає розваг або ще щось.
При зустрічі з дівчиною, намагайтесь знайти тему, яка їй цікава для розмови і в якій ви троха орієнтуєтеся. Не "вішайте" своїх тем. Також не намагайтеся показати себе знатоком у всьому, адже можна і попасти, якщо Ви будете розмовляти про те, що не знаєте а інша людина - добре знає. З самого початку зустрічі можете сказати - "Знаєш я троха стурбований, і мені іноді важко починати розмову ...зрозумій мене будь-ласка..." або щось в тому дусі. Поперше це забере від вас барєр страху: що ви не можете спілкуватися, знявши цей барєр надалі ви розімкнетеся і можете навіть почати забагато говорити. Інакше під час всієї зустрічі у вас в голові буде висіти "думка про що я буду говорити". поробуйте це , згодом все вийде, повірте.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-12-2005 у 14:12


...дик, тренуватися можна... там з дівчатами з інших міст... просто воно
трохи розкомплексовує направду... ясне діло, якщо аськін роман одразу не
переходить в реал, то скоріше всього нічого там серйозного нема...
а теревенити можна і треба :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-12-2005 у 09:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...дик, тренуватися можна... там з дівчатами з інших міст... просто воно трохи розкомплексовує направду... ясне діло, якщо аськін роман одразу не переходить в реал, то скоріше всього нічого там серйозного нема...
а теревенити можна і треба :-))

І на здибанки їздити ліктричкою... Нє, що не кажіть, ліпше в своєму місті, "нє атхадя ат касси". Правильно Demyan каже, шукати в інеті - це дурня, ніц з того не вийде, а якщо і вийде - то таке буває раз в житті і то не у кожного, тобто дуже рідко. При віртуальному спілкуванні, людина собі такого нафантазує, понамальовує кольорових картинок, доходить до реалу і бац, нічого такого нема, такий облом... Було-було... Всьо, дякую за поради, пішов в місто тренуватися :)
Субота - нас ждут вєлікіє дєла...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-12-2005 у 16:56


...а у мене э як мінімум 5 знайомих пар, що познайомилися в інеті, жили в
інших містах, і одружилися... ба, навіть у різних країнах. :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2005 у 10:00


Нє, нє, дякую, нам такі цукерки не смакують. Ми любим чукулядні з ромом, а смоктако-лізакі не плявґують, звиняйте. А ще я поважаю принцип WYSIWYG (what you see is what you get - що бачиш, те й отримуєш), а в чатах і інет-балачках все навпаки:
Ми з тобой зустрілись в чаті
Ти мені назвалась Катя
А насправді ти Іван
От такий ти хуліган
(с) О. Скрипка "ВВ"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-12-2005 у 16:22


...просто є певна категорія людей, які вкладають душу у любе спілкування,
інтернет-не інтернет... такі ось знаходять один одного... їздять зустрічатися,
пишуть романтичні листи, шлють пакуночки з сюрпризами, чекають з
нетерпінням кожної зустрічі, і багато говорять... про все :-)) а зазвичай
в реалі етап інтенсивного пізнання один одного проходить дуже швидко
до тілесної стадії, що робить роман прісним і нецікавим... :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2005 у 15:29


А роман без отої "тілесної стадії" як кава без коньяку - бодрить, серце стукає але... не п'янить. Якийсь "обгризок" недорозвинений, а як же на рахунок "ще дуже й дуже багатьох емоцій, відтінків, відчуттів" як тут хтось говорив? (Та знає що говорила, не будем показувати пальцем ;)

Зі святом Всіх!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-12-2005 у 21:18


...я хіба казала про відсутність цієї стадії :-)) я казала про *предвкушеніє*,
яке ех як добра штука :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1993
Реклама: