Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Повний...
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2003 у 16:55
Повний...


http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/december/30/1.shtml
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 30-12-2003 у 17:55


Панове, чи ви сумнівалися в тому, що сьогодні зробив КС? Не важко було передбачити, що саме таке рішення буде прийнято. І це попри те, що наш гарант періодично каже: "Не бійтеся, не буду я балотуватися". Дуже імовірно, що рішення КС це просто маневри влади, які мають відвернути увагу і ресурси опонентів від головного. Краще нехай опозиція ламає списи об Кучму під конституційним судом, а влада тим часом буде піарити свого кандидата.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 30-12-2003 у 18:33


Він балотуватися на вибори не буде бо його не виберуть.
Його вибере кишеньковий парламент. Тоді коли буде потрібно і так як буде потрібно, щоб навть КС до того залучати не треба було ...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-12-2003 у 18:58


Мені цікаво: чи справді ПротоВлада аж настільки впевнена, що Опозиція (конкретніше - Ющенко) НІКОЛИ не буде використовувати її методи. Тобто, чи вона справді визнає, що він є просто ПОРЯДНОЮ ЛЮДИНОЮ.
1. Адмінреформа. Уявимо, Ющенко - Президент (інший тред, я розумію :) ). Якщо він "проти-течії" виграє блоком вибори, то що буде "за-течією" та й ще за цілком пропорційною системою? Чи не пропрезидентська конституційна більшість? Цілком можна, на вибір, або відмінити статтю про вибори Президента Парламентом, або не відміняти, а постійно обирати свого.
2. Президентськи терміни. Також цілком можна десь посередині 2-го терміну того самого Ющенка (поки не набридне) конституційною більшістю приймати нову Конституцію і згідно (не якимось додатковим рішенням, Боже борони!), а згідно сьогоднішньому преценденту щодва терміни вважати, жи Президент ще взагалі не обирався за чинною Конституцію, тож має право на чергові 2 терміни. Так можно й довічно керувати країною.
Тобто, одне з трьох:

  1. або вони справді вважають ... (див. початок),
  2. або переконані, що Кучма vs Ющенко однозначно означає перемогу першого
  3. або ... "на цьому думка обривається".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2049
Реклама: