Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як налаштувати ICQ
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 7-2-2004 у 10:20
Як налаштувати ICQ


Таке питання: як налаштувати ICQ, щоб вона не завантажувалась разом з завантаженням Windows (з Касперським і т.п.).
Бо під одним логіном на компі працює купа народу, тому щоразу її закривати при завантаженні це не вихід.

Вибачте за можливо примітивне питання.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-2-2004 у 12:36


Пуск -> Выполнить -> Написати "msconfig" (без лапок) і натиснути Ентер -> перейти на вкладку "Автозагрузка" -> позабирати галочки зі всякої непотрібної фігні (тут головне не перестаратися!).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-2-2004 у 12:46


Це порада для він9х, якщо ж в тебе 2000 чи ХРюша, то якось інакше. Для всіх віндовсів - дивися преференсес аськи, там є про автозавантаження.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-2-2004 у 13:11


Ще мені друзі рекомендують Жаббер, правда ще не взнавав де його взяти. І ще не знаю, чи можна в Жаббері висилати смски. Тепер, коли за кордон смски в umc по 70 коп., ця опція імхо дуже важлива :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 7-2-2004 у 14:49


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Ще мені друзі рекомендують Жаббер, правда ще не взнавав де його взяти. І ще не знаю, чи можна в Жаббері висилати смски. Тепер, коли за кордон смски в umc по 70 коп., ця опція імхо дуже важлива :-)


Ждаббер можна взяти тут http://jabber.org

Це краще чим аська.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 7-2-2004 у 15:08


MIRANDA FOREVER



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-2-2004 у 22:15


А я використовую Трілліан ( http://www.ceruleanstudios.com/ ) дозволяє конектитися під кількома профілями паралельно і одночасно в ICQ, AIM, MSN, Yahoo, IRC




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 9-2-2004 у 14:01


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Пуск -> Выполнить -> Написати "msconfig" (без лапок) і натиснути Ентер -> перейти на вкладку "Автозагрузка" -> позабирати галочки зі всякої непотрібної фігні (тут головне не перестаратися!).


Дякую!!!;)
Спрацювало, бо у мене Win98.
Буду експериментувати з іншими запропонованими тут продуктами.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2190
Реклама: