Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Дві новини
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

cool.gif написано 16-2-2004 у 12:54
Дві новини


Тільки-но зробив цей скрін-шот.
Цікаві не стільки новини, скільки їх поєднання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 16-2-2004 у 22:55


О, скрін-шот!!! Чи це значить, що в Москві, ще не придумали татарського замінника?

Що до поєднання цих показників, то воно абсолютно логічне.
1. Високi темпи росту ВНП як раз більш притаманні країнам з низьким рівнем життя(Китай, Індія, краіни АСЕАН)
2. Реальний рівень життя і рівень розвитку інфраструктури в Украіні є все ж вищий ніж скажімо в Марокко, хоч ВНП на душу в Марокко набагато більший. Про причини див. в інших дискусіях. Тому ВНП в Україні може легко вирости вдвічі тільки завдяки зміни параметрів обліку, що зрозуміло не буде мати негайного впливу на рівень життя.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-2-2004 у 10:12


"О, скрін-шот!!! Чи це значить, що в Москві, ще не придумали татарського замінника? "
Росте, припиняй дуріти. Складається враження що у тебе бзік на ґрунті запозичень.

І чому ВНП? (Я не дуже розбираюсь в економіці, тому для мене ВНП і ВВП різні речі)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 17-2-2004 у 11:05


Та я не проти запозичень, навіть з російської мови. Ну звідки нам ще брати слова типу блатота, попса, безпрєдєл. Я проти запрозичень тільки і виключно з одної мови. А власне це і відбувається з українською мовою.

ВНР -валовий національкий продукт (або GDP - gross domestic product). Що таке ВВП(може Владимир Владимиромич Путин?) не знаю, думаю, це очепятка.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-2-2004 у 11:27


Це внутрішній валовий продукт ніби
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 17-2-2004 у 17:04


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

І чому ВНП? (Я не дуже розбираюсь в економіці, тому для мене ВНП і ВВП різні речі)


Це дійсно різні речі:

Валовий внутрішній продукт (ВВП) - продукт, отриманий від факторів виробництва, що знаходяться на території країни, незалежно від того, хто є власником (громадянин країни чи іноземець)

Валовий національний продукт(ВНП) - продукт, отриманий громадянами даної країни від факторів виробництва, які їм належать, незалежно від того де ці фактори знаходяться (на території країни чи за кордоном).




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2243
Реклама: