Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: До Європи без віз
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

question.gif написано 20-2-2004 у 18:05
До Європи без віз


Хтось має про це більше інформації?

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=20411

Незабаром українець лише із закордонним паспортом і без жодної візи зможе їздити всіма країнами Ради Європи протягом трьох місяців.

Така перспектива відкривається перед українцями після підписання українськими дипломатами європейської угоди про правила, які регулюють пересування осіб між країнами-членами Ради Європи.

Враховуючи, що угоду підписали 15 держав, більшість з яких -- це країни Європейського союзу, перед українцями відкривається непогана перспектива. Візу чи інший додатковий документ для поїздки в Європу потрібно мати лише під час поїздки на термін довший за три місяці або під час поїздки з метою прибутку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2004 у 19:26


ідея та угода ,що підписана звичайно гарна, але ще потрібно щоб вона діяла.Звичайно привабливо сісти в потяг або авто і поїхати скажімо у Відень пива попити , чи якісь питання вирішити , чи просто В Оперу сходити. Але якщо таке реально і станеться , то мабуть наш нарід як відчує "халяву" і як "ломанеться " в Європу на заробітки, то Рада Європи і уряди 15 країн з якими підписано угоду щось придумають , щоб ввести якісь обмеження. А шкода буде. Хотілося б, щоб мій прогноз не справдився.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
AM
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 22-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2004 у 15:44


Більшіть з тих, що хотіли виїхати вже там, і Європі нема чого так сильно боятися. Тим більше, українці для них кращий варіант ніж турки, негри чи румуни
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-2-2004 у 17:52


Я мав на увазі, чи хтось має інформацію про то, чи дійсно така угода була підписана, на якій стадії є її схвалення в Україні. До попередніх дописів можу додати наступне:
1. З написаного в Поступі випливає, що угода поширюється на 15 "старих" членів Евросоюзу, тобто Польща, Словаччина, Угорщина тощо залишаються візовими, можливо в такий спосіб на них посунули контроль за дотриманням режиму перетину кордонів. Тобто транзитну візу треба буде все одно отримати.
2. За умови, що подорожують літаком - нелегали літаками не літають, таким чином прибулі літаками навряд чи є потенційними нелегальними робітниками.
3. Нелегалів виловлюватиме поліція, оскільки візовий режим і так не забезпечує від них захисту.
4. Відсутність візового режиму відкриває можливості для тих, хто дійсно їде за кордон в ролі туриста. Переважно таким людям важко пробитися в консульстві через досвідчених заробітчан, які чекають на чергову візу після зміни паспорта, прізвища тощо. Пересічний небагатий турист з України залишає в країні, котру відвідує, 100-300 еур, що, враховуючи потенційну кількість таких туристів, робить непоганий внесок до бюджету.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-2-2004 у 18:13


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Я мав на увазі, чи хтось має інформацію про то, чи дійсно така угода була підписана, на якій стадії є її схвалення в Україні. До попередніх дописів можу додати наступне:
1. З написаного в Поступі випливає, що угода поширюється на 15 "старих" членів Евросоюзу, тобто Польща, Словаччина, Угорщина тощо залишаються візовими, можливо в такий спосіб на них посунули контроль за дотриманням режиму перетину кордонів. Тобто транзитну візу треба буде все одно отримати

Ні, не бачили. Але вся ця біда викликає досить тлустий скепсис. Особливо з роз'ясненнями. Щоб не говорили про Євросоюз, допоки він не прйняв жадного рішення, яке б розділяло його членів на гатунки старі, молоді. Тим паче транзитна віза буде потрібна, якщо їхати через Польщу. А можна ж, наприклад, через Росію і Фінляндію...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-2-2004 у 18:36


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Я мав на увазі, чи хтось має інформацію про то, чи дійсно така угода була підписана, на якій стадії є її схвалення в Україні. До попередніх дописів можу додати наступне:
1. З написаного в Поступі випливає, що угода поширюється на 15 "старих" членів Евросоюзу, тобто Польща, Словаччина, Угорщина тощо залишаються візовими, можливо в такий спосіб на них посунули контроль за дотриманням режиму перетину кордонів. Тобто транзитну візу треба буде все одно отримати

Щоб не говорили про Євросоюз, допоки він не прйняв жадного рішення, яке б розділяло його членів на гатунки старі, молоді.


Чому? Візовий простір якраз є чітко розділений Шенґенською угодою. Туди не входить Велика Британія, Ірландія і поки що не входитимуть і нові члени Евросоюзу. Так само з обігом Еура - те, що країна є членом ЕУ, не означає, що там в обігу Еура.

Цитата:
Тим паче транзитна віза буде потрібна, якщо їхати через Польщу. А можна ж, наприклад, через Росію і Фінляндію...


Це вийде дорожче, ніж літаком. Зі Львова, наприклад до Відня чи Риму, через Росію, Фінляндію і далі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-2-2004 у 18:55


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Візовий простір якраз є чітко розділений Шенґенською угодою. Туди не входить Велика Британія, Ірландія і поки що не входитимуть і нові члени Евросоюзу. Так само з обігом Еура - те, що країна є членом ЕУ, не означає, що там в обігу Еура

Наскільки я зрозумів, обговорювана гіпотетична угода з єврой жадним чином не пов'язується.
Цитата:
Це вийде дорожче, ніж літаком. Зі Львова, наприклад до Відня чи Риму, через Росію, Фінляндію і далі

Це вже просто Львовоцентризм якийсь. Львів не є головним гадючником потенційних мігрантів. Тим паче - це був приклад. Можна ще пливсти морем у Туреччину чи взагалі в Італію :).

Інший чинник. Не пригадую, жиби Європа любила Україну більше за Росію. Тобто: підпишуть з нами - підпишуть з ними. А там аргумент на кштал "через Фінляндію дорожче" не пройде.
Тобто ще раз: "Не вірю!" (хоча й був би не проти)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-2-2004 у 19:05


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Тобто ще раз: "Не вірю!" (хоча й був би не проти)


От і я не дуже вірю, тому і питався тут присутніх.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-2-2004 у 19:16


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Це вже просто Львовоцентризм якийсь.


А Львів - то тільки до прикладу. З Донецька також до Европи невигідно їхати через Росію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-2-2004 у 19:28


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Це вже просто Львовоцентризм якийсь.


А Львів - то тільки до прикладу. З Донецька також до Европи невигідно їхати через Росію.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
:lol:
:lol:Про це ще не всі здогадуються! :D
:lol:"В Європі нас нікто ні ждьот!!!" :(
:lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 29-4-2004 у 09:41


Ідею "До Європи - без віз" матеріалізували Корчинський та Ко.
Кинули гасло "На Брюсель!!!" та пішли тільки їм знаними "вікнами" на кордоні.
Справа професора Плейшнера живе та процвітає. ;)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-4-2004 у 10:31


Ідея цікава, виконання дурнувате. В принципі пройти можна через будь-який кордон. Було б бажання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 1-5-2004 у 12:28


Щодо законодавства не знаю. У мене є одна проблема - паспорта закордонного нема :(.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2257
Реклама: