Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Найуспішний бізнес
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 24-2-2004 у 15:15
Найуспішний бізнес


Вчора виходив від батьків - мені на зустріч батюшка. Я його знаю - він греко-католик, живе в такій самій квартирі що й мої батьки. Неабияка - чотирикімнатна. Батько колись придбав, коли мав непоганий бізнес.
Пан вдягається дуже незле, але це все пусте.

На вітання він не відповів, і бог з ним. Бо ж був зайнятий іншим - просив водія заїхати о 9-й.

Нікому не цікаво чим пан приїхав? То був чорний мерседес. Гарний такий... я аж задивився.

Батько сказав що то його водій і "службова" машина. Ще має власну.

В принципі я неодноразово чув що церкви дуже користуються податковими привілеями, мають власні бізнеси, тощо. Нещодавно в Києві був шкандаль з приводу віддачи в аренду приміщень одним з київських монастирів.
Колись був гамір про пограбування Філарета.

Мо хто детальніше знає чим і як церкви заробляють гроші?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 25-2-2004 у 08:29


Церкви не мають в Україні державного фінансування. Практично всі гроші церкви - це колишні+теперішні пожертвування вірних.
А духовенство..., як казав поет "какое время на дворе, таков мессия".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-2-2004 у 09:46


Ще за часів совіцької влади в церкві могли працювати тільки певні люди. І співпрацювали вони сумлінно, тільки не зі своїми парафіянами, а з відповідними спецслужбами. Звідки і фінансування було.
І тепер ці люди лишилися. Маю на увазі не конкретних людей, а тип. На жаль, багато хто бачить у "кар`єрі" священника хороший бізнес. Але вони з вогнем граються - зі священника Бог спитає за усю його паству. Що такий грішник зможе відповісти? Куди він вів людей?

Поганого багато довкола нас. І в твоєму повідомленні, Олексію, читається ніби засудження церкви. Не суди.
Шукай те добре, що є, йому допомагай, а погані сторони виявляй, тільки якщо намірений боротися зі злом, інакше ти допомагаєш йому.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 25-2-2004 у 10:24


Та розумієш, Ростику, коли останнім разом я був в нижніх печерах, то мусив пройти повз ряд стареньких бабусь і калік, що просили на хліб. А як дійшов до входу, то побачив дерев`яні вікна келій зі склопакетами (це було років 5 тому). Тобто навіть не метало-пластик.

Я не збираюсь когось судити. Але до такої церкви просто йти не хочеться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2004 у 11:28


Я майже кожного ранку проходжу повз Преображенську церкву на Краківській. Там десь півроку стояла жінка і просила в перехожих гроші на іконостас до церкви. Мені тоже хотілося б сказати, що в наш час церква може сама будь кого і будь, що проспонсоровати.
Ватікан, кажуть, чи не найбагатша держава у світі, і це з врахуванням повної відсутності податків.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-2-2004 у 11:40


Бачиш, як воно...
Стоять старенькі бабусі чи каліки біля банку, гроші просять, а в банку не тільки склопакети - двері на фотоелементах, біля входу мерини з лексусами...
В Європі за рік тратиться 20 млн. доларів на морозиво.
І т.д.
Іти може мова лише про те, що слова і діла в багатьох людей церкви розходяться. Але на нам їх судити, нам робити за нашими силами і на нашому місці.

Там, в печерах, є вартніші речі, ніж вікна, на які варта звертати увагу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 25-2-2004 у 11:59


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Там, в печерах, є вартніші речі, ніж вікна, на які варта звертати увагу.


Свята правда.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2272
Реклама: