Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Іще один сепаратизьм
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-3-2004 у 11:23
Іще один сепаратизьм


Гостює в мене зара дівчина з Краматорська....
Емоцій я виказувати не буду, перекажу її слова:

На Донбасі зараз українську навіть по телевізору не почути - передачі перемикають трансляціями з російських каналів. Вчителям насаджують думку що дитина має право обирати якою мовою вона хоче слухати урок.

Те, що без знання української жодна дитина не вступить до пристойного ВУЗу (принаймні в Києві), нікого, мабуть не турбує.

Ще одна тенденція "Чи є ви членом якоїсь партії? Ні? Дуже радимо вам ПР...."

Ну і пік: розповсюджуються чутки що якщо Янукович прийде до влади, то відокремить Донбас від України (більшого абсурду важко вигадати) . Ну тобто ще одне у нас буде "вільне місто Чорноморськ".

На останок ще одна ілюстрація передвибочіх технологій: в 99-му році в Краматорську (не став уточнювати чи лише там) на передодні виборів Кучми впроваджували комендантську годину.

Правда цікаво?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 22-3-2004 у 11:28


Власне, у мене подруга з Краматорська, але нічого подібного я від неї не чула...І взагалі, вона розмовляє українською і непогано...От хіба що школу вже давно закінчила...



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-3-2004 у 11:35


Моя теж розмовляє українською не зле, бо є культурологом і викладає історію. Не думаю що вона б мені брехала.

Родичі в Донецьку взагалі казали що іноді бояться розмовляти на політичні теми навіть з друзями.... про всяк випадок. Цьому вірити якось і не хотілось навіть.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 22-3-2004 у 11:53


Можу з йього приводу сказати лишень таке. Коли вона ще вчилася ( а я тоді тільки на 1 чи 2 курсі була), то ми говорили за різні політичні акції. Мої колєжани вільно ходили на усілякі демонстрації та акції протесту, просто так і "за 10 гривень". А у них за таке виключили двох хлопців, тому що проти Кучми пішли...отак



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-3-2004 у 14:02


Про відокремлення - це старе, перетрушене. Восени 91-го ходили вперті чутки, жи при підтвердженні на референдумі державної незалежностиСхід України віділиться й утворить Донецько-Придніпровську республіку (типова московська технологія - там були натяки на Уральську і Далекосхідну). Мабуть нічого оригінальнішого допоки не вигадали.

А навеселіша чутка останнього часу - те, що Янукович-то ніколи й не сидів, а то всьо - плітки :lol:
Причому поширюється ця деза згори, бо в першу чергу її чуєш від людей, які мають родичів і знайомих ув органах влади (маються на увазі ті, про кого мені відомо напевно)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2407
Реклама: