Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Зінченко і Ющенко - найсильніший крок опозиції.
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 14:14
Зінченко і Ющенко - найсильніший крок опозиції.


Вже цього тижня має відбутися довгоочіуване утворення коаліції між НУ і БЮТ, по оцінках аналітиків туди приєднається і СПУ (мені вце щоправда слабо віриться). Очолити передвиборчий штаб коаліці має Олександр Зінченко, навіть якщо Мороз і не долучиться до спілки. Як на мене це буде найсильніший крок опозиції на цей момент.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 14:26


А як на мене НУ зажрались. Маючи попередню домовленість віт БЮТ вони нахабно переманюють під себе осередки цяцянками і розповідями про "надійність". Так нормальні люни не чинять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 14:30


Як на мене зараз неварто звертати увагу на дріб"язковість НУ. Те що НУ зараз грає трохи не чесно я не заперечую і також осуджую це, однак завжди потрібно визначитись проти якого зла боротися бо на всі фронти нас не вистачить.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 14:40


Я згоден, пане. Але боротись зі злом підсираючи партнерів непродуктивно. Це значить що навіть в кращому випадку боротьба не закінчеться а продовжиться між переможцями.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 14:51


Згоден. Але маємо те що маємо. Ще коли ПРП і Рух тільки запрошували Ющенка очолити опозиційний рух було видно було видно, що Ющенко це Ющенко, а НУ це НУ. Є у Віктора Андрійовича така схильність обліплятися слизькуватими людьми і ніц з тим не зробиш.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-6-2004 у 14:53


Схильність... Це не схильність, імхо, а реалії. Дайте йому грошовитих, впливових не слизькуватих людей, думаю, він із задоволенням ними обліпиться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 14:54


В тому то й проблема, що чим більше я про все це дізнаюсь, тим сильніше впевнююсь що СИСТЕМА не зміниться. Методи у них чомусь однакові. Я розумію, що, можливо, тут по іншому не можна, алеметоди застосовуються до союзників і це доволі тривожний дзвіночок.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 14:57


Можливо і так. Однак це не заваджає йому особисто залишатися собою. Саме з цієї причини я його підтримую і буду голосувати тільки за нього, хоча Тимошнко і як політик і як лідер мені більше подобається.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-6-2004 у 15:01


У свій час, в інституті я дуже недолюблював мат.статистику, теорію імовірності і т.п. Ну не можна робити висновків, не маючи інформації про УСІ чинники впливу.
Так і тут - ми не знаємо усього, тому робити висновки, думаю, не можна. ІМХО.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 15:01


Тут я згоден. Але президент то не тільки особистість, це команда і її методи управління державою. У НУ вже є свої бандюки, методи такі самі як у сучасної влади. То ж за що голосувати? За переділ держави між "грошовитими впливовими слизькуватими"? Я розумію, що це реальність. Але ж яка вона паскудна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-6-2004 у 15:04


Паскудна... Іноді бачиш тільки негатив... А колись і бачиш, як з поганого щось добре виростає... Потім знову по колу...
Тра жити, а не мудрішкувати :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 15:06


Так, Росте, ти зара мені розповіси що думати не треба перед тим, як голосувати?
Хто сказав що позитиву нема? Позитив буде. Але навіть в найкращому випадку після виборів нас чекає нова криза.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-6-2004 у 15:09


А хто казав, що буде добре? Я лише надіюся, що буде трошки краще :)
Щодо "думати перед голосуванням", то все правильно. Я лише застерігав не робити неправильні висновки через брак достовірної інформації.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 15:10


Я сподіваюся, що Ющенко візьме певною мірою приклад з Путіна. Але в одному я впевнений, що Ющенко на сьогодні єдиний вихід для України. Інакше пора збирати манатки і відправляти жінок і дітей десь до нормальних країв, а самим "добре вигострить сокиру і заходитись вже будить".



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 15:14


Не візьме, бо українцям не потрібен Путін. Сокири? бігме чимдалі більше про це думаю :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 15:19


А це і сумно і лякає. Я не кажу що ярий противник радикальних мір, але все одно вважаю це найгіршим виходом. А щодо Путіна, то на мою думку нам потрібен лідер такого складу: рішучий, безкомпромісний, однаково жорсткий і з ворогами і з союзниками. І що найголовніше розумний і розсудливий. Такий, що може навести лад у державі.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 15:22


>Такий, що може навести лад у державі.
Отут не згоден. Це - путін. А потрібен той, що "дозволить навести лад у державі". Бо Україна не імперія, їй потрібне самоврядування.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 15:35


Самоврядування в нас є нині, кожен начальник ЖЕКу сам собі голова. Жодна система самоврядування ані в нас, ані десь за кордоном не привела до наведенні порядку. Порядних людей у нас одиниці, а "порядний чиновник" звучить взагалі як нонсенс. Так "якщо на всіх місцях порядок, то у загальному також порядок" але в нас на кожному місці буде свій порядок, який веде тільки до загального бардаку. Централізація влади це не ознака імперії, це необхідна умова контролю над процесом. У мене на підприємстві кожне робоче місце має самоврядування у розумних межах, вони самі приймають рішення як виконати те чи інше завдання, але завдання ставляться таки центральною владою і таки центральна влада забезпечує роботу всіх місць, а інакше буде до певної міри анархія і безлад.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 15:40


Ми зараз маємо централізовану владу. Кожен начальник ЖЕКу підставить свою ... місцевій адміністрації. Що це дає? Совок.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-6-2004 у 15:56


Та ніхто нікого не слухається. Я займаюсь кур"єрськими доставками по місту. Один час нашими послугами користувались місцеві адміністрації. Адміністрація дає вказівку ЖЕКу прибрати скажімо сміття. ЖЕК дає відписку, що сміття прибране, через тиждень нова писулька про той самий смітник тільки скарга підкладена від іншого жильця. Така сама картина при спілкуванні "горсов"єта" з "райсов"єтом", і "облсов"єта" з "горсов"єтом", а сімітники де були там і є. Згідно закону "Про місцеві органи влади" в нас централізованість виражається тільки у поборах в держбюджет і виплатах з держбюджету. Ніхто нікого не боїться, бо ніхто нікому особливо не підпорядкований, бо занадто мало є таких питань у які по ЗАКОНУ можливе втручання скажімо Києва.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-6-2004 у 16:02


Ні, Олексію, зараз нічого подібного нема. Є зараз кругова порука - свій до свого по своє. А централізованої влади, що передбачає той же централізований, ієрархічний контроль і відповідальність - немає. Тому що наводити порядок з теперішніх привладних ніхто не намірений, в каламутній воді можна своє робити безкарно, прикриваючись загальним безпорядком.

Зараз, фактично, є декілька паралельних гілок, в межах яких кожен робить, що хоче. І є вічний апарат, який є, практично, незалежний від влади, бо до його повного перетрусу ні в кого руки не дійшли.
Пригадую непогану статтю, колись опубліковану в пресі "Хвіст виляє собакою". Коротше кажучи, клєрк живе і перемагає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-6-2004 у 16:07


А для прибирання сміття треба втручатись Києву?
Просто перед тим, як змушувати прибирати сміття, треба дізнатись чи має він на то гроші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 15-6-2004 у 16:54


Зінченко для НУ корисна людина, з його біографією і досвіду співпраці з есдеками він є просто безцінний. Можливо хоч він належним чином скоординує передвиборну діяльність НУ.



Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-6-2004 у 18:20


Вибір Ющенка дійсно сильний. Зінченко вплива людина (віце-спікер), мабуть знає як проривати інформаційні блокади (має досвід керування великим телеканалом), гарний менеджер (знову ж - зробив один з найуспішніших телеканалів), вмілий політтехнолог (таке враження, що відносно успішне блокування дій влад в Мукачево - виключно його успіх, а не натовпу депутатів від НУ які "просвяткували" перемогу Балоги. Фактично він працював як "антикризовий менеджер" )

Інше питання - чим Ющенко віддячиться. Не вірю я, що Зінченко тільки з переконань пішов до ВАЮ. Дуже вже в нього переконання "пластичні".
Моє припущення - це пост Головий ВРУ. Що цілком логічно - нема напевно зараз в Ющенка кандидата на цю посаду, щоби нормально сприймався більшістю депутатів. Представники НУ і БЮТ в парламентських бійках дещо радикалізувалися, Мороз не хоче бути союзником і на посту спікера буде пхати реформу по обмеженню повноважень Президента, Литвин остаточно опинився серед противників, очоливши провладну партію і заявивши, що НАПУ підтримуватиме єдиного і неповторного кандидата від влади..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 15-6-2004 у 18:24


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Литвин остаточно опинився серед противників, очоливши провладну партію і заявивши, що НАПУ підтримуватиме єдиного і неповторного кандидата від влади..


...не остаточно,

далі буде...




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2699
Реклама: