Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Формалізована теорія розв'язання задач
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 20-8-2004 у 08:14
Формалізована теорія розв'язання задач


Мене цікавлять формальні підходи до розв'язання задач (в принципі будь-яких, але можна обмежитись задачами із сфери створення програмного забезпечення). Зокрема цікавлять такі моменти:
1. Підходи до формалізованого представлення умови задачі (також і формалізоване представлення розв'язків задач).
2. Формалізовані методи виявлення зв'язків між задачами (можливість розв'язання однієї задачі через інші (більш масові)).
3. Підходи до автоматизованої кількісної оцінки розв'язку задачі.
4. Оцінка масовості (наскільки часто зустрічається задача на практиці) і реалістичності задачі.
5. Підходи до формалізованої класифікації задач (або виявлення ступеню "близькості" задач).
6. Конвертація задачі представленої природньою мовою у більш формалізовану форму і навпаки. Автоматизована інтерпретація задач заданих природньою мовою.
7. Зв'язок теорії розв'язання задач та ситуативного числення.

Буду дуже вдячним, якщо хтось підкине інформацію і посилання на публікації, що розглядають описану проблематику. В першу чергу цікавлять інтернет-джерела, буду вдячним і за посилання на друковані матеріали.
Може хтось підкаже вдалі ключові слова які б вдало мене навели на потрібні матеріали.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2004 у 10:04


Деякі пункти нагадують мені дослідження у галузі експертних систем (притому не сучасні, а трохи раніші, "класичні";).
Проте я не настільки з ними знайомий, щоби щось чітко порадити




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 21-8-2004 у 10:53


Мабуть Андрій має на увазі давній проект General Problem Solver (GPS Загальний Розв'язувач Задач) Нюела і Саймона....

Ок. Може хтось підкаже куди мені запостити мій реквест, щоб одержати відповідь?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2934
Реклама: