Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Чи знаєте ви особисто когось, хто голосуватиме за "ТОМУ ЩО"?
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2004 у 09:31
Чи знаєте ви особисто когось, хто голосуватиме за "ТОМУ ЩО"?


Просто цікаво.

Я був на днях на селі у родички (сестри діда), так вона збирається прийти на вибори і голосувати "проти всіх". Але, коли мова зайшла про Януковича, вона не могла зрозуміти, "що саме всі проти нього мають". Те, що зек і шапки крав - "так це як давно було, зате ріс без батьків, бідося, etc". Тобто, людина реально може під впливом "трьох телеканалів" цілком бути "собі на умі" і впевнено проголосувати за Януковича, нікому про це не розповідаючи. Ющенко ж, мовляв, коли прийде до влади, "все переверне і поміняє, а нам то треба?.."

У вас є знайомі, що голосуватимуть за "послідовного ТОМУ ЩО"? І як саме ви їх переконуєте в тому, що за нього аж ніяк голосувати не треба?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2004 у 10:36


Є категорія людей, яких переконувати безнадійно. Я маю на увазі не прихильників Януковича, а тип характеру. Впертюхи. Такі взагалі не переконуються, і кожен з нас у певній мірі є таким впертюхом. Але то філософія.
Цікаве питання задав Круціфукс. А й справді, сучасна кампанія усіх кандидатів побудована на атракції та спробі проникнути під кору мозку, минуючі наш розум. Кожен придумав пару магічних слів і дурить ними в першу чергу самого себе.
У даному випадку справді бракує аргументів на користь Ющенка. Є аргументи проти Януковича. І не тому що Ющенко не добрий, просто все добре, що ви про нього скажете - це ваше ІМХО, а не реальність. Боюся, що часи символів надовго замінили часи реальних людей.
Тому якщо ставиться перед собою задача переконати конкретну людину - придумувати треба під ментальність людини.
І моя порада може видасться аморальною, але вона відображає стан речей - самі політики постійно міняються у залежності від аудиторії, з якою спілкуються. Перевірено часом і досвідом.
Ще один варіант - "хід конем". Агітувати наприклад не Ющенка, а за Мороза або Тимошенко (їх часто люблять старші люди), а потім вивести на рішення голосувати за Ющенка.
Якщо людина все робить навпаки - агітувати за Януковича. Настирливо та цілеспрямовано. І набридливо. :)
А взагалі, переконуючи когось, треба бути впевненим, що у вас є моральне право переконувати. Я вже давно стараюся нікого ні в чому переконувати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2004 у 13:38


Сильний аргумент на користь Ющенка - пункт його програми, де він виступає за повернення десятирічки та 5-бальної шкали оцінювання в школах



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 28-8-2004 у 16:33


2Андрій Пелещишин

дещо модифікуючи/дорозвиваючи твоє
У даному випадку справді бракує аргументів на користь...
кандидата ААА, але зате
Є аргументи проти...
кандидата БББ

тоді чого я маю вибирати кандидата ААА
якщо усе, що я можу сказати - так то те,
що кандидат БББ вже Зовсім не пасує на той пост??

Боюся, що часи символів надовго замінили часи реальних людей.
то не часи Сиволів, але ж часи Політ-технології.
(або ж як ще її раніше було іменовано -- Психоісторії)

приоказійно. Якщо розглядати Програми (приміром)
Сильний аргумент на користь AAA - пункт його програми №...
(на жаль по катастрофічній нестачі часу
проглянути ці декларації про наміри я не мав нагоди/змоги)
-то чи не наведено у якійсь (у якогось), часом,
_Чим_ отой ААА буде відповідати при порушенні слова?

(мається на увазі не Форс-мажор,
але навмисне нероблення кроків по виконанню отого №...)

звісно, можна згадувати про імпічмент
(опціонально перевибори мера)
але ... то ж така тянгнучка розвернути то дійство...

мене все ж цікавило би Конкретні пункти зобов'язаннь та гарантій
та хто/як конкретно буде Контролюватись виконання??

А то був такий
(як ще хто пригадує, а як ні -- то батьків запитайте
-- ТАКІ люди не забуваються)
прем'єр Павлов, що у заставу
(і то принародно --у прямому ефірі)
клав свої руки на відсіч,
що з грошима він ніц робити не буде.

(опційно - як не буде води...)
(ще опційніше -- як украду ЧП з корабликами...)

то мене таки цікавить --
-ХТО КОНКРЕТНО ВІДРУБУВАТИМЕ РУКИ - ??

Тим більше -- наголошую, що потенційний президент
іде на посаду і з повноваженнями діючого,
маючи під орудою на добру половину сформовану поліційноКаральну систему...
Чи він її змінить - то вже інша справа.
(може і так...)
але він при вході на владу її Вже матиме.

Так що як у програмі кандидата не сказано ЧИМ він гарантує виконання своїх обіцянок
(ну хіба б уся передісторія ("кредитна історія" :) )
цього кандидата давала змогу/оказію
надати йому кредит влади під Чесне Слово "по мусульманськи"
а інакше... :-\
- ну як "у Єуропах" - тобто як у "західній" моделі
-- прийнято, імхо, Заставу залишати... )




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-8-2004 у 17:18


Доволі роздутою зараз (як, скажімо олімпійські ігри (а ніхто не помітив, що олімп цього року чомусь найсяючий?)), є типологія середньостатистичного "вперюха" проголосувати "проти всіх".
Мені здається, що це зараз найдієвіший козир штабу ЯЯЯ, який потім ще зіграє свою масть. Ососбисто я знаю таких людей багато, і стараюсь дослідити ту магію, яка заставила їх так думати. І мені здається, що проЯЯЯЯ медіа працюють саме в такому ключі. Кому це вигідно? Як можна використати це у теперішній виборчій кампанії? Чи це просто передкрок до того, щоби людям стало нецікаво йти на вибори, такий собі антикрок на "кучмугеть!"?
Питань дуже багато, а "свої" штаби мовчать.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2004 у 14:27


Цікаві враження по темі можна знайти тут: http://litclub.lviv.ua/oneofus/indexlj.php?content=%2Foneofus%2Flivejournal_view.php&idArticle=1073
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Petro Nebajduzhyj
Заблокований




Повідомлень: 39
Зареєстрований: 24-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: тривожний

[*] написано 29-8-2004 у 14:33


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
У даному випадку справді бракує аргументів на користь Ющенка. Є аргументи проти Януковича. І не тому що Ющенко не добрий, просто все добре, що ви про нього скажете - це ваше ІМХО, а не реальність.

Пане Андрію, Ви це серйозно?
Коли я агітую за Ющенка на форумах східних міст (до речі, раджу цей спосіб тим, хто не може або не хоче безпосередньо "ходити в народ";), у мене виникають певні труднощі. З національним питанням, впливом Америки і вступом до НАТО. Але з позитивною РЕАЛЬНІСТЮ, котру ВЖЕ зробив Ющенко, проблем досі не було. Аргументи тут прості і кожному (непатріотові навіть!) зрозумілі. Хіба хтось уже забув відключення електрики і багатомісячні борги з зарплат і пенсій до 1999 року? Хіба хтось забув, як у 2000-му Ющенко і Тимошенко все це різко припинили? І мало що віддав борги, то ще й пенсії збільшив? А до того помирання України здавалось природнім і неминучим! Хіба хтось забув цинізм, з яким Ющенка зняли з прем'єрства тигипки і медведчуки? "Не радився з національним капіталом!". Себто мільярдні надприбутки мафіозних олігархів повернув у бюджет, щоб нагодувати якихось там пенсіонерів, що гинули з голоду. І зразу стало ясно, чому Україна до того була така бідна, аж синя. І хіба не ясно, що всі наступні уряди вже просто не могли красти так багато? Що нинішнє економічне зростання - це теж заслуга Ющенка?
Цього не забули не лише у Львові. Адже саме "Наша Україна" перемогла на парламентських виборах-2002 - згадайте!
Ну а для галичан є ще аргументи. Всі патріотичні партії і рухи - за Ющенка. Вперше (!) у нас є більш-менш реальний шанс на народного президента-патріота. От тільки важко нам буде, треба всім дуже напружитися. Боротьба іде не на життя, а на смерть... України.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-8-2004 у 18:35


...ех, як же ж львів за ющенка, коли все місто заставлене отими дурними *а почему* – *по кочану*....
ну я маю на увазі оці *тому що*... невже рекламщикам настільки потрібні гроші?... чи оце така знов
*добровільно-примусова* місія?... навіть на Південному висить здоровезний банерище за януковича...
невже такий бідний той південний ринок?... чи дійсно щиро за нашого містера твістера, прем*єр-міністера
:-))) а взагалі янукович на тих плакатах мені чомусь нагадує гібрид безвусого сталіна і
маніяка з якоїсь там серії Х-файлз... :-) радше смішно воно ніж заклично...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2004 у 18:58


Цитата:
невже такий бідний той південний ринок?... чи дійсно щиро за нашого містера твістера, прем*єр-міністера


Власник ринку пан Писарчук є членом фракції у ВРУ однієї з партій, яка активно підтримує Януковича на виборах.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-8-2004 у 21:18


....ну всьо, не піду більше на той південний :-)) бойкот.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 30-8-2004 у 01:56


Пробачте, панове, але я голосуватиму за Ющенка через те, що він є досить хорошим фінансистом, а, оскільки прем'єром він бути не може зараз, то хай буде вже президентом. Крім того, я не хочу Януковича у президентах.
А символи, символи створюються телебаченням, ним будуть і ламатися. Пані Стефа на лавочці біля під'їзду розкаже вам за кого голосувати. І батько, до якого на роботі підійшов начальник і поставив питання ребром. А ми будемо то їсти, не зважаючи на адмінресурс. Хто пам'ятає вибори у Мукачево? Вони були визнані недійсними європейським судом, але чи відбулися перевибори? Ніхто не примусить Україну зробити щось проти волі. Тільки примусити саму хотіти чогось. Вперед на вибори і голосуйте. А будете відчувати незадоволення виборами - на барикади. Тільки не задавайте собі питання про те, кому ж усе-так рубати руки, ноги, голови, язики. Це вирішиться стихійно...




Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-8-2004 у 08:28


І все ж таки, панове, як боротися проти тих, кому вже надиктували думку голосувати "проти всіх"?
Чи є якісь сильні аргументи такого не робити?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 30-8-2004 у 14:24


Назаре, усе залежить від обставин. Ну от, хоча б таке питання: до свідомості ти хочеш стукати, чи до підсвідомості?



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-8-2004 у 16:41


До того, що керує прийняттям такого рішення:)
Маю у цьому шкурний інтерес, бо маю деяких знайомих, котрі саме так думають.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-8-2004 у 17:22


Ну тоді бери, Назаре, сокиру і трощи телевізори і радіва.
Потім бери знайомих і веди на вулицю. Покажи їм просто все поспіль - облуплені будинки, жебраків, циган, нагадай їм про різницю між зарплатнею і офіційною платнею, якщо хтось має стосунок до бізнесу - спитай скільки вони неофіційно і кому за нього платять. Потім приведи в книгарню, покажи мовне співвідношення, тоді віднайди там і розгорни підручник з географії України і зацитуй наші ресурси. Наостанок згадай про середню пенсію і ціну та якість хліба.

Якщо їм нічого не захочеться змінити, нехай голосують проти всіх.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2004 у 17:45


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
. Покажи їм просто все поспіль - облуплені будинки, жебраків, циган, нагадай їм про різницю між зарплатнею і офіційною платнею, якщо хтось має стосунок до бізнесу - спитай скільки вони неофіційно і кому за нього платять. Потім приведи в книгарню, покажи мовне співвідношення, тоді віднайди там і розгорни підручник з географії України і зацитуй наші ресурси. Наостанок згадай про середню пенсію і ціну та якість хліба.


Саме тому багато хто буде "проти всіх". Розчарувалися та втратили віру.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-8-2004 у 15:26


http://www.autoua.net/auto_f/files/471370-pic09905.jpg

:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 15:40


До-речі, Отарівський вислів "бігморда" сьогодні вже чув у живій розмові - ось вона - сила слова!:)



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 1-9-2004 у 06:59


Тоді, Назаре, тобі треба проводити повноційну ПР-компанію, "..або спілкуватися із розумними людьми, або книжки читати...". Найоптимальніший час для цього - вересневий "золотий дощ", підготований п. Хамом(він же - прем'єр і гвалтівник). Спростувати українолюбне значення даної акції, так, саме акції. Потім намалювати для деякого перспективи правління п. Хама(він же - прем'єр і гвалтівник), після того - можливий вихід із ситуації - голосування за Ющенка. Але при цьому краще вдатися до душевної розмови, а не "радянської" агітації, зробивши вигляд, що Ви не надто горите такими рішеннями. А потім баб Люба скаже бабі Парасці, та - дідові Івану, і все піде як належить...



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 1-9-2004 у 07:56


Мені не "пощастило" таких знати... але днями зайшли дві дєвучкі, хтіли фотографуватися, а не знали який формат. Кажу: вам на шо? Вони(гордо): Ми вступаємо до партії регіонів, на анкету. Гм... я собі думаю: шо ж ви, дєвучкі, такі неакуратні, все вступаєте і вступаєте в усяке...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-9-2004 у 08:59


Мартінко, мершій до крамниці і купи відріз червоного шовку. 5 хвилин роботи з ножицями і можеш вішати об`яву:
"Хто фотографується на анкету для вступу до ПР - піанєрскій ґалстух безкоштовно"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 1-9-2004 у 09:51


Вчора був на Закарпатті і спілкувався там з уродженцем Галичини, переконаним в необхідності голосувати за ВЯ. Аргументація: народу потрібна дисципліна, а ВЯ - це український Піночет.



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-9-2004 у 10:33


Як контраргумент не катить відсутність у ВЯ українців в родині?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 1-9-2004 у 12:49


Не катить, бо це арг проти ВЯ, а не проти "проти всіх".



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 1-9-2004 у 13:12


Я знаю таких що збиралися...
Не віриться, але це старша львівська інтелігенція, які завжди вболівали за націю і Україну, натерпілися від радянської влади за свої переконання.
На минулих виборах голосували за Кучму - тоді практично весь свідомий Львів так голосував. Як вони докотилися до Януковича? А дуже просто. Живуть окремо, про політику з знайомими говорити не люблять. Газет не читають, зір не дозволяє. Єдине з чого черпають інформацію - наша телєвізія :-( Свято вірять що все (ну майже все) в телевізорі - правда.
Дуже багато зусиль коштувало переконати що все там брехня. Старшим людям надзвичайно складно змінювати усталені погляди. Помогло відлучення літом від телевізора і читання вголос "правильних" ґазет і роздруківок з Інтернету та переконування всіма членами родини.
Результат, на жаль покищо не цілком такий як хотілося б: "Ну можливо воно дійсно щось є не так, як показують. Можливо Ющенко не такий вже і поганий, а Янукович і Кучма не настільки добрі. Але в такому разі ми хіба ні за кого не будемо голосувати..."
Ось так. Це - у Львові, а що вже говорити про зомбованих телебаченням пенсіонерів центральної і східної України?





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2957
Реклама: