Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Передвиборчі нотатки
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

exclamation.gif написано 3-9-2004 у 10:57
Передвиборчі нотатки


В країні відбуваються страшні речі. Звісно, аргументовано звинувачувати нікого на пряму, як би того не хотілось, важко, тому свої завваги я особисто буду починати зі слова ЧОМУСЬ



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-9-2004 у 11:00
ЧОМУСЬ


здивовано помітив, що із здешевшенням хліба в Києві різко знизилась його якість - багато заводів виробляють хліб з картопляною паличкою. Висновок проситься сам: комусь игідно, аби заводи знизили ціни, навіть ціною значного зниження якості.

Взагалі цієї палички я тут не спостерігав кілька років
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-9-2004 у 11:04
ЧОМУСЬ


в с Косарі Кам`янського району Черкаської області, де єдиним сталим заробітком населення є робота на спиртзаводі, ширяться наполегливі чутки, буцімто тих працівників заводу, хто сам, або його родичі, не проголосують за одного певного кандидата на букву Я. виженуть з роботи.

До речі так само ЧОМУСЬ все село буде голосувати саме на території цього заводу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 3-9-2004 у 11:07


Тому що.....



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-9-2004 у 11:12


Так-так. Щодо хліба. Один з козирів Януковича - завдяки йому хліб подешевшав. Розумні люди сміються - звісно що подешевшав, бо врожай новий. А тут не сміятися, а плакати треба, бо я вже знаю, звідки той дешевий хліб береться.
В селі Терсянка Гуляйпільського району (була у батьків в селі що поряд - то люди розповідали) до голови колгоспу прийшли люди від Януковича. Сказали, хо треба "пожертвувати на користь бідних" скількись там тонн зерна. Голова відмовив і на жодні погрози не повівся. За кілька днів прийшло розпорядження зняти його з посади.

При тому в селі, де живуть мої батьки хліб без тої палички купити взагалі нереально.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 3-9-2004 у 11:42


Хлібні корпорації (об"єднання кількох заводів під одну торгову марку - "Хлібодар" у Zp) й не збираються переглядати ціни, хоча якість навіть "дорогого" хліба бажає кращого.
А стосовно дніпропетровських заводів, то в нас дніпропетровський хліб теж за старими цінами.




Й ще таке:
"С.Тігіпко прогнозує зниження цін на хліб"
http://www.temnik.com.ua/ukr/news/412229c66ff71/

А що вже Тігіпко головний по сільскому господарству, а не по грошах?




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 3-9-2004 у 20:35


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Взагалі цієї палички я тут не спостерігав кілька років

Вам повезло. У Львові таким хлібом давно вже нікого не здивуєшь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 3-9-2004 у 20:39


Цитата:
Першим відправив користувач fish
В селі Терсянка Гуляйпільського району (була у батьків в селі що поряд - то люди розповідали) до голови колгоспу прийшли люди від Януковича. Сказали, хо треба "пожертвувати на користь бідних" скількись там тонн зерна. Голова відмовив і на жодні погрози не повівся. За кілька днів прийшло розпорядження зняти його з посади.

Як, цікаво, можна зняти з посади за розпорядженням з району голову колективного господарства, який обирається на загальних зборах?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-9-2004 у 10:20


не знаю... якби я мала докладнішу інформацію, підняла б гучніший хай, "підшила б до справи", так би мовити. А то все на рівні переказів... ні прізвища не знаю, ні скільки людей приходило...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 8-9-2004 у 16:10


А вот це маскарад як назвати?
http://www.ukrpravda.com/vybory/archive/2004/september/7/news/i1.sh...
Бойко - ще один президентський клоун. Навіть не клоун а опудило.




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 9-9-2004 у 12:25


Хлопець з Дніпродзержинська розповів, що у них в місті перерили за 2 місяці до виборів усі майдани-площі, придатні для проведення якихось зборів-мітингів. Начеб ремонтують. Хоча насправді - ніяких робіт, перерили і все.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 16-9-2004 у 12:18


Америка виділила 13 млн.$ на моніторинги та спостерігачів...



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2980
Реклама: